Esileht Väikelaps Õiglane beebi lapsehoidmise tasu?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Õiglane beebi lapsehoidmise tasu?

Postitas:

Beebi on 3 kuune. Milline oleks õiglane tasu lapsehoidjale nii väikese lapse hoidmise eest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:22; 23.09 21:23; 23.09 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida lapsehoidja peab tegema – terve päeva toitma-mähkima-kussutama last, kes magab veerand tunni kaupa ja muul ajal on ainult süles, või paar tundi omaenese köögis teed jooma, ema poolt kohaleveeretatud beebi akna all vankris magamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab tegema kõike, mida esimesena loetleti-mähkima, kussutama, toitma, lohutama, süles hoidma, kui beebi tahutu jne jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:22; 23.09 21:23; 23.09 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 20:22; 23.09 21:23; 23.09 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne vastus- mis võimalik.
Esiteks pole hea lapsehoidja leidmine lihtne ja kui sa ta lõpuks leiad võib küsitav hind esialgu hingetuks tõmmata.
Loota, et leiad 5€/h tingimata hea lapsehoidja ei pruugi see sul õnnestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 euri tunnis oleks norm hind ma arvan, väiksemas linnas isegi alla seda.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 12:33; 25.09 08:23; 25.09 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 eur/h on minimaalne. Keskmine 6-7 eur/h

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 eur/h on minimaalne. Keskmine 6-7

Mul tekiks küsimus, kas vastav haridus on ette näidata ja kui on, miks ei tööta siis mõnes lastehoius või lasteaias? Kust ja kuidas tekib see 7 euri tunnis palgasoov?

Jutt käib 3-kuusest imikust.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 12:33; 25.09 08:23; 25.09 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ratsa rikkaks? Mul tekiks küsimus, kas vastav haridus on ette näidata ja kui on, miks ei tööta siis mõnes lastehoius või lasteaias?

Ühe lapse hoidmine ongi lapse kohta kallim kui hoius/aias, sest kogu tähelepanu on sinu lapsel ju.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ratsa rikkaks? Mul tekiks küsimus, kas vastav haridus on ette näidata ja kui on, miks ei tööta siis mõnes lastehoius või lasteaias?

Ühe lapse hoidmine ongi lapse kohta kallim kui hoius/aias, sest kogu tähelepanu on sinu lapsel ju.

Minu laps ei vaja hoidjat.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 12:33; 25.09 08:23; 25.09 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei vaja hoidjat.

Vahet pole, jutt käis teemaalgataja kirjeldatud olukorrast:

Peab tegema kõike, mida esimesena loetleti-mähkima, kussutama, toitma, lohutama, süles hoidma, kui beebi tahutu jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmekuuse puhul ilmselt nõuaks mina, et hoidja oleks saanud vastava koolituse (k.a esmaabi). 7 eurot paljuks küll ei pea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmekuuse puhul ilmselt nõuaks mina, et hoidja oleks saanud vastava koolituse (k.a esmaabi). 7 eurot paljuks küll ei pea.

Ma arvan, et sellised lapsehoidjad teataks ise, mis nende teenus maksab, mitte teenusetarbija ei küsiks hinda Perekoolist. Oma lapsehoidja käest võiks küsida, palju ta raha tahab saada, eriti kui talle veel mingeid nõudmisi on. Selline uurimine on pigem mingi suva tuttava puhul, kes korra last hoiab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 euri tunnis oleks norm hind ma arvan, väiksemas linnas isegi alla seda.

Imikule sellise raha eest küll hoidjat ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Õiglane beebi lapsehoidmise tasu?