Esileht Koolilaps Õismäe koolid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Õismäe koolid

Postitas:
Kägu

Palun vanemaid kelle laps käib kas Järveotsa Gümn.-s või Õismäe Hum.gym-s. kirjutada kuidas kool teile tundub. Kas on probleeme, kumba eelistada jne. Meil 1 klassi minek. Ise elame Kakumäe Selveri juures aga koolipiirkonnaks siis õismägi.
Või tegemist nii nõrkade koolidega, et asuda ikkagi katsetele kuskile mujale jne….Meil tydruk väga-väga kunstilembene, aga lugeda üldse ei taha ja ei oska. Nii et eliitkoolide uksi ei hakka kulutama.

Please wait...
Postitas:
Rainbow

RE: Õismäe koolid

Kui väga kunstilembeline, siis minul poleks kahtlustki – ikka Järveotsa kunstikallakusse….
Mõlemad koolid korralikult remonditud, Järveotsas lisaks veel ujula. Muidugi – olemas ju ka RoccalMare kooli variant, aga seda , nagu aru saan, te ei kaalu. Algklassides oleneb palju tegelikult sellest, kes on õpetaja, kas lapsel tekib temaga usalduslik suhe…

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Õismäe koolid

Meil on Järveotsa inglise keele kallakuga klassis. Ütleme nii, et üldse ei ole kerge.
Rahvatants on seal ka hästi tugev, kohe peale esimest klassi käisid tantsupeol.
Kunstikallak on seal ka jah.
http://www.tallinn.ee/est/haridus/Tallinna-Jarveotsa-Gumnaasium-liitus-uleeurooplalise-Elos-koolide-vorgustikuga?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=100

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Õismäe koolid

Tüdruk käib Õism.Gümnaasiumis ja minu meelest ei ole seal sugugi kerge. Klassijuhataja on nõudlik ja koju õppida ka jääb suhteliselt palju.Ka meie koolis tundub mulle, et kunstiõpetust võetakse tõsiselt, kuna näen kuidas lapse töödel on suunavad märkused/soovitused ,mida võiks pildil rohkem olla jne.Kusjuures on laps suht hea joonistaja ei ola tal küll kõik viied. Hetkel tundub, et korralik tamp on taga.Järveotsa kooli kohta ei oska öelda, kindlasti võib olla plussiks bassein ja kui laps tahab rohkem joonistada, siis tasub kaaluda vist Järveotsat.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

RE: Õismäe koolid

Kallid lapsevanemad!

Algklassides ehk esimeses kooliastmes ei maksaks nii väga muretseda kooli ‘taseme’ pärast – kui ei ole just tegu muusikakooli või muu ‘kallakuga’ kooliga.
Seal sõltub paljuski kõik sellest, missugune õpetaja klassile satub, kuna lapsed veedavad sama õpetajaga põhimõtteliselt terve koolipäeva.
Neljandas klassis aineõpetajana näeb tegelikult päris mitmeid ‘käekirju’ – milline õpetaja on olnud näiteks nõudlikum, millised põhioskused ja õpiharjumused on lapsele selgeks tehtud jne.

Põhiline, et kool oleks kodule logistiliselt võimalikult mõnusas asukohas.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Õismäe koolid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.