Esileht Pereelu ja suhted Oi ma ei salli…

Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )

Teema: Oi ma ei salli…

Postitas:

Kui te nii väga uusi naisi vihkate, miks te siis oma lapsi sinna saadate?

Sest isa nõuab oma lapsi näha. Lapsed lähvad isa juurde.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 18:14; 02.01 17:12; 03.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.
Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.
Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 21:34; 05.01 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.

Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.

Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Mõnel kohe aasta teisel päeval hüsteeria peal, naudi rahulikult uue aasta algust. Viha on lapse ja lapse ema vastu nii suur, et ei suuda seda üldse talitseda. Sellise suhtumisega ei kesta need kooselud küll kaua.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.12 17:11; 31.12 17:22; 02.01 22:04; 04.01 19:32; 04.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.
Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Wtf?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 18:14; 02.01 17:12; 03.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida,

Ei, tegelikult ei öelda. Muide. Oled sa elus üldse ühtegi seadust lugenud?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.12 21:00; 28.12 22:31; 31.12 09:13; 31.12 09:16; 31.12 09:19; 04.01 00:02; 04.01 23:27; 05.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.

Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.

Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Päris nii see küll sõnastatud ei ole, et toiduraha tuleb lapsel ise välja teenida, aga perekonnaseadus ütleb nii: “Vanemate abistamise kohustus.
Kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.”
Lisaks, Andres Aru poolt öeldult: “Seadusega ei ole keelatud anda lastele kodus jõukohaseid töid. Vastupidi, perekonnaseadust tuleneb lastele vanemate abistamise kohustus. Seadus näeb ette, et kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.” (https://www.oiguskantsler.ee/et/%C3%B5iguskantsleri-n%C3%B5unik-andres-aru-eesti-seadused-ei-piira-ebam%C3%B5istlikult-laste-t%C3%B6%C3%B6tamist-0).
Ehk siis tõepoolest, enne töö ja siis alles voodil hüppamine.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.12 15:52; 31.12 16:48; 04.01 13:51; 17.01 20:36; 23.01 14:41; 23.01 14:56; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.

Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.

Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Kas oled tühjajutu tegija või ikka rakendad seda seadust oma laste peal ka?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 12:13; 29.12 12:27; 29.12 12:46; 29.12 13:50; 29.12 15:10; 29.12 16:46; 04.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.

Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.

Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Päris nii see küll sõnastatud ei ole, et toiduraha tuleb lapsel ise välja teenida, aga perekonnaseadus ütleb nii: “Vanemate abistamise kohustus.

Kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.”

Lisaks, Andres Aru poolt öeldult: “Seadusega ei ole keelatud anda lastele kodus jõukohaseid töid. Vastupidi, perekonnaseadust tuleneb lastele vanemate abistamise kohustus. Seadus näeb ette, et kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.” (https://www.oiguskantsler.ee/et/%C3%B5iguskantsleri-n%C3%B5unik-andres-aru-eesti-seadused-ei-piira-ebam%C3%B5istlikult-laste-t%C3%B6%C3%B6tamist-0).

Ehk siis tõepoolest, enne töö ja siis alles voodil hüppamine.

Kui laps elab oma emaga, siis loomulikult aitab ta teda ja abistab igati. Ema hoolitseb enamuse ajast ka lapse eest ning toetab teda igal võimalusel. See on ju loomulik, et laps oma tuba koristab või aitab prügi välja viia jne. Sellest ma küll aru ei saa, mis kodutöid ta veel isa juures “külas olles” peab tegema. Enamus lapsed käivad isa juures paar nädalavahetust kuus, veidi palju pole tahetud, et laps seal ka koristama hakkaks. Selge, et nõud paneb nõudepesumasinasse või enda asjad paneb ära, kui üldse on selline koht võimaldatud kuhu asjad panna. Teame, et isa juures pole lastel oma voodeidki, rääkimata oma toast. Ühesõnaga, sõnum on see, jätke lapsed rahule ja ärge valage oma kibestumust ja armukadedust nende peale.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.12 17:11; 31.12 17:22; 02.01 22:04; 04.01 19:32; 04.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa võta omale ilma pagasita mees, milleks teha oma elu keeruliseks. Terve maailm on süüdi, et mingid õeluskotid ei saa kärgperendusega hakkama. Elage üksi, või võtke lasteta mees. Milleks rikkuda oma vaenuliku ja õela suhtmisega mõne lapse elu ära. Kärgpered ei olegi kõigi jaoks.

