Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õiglus võitis, vähemalt osaliselt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Õiglus võitis, vähemalt osaliselt

Postitas:
Kägu

Mul on ülimalt hea meel, olgugi et need suurt meediakajastust ei saa, et juhtumid mingilgi määral päevavalgele tuuakse.

Jõuab ehk nendele valesüüdistuse andjatele,laimajatele kohale, et ega ikka ei tasu teist rassistiks, vägistajaks, nsisepeksjaks ning teab milleks veel alusetult tembeldada.

Üks näidispoomine tuleks teha presidendile. Too naisterahvas on paljude jaoks suur iidol oma “sügavate ja sisukate” kõnedega. Sellise puusliku kukutamine mõjuks ehk kogudusele kainestavalt ja tooks maa peale.
Täiendan: pean silmas Marti Kuusikut juhtumit, aga ka muid alusetuid lahmimisi ja vihakõnesid. Sisuliselt pani ta kohtu tanki oma ütlusega, et ta kohe vabandab, kui selgub midagi muud. No tere hommikust, sa oled president!? Kuna presidenti ei saa vabandama panna, pandi seisma kohtumõistmine. Väga õiglane?

+7
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on ülimalt hea meel, olgugi et need suurt meediakajastust ei saa, et juhtumid mingilgi määral päevavalgele tuuakse.

Jõuab ehk nendele valesüüdistuse andjatele,laimajatele kohale, et ega ikka ei tasu teist rassistiks, vägistajaks, nsisepeksjaks ning teab milleks veel alusetult tembeldada.

Üks näidispoomine tuleks teha presidendile. Too naisterahvas on paljude jaoks suur iidol oma “sügavate ja sisukate” kõnedega. Sellise puusliku kukutamine mõjuks ehk kogudusele kainestavalt ja tooks maa peale.

Täiendan: pean silmas Marti Kuusikut juhtumit, aga ka muid alusetuid lahmimisi ja vihakõnesid. Sisuliselt pani ta kohtu tanki oma ütlusega, et ta kohe vabandab, kui selgub midagi muud. No tere hommikust, sa oled president!? Kuna presidenti ei saa vabandama panna, pandi seisma kohtumõistmine. Väga õiglane?

Kui ilmub midagi muud, vabandab 😃 Tore lugu küll! Teeme uued Riigikogu liikmete õnnistamised, ametivande andmise päeva, anname töökoha tagasi ja üleüldse oleme suhtumisega, et midagi pole olnud?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päris haruldane lugu, kuigi inimene on juba jälle töökohast lahti. Kui kaua me peame veel taluma pubekate kapriise ja võimekate inimeste tagandamisi anonüümsete “ohvrite” ussitamise tagajärjel?

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ringkonnakohus-moistis-martin-halliku-talle-esitatud-suudistuses-oigeks?id=90935883

Hallikut süüdistati, et 2018. aasta 3. juulil pani ta õhtusel ajal Prantsusmaal asuvas hotellis kannatanu tahte vastaselt tema suhtes toime muu sugulise iseloomuga teo ja 4. juuli õhtupoolikul astus kannatanuga hotellitoas kannatanu tahte vastaselt suguühtesse.

Siit küsimus, kui juba ühel õhtul hotellis sinu suhtes pannakse toime muu sugulise iseloomuga tegu, miks lähed selle mehega hotellituppa ka järgmisel õhtul?

Kes sulle ütles, et kannatanu läks mehega hotellituppa? Äkki oli oma toas ja Hallik trügis lihtsalt sisse?

Kaks päeva järjest trügis?

Esimene päev polnud ju põhjust mitte tuppa lasta, kui oli näiteks vaja tööasju arutada. Teine päev koputas ja ütles, et tuli eilse pärast vabandama vms.

