Esileht Pereelu ja suhted Oi ma ei salli…

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 148 )

Teema: Oi ma ei salli…

Postitas:
Mette-Merithh

Mette-Merithhile:

Teema ei ole siiski sõbralikest ja mittesõbralikest lahkuminekutest, vaid kärgperedest, kus üks uutest liikmetest pole valmis elukaaslase “eelmise elu lastele” oma perekonna uksi, südametest rääkimata, avama. Vaatasin oma küsimuses ajas edasi ja tahtsin teada, kuidas ja mismoodi need naised, kes tegelikult ulataks vist hea meelega oma mehe lastele mürgiõuna (kui kujundlikult väljenduda), kujutavad teoreetiliselt kaugemat tulevikku ette.

Teema ei ole kindlasti sinu suguvõsa näidetele kohaldatav nagu ma aru saan. Siin tundub ennekõike juttu olevat kõrvalejäetud lastest.

Ok, selge. Sellisel juhul ma ei kujutaks ette, mis võiks olla pulmadest ja muudest mehe lapsega seotud tähtsündmustest kõrvalejäämist vastu. Kui ma tõesti inimest ei salli silmaotsaski, siis loogiline, et ma ei eelda, et ta mind pulma kutsub ja ilmselgelt ma ei tahaks sinna siis ka minna. Igatahes jah, nagu näha on elud rasked, sest ise need raskeks elatakse 🙂 Liiga palju üle mõtlemist ja intriige ja lõpuks ei tulda ise enam kogu selle jamaga toime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pulmas on pruudi vanemateks tema ema ja isa – mina pruudi isa abikaasana istun vaid tema kõrval. Kui vanemaid tänatakse, siis tõusevad püstu vanemad – seda siis olenemata sellest, kas nad on veel abielus või mitte. Ei midagi keerulist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pulmas on pruudi vanemateks tema ema ja isa – mina pruudi isa abikaasana istun vaid tema kõrval. Kui vanemaid tänatakse, siis tõusevad püstu vanemad – seda siis olenemata sellest, kas nad on veel abielus või mitte. Ei midagi keerulist.

ja kuidas sa seal siis istud? kui mälu ei peta, siis istuvad pruudi kõrval peiu vanemad ja vastupidi. kas see istumise rida on siis nii: pruut, tema kõrval peiu isa, isa uus abikaasa, peiu ema ja siis peiu ema uus abikaasa? või siis pruut, peiu isa, peiu ema, peiu isa uus abikaasa ja peiu ema uus abikaasa? no ja siis peiu pool samasugune rida? tõsiselt? 😀
unusta ära, isa uue abikaasana ei oota ükski laps sind oma pulma, lapsed tahavad seal näha oma vanemaid ning loodavad, et need suudavad kõikidest olnud probleemidest hoolimata seal normaalselt käituda. muidugi võidakse sind viisakusest sinna kutsuda, aga muudad seal olemise ebamugavaks nii pruutpaarile kui ka teistele.
minu äia naine arvas ka alguses, kui pulmadest kuulis, et tema tuleb pulma kaasa ja oli juba rutuga kleidigi ära ostnud. õnneks suutsid sugulased talle selgeks teha, et tema pole sinna oodatud ja oleks väga imelik, kui ta sinna tuleks ja mehe emaga sama laua taga istuks.
samamoodi ei kutsutud teda mehe venna pulma, kuigi mehe vend oli kesk- ja ülikoolis käies aastaid nendega koos elanud – ka seal olid vaid biol ema ja isa.
erandiks on vast see olukord, kus üks vanem on pikalt pildilt kadunud ja kasuvanem teda täielikult asendab ja laps seda kasuvanemat pärisvanemana võtabki. kui mõlemad vanemad on laste elus alles, siis pole vanema abikaasal või elukaaslasel pulma küll asja

