Esileht Ilu ja tervis Õietolmuallergia

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Õietolmuallergia

Postitas:

Praegu on kohe eriti hull. Mis asi tolmleb ja mis aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kask.
aitab zyrtec, silmade sügeluse vastu opatanol, nohu vastu nasonex. ravimeid on muidugi erinevaid, katseta. kui sul on vaid kasetolmu-allergia, siis see õudus saab paari nädala pärast läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan natuke rääkida selleaastasest homöopaatiakogemusest (kogemusi allergia leevendamisest homöopaatiaga ca aastat viis, millest eelmine aasta jäi vahele ja möödus käsimüügiravimite toel).
Üks tugevamaid allergeene on abikaasal samuti kask. Lisaks hakkab muid tulema – küll pujud, tammed, männid, lepad jne, terve suvi muidu õitsejaid, teelehtede ja kõrrelisteni sügisel välja.

Hetkeseis on siis selline, et ca 2-3 nädala eest võttis ta temale sobivaid teri kolm õhtut järjest. Lisaks sai terad, mida võtta siis, kui tundub, et kisub jälle hullemaks. Praegu, ptüi-ptüi-ptüi, on korras – so kuskil eelmisel nädalal korra kaebas, et nina sügeleb, ja aevastas.

Zyrteci-Loratini ja ma ei mäleta millega veel oli tulemus üsna jama:( Minu meelest võis võtta 1 tbl päevas, mis tõi leevendust maksimaalselt paariks tunniks – ülejäänud aja ööpäevast oli inimene veripunaste silmadega väsinud ja aevastav tatitoru.

Ma ei propageeri homöopaatiat, aga meil on sellest abi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kase õietolmuallergia ja paar viimast päeva on ikka päris hull olnud. Vahpeal ostsin mingit soodsamat allergiarohtu, aga sellest polnud kasu. Nüüd ikka zyrtec ja ninna lasen flixonase nimelist spreid. Tundub, et aitavad, täna juba parem olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Õietolmuallergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.