Kopin teise inimese pandud viite: “Hallikut süüdistati, et 2018. aasta 3. juulil pani ta õhtusel ajal Prantsusmaal asuvas hotellis kannatanu tahte vastaselt tema suhtes toime muu sugulise iseloomuga teo ja 4. juuli õhtupoolikul astus kannatanuga hotellitoas kannatanu tahte vastaselt suguühtesse”.

Ma selgitan veel kord. 3. juulil võis mees tulla naise hotellituppa mõlemapoolsel kokkuleppel tuues põhjuseks töö. Sel õhtul väljus olukord kontrolli alt, aga lõpuks mees lahkus toast. Järmisel päeval, 4. juulil koputas mees uuesti naise hotellitoa uksele ja ütles, et soovib naise ees vabandada eelmisel päeval juhtunu ees. Kui naine ta hotellituppa lasi, väljus olukord kontrolli alt ja mees ei lahkunud sel korral toast.

Loomulikult ei tea ma, mis tegelikult juhtus ja lihtsalt fantaseerin oma vastusega postitusele, kus keegi imestas, et selline asi 2 korda juhtuda sai.

Vägistamissüüdistust ei ole esitatud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõde on konteksti arvestades ilmselt siiski selline, et ahistatud kannatanul oli mehikesega täiesti vabatahtlik armusuhe.

Tõde on ilmselt…???
Tunnista, et sa ei tea tõest rohkem kui sinuga vaidlejad, ainus avalik info on süüdistuse sisu, ülejäänu on spekulatsioon erinevate kohtutasandite järeldustest.
Minu poolest samuti oleks võinud need juhtumid enne otsuseid kajastamata jääda, aga sa ei ole ise parem iga avaldatud uudist jagades (oma “ilmselt”-tasemel kommentaaridega, aga siiski)

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõde on konteksti arvestades ilmselt siiski selline, et ahistatud kannatanul oli mehikesega täiesti vabatahtlik armusuhe.

Tõde on ilmselt…???

Tunnista, et sa ei tea tõest rohkem kui sinuga vaidlejad, ainus avalik info on süüdistuse sisu, ülejäänu on spekulatsioon erinevate kohtutasandite järeldustest.

Minu poolest samuti oleks võinud need juhtumid enne otsuseid kajastamata jääda, aga sa ei ole ise parem iga avaldatud uudist jagades (oma “ilmselt”-tasemel kommentaaridega, aga siiski)

Tunnistan küll jah, muidugi ei tea rohkem. Ei tunne kedagi neist osalistest. Teen oma järeldused ajakirjanduse põhjal. “Ilmselt” on väga hea sõna, see näitab, et teadaolevate või teada antud faktide põhjal on võimalik teha selline järeldus ja see on suure tõenäosusega tõsi. Tegelikult on see armusuhe isegi tõesti mitte “ilmselt”, vaid fakt, sest sellest on ka kirjutatud. Aga kuna ma ise ei ole kõrval seisnud, on kohane kirjutada “ilmselt”.
Nii et sa panid nüüd veidi võssa omaenese suurest tarkusest 🙂

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on tähelepanuväärne see, et esimese kohtuotsuse peale ei ilmunud ühtegi parastavat teemat perekooli. Kuigi siin on üsna palju ka neid, kes pigem arvavad, et see ohver ei valetanud. Aga teise kohtuotsuse peale on parastajad kohe platisis. Ütleb mõndagi nende iga hinna eest meeste kaitsjate kohta.

Mina olen üks neist, kes pigem arvas, et ju seal ikka midagi oli. Mõtlesin mõned korrad mõnes olemasolevas teemas seda kohtuotsust ka mainida, aga loobusin. Eradi parastamise teema ei tulnud isegi mitte pähe, milleks.