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu äia naine arvas ka alguses, kui pulmadest kuulis, et tema tuleb pulma kaasa ja oli juba rutuga kleidigi ära ostnud. õnneks suutsid sugulased talle selgeks teha, et tema pole sinna oodatud ja oleks väga imelik, kui ta sinna tuleks ja mehe emaga sama laua taga istuks.
samamoodi ei kutsutud teda mehe venna pulma, kuigi mehe vend oli kesk- ja ülikoolis käies aastaid nendega koos elanud – ka seal olid vaid biol ema ja isa.
erandiks on vast see olukord, kus üks vanem on pikalt pildilt kadunud ja kasuvanem teda täielikult asendab ja laps seda kasuvanemat pärisvanemana võtabki. kui mõlemad vanemad on laste elus alles, siis pole vanema abikaasal või elukaaslasel pulma küll asja

Vot see tundub küll imelik käitumine. Kui oleks värske lahkuminek, siis küll. Aga kui juba aastaid sõbralikult läbi saadud, mis see pulm siis nii teistmoodi on? Istuda võib kus iganes, tema ju mingit rolli ei täida seal, on lihtsalt külaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on kõigil raske.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lihtne on muudkui lahmida ja maha teha neid uusi naisi. Mina olen üks nendest uutest ja leian, et normaalne on kui ma aktsepteerin mehe last. Olen tema jaoks nagu iga teine täiskasvanu, aitan kui ta küsib v kui märkan et ta vajab millegagi abi. Ei sorteeri musta pesu seast tema riideid välja vaid pesen ikka kõike. Süüa teen arvestades ka temaga. Küll aga ma ei tolereeri seda kui laps peaks olema mehega kuid hakkab pihta see jutt et “äkki saad teda vaadata seni kuni ma käin poes/trennis/sõbra juures. No ei saa eriti kui mul omad plaanid on.. mees aga ei taha sellest aru saada sest miks ma ometigi ei peaks nõus olema?? Aga see pole minu laps ja minu kohustus v vastutus. Saan aru et peab tolereerima jne aga tihti mehed lähevad ise ka üle piiri ja hakkavad survestama.

Vot siin on nüüd see vahe, et kui mina hakkasin oma preguse abikaasaga nö suhtlema, siis mu noorem laps oli u 1 ja vanem 6 ja minu tollane “peika” hoidis mu lapsi, kui ma olin nädalavahetustel tööl. Ta oleks võinud sama öelda, aga ei öelnud. Me isegi ei elanud koos, vaid tema käis nv külas. Oli juhuseid, kus ma olin nv tööl, siis tema, lastetu mees, kasis, pesi, toitis ja kantseldas minu lapsi. Sellest on nüüd üle 8 aasta möödas ja siiani on ta neile isa eest, lisaks on meil üks ühine laps ja ilmselt tuleb tulevikus veel 1 või 2.

Minu teine abikaasa pakkus alati ise välja, et puhaku ma, ta tegeleb mu lapsega. Ta kasvatab teda nagu oma last. Panustab igal viisil. Ütleb, et pole vahet, kelle laps ta bioloogiliselt on. Pärisisa on lapsel samuti olemas. Ju see siis ongi armastus 🙂
Ps! Mina esimest peret ei lõhkunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja kuidas sa seal siis istud? kui mälu ei peta, siis istuvad pruudi kõrval peiu vanemad ja vastupidi. kas see istumise rida on siis nii: pruut, tema kõrval peiu isa, isa uus abikaasa, peiu ema ja siis peiu ema uus abikaasa? või siis pruut, peiu isa, peiu ema, peiu isa uus abikaasa ja peiu ema uus abikaasa? no ja siis peiu pool samasugune rida? tõsiselt? 😀

unusta ära, isa uue abikaasana ei oota ükski laps sind oma pulma, lapsed tahavad seal näha oma vanemaid ning loodavad, et need suudavad kõikidest olnud probleemidest hoolimata seal normaalselt käituda. muidugi võidakse sind viisakusest sinna kutsuda, aga muudad seal olemise ebamugavaks nii pruutpaarile kui ka teistele.