Mis kaugjuhtimisega peremängud, pähhhh hakkab. Kandnud oma lapse isa eest siis paremat hoolt, siis kui selleks aeg oli, ei peaks laps ka praegu kahes kodus käima kommi söömas.

Ma ei tea, aga seksinud siis paremini, hoolitsenud enda eest rohkem või hüsteeritsenud kodus vähem, nüüd on hilja kaasarääkida. Mees on läinud ja ei ole enam lapse ema asi puldil nuppe näppida.

Mis tähendab laps läheb isale külla?! Perekonnaseaduses juba öeldakse, et lapsel tuleb oma toiduraha tegevusega väljateenida, seega last tuleb rakendada erinevates kodutöödes, mitte nii, et isa juures käiakse istumas, voodisse hüppamas või sahtleid näppimas.

Päris nii see küll sõnastatud ei ole, et toiduraha tuleb lapsel ise välja teenida, aga perekonnaseadus ütleb nii: “Vanemate abistamise kohustus.

Kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.”

Lisaks, Andres Aru poolt öeldult: “Seadusega ei ole keelatud anda lastele kodus jõukohaseid töid. Vastupidi, perekonnaseadust tuleneb lastele vanemate abistamise kohustus. Seadus näeb ette, et kuni laps elab koos oma vanematega ja need teda kasvatavad või ülal peavad, on ta kohustatud oma võimetele ja võimalustele vastaval viisil vanemaid koduses majapidamises abistama.” (https://www.oiguskantsler.ee/et/%C3%B5iguskantsleri-n%C3%B5unik-andres-aru-eesti-seadused-ei-piira-ebam%C3%B5istlikult-laste-t%C3%B6%C3%B6tamist-0).

Ehk siis tõepoolest, enne töö ja siis alles voodil hüppamine.

Kui laps elab oma emaga, siis loomulikult aitab ta teda ja abistab igati. Ema hoolitseb enamuse ajast ka lapse eest ning toetab teda igal võimalusel. See on ju loomulik, et laps oma tuba koristab või aitab prügi välja viia jne. Sellest ma küll aru ei saa, mis kodutöid ta veel isa juures “külas olles” peab tegema. Enamus lapsed käivad isa juures paar nädalavahetust kuus, veidi palju pole tahetud, et laps seal ka koristama hakkaks. Selge, et nõud paneb nõudepesumasinasse või enda asjad paneb ära, kui üldse on selline koht võimaldatud kuhu asjad panna. Teame, et isa juures pole lastel oma voodeidki, rääkimata oma toast. Ühesõnaga, sõnum on see, jätke lapsed rahule ja ärge valage oma kibestumust ja armukadedust nende peale. See on nii läbinähtav.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.12 17:11; 31.12 17:22; 02.01 22:04; 04.01 19:32; 04.01 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis tõepoolest, enne töö ja siis alles voodil hüppamine.

Punkt üks, töö peab olema jõu- ja eakohane. Punkt kaks, voodil hüppamine pole aktsepteeritud ühelgi juhul. Punkt kolm, lapse söök, seep ja seljariided peavad olema lapsele tagatud ka ilma temapoolse tööpanuseta. Lõbustused ja ninn-nänn mitte, aga elementaarne eluks vajalik küll. Täiesti kindlalt ei pea laps oma söögiraha välja teenima. Sama kindlalt peab töö, mida last tegema pannakse, teenima lapse kasvatamise ja harimise huvisid, mitte olema vanemate mugavuse suurendamiseks tehtav. Nii näiteks õpetasin ma hiljuti pojale sokinõelumist, kuigi mul oleks lihtsam olnud see ise ära teha ja lasta pojal samal ajal küttepuud tuppa tassida. Oli lapse huvides panna ta tema sokki nõeluma (uusi polnud nii ruttu võimalik ostma minna, olime maal) ja samal ajal, kui ta seal lõnga ja nõelaga pusserdas, ise puud tuppa tuua, sest inimene peab igaks juhuks ka selliseid asju oskama. See on lihtsalt üks väike näide.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.12 21:00; 28.12 22:31; 31.12 09:13; 31.12 09:16; 31.12 09:19; 04.01 00:02; 04.01 23:27; 05.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punkt kaks, voodil hüppamine pole aktsepteeritud ühelgi juhul.

