Esileht Ilu ja tervis Okeks kiirelt vaja teie arvamust !

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Okeks kiirelt vaja teie arvamust !

Postitas:

Hei.
Tegin väikese küsitluse ja oleks vaja teie arvamust salongide külastamise kohta.
Kellel aega küsimustele vastata, see aitaks mind väga ja kui midagi ebaselgeks jääb võib siin juurde küsida.

https://triin4.typeform.com/to/c6fPDX

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tohib küsida, miks vanusegrupid on nii veidralt määratud? 21-25, 26-30, 31-40 – ja siis äkki 41-60. Kas sa tõesti kujutad ette, et 25 ja 26 on kardinaalselt erinevad, aga 41 ja 60 ühesugused? 60-aastasel on suure tõenäosusega 41-aastane tütar, seega nad on täiesti erinevatest põlvkondadest ju. samas pole kahekümnendate algus ja lõpp mingit erilist vahet. Sellisel kujul ei saa sa mingit adekvaatset tulemust sellest küsimustikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Vanusegrupid on määratud nii, kuna soovin enam-vähem aimu saada, mis vanuses inimene on, kes mu küsitlusele vaatas.
Vaadatan ja hindan iga inimese naha olukorda individuaalselt ,kes protseduurile tuleb.
Aga tänan tähelepanuku eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 10:46; 07.08 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Vanusegrupid on määratud nii, kuna soovin enam-vähem aimu saada, mis vanuses inimene on, kes mu küsitlusele vaatas.
Vaadatan ja hindan iga inimese naha olukorda individuaalselt ,kes protseduurile tuleb.
Aga tänan tähelepanuku eest!

hahaa-41 kuni 60 on kama kaks juba, mis need kõbid ilust teavad. nahk on ka juba lootusetult yhtemoodi kortsus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Vanusegrupid on määratud nii, kuna soovin enam-vähem aimu saada, mis vanuses inimene on, kes mu küsitlusele vaatas.
Vaadatan ja hindan iga inimese naha olukorda individuaalselt ,kes protseduurile tuleb.
Aga tänan tähelepanuku eest!

ehk siis 40+ inimesed on sul üks vanurite mass kõik? nii sa oma äriga küll kaugele ei jõua. just see vanusegrupp on stabiilsem ja rahakam klientuur.
ja see salongi asukoha küsimus? kui ma nüüd ütleks, et võiks asuda Pärnumaal Sauga vallas, Tammiste külas, siis mis see vastus sulle annab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Ei pea absoluutselt 40+ inimesi vanuriteks. Ma tegin küsitluse ,et enam-vähem aimu saada, mis vanuses inimesed mida eelistavad.
Kuna mõnda inimest häiris, kuidas mu vanuseline määratlus oli, siis muutsin vastuseid natuke.

Asukohaga on nii ,et see annab hea ülevaate, kus koht asuda võiks. Kas pole loogiline?

Päikest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 10:46; 07.08 17:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Okeks kiirelt vaja teie arvamust !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.