Ära mureste, mul on oma mehe lapse pulmas käidud. Istusime ühes lauas mehe eksi, tema venna ja vennanaisega jne. Ja me käitumegi normaalselt, kuidas siis teisiti. Võin ka öelda, et olen sellistes pulmades rohkemgi käinud, kus on ühel võisel vanemal uus kaaslane kaasas.
Pulma kutsutaksegi kaaslastega sp. oleks matslik jätta kutsumata ema või isa kaaslane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui juhtub, et mees on oodatud, aga lapsed mitte, siis ongi ju loogiline ja kõikide osapoolte närve säästev, kui mees kohtub oma lastega kuskil mujal ja mitte uue naise kodus.

Kui juhtub nii, et mees on oodatud, aga lapsed mitte, siis on loogiline, et mees otsib endale uue kodu, kuhu on ta lapsed ka oodatud.

Mis imeloomad need lapsed on, et nende järgi peaks oma elu seadma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pole üldiselt kärgperede vastu mitte vähimatki. Ma siiralt usun, et paljude laste elu LÄHEBKI pärast lahutust paremaks. Aga üks nüanss ajab mind vihast mööda seinu jooksma… ja ma kohe pean selle välja kirjutama endast.

Kui mingi mees ohverdab oma lihase lapse vaimse tervise mingi mõrra pärast, kes tema lapsesse vaenulikult suhtub. Ma ei saa aru, kas uus istub tõesti mehel tuttipidi niimoodi peas, et mehel silmad-kõrvad kinni ja midagi ei märka? Või siis mees lihtsalt tegelikult ei hooli oma lapsest? Isad või asjad…

See “kärgpere ja jõulude” teema siin… ja see naisterahvas, kes vähemalt korra kuus siin ohib, kuidas mehe laps julges sahtlites sorida ja nende ABIELUVOODIS hüpata… ja see, kuidas ühele ei mahtunud pähe, kuidas mehe kolmeaastane laps veel põrandale pissib ja kakab (ikka EMA süüdi) – selle peale muidugi ei tule, et põie-soole kontrollimatus on lapsel üks tüüpilisem emotsionaalse trauma tundemärke. Jne jne… Nendes teemades ei ajagi närvi niivõrd need naised, kuivõrd just ettekujutus mehest, kes sellise oma lapse ligi laseb… kes sellise ENDA ligi laseb.

Täpselt sama tülgastus on mul naiste suhtes, kes oma uuel kaaslasel oma “eelmisi”(?!?) lapsi väärkohelda lasevad.

Ma kindlasti ei üldista seda teemat kõikidele kärgperedele. Aga lasta oma lapsele liiga teha, ja selle tegijaga kokku miilustada – seda on raske mõista.

Miks siia teemasse on mees üldse toodud? Antud probleem on kahe naise omavaheline kätš. Naised kaklevad omavahel, aga ometi on mees selles järjekordselt süüdi. Kummaline on see maailm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul pole üldiselt kärgperede vastu mitte vähimatki. Ma siiralt usun, et paljude laste elu LÄHEBKI pärast lahutust paremaks. Aga üks nüanss ajab mind vihast mööda seinu jooksma… ja ma kohe pean selle välja kirjutama endast.

Kui mingi mees ohverdab oma lihase lapse vaimse tervise mingi mõrra pärast, kes tema lapsesse vaenulikult suhtub. Ma ei saa aru, kas uus istub tõesti mehel tuttipidi niimoodi peas, et mehel silmad-kõrvad kinni ja midagi ei märka? Või siis mees lihtsalt tegelikult ei hooli oma lapsest? Isad või asjad…

See “kärgpere ja jõulude” teema siin… ja see naisterahvas, kes vähemalt korra kuus siin ohib, kuidas mehe laps julges sahtlites sorida ja nende ABIELUVOODIS hüpata… ja see, kuidas ühele ei mahtunud pähe, kuidas mehe kolmeaastane laps veel põrandale pissib ja kakab (ikka EMA süüdi) – selle peale muidugi ei tule, et põie-soole kontrollimatus on lapsel üks tüüpilisem emotsionaalse trauma tundemärke. Jne jne… Nendes teemades ei ajagi närvi niivõrd need naised, kuivõrd just ettekujutus mehest, kes sellise oma lapse ligi laseb… kes sellise ENDA ligi laseb.