See voodi asi on ikka veel õhus siin. Osades peredes on see täiesti aktsepteeritav, et lapsed hüppavad voodil, ja ei kasva nendest lastest mingeid külade rüüstajaid ja kriminaale. Arusaadav, et sina ei luba ja sinu kodus ei tohi ja muidugi peab seda reeglit sinu kodus austama, aga üleüldiselt see ei ole ju mingi kuritegu või lastekasvatamise imetrikk, et kui seda reeglit pole, siis kasvavad metslased.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 29.12 10:30; 29.12 11:28; 29.12 11:40; 29.12 12:00; 29.12 13:13; 29.12 14:11; 29.12 15:10; 29.12 15:23; 29.12 15:42; 29.12 16:28; 30.12 20:47; 30.12 21:17; 31.12 13:56; 05.01 00:13; 05.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teine abikaasa pakkus alati ise välja, et puhaku ma, ta tegeleb mu lapsega. Ta kasvatab teda nagu oma last. Panustab igal viisil. Ütleb, et pole vahet, kelle laps ta bioloogiliselt on. Pärisisa on lapsel samuti olemas. Ju see siis ongi armastus ????

Ps! Mina esimest peret ei lõhkunud.

Aga mehed ongi ju parema südamega kui naised.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 21:49; 05.01 15:18; 05.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see loogiline on? Miks on nii oluline, et uuele naisele PEAVAD, nui neljaks, meeldima mehe jaoks omad, aga tema jaoks võõrad lapsed? Mida halba lastele saab sündida sellest, kui nad teavad, et nad ühele võõrale inimesele ei meeldi? Tõenäoliselt ei meeldi nad nagunii paljudele võõrastele, kellega nad mingil põhjusel kokku puutuvad – naabritädile, poemüüjale, kellele iganes – ja ma ei tea küll, et ükski laps oleks sellest mingi eluaegse psühhotrauma saanud.

Ma ei tea, kas sa annad endale õieti aru, et isa vastutab oma alaealiste laste eest täpselt samuti nagu emagi? Laste alaline elukoht võib küll esialgu olla ema juures, aga kui emaga peaks juhtuma mingi õnnetus (või kasvõi depressioon), mille tagajärjel ta enam laste eest hoolt kanda ei saa või üldse ellugi ei jää, siis tulevad lapsed üleöö isa juurde elama, meeldib see uuele naisele või mitte. Muidugi võib loota, et nii ei lähe, aga arvestada sellega ei saa. Samamoodi on lastel õigus valida, nad võivad (nt teismelise mässumeeles) lausa ise tahta isa juurde elama tulla ja ühelgi võõral inimesel pole õigust seda keelata.

Nii et uuel naisel on kõige targem oma mehe laste ema igal võimalikul viisil poputada, talle lastest puhkust anda ja tema majanduslikke muresid leevendada, et ta ikka laste täiskasvanuks saamiseni vastu peaks ????

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 21:49; 05.01 15:18; 05.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punkt kaks, voodil hüppamine pole aktsepteeritud ühelgi juhul.

See voodi asi on ikka veel õhus siin. Osades peredes on see täiesti aktsepteeritav, et lapsed hüppavad voodil, ja ei kasva nendest lastest mingeid külade rüüstajaid ja kriminaale. Arusaadav, et sina ei luba ja sinu kodus ei tohi ja muidugi peab seda reeglit sinu kodus austama, aga üleüldiselt see ei ole ju mingi kuritegu või lastekasvatamise imetrikk, et kui seda reeglit pole, siis kasvavad metslased.