Arvestades, et kaks erinevat kohtuastet tegid erineva otsuse, on ilmselt tegu suht piiripealse juhtumiga. Ei olnud ju ka seal esimeses astmes päris suvalised inimesed kohut mõismas, ikka need, kes seadust tunnevad ja püüavad seda ka ausalt ja õiglaselt rakendada. Nii et jääb üle ainult leppida, et hetkel on seis selline. Mis seal ikka, eks halli hala juhtumid ongi keerulised.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest on tähelepanuväärne see, et esimese kohtuotsuse peale ei ilmunud ühtegi parastavat teemat perekooli. Kuigi siin on üsna palju ka neid, kes pigem arvavad, et see ohver ei valetanud. Aga teise kohtuotsuse peale on parastajad kohe platisis. Ütleb mõndagi nende iga hinna eest meeste kaitsjate kohta.

Ma ei parastanud oma teemaalgatusega, vaid rõõmustasin, et terve mõistus võitis ja natuke õiglust on veel ilmas olemas, kuigi järjest vähemaks jääb.
Oleneb, mida valetamiseks pidada. Kui sa oma armukest ühel päeval enam ei taha ja haistad võimsat kättemaksu, siis ongi kaks võimalust: kas pidada sellist inimest valetajaks või mitte. Rikutuse järgi.

Ma ei kaitse iga hinna eest mehi, vaid õiglust ja tõde. See mees oli ringiajaja, siin pole selles suhtes midagi kaitsta. Omaenda kaevatud auku kukkus. Ainult et see naine oli eluviiside poolest täpselt samasugune, kuid iseloomu poolest alatum.

Te räägite kogu aeg mingilt äärmiselt kõikuvalt pinnalt, musta valgeks, kõvera sirgeks – peaasi, et saaks mehi iga hinna eest materdada ja näidata naisi nõrkade, iseloomutute äparditena, keda need hirmsad ja võimsad mehed siis ära kasutavad. See on teie positsioon, mida ma mingil juhul ei jaga.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust imekohast sa võtad, et presidendi pärast pandi seisma kohtumõistmine?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oletan. Võib vale oletus olla, aga miks see siis seisab, on sul mingi parem põhjendus? Aprillis pidi otsus tehtama. Miks ei tehtud, mis sina arvad?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aprillis pidi otsus tehtama. Miks ei tehtud, mis sina arvad?

aga millal savisaare asjas pidi otsus tehtama? või tallinna sadama juhtide asjas?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oletan. Võib vale oletus olla, aga miks see siis seisab, on sul mingi parem põhjendus? Aprillis pidi otsus tehtama. Miks ei tehtud, mis sina arvad?

Ära valeta. Keegi pole kordagi öelnud, et otsus ehakse aprillis. Öeldi, etkohtuistungid algavad mais. Kohtuistungite algus ei võrdu ka otsuse tegmise ajaga. Lisaks oli meil eriolukord, nii et võimalik, et see ajakava muutus ning ta kohtuprotsess algas hiljem. St su järeldus on täiesti meelevaldne, liskas kasutad sa puhast valetamist rääkides aprillist. Aprillis tulevat otsust ei ole küll keegi kunagi lubanud. Ja ka maisse ei lubatud otsust, aga istungeid. Kohtuprotsess võib venida päris pikalt.

Muideks, ka see Halliku protsess ei käinud kiirelt. Kiire google ütles, et ta vallandati juba augustis 2018, uurimine kohtu ette saadeti mais 2019. Esimese astme kohtuotsus tuli märtsis 2020 ning teise astme oma siis nüüd. Näed ju isegi, et ei käi need asjad kiiresti ning mingeid vandenõusid välja imeda on hetkel küll vara.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te räägite kogu aeg mingilt äärmiselt kõikuvalt pinnalt, musta valgeks, kõvera sirgeks – peaasi, et saaks mehi iga hinna eest materdada ja näidata naisi nõrkade, iseloomutute äparditena, keda need hirmsad ja võimsad mehed siis ära kasutavad. See on teie positsioon, mida ma mingil juhul ei jaga.

