Esileht Imetamine Öine imetamine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Öine imetamine

Postitas:
Kägu

Kas seni kuni ka ainult öösel imetada tekibki piima edasi ja piisavalt vastavalt lapse öisele vajadusele?

Kuidagi hakkab minema, et päevaaeg laps eriti rinnast ei hooli (kuna vähese piima tõttu olnud kogu aeg RP+RPA ja enam rind täielikult ka tema kasvavat isu ei täida) ja ega ka soov võõrutamisest eriti kaugel pole (sooviks ka väikese vahega järgmist last). Kuid seni kuni laps veel kogu ööd ei maga (ärkab ca 4-5 ja võtan edasi rinnale, kus vahelduva eduga siis ärkamiseni ca 7-8 sööb).

Ehk kui tahan, et ta siiski veel seni kuni terved ööd ei maga rinnast piima saaks peaksin jätkama ka päevaaeg imetamist või piisab tõesti vaid kui öösiti sööb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piisab öisest ka. Meil viimane lõpp nii läkski, et sai veel viimane kord kuskilt 6-7 hommikul rinda ja siis päriselt ärkasime 9-10. See oli viimane imetamiskord kuni laps hakkas ise umbes 9-ni välja magama. Siis enam ei andnud, läksime kohe putru tegema. Ja piima oli mul peale selle viimase korra ära jätmist ikka veel julgelt pool aastat rinnas (pigistasin, siis ikka tuli). Samas mul polnud “tootmisega” ka muidu probleeme. Aga no kui laps jääb öösel rahule, ju ta siis ikka saab piisavalt.

Sa ei täpsusta muidugi, kui vana laps on, aga meil toimus see täielik loobumine (ehk viimase hommikuse korra ärajätmine) 1a4k vanuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Öine imetamine