Esileht Koolilaps Õismäe Gümnaasium

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Õismäe Gümnaasium

Postitas:

Kas on siin vanemaid, kelle lapsed Õismäe Gümnaasiumi algklassides õpivad? Palun teie kommentaare kas olete rahul õpetajatega, õppetöö korraldusega,lapsesõbralikkusega, sisekliimaga jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 19:29; 29.02 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja on nõudlik, nõuab korda, mis iseenesest on hea. Tempo on kiire, tunnikontrollid, suht palju kodutöid ka.Kui õppimine jääb lapsega õhtusse, pärast lapsevanema tööpäeva, on kodus õppimist piisavalt palju.Kui lapsel töö ei õnnestu, siis saabki hindeks nt.3, või kui kodutöö on tegemata pannakse hindeks 2. Isiklikult tundub, et 1.klassi lapsi hinnatakse suht rangelt. Aga võib olla see ongi õige ?! Ei tea võrrelda aga mulle tundub, et koormuse suhtes ei jää see kool hetkel küll alla teistele koolidele. Meie jaoks on pigutamist küll ja küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Õismäe Gümnaasiumis I klassis, käis ka eelmine aasta eelkoolis seal, ja nii mina kui laps on väga rahul kooliga. Õppimine sujub väga hästi, õpetajad väga toredad. Siiani ei ole küll ühtegi halba sõna ei kooli ega õpetajate kohta öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 19:29; 29.02 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise klassi tüdruk vastas lasteaialapse küsimusele kooli kohta nii: \”Õpetaja on VÄGA RANGE…ja see ongi hea!\”
Ju siis lapsed saavad ise ka aru, et nendega tuleb range olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka rahul õpetaja nõudlikkusega. Õpetaja on täpne, nõudlik, põhjalik. Kodus õppida jääb iga päev, vahel rohkem , vahel vähem. Laps käib 2. klassis. Iga nädal on koolis mitmeid hindelisi töid (läbitud teemade kontroll, seega laps ei saa \”viilida\” ja teemasid omandamata jätta). Iga kuu tuleb läbi lugeda üks kohustuslik raamat. Kool on suur, lapsi palju. Ülekoolilisi üritusi ja nn teemapäevi on suht tihti. Õpetajad on erinevad (st klassijuhataja+ muusika-, kehalise- ja keelteõpetajad), aga pole kordagi kellegi kohta kuulnud negatiivseid kommentaare. Lapsele meeldib koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõik nii hästi on, miks siis tulemused niivõrd kehvad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Õismäe Gümnaasium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.