Jajah, su rõõmustamine.. Miskipärast keegi teine märtsis siin ei rõõmustanud, et õiglus võitis, kuigi paljude arvates kindlasti sel hetkel nii tundus.
Ja mustvalgelt näed maailma siin sina. Ei proovi mina võtta ei musta ega valget seisukohta hetkel. Ütlen, et olukord on ilmselt piiripealne, muidu ei oleks kahte vastukäivat otsust tulnud. Sina oled küll väga mustvalge, äkki hoopis sina räägid musta valgeks?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aprillis pidi otsus tehtama. Miks ei tehtud, mis sina arvad?

aga millal savisaare asjas pidi otsus tehtama? või tallinna sadama juhtide asjas?

Väga õige. Protsessid venivad, kui nad on poliitilised ja lahendust pigem pole vaja. Kuusiku protsess on samuti poliitiline, tahad öelda, et ei ole või?

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära valeta. Keegi pole kordagi öelnud, et otsus ehakse aprillis. Öeldi, etkohtuistungid algavad mais. Kohtuistungite algus ei võrdu ka otsuse tegmise ajaga. Lisaks oli meil eriolukord, nii et võimalik, et see ajakava muutus ning ta kohtuprotsess algas hiljem. St su järeldus on täiesti meelevaldne, liskas kasutad sa puhast valetamist rääkides aprillist. Aprillis tulevat otsust ei ole küll keegi kunagi lubanud. Ja ka maisse ei lubatud otsust, aga istungeid. Kohtuprotsess võib venida päris pikalt.

Muideks, ka see Halliku protsess ei käinud kiirelt. Kiire google ütles, et ta vallandati juba augustis 2018, uurimine kohtu ette saadeti mais 2019. Esimese astme kohtuotsus tuli märtsis 2020 ning teise astme oma siis nüüd. Näed ju isegi, et ei käi need asjad kiiresti ning mingeid vandenõusid välja imeda on hetkel küll vara.

Jah, eksisin kuuga. Vabandust. Aga sellel pole vahet. Kui asjal on nii palju tunnistajaid, kui Eesti Ekspress väitis, siis oleks see juba ammu purgis. Eriolukorraga pole vaja küll välja vabandada, sest istungid toimusid ka eriolukorra ajal.
Ausates riikides ehk Õigusriikides ei tohiks ikka nii käia, et kolm ajalehte kirjutavad paskvilli kokku, president teeb nende pealt poliitilisi avaldusi ja pärast oota kohtuotsust kümme aastat. Sellised asjad sünnivad Lukašenkade ja Putinite juures vist ikka, või kuidas?

Jajah, su rõõmustamine.. Miskipärast keegi teine märtsis siin ei rõõmustanud, et õiglus võitis, kuigi paljude arvates kindlasti sel hetkel nii tundus.

Tahad ma ütlen, miks ei olnud rõõmustajaid? Sest see asi tundus neile “paljudelegi” liiga hale ja nad ei viitsinud hakata vaidlema, kuna neil oli liiga vähe kaasamõtlejaid. Kui neid üldse oligi.

Ütlen, et olukord on ilmselt piiripealne, muidu ei oleks kahte vastukäivat otsust tulnud.

Piir on poliitiline. Selline otsus oli hetkel vaja teha, sest need naissoo alandajad metootajate näol polnud veel piisavalt maha rahunenud. Lisaks on ka kohtunike seas igasuguseid. Kohus teeb selliste otsustega ainult iseenda mainet maha.

Aga täpselt. Sa toetad minu arvamust. Protsess oli niivõrd napakas, et kohtul tuli ilmselt iseendaga võidelda. Muide, kes see kannatanu siis ikka oli? Kui tal on nii õigus, miks ta oma näoga esineda ei julge? Hagema on kõva, aga nägu näidata ei julge.