Täpselt sama tülgastus on mul naiste suhtes, kes oma uuel kaaslasel oma “eelmisi”(?!?) lapsi väärkohelda lasevad.

Ma kindlasti ei üldista seda teemat kõikidele kärgperedele. Aga lasta oma lapsele liiga teha, ja selle tegijaga kokku miilustada – seda on raske mõista.

Miks siia teemasse on mees üldse toodud? Antud probleem on kahe naise omavaheline kätš. Naised kaklevad omavahel, aga ometi on mees selles järjekordselt süüdi. Kummaline on see maailm.

Mees on lapse isa. Jutt käib sellest, mis toimub mehe kodus, kus on ka uus kaaslane (või naise kodus, kus on ka lapse ema uus kaaslane – sesmõttes ei ole teema üldse kallutatud tegelikult). Kui laps on isa kodus, vastutab lapse heaolu eest just nimelt isa. Sellepärast ei olegi teema suunatud uute kaaslaste pihta, sest vastutaja on ju lapsevanem. Ekstra oli mainitud, et täpselt sama kehtib emade kohta, kes väärkohtlevaid uusi isaseid laste külge lasevad.

Näited olid meelega toodud Perekoolist. Mitte see ei torganud valusalt silma, et arutleti lapse ühe või teise käitumise üle, vaid see, kuidas see oli just kui õigustus mehe lapsi kiruda, halvustada ja põhimõtteliselt tõrjuda. Näiteid on ka selliseid (mitte Perekoolist, kuid siiski reaalseid), kus võõrasisa on last peksnud, vägistanud, või nt kuuma keeduspiraali pihku surunud (ja ema on lasknud asjal sündida, isegi aidanud varjata), aga need näited oleks teema veel rohkem lappama viinud.

Jutt käis üldiselt põhimõttelisest sallimatusest uue kaaslase laste vastu, ja eelkõige sellest, kuidas oma lihane vanem seda lubab. Sest isegi kui asi ei ole füüsiliselt jõhker, siis selline õlanäitamine oma vanema heakskiidul jätab lapse psüühikasse jälje.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ikkagi ei saa aru. Naine lahutas mehest ära, mees võttis uue naise. Uuele naisele ei meeldi kui mehe eelmise naise laps vaatab tema asju või hüppab tema voodis. Mis see mees siia puutub?

Probleem on ju naistel omavaheline, ühe naise laps häirib teist naist ja kirjutades perekooli teema, häirib see naine sellega veel omakorda mitmeid teisi naisi ehk siis kokku on häiritud ja konfliktis paljud naised. Aga tuleme tagasi mehe juurde, miks teda mainida? Tema ju perekooli ei kirjuta ja tema hüppa ka voodis. Sallimatus on naistevaheline ja sinna vahele on kistud see õnnetu laps ja juudas, kui ta veel on tüdruklaps, siis ongi tõeline naiste ussipesa.

Ikkagi milles on mees süüdi, et just teda süüdistatakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikkagi ei saa aru. Naine lahutas mehest ära, mees võttis uue naise. Uuele naisele ei meeldi kui mehe eelmise naise laps vaatab tema asju või hüppab tema voodis. Mis see mees siia puutub?

Probleem on ju naistel omavaheline, ühe naise laps häirib teist naist ja kirjutades perekooli teema, häirib see naine sellega veel omakorda mitmeid teisi naisi ehk siis kokku on häiritud ja konfliktis paljud naised. Aga tuleme tagasi mehe juurde, miks teda mainida? Tema ju perekooli ei kirjuta ja tema hüppa ka voodis. Sallimatus on naistevaheline ja sinna vahele on kistud see õnnetu laps ja juudas, kui ta veel on tüdruklaps, siis ongi tõeline naiste ussipesa.

Mees on lapse isa, ta peaks oma last kaitsma selliste kismade eest. Samamoodi muidugi peaks ka ema oma last kaitsma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mees ei oska naisi valida, oma last kasvatada ega tema eest seista.

