Esileht Koolilaps Okaidi õueriiete suurus 150cm pikale lapsele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Okaidi õueriiete suurus 150cm pikale lapsele

Postitas:

Kas kellegil on kogemusi, mis suurus tuleks tellida 150cm pikkusele lapsele? Kas 12 suurus on piisav või jääb väikseks? Poodi ei ole võimalik minna kahjuks katsetama

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 17:23; 11.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et teema on postitatud ajaviiterubriiki, siis ajaviiteks ütlen, et jääb väikeseks kui tüdrukule tellid ja poisile jääb ka väikeseks. Kas seal kodulehel siis suurustele vastavat tabeli pole? Või mis need õueriided üldse on? Dressid, talvejope või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurus 12? USA 12 on Eesti 42 (naiste suurus), UK 12 on 40, kuigi eri firmadel on kõikumisi. Kui ise kannad neid suurusi, siis proovi lapsele selga ja näed, kas oleks suur või paras.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema alla paneksid selle siis?
Suurustetabelitega on mul juba kogemus ja neid ei usalda
Õueriiete all pean silmas jopesid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 17:23; 11.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul reaalne kogemus küll puudub, aga nende suurustabel ütleb, et 12 vastab pikkusele 138-150 cm ja sealt edasi 14 vastab 150-162 cm. Kui palju see suurustabel sellisel juhul ikka mööda panna saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaksin pigem suurema. Okaidi riided kipuvad olema pigem väiksemad kui suuremad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See 12 on ilmselt siis nö vanuse järgi suurus. Ninul on nende vanusega suurustega enamasti olnud kogemus, et pigem neid eriti arvestada ei saa, kui siis ainult väikelapseeas. 11-12 suurus on nii 135-140 pikkusele seljas olnud enamasti ilus, aga 11-12.a laps võib sageli juba üsna oluliselt pikem olla. Seega vanusega suurustel olen koolieas mina oma laste põhjal ikkagi alati nii +2 või isegi +3 liitnud.
Vaatasin just, u 140 cm pikal 8a lapsel on nt jope sees suurus 10-11a ja retuusid 10.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okaidil ainult laste riided ju 12 tähendab tõesti vanust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just poistele okäidist k/s joped. Suurem poiss pikkusega peaaegu 150cm, sai jope, mis vastab pikkusele 164 (oli vist vanusele 14). Ja väiksem, kelle pikkus peaaegu 130cm, aga on kõhukam, sai jope suurusele 12.
Algselt ostsin ise suuruse järgi teise mudeli, aga pärast vahetasime poes ringi vanema mudeli vastu, sest minu algne valik oli neil seljas kuidagi kitsas ja lühike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korduvalt ostnud poest Okaidi rõivaid. Neil on suurustega selline teema, et näiteks on rõivad 8-aastastele, järgmine 10-aastastele. Ehk 9 jääb vahele. Selle tõttu “hüppan üle” vahepealsest suurusest. Aga kui on kirjas 134 siis nii see ka on. Ei ole märganud, et jäävad väikeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Okaidi õueriiete suurus 150cm pikale lapsele