Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Öine äge kõhuvalu!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Öine äge kõhuvalu!

Postitas:

Tere!
Mul on hetkel on rasedust 22 nädalat ja täna öösel ärkasin JUBEDA kõhuvalu peale – valu oli TERVES kõhus… Tita liigutusi pole veel tundnud, rasedus eesseinas. UH-s käisin pm nädal tagasi, titaga oli kõik korras, ainus asi see, et ta end ei näita. Siiamaani pole õnnestunud saada ühtegi pilti, ta meil häbelik neiu vist! .
See valu pani aga muretsema, kuna enne pole olnud ja öösel täitsa pani mõtlema, et nüüd on kõik – tekkis tahtmine oksendada ja peavalu ka veel. Hetkel põen ka veidi grippi – nohu ja köha, võivad need olla seotud? Igatahes hetkel väga mures!!!!

Kui kellelgi on olnud midagi sarnast, palun andke märku endast!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on alles 11 nädal ja mind kummitavad ka päris korralikud kõhuvalud aga õhtuti.ja ikka nii valutab et ega istuda ei saa ainult pikali. ja täna on mul ka tekkinud korralik nohu vb on tõesti mingi viiruse moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese rasedusega rohkem ja nüüdsega vähem diafragmavalu. Valu oli ülakõhus, meeletu-meeletu ja kestis esimesega ikka nädalaid (12-18n nt vms). Ausalt öeldes sünnitusvalu ka nii hull ei olnud kui see pea igaõhtune külaline oma \”hiilgepäevadel\”. Mul mingit viirust polnud ja alakõht oli täiesti rahulik, ainult ülakõht valutas. Seega ei tea, kas algatajaga päris sarnaseks seda lugeda.

Ämmakas ütles, et gaasid ja käskis võtta espumisani. Proovisin korra ja oksendasin selle kõik välja. Nii hull kui selle rohu võtmise järel ei olnud enesetunne terve raseduse. Rasedate joogas sünnitoetaja arvas, et diafragma valu. Tema soovitas võtta magneesiumi selle vastu ja see aitaski. Nüüd teisega võtsin kohe ise ja aitas paarist korrast, kui valu enam ei kordunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on alles 11 nädal ja mind kummitavad ka päris korralikud kõhuvalud aga õhtuti.ja ikka nii valutab et ega istuda ei saa ainult pikali. ja täna on mul ka tekkinud korralik nohu vb on tõesti mingi viiruse moodi.[/tsitaat]

Raseduse alguses ja lõpus pidid olema igast valud ja ebameeldivad tunded kõhus normaalsed, aga raseduse keskpaigast pole keegi midagi maininud… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli esimese rasedusega rohkem ja nüüdsega vähem diafragmavalu. Valu oli ülakõhus, meeletu-meeletu ja kestis esimesega ikka nädalaid (12-18n nt vms). Ausalt öeldes sünnitusvalu ka nii hull ei olnud kui see pea igaõhtune külaline oma \”hiilgepäevadel\”. Mul mingit viirust polnud ja alakõht oli täiesti rahulik, ainult ülakõht valutas. Seega ei tea, kas algatajaga päris sarnaseks seda lugeda.

Ämmakas ütles, et gaasid ja käskis võtta espumisani. Proovisin korra ja oksendasin selle kõik välja. Nii hull kui selle rohu võtmise järel ei olnud enesetunne terve raseduse. Rasedate joogas sünnitoetaja arvas, et diafragma valu. Tema soovitas võtta magneesiumi selle vastu ja see aitaski. Nüüd teisega võtsin kohe ise ja aitas paarist korrast, kui valu enam ei kordunud. [/tsitaat]
Gaase pole nagu siiamaani olnud, selliseid valusid ka mitte! Praegu kõhus tunne nagu oleks teinud 100 kõhulihaste harjutust, vahepeal ka pistab! Ei oska nagu midagi arvata ka – saaks südamerahu kui tita liigutusi tundma hakkaksin vb… Loodan, et seotud gripi või neiu kasvamisega lihtsalt! 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga helista valveämmaemandale ja pea temaga nõu. Kui sa pole kindel, et see valu on sul seotud pigem seedimisega, siis mina läheksin küll kontrolli, et olla kindel, et lapsega on kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Teresa kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga helista valveämmaemandale ja pea temaga nõu. Kui sa pole kindel, et see valu on sul seotud pigem seedimisega, siis mina läheksin küll kontrolli, et olla kindel, et lapsega on kõik ok.[/tsitaat]
Kuna ma ise pärit saare pealt, pole võimalik midagi kohe ette ka võtta… Ja mõningad teavad rääkida, et normaalne pidi olema… Eks homme konsulteerin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valveämmaemandale helistada ikka saab – saar või mitte 🙂
Ma usun ka, et sul on kõik hästi – eks neid valusid on tõesti raseduse ajal igasuguseid. Aga parem karta, kui kahetseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ämmaemandalt väga pika ja täpse vastuse, et kui pole veritsust ega püsivalusid, pole põhjust muretseda! Kohe väga palju kergem hakkas!
Aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks vastata!
Head ööd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Öine äge kõhuvalu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.