ühe naise laps häirib teist naist

Ei, mehe laps häirib naist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on lapse isa, ta peaks oma last kaitsma selliste kismade eest. Samamoodi muidugi peaks ka ema oma last kaitsma.

Kuidas mees seda tegema peaks ja miks? Miks naised tekitavad suure sallimatuse konflikti, selles süüdistatakse meest ja mees peab naiste tülisid lahendama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees ei oska naisi valida, oma last kasvatada ega tema eest seista.

ühe naise laps häirib teist naist

Ei, mehe laps häirib naist.

See aeg ju ammu läbi kui mehe vanemad mehele naise valisid. Või sina siis ei valigi meest ja mees valib sinu? Või miks sa jälle seda vastutust mehe kaela veeretad, kas sa oled vastutusvõimetu???????? Sa ei anna oma tegudest aru ei endale ega teistele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks naised tekitavad suure sallimatuse konflikti, selles süüdistatakse meest ja mees peab naiste tülisid lahendama?

Mees ei peagi naiste tülisid lahendama. Olgu omaette kui ei oska ei naiste ega lastega midagi peale hakata. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas mees seda tegema peaks ja miks? Miks naised tekitavad suure sallimatuse konflikti, selles süüdistatakse meest ja mees peab naiste tülisid lahendama?

Jajah, normaalne isa vaatab lihtsalt pealt, kuidas ta last kiusatakse, ei sekku ja ei hakka midagi lahendama. Milleks oma lapse saatusele vastu hakata, elu on selline, et osadel ei joppa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest oleks ideaalne variant siiski laps vaheldumisi mõlema vanemaga, nt kaks nädalat korraga. Aga mitte nii, et laps kolib kahe kodu vahet, vaid hoopis nii, et laps jääb oma stabiilsesse koju ja vanemad kolivad kordamööda sisse-välja, omades kumbki ka teist kohta, kus oma vallalise-nädalatel elada. Jah, muidugi oleks see vanematele ebamugav, aga kuna lahutuse põhjustajad ongi siiski täiskasvanud ja mitte lapsed, siis on nende asi katsuda oma elu korraldada ja probleemidega hakkama saada, mitte laste asi. Seda ei pea mingi karistusena võtma, vaid see on vastutus ilma toodud laste ees.
Keerulisemaks muutub asi muidugi siis, kui neid lapsi on mitme erineva inimesega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik naised, kes valivad omale uue mehe lastega, peaks nii palju aru saama, et need lapsed on ja jäävad. Pole uue naise asi keelata, terroriseerida. Kas need naised oma meest üldse ei armasta, et hakkavad manipuleerima mehe lastega, tehes ju sellega oma mehele haiget? Neutraalselt saab ka käituda, niiet ei saa lapsed haiget, mees ei saa haiget. Miks see uus naine peab nii tähtis olema, et ainult temal peab hea olema ja kogu elu peab tema tahtmist mööda käima, eriti kui ta on ise sellise otsuse teinud ( võtta lastega mees ).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõik naised, kes valivad omale uue mehe lastega, peaks nii palju aru saama, et need lapsed on ja jäävad. Pole uue naise asi keelata, terroriseerida. Kas need naised oma meest üldse ei armasta, et hakkavad manipuleerima mehe lastega, tehes ju sellega oma mehele haiget? Neutraalselt saab ka käituda, niiet ei saa lapsed haiget, mees ei saa haiget. Miks see uus naine peab nii tähtis olema, et ainult temal peab hea olema ja kogu elu peab tema tahtmist mööda käima, eriti kui ta on ise sellise otsuse teinud ( võtta lastega mees ).

tihti on mees see, kes oma lapse(d) unustab ja kohustustevaba elu uue naisega elama asub.
ka paljud kooselavad naised kurdavad, et mees istub õhtul diivanil ja ei viitsi üldse lapsega tegeleda – no ja kui sellisel mehel õnnestub uus naine leida, kelle juurde kolida, siis ei taha ta ise juba oma lapsi sinna, vaid on hea öelda, et uus naine ei taha ja tema probleemide vältimiseks ei hakka tooma ka. või kui toobki lapse sinna, siis ootab, et uus naine last lõbustaks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, normaalne isa vaatab lihtsalt pealt, kuidas ta last kiusatakse, ei sekku ja ei hakka midagi lahendama. Milleks oma lapse saatusele vastu hakata, elu on selline, et osadel ei joppa.

