Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Öine äge kõhuvalu!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Öine äge kõhuvalu!

Postitas:

Tere!
Mul on hetkel on rasedust 22 nädalat ja täna öösel ärkasin JUBEDA kõhuvalu peale – valu oli TERVES kõhus… Tita liigutusi pole veel tundnud, rasedus eesseinas. UH-s käisin pm nädal tagasi, titaga oli kõik korras, ainus asi see, et ta end ei näita. Siiamaani pole õnnestunud saada ühtegi pilti, ta meil häbelik neiu vist! .
See valu pani aga muretsema, kuna enne pole olnud ja öösel täitsa pani mõtlema, et nüüd on kõik – tekkis tahtmine oksendada ja peavalu ka veel. Hetkel põen ka veidi grippi – nohu ja köha, võivad need olla seotud? Igatahes hetkel väga mures!!!!

Kui kellelgi on olnud midagi sarnast, palun andke märku endast!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No issand jumal, pöördu kohe haiglasse! Kuidas on võimalik sellise asja peale foorumisse joosta esimesena???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No issand jumal, pöördu kohe haiglasse! Kuidas on võimalik sellise asja peale foorumisse joosta esimesena???[/tsitaat]
No elades saare peal, pole see nii lihtne kahjuks… Ja pole nii lihtne siit linna ka minna, ei ole see, et lähen kui tahan või mul vaja! Ja sellepärast uurin, äkki kellelgi veel midagi sellist olnud ja pole hullu ehk midagi… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista valvearstile ja küsi, mis ta arvab. Kui vaja siis mine kohale. Mul 28 nädalat ja ka vahest on ette tulnud sellised ootamatuid valusid kui kuidagi vales asendis vms ja sii ska
valu levib üle kogu kõhu. Kaua see valu sul kestis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:23; 06.03 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Helista valvearstile ja küsi, mis ta arvab. Kui vaja siis mine kohale. Mul 28 nädalat ja ka vahest on ette tulnud sellised ootamatuid valusid kui kuidagi vales asendis vms ja sii ska
valu levib üle kogu kõhu. Kaua see valu sul kestis?[/tsitaat]
Öösel aega raske mõõta, niheleda sai omajagu… Keerasin ühte ja teistpidi, lõpuks keerasin end padja ümber kerra, siis hakkas üle minema – kuskil 10-15 min võib-olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll nüüd arst ja ei oska diagnoosi panna. Aga kui küsisin ämmakalt milline valu on paha ja vajab kohe arsti ülevaatust ja milline nö normaalne siis ta ütles, et kui valu kestab ikka tunde või on teatud kindalte vahedega ja on selline, et oskan näpuga näidata, et vot siit valutab siis on pahasti. Kui kestab lühikest aega ja on selline üldine siis pole hullu.
Lohutuseks-mul nt oli reedel kaks tundi selline terav valu ülekõhu ja siis vasaku külje pealt. Täitsa, paanika oli. Aga läks üle.See muidugi oleks rahustuseks hea kui sa tunneks vahepeal lapse liigutusi.
Ma usun, et kui enam ei valuta ja täna kõik korras siis ei tasu üle pabistada. Täitsa võib olla siiski valu gaasidest, või kui kõht kinni vms. Helista homme lihtsalt arstile ja küsi tema käest ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:23; 06.03 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ikka gripist see kõht sul natuke valutas.Mul juba rasedus natuke kaugemal,aga samamoodi gripis,köhin,kurk valus,nohu,eile samamoodi valutas ka pea ja õhtul ajas iiveldma.Kuigi võib ka lüüa kõhukinnisusest ja gaasidest vahest valud sisse,mul seda raseduse aeg üsna tihti juhtunud,viimasel ajl eriti.Samamoodi platsenta eesseinas ja korralikke liigutusi hakkasin tundma alles 24 nädalal,enne ei saanud aru,kas oli mingi õrn liigutus või hoopis gaas kõhus.Saa terveks:)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ämmaemandalt väga pika ja täpse vastuse, et kui pole veritsust ega püsivalusid, pole põhjust muretseda! Kohe väga palju kergem hakkas!
Aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks vastata!
Head ööd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Öine äge kõhuvalu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.