Esileht Beebi ja mitmikud Öised gaasid. Kas olemas retseptiga rohtu?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Öised gaasid. Kas olemas retseptiga rohtu?

Postitas:
Kägu

3. kuusel gaasi jama vaid öösel ja enne ei kao, kui hommik käes ja oma esimese kaka teeb. Juba kella 11 öösel hakkab trall pihta. Terve ülejäänud öö sahmib, vigiseb, ähib ja viimasel ajal ka nutab. Saab vaid rinnapiima. Uni endal on ka seetõttu väga kasin ja olematu ning juba hullun.

Annan öösel gaasi rohtu, aga ei mingit muutust. Masseerin ja võimlen, ei midagi. Tihti hakkab veel rohkem nutma, kui ta kõhtu puutun. Olen andnud probiootikume, ristköömne teed ning erinevaid käsimüügi gaasi rohtusid.

Perearstilt pole abi saanud. Ainus vastus, et kõikide kuni 3. kuustel lastel on öösel gaasi probleemid ja andku ma gaasi rohtu. Kas kellelgi on kogemust, on mingit retseptiga rohtu, mida olete oma beebile saanud ja on aidanud? Ei taa uskuda, et tänapäeva arenenud meditsiinis ja farmaatsias pole midagi tõhusamat loidud, kui käsimüügis olev espumisan, infacol, cuplaton jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled proovinud ka apteegitilli teed anda? Paar lusikatäit enne söötmist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gaasirohtu peab andma enne igat söömist

Võimlema ja krooksutama pead päev läbi mitte vaid öösel.

Joo ise apteegitilli teed palju, vaata oma menüü üle, mis seal lapsele gaase võib tekitada

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei leidnud mitte mingit seost enda toitumisel ja beebi gaasidel. Andsin ka mingeid gaasirohte aeg-ajalt ja aitasin puuksud välja, Minu meelest see aeg tuleb lihtsalt üle elada. Neil on seedesüsteem nii ebaküps ja areneb lihtsalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei leidnud mitte mingit seost enda toitumisel ja beebi gaasidel. Andsin ka mingeid gaasirohte aeg-ajalt ja aitasin puuksud välja, Minu meelest see aeg tuleb lihtsalt üle elada. Neil on seedesüsteem nii ebaküps ja areneb lihtsalt.

Apteegi

Gaasirohtu peab andma enne igat söömist

Võimlema ja krooksutama pead päev läbi mitte vaid öösel.

Joo ise apteegitilli teed palju, vaata oma menüü üle, mis seal lapsele gaase võib tekitada

Olen ise liitrite viisi joonud apteegitilli teed, kui ka lapsele veidi andnud. Tulemus 0. Võimlen päeval iga kord, kui ta ärkvel on. Olen varem ka päeval gaasirohtu andnud, enne igat söötmist, mitte vaid öösel, kuid see ei ole öist probleemi kuidagi leevendanud. Ka kõhuli veedab aega igal ärkvel oleku ajal osa aega, aga ka see ei paista aitavat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga miks mitte rektaaltoruga beebil gaasid välja aidata?

Ma palju ei ole seda kasutanud aga need ööd kui sama trall on käinud,  olen teinud rektaaltoruga protseduuri.  Mõnijord väljutab beebi ainult gaase aga teinekord situb ennast silmini täis ja gaasid ka väljas.  Alati on aidanud vähemalt ja edasi magab rahulikult. Päris igapäevaselt seda ilmselt kasutada ei tohiks aga hullematel öödel aitab hädast välja.

https://www.benu.ee/tooted/meditsiiniseadmed-ja-testid/riocath-rektaalne-toru-imikute-roosa-n1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panin lapse magama rätikurull põlvede all. Natuke puusast ette ja konksu paigutatud jalgadega tulid puuksud lihtsamini läbi une välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Öised gaasid. Kas olemas retseptiga rohtu?