Ja normaalne isa vaatab pealt, kuidas ta laps voodis hüppab ning teise inimese isiklikes asjades sobrab? Normaalne lapsevanem kasvatab oma last. Võõrastes sahtlites sobramine ja voodis hüppamine pole inimõigus, vastupidi. Kuidas teile meeldiks, kui see paljukirutud uus naine hakkaks lapse sahtlites sobrama ja lapse voodis laamendama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole uue naise asi keelata, terroriseerida.

Veel kord – kõigil inimestel, ka uuel naisel, ka lapsel, on õigus isikupuutumatusele ja see hõlmab ka inimese isiklikke asju. Ma ei luba võõrastel ilma lapse nõusolekuta oma lapse asju ka sobrada. Teemaalgataja näited olid ikka nii mööda kui mööda, paluks mingeid tõsisemaltvaid näiteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tekkis selline küsimus lugedes ja vist on ka kunagi siin selline teema ka olnud, et kuidas te, kärgpere naised, ette kujutate oma mehe laste pulmi tulevikus näiteks?

Ma ei pea oma lapse pulma ka minema, tegelikult ma eelistaksingi, et ta abielluks väikselt-vaikselt ja hoiaks pulmadeks kuluva raha millegi olulisema jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole uue naise asi keelata, terroriseerida.

Veel kord – kõigil inimestel, ka uuel naisel, ka lapsel, on õigus isikupuutumatusele ja see hõlmab ka inimese isiklikke asju. Ma ei luba võõrastel ilma lapse nõusolekuta oma lapse asju ka sobrada. Teemaalgataja näited olid ikka nii mööda kui mööda, paluks mingeid tõsisemaltvaid näiteid.

Ma ei pidanud jah seda näidet silmas, pigem rohkem teiste postitajate arvamusi, nagu näiteks, et mees võtku üürikorter kui lastega kohtuda tahab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli samuti seda “kärgpere ja jõulude” teemat siin valus lugeda, kuna 21 sajandil ei saa lahenduseks olla see, et oleme laste pärast koos, sest sedasi anname me oma lastele eeskuju kuidas olla suhtes mees, kuidas olla naine. Ja kui sa võtad oma ellu selle mehe või naise, siis sa armastad teda koos selle nn pagasiga ja kui ei, siis tuleb kasvada ja ôppida, et see nii oleks. Mitte oodata ja vaadata kuidas keegi tähelepanu saamiseks kergelt öelda rumalusi teeb või pidevalt selle kraaklemise peale haige või apaatne on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle näite mõte on see, et iga laps võib sellist asja teha, kui teda pole veel õpetatud-keelatud-kasvatatud, lisaks pole tegemist ka mingi kriminaalkuriteoga vms katastroofiga. Näites olev naine käsitleb voodis hüppamist kui kriminaalkuritegu, mis viib tema jaoks täiesti põhjendatult lapse vihkamiseni. Laps teeb tavalise lapsiku pahanduse ja inimene hakkab seetõttu last põlgama ja tõrjuma. Kas oma last hakkad ka põlgama, kui ta teeb mingi pahanduse? Saadad kodust ära ja enam ei suhtle, sest laps ajas vaasi ümber?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan, et kaks peamist põhjust, miks uued naised mehe niinimetatud endisi lapsi ei salli, on raha ja lapse ema poolne survestamine. Raha, mida mees igakuiselt elatiseks ära maksab, ei ole praegu ju väike. Elatis kasvab, palgad järele ei tule. Ehk siis raha, mida mees saab oma uude perre panustada, jääb mehe poolt aasta aastalt väiksemaks. Mehe uue naise kohustused pere ees aga aina kasvavad. Kui siis see nn eelmine laps kas omast tahtest või oma ema survestamisel pidevalt ust kääksutab ja suvalisel ajal saabub, on konfliktid kerged tulema. Uuel naisel kaobki tahtmine võtta mehe last kui pere liiget. Mees maksab elatist (mis, kordan, ei ole sugugi väike summa ja võimalik, et lapse ema nõuab rohkemgi), lisaks laps pidevalt külas, samamoodi ju kulud söögi ja tegevuse (kino vms) tõttu. Kui niimoodi ette teatamata saabuda, siis pannaksegi varsti piirid paika, oledki külas. Kas siis uuel naisel ei ole õigust mehega koos privaatselt ja planeeritult aega veeta? Paljud emad aga kahjuks arvavad, et on normaalne lapsed saata jalust ära isa juurde.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lisaks. Oma lastelt me nõuame korralikult käitumist, nõudes sama aga mehe lapselt, on uued naised kohe halvad. Siis läheb laps oma emale kaebama ja isa saab sellelt sauna. Nõuab isa, saab ikkagi samamoodi sauna. Arvan sarnaselt paljudele, et igas kodus on omad reeglid ja tulles külla, tuleb neid reegleid aktsepteerida. Paljud emmed aga ussitavad ja keeravad oma lapsi üles, manipleerivad läbi lapse. Kui te nii väga uusi naisi vihkate, miks te siis oma lapsi sinna saadate?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks naised tekitavad suure sallimatuse konflikti, selles süüdistatakse meest ja mees peab naiste tülisid lahendama?

