Esileht Beebi ja mitmikud öine söömine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: öine söömine

Postitas:

juba mitu kuud jääb laps üsna kenasti ise omas voodis ööunne, vahel on vaja alguses veidi juures olla, aga enamjaolt saab enne lapse uinumist toast lahkuda kenasti. sellegipoolest ärkab laps öösel iga paari tunni järel (hommikupoole sageli tihedaminigi) ja ilma rinnata magama uuesti ei jää.

ei ärka kohe nuttes, vaid hakkab kõigepealt nihelema veidi, siis tõuseb istuli, siis esialgu teeb vaikselt häält ja paari minuti pärast röögib täiest kõrist.
ei aita ootamine, et äkki uinub ise; võimalikult varakult nn unesõnade kasutamine ega silitamine (üksikutel kordadel see töötab õhtupoole, kui eelmisest söömisest veel u 1h möödas, aga kindlasti mitte hommikupoole) ega ka süles kussutamine (kui juba kisama hakkab siis kisab ka süles edasi, viskleb ja väänleb).
rahuneb kohe kui panna sellesse asendisse, kus süüa saama hakkab.
kui rind liiga vara suust ära võtta ja voodisse panna laps, siis hakkab ka uuesti kisama. kui oodata kuni ise lahti laskma hakkab, siis jääb enamasti voodis üsna kohe uuesti magama (ka poolärkvel olles).

arstid juba 6-kuuse lapse puhul teatasid, et öösel ta süüa ei tohiks. ma ise nii konkreetne polekski, 1-2 korda öö jooksul poleks mu jaoks üldse probleem. aga no 1-2-3h tagant on ikka juba natuke liig.
et kuidas siis nüüd toimida?
röökima on võimeline ka 40min järjest (korra proovitud) ja see on tõesti röökimine, mitte vaikne jaur ja pahandamine.

ja ööd ei erine üksteisest siis, kui laps tõbine, hambaid kasvatab (8 juba suus kenasti) või kõik ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 15:34; 12.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei oska midagi kosta. Laps juba 10-kuune ja ärkab öösel iga 2-3h tagant, vahest ka tihedamini. Ja ise, ilma minuta magama ei jää. Olen õppinud sellega elama ja toime tulema. Lohutan end sellega, et kunagi tuleb aeg, kui magab pikemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rohkem keegi midagi arvata ei oska? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 15:34; 12.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]rohkem keegi midagi arvata ei oska? :)[/tsitaat]
🙂

Mul on neli last ja kõik on olnud sünnist saati head magajad, öise söömise lõpetasid üsna vara. Ma tegelikult tõesti ei oska arvata, kas see oli tingitud sellest, et ma ise midagi tegin või siis mitte. Ma muidu püüdsin küll ikka praktiliselt sünnist saati neid selles suunas mõjutada, et öö on mõeldud magamiseks.

Tuttavate laste ja foorumist loetu põhjal on jäänud mulje, et kui beebi 6-7kuuselt öisest söömisest ei loobu, siis hiljem muutub võõrutamine raskeks. Et sel juhul tasuks oodata juba lapse aastaseks saamist ja siis uuesti üritada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud öine söömine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.