Hallik langes alandatud ja kannatavate naishordide metsiku represseerimise alla. Ehk hoiab nüüd edaspidi püksid rohkem jalas.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris haruldane lugu, kuigi inimene on juba jälle töökohast lahti. Kui kaua me peame veel taluma pubekate kapriise ja võimekate inimeste tagandamisi anonüümsete “ohvrite” ussitamise tagajärjel?

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ringkonnakohus-moistis-martin-halliku-talle-esitatud-suudistuses-oigeks?id=90935883

Ei õiglusega pole siin midagi tegemist. SEE ON PUHAS ÕIGUS. Töösuhte lõpetamine on juba lahenduse leidnud kui ôigustatud (ÕIGE) otsus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, eksisin kuuga. Vabandust

Lisaks kuule eksisd sa ka faktiga Mitte keegi pole lubanud kohtuotsust ei aprilli ega maisse. Ainult kohtuprotsessi algust. Kas see algus ka oli sel ajal või mitte, seda ma ei tea. Ilmselt ei tea sinagi.

Muus osas, tead ma ei viiitis rohkem vaielda. Sa loobid oma oletusi absoluutse tõe pähe. Aga eks rumalad ongi alati eneskindlad.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, eksisin kuuga. Vabandust

Lisaks kuule eksisd sa ka faktiga Mitte keegi pole lubanud kohtuotsust ei aprilli ega maisse. Ainult kohtuprotsessi algust. Kas see algus ka oli sel ajal või mitte, seda ma ei tea. Ilmselt ei tea sinagi.

Muus osas, tead ma ei viiitis rohkem vaielda. Sa loobid oma oletusi absoluutse tõe pähe. Aga eks rumalad ongi alati eneskindlad.

Ega ma ei tea jah. Taas teen oma järeldused ajakirjanduse põhjal. Kohtuprotsessi keegi igatahes ei kajasta. Oletada võib selle järgi kaht asja: kas see üldse ei käigi, või siis on mees nii õige, et ei kannata kajastada. Ja eks peamine – mehe tagandamine ministriametist on ju saavutatud, rohkem pole vajagi. Kui ta õige peaks olema, peab president vabandama, aga seda ei saa lubada, sest siis ta peaks ju ministri ametisse tagasi panema.
Vastik näib see lugu igatpidi, vaata, kust otsast tahes.
Aga presidendi kogudusel pole sellest sooja ega külma, sest iidol ei eksi.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei pannud sugugi võssa, aga sina ei saanud aru, mida ma öelda tahtsin. See ilmselt tõdede üle (mis on järeldatud samuti ajakirjanduses avaldatud põhjal nagu sa kirjutad) on lihtsalt mõttetu, rumal, naeruväärne.
Ja nüüd oles hopsti! jõudnud Halliku juurest juba ministri case’ni, vahva!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei pannud sugugi võssa, aga sina ei saanud aru, mida ma öelda tahtsin. See ilmselt tõdede üle (mis on järeldatud samuti ajakirjanduses avaldatud põhjal nagu sa kirjutad) on lihtsalt mõttetu, rumal, naeruväärne.

Ja nüüd oles hopsti! jõudnud Halliku juurest juba ministri case’ni, vahva!

Muidugi vahva. Sest õiglus ju on võitnud ainult osaliselt, palju ebaõiglust on ikka veel püsti ja elab.

Selle “ilmse” üle ma ei hakka enam vaidlema, ilmselgelt (!) ei ole sul piisavalt ressurssi selleks nagunii.

Muide, kui juba kord soovid tsitaatsõnu kasutada, siis see kirjutatakse nii: case’ini. 🙂

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohtuprotsessi keegi igatahes ei kajasta. Oletada võib selle järgi kaht asja: kas see üldse ei käigi, või siis on mees nii õige, et ei kannata kajastada.