Kuidas seda nüüd öeldagi? Oma voodis hüpates lõhub laps oma voodi ära ja lapsevanemad peavad uue ostma või parandama. Kui laps on vanuses, kus ta ise selle parandamisega toime tuleks, siis on ta juba nii raske, et lõhub kindla peale voodi ära. See oleks siis väga vastutustundetu käitumine ja selle lubamine kasvatab lapse metslaseks küll.
Vanemate voodis hüppamisel on lisanüanss – see ei ole lapse voodi. Kui sa ei õpeta last teiste inimeste isikupuutumatust ja isiklikku reviiri austama, siis kasvatad temast mitte metslase vaid egotsentriku. Täpselt samamoodi ei võta minu laps minu telefoni ega minu arvutit ega minu rahakotti. Ja mina ei võta tema asju, välja arvatud juhul, kui ta nendega mingil moel abi vajab ja mind appi kutsub. Kui minu mehe sugulase laps korra arvas, et kõik nähtavale jäetud nutitelefonid peaks olema tema mänguasjad, siis ma eemaldasin selle tema käest kiiresti, rahulikult ja kindlalt, ühtegi kurja sõna ei öelnud, ainult: “Vabandust, see on minu oma” – laps hakkas nutma ja see sugulane jõllitas mind nagu ma oleks põrandaalune terrorist… Ei saa mina aru sellisest suhtumisest ja ei poolda mitte kusagil.
See selleks. Muus mõttes on loogiline, et lapse isa vastutab lapse eest sama palju, kui ema ja see tähendab muide ka seda, et isa uus naine ei pea hakkama lapsele kombeid õpetama vaid seda peab tegema see isa ise.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.12 21:00; 28.12 22:31; 31.12 09:13; 31.12 09:16; 31.12 09:19; 04.01 00:02; 04.01 23:27; 05.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda nüüd öeldagi? Oma voodis hüpates lõhub laps oma voodi ära ja lapsevanemad peavad uue ostma või parandama. Kui laps on vanuses, kus ta ise selle parandamisega toime tuleks, siis on ta juba nii raske, et lõhub kindla peale voodi ära. See oleks siis väga vastutustundetu käitumine ja selle lubamine kasvatab lapse metslaseks küll.

Jah, kui on selline voodi, mis läheb sellise asja pärast katki.

Vanemate voodis hüppamisel on lisanüanss – see ei ole lapse voodi. Kui sa ei õpeta last teiste inimeste isikupuutumatust ja isiklikku reviiri austama, siis kasvatad temast mitte metslase vaid egotsentriku.

Kui vanemad lubavad ja on ka tugev voodi, siis ei tohiks ju probleemi olla.

Mis ma ikka vaidlen, tunnistan üles, et mu vanemad lubasid mul voodites hüpata 😀 Ükski voodi ei läinud katki, vend hüppas ka. Mõlemad olime koolis pigem need pailapsed, väga heade hinnete ja eeskujuliku käitumisega, külas ka ei laamendanud.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 29.12 10:30; 29.12 11:28; 29.12 11:40; 29.12 12:00; 29.12 13:13; 29.12 14:11; 29.12 15:10; 29.12 15:23; 29.12 15:42; 29.12 16:28; 30.12 20:47; 30.12 21:17; 31.12 13:56; 05.01 00:13; 05.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas sa annad endale õieti aru, et isa vastutab oma alaealiste laste eest täpselt samuti nagu emagi? Laste alaline elukoht võib küll esialgu olla ema juures, aga kui emaga peaks juhtuma mingi õnnetus (või kasvõi depressioon), mille tagajärjel ta enam laste eest hoolt kanda ei saa või üldse ellugi ei jää, siis tulevad lapsed üleöö isa juurde elama, meeldib see uuele naisele või mitte. Muidugi võib loota, et nii ei lähe, aga arvestada sellega ei saa. Samamoodi on lastel õigus valida, nad võivad (nt teismelise mässumeeles) lausa ise tahta isa juurde elama tulla ja ühelgi võõral inimesel pole õigust seda keelata.

Nii et uuel naisel on kõige targem oma mehe laste ema igal võimalikul viisil poputada, talle lastest puhkust anda ja tema majanduslikke muresid leevendada, et ta ikka laste täiskasvanuks saamiseni vastu peaks ????

Isadel ei ole midagi selle vastu kui emad korralikult elatist maksavad ja lapsed nende juures kasvavad. Olgu ema haigus kui raske tahes, see ei vii emalt kohustust isale raha maksmast. Depressioon võiks küll olla juba praegugi kriteeriumiks, kus laste hooldusõigus läheks üle teisele vanemale, kasvõi ajutiselt. Siis oleks ainult raha maksmine, nn. muretu elu.

Mis uusi naisi puudutab, siis nende kohustus on mehele ikka silmailu pakkuda ja hoolitseda selle eest, et magamistoas asjad enam-vähem oleks.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 21:34; 05.01 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis uusi naisi puudutab, siis nende kohustus on mehele ikka silmailu pakkuda ja hoolitseda selle eest, et magamistoas asjad enam-vähem oleks

Mäh?!?

Misasiseeeeeeeon!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole nii? Ikka on ju 😀 Ma loodan, et polnud väga valus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis uusi naisi puudutab, siis nende kohustus on mehele ikka silmailu pakkuda ja hoolitseda selle eest, et magamistoas asjad enam-vähem oleks

Mäh?!?

Misasiseeeeeeeon!

