Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Imetamine Õhuvannid rindadele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Õhuvannid rindadele

Postitas:

Laps 2 kuune ja toidan rinnaga 2-3h järel. Õhtuti laps sageli rinna otsas, sest ei rahune teisiti. Piima on ja rinnad pidevalt jooksevad. Rinnapatju ei taha pidevalt kasutada, sest rinnad siis niiskuse. Öösiti üritan käterätiga olla, aga ikka on tunne, et olen pidevalt piimane. Rinnapiim lähn pidevalt ninas. Kas kellelgi on mingeid nippe, kuidas rindu tuulutada või kuidas Rinnapatju ja – hoidjat vältida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks varsti mööduma.
Öösiti ära küljel teadlikult maga, ürita seljal magada. Kui imetad last külili ja magate koos, siis teist kätt ära liiga rinna lähedale pane, toeta käsi pikalt puusale. Hoia lähedal käterätt, paber, kui peaks imetamise ajal piima beebi poole jooksma hakkama.
Mina näiteks rinnahoidjaid ei kasutanud, oligi vabalt kleidi all või pluusi, kui jooksma hakkas siis pühkisin ära. Kui algul liialt jooksid, siis olid rinnahoidjates paberinutsakad. 😀 Päeval ära karda olla lihtsalt rinnahoidjatega, õhtul peale pesu võid vabamalt võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina õmblesin endale ise mingit piimalapid (st lapsele, mitte endale). Ja neid samu siis kodus olles ja ka öösel toppisin rinnahoidjavahele (algul magasin rinnahoidjatega just seetõttu, muidu oli öösärk nabani märg). Sattusid mul sellisest kiirestikuivavast materjalist, mistõttu ei ajanud hauduma (tegin laspele voodilinad sellest ja ülejäägist siis piimalapid, mis leidsid peamiselt kasutust mul rinnahoidja sees, mitte lapse lõua pühkimisel 😀 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Õhuvannid rindadele