Esileht Imetamine öisest söömisest priiks, kuidas?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: öisest söömisest priiks, kuidas?

Postitas:

Laps 11kuune. Sööb öösiti ikka veel 2 korda. Ma tõesti ei jaksa enam, ma tahaks paari kuu pärast imetamist täielikult kokku tõmmata, aga mismoodi? Olen proovinud enne ööund talle lisaks ka jogurtit anda, se elükkas esimest söögiaeg 30 min edasi üksnes :/ putrusid ta ei söö, nii et see soovitus ei aita. Päevasel ajal saab veel 2 korda rinda tahke toidukordade vahepeal ootena + enne ööund. Kokku siis 5 korda ööpäevas. Ma kahtlustan, ets elle öise söömis enahka läheb ka tema kesine hommikusöök, ega tal hommikuti väga isu pole (aga vanem laps tahab kohe peale ärkamist süüa ja kui üks juba istub lauda, siis läheb teine ju jalaga kraapima jne…)

Olen katsetanud vett anda öösel, toimib 1 öö, järgmisel lükkab tassi käega kõrvale. Olen proovinud, et natuke nihutan söömist edasi, aga kohe kui üritan lutti suhu panna, pistab röökima. Olen proovinud, et annan vähem rinda, et teist rinda juurde ei anna – pistab röökima 🙁 Ei aita ka, kui üritan päeval rohkem rinda anda, see ei too muutust öösse.

Kas ongi ainus võimalus lasta öösel röökida, kuni äkki lepib? Peres on ka vanem laps, kes tahab kindlasti öösel magada ja selline röökimisega võõrutamine juba seetõttu pole hea variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ärkas, võtsin pikali sülle ja käisin veidi mööda tuba ringi. Natuke protestis ja väänles (unise peaga) ja maksimum 5 minuti pärast leppis. Kisa polnud. Vee pakkumisega oli kuidas kunagi – vahel aitas, enamasti võis see ta hoopis päris üles ajada. Nii saime ühest öisest söömisest lahti. Aitas muidugi see, et ma ise tegin hilisõhtuti tööd – kui peaks seda unise peaga tegema, oleks asi raskem.
Teine öö oli raskem, aga seda seepärast, et siis otsustas üks hammas tulla.

Põhimõtteliselt aga läksime tasapisi paralleelselt ka päevase söögikordade vähendamise juurde.

Õhtuti võib anda ka banaani – aga selle osas on siingi foorumis vastakad arvamused (et kas üldse lapsele anda). Soovitav oleks võimalusel ökobanaane osta, mis pole pestitsiididest läbi imbunud. Banaanide õhtuti söömise soovitus tuleneb sellest, et kaalium aitab magama jääda. Parem kaaliumiallikas on nt avokaado.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, tited ikka röögivad – piim pudelist voolab mõnnalt, vesi pole ju selle maitsega…
Kus teil mehed on, et öösiti peate üleval istuma, aaa, mehed on VÄSINUD, magavad.
Vot ärata üles, las kussutab ja pakub vett, kaua sul beebi ikka möirgab, või kuidas teil endal selle vee joomisega tänaseks on . võõrutatud saite nii lutist kui pudelist.
Las vanem laps magab ka – kuidas te nii saamatud seal kodus olete, pudeli lükkab ära, lutt asemele, luti lükkab ära jälle pudel, peaasi, et ei nutaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine öisest söömisest priiks, kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.