No see on see, mida siin ikka palju kirjutatud- uued naised ärgu sekkugu, last kasvatab ja kamandab ja õpetab isa, uued naised olgu vakka. Uuel naisel pole mingit sõnaõigust, on see siis voodil hüppamine või sahtlites sorimine. Mis sest, et see on uue naise kodu sama palju kui lapse isa kodu.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.12 15:52; 31.12 16:48; 04.01 13:51; 17.01 20:36; 23.01 14:41; 23.01 14:56; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et osadel naistel ongi mingisugused imelised “tutid” ning mehed ei saa enam aru, mis on õige või vale ja kus on prioriteedid.

Minu isa uus naine näiteks. Isa lahutas mu emast kuskil 1990.. Mina olin 4-aastane.
Uus naine konkreetselt keelas mu isal minuga suhelda (sain seda teada isa vennalt aastaid hiljem). Ja mida kuradit..isa lõpetaski minuga suhtlemise.
Ma ei suuda seda siiani uskuda..hülgas 100% oma esimese lapse..et minna mingi maagilise tuti juurde, kes talle kohe paar last välja pumpas.
Nende eest hoolitseb siiamaani..

Ma lihtsalt ei saa aru kuidas..mis toimub selliste meeste peas? Selge, et nad ei pea eks naisega väga suhtlema..aga lapsega??..sest mingi naine ütleb EI?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et osadel naistel ongi mingisugused imelised “tutid” ning mehed ei saa enam aru, mis on õige või vale ja kus on prioriteedid.

Minu isa uus naine näiteks. Isa lahutas mu emast kuskil 1990.. Mina olin 4-aastane.

Uus naine konkreetselt keelas mu isal minuga suhelda (sain seda teada isa vennalt aastaid hiljem). Ja mida kuradit..isa lõpetaski minuga suhtlemise.

Ma ei suuda seda siiani uskuda..hülgas 100% oma esimese lapse..et minna mingi maagilise tuti juurde, kes talle kohe paar last välja pumpas.

Nende eest hoolitseb siiamaani..

Ma lihtsalt ei saa aru kuidas..mis toimub selliste meeste peas? Selge, et nad ei pea eks naisega väga suhtlema..aga lapsega??..sest mingi naine ütleb EI?

Sa ju ei tea, kuidas asjad tegelikult olid. Olid alles 4, palju sellel ajal aru said või mäletad.
Äkki su vanemad leppisid omavahel kokku, et isa laseb teil oma elu elada ja ei sekku? Paljugi, mis isa vend sulle hiljem rääkis, see ei pruugi tõele vastata.
Kas ema alustas ka uut kooselu? Äkki isa eemalehoidmise põhjuseks on seegi, et soovis sulle normaalset elu?
Muidugi on võimalik jah, et isa uus naine ei soovinud sind nende pere ellu, aga sel juhul ei soovinud ka isa, kui mingit suhtlemist ei jäänud. Sinust kahju, et nagu hunt, koon kuu poole, ulud ja nii palju aastaid hiljem sellise inimese pärast kannatad.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.12 15:52; 31.12 16:48; 04.01 13:51; 17.01 20:36; 23.01 14:41; 23.01 14:56; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju ei tea, kuidas asjad tegelikult olid. Olid alles 4, palju sellel ajal aru said või mäletad.
Äkki su vanemad leppisid omavahel kokku, et isa laseb teil oma elu elada ja ei sekku? Paljugi, mis isa vend sulle hiljem rääkis, see ei pruugi tõele vastata.
Kas ema alustas ka uut kooselu? Äkki isa eemalehoidmise põhjuseks on seegi, et soovis sulle normaalset elu?

Et kindlasti ei olnud asi nii, nagu välja paistis? Tegelikult oli väga hea isa ja teised valetavad…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.12 13:21; 29.12 14:54; 29.12 16:18; 30.12 00:28; 30.12 20:52; 30.12 21:12; 23.01 14:51; 23.01 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju ei tea, kuidas asjad tegelikult olid. Olid alles 4, palju sellel ajal aru said või mäletad.

Äkki su vanemad leppisid omavahel kokku, et isa laseb teil oma elu elada ja ei sekku? Paljugi, mis isa vend sulle hiljem rääkis, see ei pruugi tõele vastata.

Kas ema alustas ka uut kooselu? Äkki isa eemalehoidmise põhjuseks on seegi, et soovis sulle normaalset elu?

