Esileht Imetamine Öine imetamine ja tööl käimine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Öine imetamine ja tööl käimine

Postitas:

Leidub siin töölkäijaid, kes imetavad last öösiti? Kuidas toime tulete? Endal vist ka see tee tulemas…võõrutamine on nii kurnav. Laps ärkab veel tihemini kui rinda ei saa. Imetades vahed 2-3 h, kui ei imeta siis 1-2 h lisaks kussutamine-rahustamine 30 min kuni 1 h. Kaks nädalat ilma rinnata öösel ja ikka laps ei maga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin tööle kui laps oli 4 kuud vana. Rinda sai kuni 2a6k.
Et siis imetasin ja töötasin korraga üle 2 aasta ja ellu jäin.
Viimane lõpp sellest oli kurnav, sest kuigi tal ilmselgelt polnud VAJA öösel süüa, ärkas ta ikka mitu korda öö jooksul ja küsis tissi.
Võõrutasin lõpuks nii, et laps jäi 5-ks päevaks vanavanemate juurde. Magas seal ilusti ööd otsa. Kui koju tuli, siis nädal otsa küsis öösel veel, aga peale seda on ilusti ööd otsa maganud.
Kui vana Su laps on? Äkki ta tõesti veel pole valmis loobuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läinud küll öise imetamise kõrvalt tööle, aga väsisin miljon korda ärkamisest lihtsalt väga ära. Minu laps sõi rinda alati väga aeglaselt, ikka pool tundi kindlasti kahe tissi peale kokku. Siis veel kussutamine otsa ja vahel ei jäänud ta tükk aega magama. Ühel hetkel asendasin öise tissitamise pudeliga (rpa). Esimesed paar ööd ärkas endiselt iga kahe-kolme tunni tagant ja vahel jäi viiest-kuuest täitsa üles, aga sealt edasi muutusid unetsüklid pikemaks ja pikemaks, kuni ärkas öösel ainult korra ja hommikul magas 7-8-ni. Kusjuures sõigi kõhu täis ja jäi voodisse pannes kohe uuesti magama, ei mingit kussutamist ega nuttu. Elumuutev otsus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei imeta last, aga lapsed nutavad ikka vahel öösiti, sh hoiuga alustamise ajal rohkem. Vahepeal tuleb üks või mõlemad öösel kaissu, mitte alati ei uinu kohe uuesti, siplevad kõrval, vahel kaklevad, siis probleem, et ei taha tekki jne Ühesõnaga, öine magamatus ongi väikeapse vanema elu, imeta või mitte 😀

Õhtul lähen magama kell 22, öösel ärkan nii palju kui vaja, hommikune äratus kell 6, mõnikord varemgi, kui lastel uni läinud :/ Aga päeval nagu ei tunne väsimust, ilmselt kuna ikka piisaval tvara kobin ise voodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Öine imetamine ja tööl käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.