Seesama ajakirjandus kirjutas ka seda, et kohtuprotsess on kinnine. See tähendab seda, et ajakirjanikud sinna ei saa ja ei saa seda ka kajastada.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hallikut süüdistati, et 2018. aasta 3. juulil pani ta õhtusel ajal Prantsusmaal asuvas hotellis kannatanu tahte vastaselt tema suhtes toime muu sugulise iseloomuga teo ja 4. juuli õhtupoolikul astus kannatanuga hotellitoas kannatanu tahte vastaselt suguühtesse.

Siit küsimus, kui juba ühel õhtul hotellis sinu suhtes pannakse toime muu sugulise iseloomuga tegu, miks lähed selle mehega hotellituppa ka järgmisel õhtul?

Kes sulle ütles, et kannatanu läks mehega hotellituppa? Äkki oli oma toas ja Hallik trügis lihtsalt sisse?

Hotellis käivad uksed lukku. Muidu võivad täitsa võõrad ka sisse trügida.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohtuprotsessi keegi igatahes ei kajasta. Oletada võib selle järgi kaht asja: kas see üldse ei käigi, või siis on mees nii õige, et ei kannata kajastada.

Seesama ajakirjandus kirjutas ka seda, et kohtuprotsess on kinnine. See tähendab seda, et ajakirjanikud sinna ei saa ja ei saa seda ka kajastada.

Nojah. Võiks kihla vedada, kas otsus tuleb enne presidendi ametiaja lõppu või pärast.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aprillis pidi alles kohus algama, aga siis oli eriolukord. Seega keegi ei hakanud kohtusse rahvast kokku ajama. Väga lihtne seletus. Tuttaval jäi ka kohtuistung ära sel põhjusel.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täna sai kohtusaaga siis (loodetavsti) lõplikult läbi.

Maakohus: süüdi

Ringkonnakohus: süütu

Riigikohus: ei võtnud menetlusse, süütu.

Mis täpselt oli teavad vaid asjaosalised.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohtuveskid on lõpetanud. Mis seal tegelikult naise ja mehe vahel toimus, teavad nemad kaks. Mehele jääb muidugi märk pikaks ajaks külge. Iga tulevane tööandja oskab ju googeldada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>

Kohtuveskid on lõpetanud. Mis seal tegelikult naise ja mehe vahel toimus, teavad nemad kaks. Mehele jääb muidugi märk pikaks ajaks külge. Iga tulevane tööandja oskab ju googeldada.

Märk jääb külge pigem TÜ juhtkonnale.
</p>

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole Halliku keissi uurinud ega tea sellest peale pealkirjade peaaegu midagi. Aga siiski küsin targematelt: kas Eestis ei ole ülemuse ja alluva seksuaalsuhe keelatud, st suhte tekkides peaks üks lahkuma teise töökohta? Või kas firmadel ei ole oma eeskirju selles osas? Üldiselt maailmas ju peetakse igasugust teise üle autoriteedipositsioonis olemist (ülemus, õpetaja/õppejõud, arst, psühholoog jne) automaatselt taunitavaks intiimsuhete loomiseks, ja väga tihti on see seadusega või eeskirjadega lausa keelatud. Ja seda mitte ainult kohtuasjade hirmus, vaid ka eetilisest/moraalsest vaatenurgast. Selles asjas on oma mõte täitsa olemas. Ja muide, autoriteedi kohal võib vabalt olla ka naine.

Äkki keegi oskab kommenteerida.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga siiski küsin targematelt: kas Eestis ei ole ülemuse ja alluva seksuaalsuhe keelatud

Ei ole reguleeritud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem ikka naisele.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem ikka naisele.

Sellepärast selle naise nime ei nimetatagi.

Huvitav, et siin mõned tahavad seksuaalsuhteid ära keelata armastajate vahel. Mis toimub, mingi politseiriik ilmutab ennast? Kui ma oma ülemust armastan, siis ma ei tohigi temaga seksida – ennekuulmatu!

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Õiglus võitis, vähemalt osaliselt