Et kindlasti ei olnud asi nii, nagu välja paistis? Tegelikult oli väga hea isa ja teised valetavad…

Nii, oli siis halb isa. Mingi naine võis seda last mitte tahta, aga otsuse lapsega mitte suhelda viis ellu ju mees. Miks sellist isa taga nutta?
Et siis seni, kui esimese lapse emaga koos elas, oli hea ja ära minnes muutus halvaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.12 15:52; 31.12 16:48; 04.01 13:51; 17.01 20:36; 23.01 14:41; 23.01 14:56; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, oli siis halb isa. Mingi naine võis seda last mitte tahta, aga otsuse lapsega mitte suhelda viis ellu ju mees. Miks sellist isa taga nutta?
Et siis seni, kui esimese lapse emaga koos elas, oli hea ja ära minnes muutus halvaks?

Oligi halb isa. Miks sellist õigustada?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.12 13:21; 29.12 14:54; 29.12 16:18; 30.12 00:28; 30.12 20:52; 30.12 21:12; 23.01 14:51; 23.01 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks peaks isa uus naine tulema pulma???
minu isal oli minu pulmade ajaks 5-6 a uus naine olnud (emast ammu enne seda lahus), mehe isa naine üle 15 aasta ja suhtlesime mõlematega, aga miks pidanuks me nad oma pulma kutsuma? (emadel uusi kaaslasi polnud). isegi sellist mõtet ei tulnud pähe. ja kus nad seal siis istunuks, kahekesi omavahel koos? vanemad ju istusid pruutpaari kõrval või pidanuks seal mõlemal pool 2 paari vanemaid?

Ehk siis kui sinu mehe tütar (sa suudad nüüd ette kujutada, et see tal oleks) abiellub, siis sina oled hea meelega üksi kodus, kuni su mees oma eksnaisega tantsu vihub ja lauas mõnusasti juttu ajab, oma tütre lapsepõlveaeset kooselu ja seiku meenutades.
Tore.
Mina oleksin ka selle üle rõõmus (aga minu mehe tütre pulma kutsuti muidugi ka mind ja mehe eksi uus mees).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 19:15; 23.01 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kindlasti ei olnud asi nii, nagu välja paistis? Tegelikult oli väga hea isa ja teised valetavad…

Sa ei tea, mis põhjus PÄRISELT oli. Mis sulle räägitud on, see ei päde. Minu isa “hülgas” oma eelmised lapsed põhiliselt sellepärast, et ta ei kannatanud eksnaisega ühes toaski olla, ilma et kisa lahti läinuks. Nadf ei kannatanud teineteise vilu varju ka. Polnud mõtet lapsi vaatamas käia, kui iga kord oli tüli eksnaise juures ja tüli kodus uue naise juures (ega ema ehk uus nainegi nende lastega tegelemist just ei soosinud pehmelt öeldes). Raha võttis eksnaine küll (nõuka ajal polnud mingil alimentidest kõrvalehoidmist ja alimendid olid pool palgast kolmele lapsele), lisaks korteri jms. Me alati teadsime, et meil on poolõed, aga nendega suhtlesime väga harva ja siis, kui nemad olid juba täiskasvanud. Siiamaani ma imestan, kuidas üks mees saab olla oma ühtedele lastele täielik rongaisa ja teistele lastele parim isa üleüldse. Väga palju on ikka laste ema teha. Aga ilmselgelt on sul sellest siiani hingehaavad ja viha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 21:28; 29.12 00:28; 23.01 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, oli siis halb isa. Mingi naine võis seda last mitte tahta, aga otsuse lapsega mitte suhelda viis ellu ju mees. Miks sellist isa taga nutta?

Et siis seni, kui esimese lapse emaga koos elas, oli hea ja ära minnes muutus halvaks?

Oligi halb isa. Miks sellist õigustada?

Ei õigustagi. Aga ei sarja ka, sest ei tea, kuidas asjad tegelikult olid. Kuna temaga suhtlus puudub, siis ilmselt ei ole võimalik küsida ka. Isegi kui oleks, ei pruugiks vastus olla aus. Kõiki osapooli- ema, isa, isa uus naine, isa vend- ühise laua taha istuma panna nagunii ei õnnestu.
Nokk kinni, saba lahti.
Mõttetu sellist taga nutta. Kurb, et üks noor inimene selle inimese tõttu siiani kannatab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.12 15:52; 31.12 16:48; 04.01 13:51; 17.01 20:36; 23.01 14:41; 23.01 14:56; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )


Esileht Pereelu ja suhted Oi ma ei salli…