Mees ei peagi naiste tülisid lahendama. Olgu omaette kui ei oska ei naiste ega lastega midagi peale hakata. 😀

See on ju päeva pärl!
Ometi te ju ise punnitate end mehele, alustate kooselu mehega kellel on juba lapsed jne
Kuigi neid lastetuid mehi on ka lademetes.
Kuidas te nii palju koguaeg valetada suudate???????????????????????
Just tuttav oli sinna tinderisse vaadanud ja kõik olevadki olnud lastega naised, otsivad uut meest. Täitsa põrgu värk. Ükski suhe ei püsi ja kohe uut otsima, jälle meest süüdistama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks. Oma lastelt me nõuame korralikult käitumist, nõudes sama aga mehe lapselt, on uued naised kohe halvad. Siis läheb laps oma emale kaebama ja isa saab sellelt sauna. Nõuab isa, saab ikkagi samamoodi sauna. Arvan sarnaselt paljudele, et igas kodus on omad reeglid ja tulles külla, tuleb neid reegleid aktsepteerida. Paljud emmed aga ussitavad ja keeravad oma lapsi üles, manipleerivad läbi lapse. Kui te nii väga uusi naisi vihkate, miks te siis oma lapsi sinna saadate?

Nii kibestunud kommenteerija. Ei saadeta neid lapsi kuhugi, kui isa ei soovi, järelikult ikka tuleb ka isapoolne signaal samuti, sooviga last näha. Perekooliski nii palju teemasid, kus isa väga tahaks last näha ja lapsega kohtuda. Kui isa last näha ei tahaks, siis usu mind, blokeeriks telefoni ära ja katkestaks igasuguse ühenduse, rääkimata sellest, et lapse enda juurde võtab. Paljudel juhtudel isad lihtsalt tahavadki kvaliteetaega lastega, kui uuele naisele see ei sobi, siis ikkagi üle paari, kolme aasta selline kooselu ei kesta. Mehed pole rumalad, et pidevalt mingis närvilises õhkkonnas elada tahaksid. Igas kodus ongi reeglid ja isa ülesanne on lapsele neid reegleid selgitada, mitte ei tule eksnaine teie koju neid selgitama. Kui laps hüppab voodis ja sahtleid sorib, siis süüdista selles ikka issit, kes oma last sinu juures ei keela ja kõike seda muhedal näol pealt vaatab. Aga selline hüsteeria eksnaise aadressil küll ei päde, ega tema teile sinna last kasvatama ei tule, sellega peab ikka lapse issi tegelema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 148 )

Esileht Pereelu ja suhted Oi ma ei salli…