Esileht Kodunurk Öko nõudepesutabletid

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Öko nõudepesutabletid

Postitas:

Millised loodus(- ja inim)sõbralikke nõudepesutablette kaustate? Kas keegi Mulierest kasutab ja kas on meeldinud?

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vana masinaga toimis tri bio hästi. Uues masinas jätab mingid jäägid nõudele. Seventh generation on öko märgisega, peseb hästi. Aga kui silti uurida, siis suht palju sünteetilist jama sees ka. Võibolla on tri bios ka, aga nad ei kirjuta täpsemalt lahti. Veel kunagi olen mingit lamba pildiga proovinud, ei pesnud hästi. Loputusvahendiks kasutan 5 % äädikat. Toimib hästi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise teen. On paremad kui poest ostetud. Netis on palju õpetusi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana masinaga toimis tri bio hästi. Uues masinas jätab mingid jäägid nõudele. Seventh generation on öko märgisega, peseb hästi. Aga kui silti uurida, siis suht palju sünteetilist jama sees ka. Võibolla on tri bios ka, aga nad ei kirjuta täpsemalt lahti. Veel kunagi olen mingit lamba pildiga proovinud, ei pesnud hästi. Loputusvahendiks kasutan 5 % äädikat. Toimib hästi.

Kusjuures mõtlesingi seda lamba pildiga üks päev proovida. Hea et hoiatasid. Tri bioga on mul nii et vahel peseb hästi ja vahel mitte. Ei teagi milles asi on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kodunurga teema, tõstke ümber.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Veel kunagi olen mingit lamba pildiga proovinud, ei pesnud hästi. Loputusvahendiks kasutan 5 % äädikat. Toimib hästi.

Kusjuures mõtlesingi seda lamba pildiga üks päev proovida. Hea et hoiatasid. .

Selle nimi on Bio Mio ja peseb väga hästi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana masinaga toimis tri bio hästi. Uues masinas jätab mingid jäägid nõudele. Seventh generation on öko märgisega, peseb hästi. Aga kui silti uurida, siis suht palju sünteetilist jama sees ka. Võibolla on tri bios ka, aga nad ei kirjuta täpsemalt lahti. Veel kunagi olen mingit lamba pildiga proovinud, ei pesnud hästi. Loputusvahendiks kasutan 5 % äädikat. Toimib hästi.

Kusjuures mõtlesingi seda lamba pildiga üks päev proovida. Hea et hoiatasid.

No panid vähemalt õige pildi peale – toode on mõeldud lammastele 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

Ja siis? Peaks virtue signallima ja boikoteerima või?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana masinaga toimis tri bio hästi. Uues masinas jätab mingid jäägid nõudele. Seventh generation on öko märgisega, peseb hästi. Aga kui silti uurida, siis suht palju sünteetilist jama sees ka. Võibolla on tri bios ka, aga nad ei kirjuta täpsemalt lahti. Veel kunagi olen mingit lamba pildiga proovinud, ei pesnud hästi. Loputusvahendiks kasutan 5 % äädikat. Toimib hästi.

Kusjuures mõtlesingi seda lamba pildiga üks päev proovida. Hea et hoiatasid.

No panid vähemalt õige pildi peale – toode on mõeldud lammastele ????

Sa ole tark ja osta Finishit, seal ei ole lamba pilti peal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bio Mio, Tribio, Seventh Generation pesevad kõik normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

Ja siis? Peaks virtue signallima ja boikoteerima või?

Signallida pole vaja, aga boikoteerima peaks küll.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

Ja siis? Peaks virtue signallima ja boikoteerima või?

Signallida pole vaja, aga boikoteerima peaks küll.

Eeldada ÜLDSE, et mõni Venemaal valmistatud toode on tõesti see sisaldusega, mis pakendil kirjas, on ülimalt naiivne. Eriti veel, kui kõneks selle keemistööstuse- ja naftariigi ÖKOtooted.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

Ja siis? Peaks virtue signallima ja boikoteerima või?

Signallida pole vaja, aga boikoteerima peaks küll.

Keda see täpsemnalt karistaks peale meie endi?
Ma loodan, et sa boikoteerid juba sooja vett ka ja käid külma duši all. Sa ei lase endale ju ometi seda Venemaa gaasiga köetud sooja vett pähe?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et sa boikoteerid juba sooja vett ka ja käid külma duši all. Sa ei lase endale ju ometi seda Venemaa gaasiga köetud sooja vett pähe?

Sa ei küsi küll minult, aga IGA MÕTLEV inimene on andnud juba kasvõi väikese panuse ka sel alal. Üks kraad kodus senisest madalam temperatuur. Oled ju kuulnud? Üks minut lühem dušš. Hambapesu taas veetopsiga, kui ka vahepeal lasid voolata. Kui väike kogus asju vaja, ah lähen seekord jala poodi, ainult kilomeeter sinna ja tagasi. Võrdse kvaliteediga ja hinnaga toiduainetest võtame selle Läti oma, mitte harjumuspärast Vene oma. Ei osta tuntud putinisti kontserdile pileteid ning valib väga hoolikalt, mis firmadele (õigemini mis vaadetega omanikele) oma raha annab.

Kui sina seda veel ei tee, peaksid. Usu, ka see pisiasi aitab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka huvitaks Mulierese kogemused – nii nõudepesutabletid kui pesuvahend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et sa boikoteerid juba sooja vett ka ja käid külma duši all. Sa ei lase endale ju ometi seda Venemaa gaasiga köetud sooja vett pähe?

Sa ei küsi küll minult, aga IGA MÕTLEV inimene on andnud juba kasvõi väikese panuse ka sel alal. Üks kraad kodus senisest madalam temperatuur. Oled ju kuulnud? Üks minut lühem dušš. Hambapesu taas veetopsiga, kui ka vahepeal lasid voolata. Kui väike kogus asju vaja, ah lähen seekord jala poodi, ainult kilomeeter sinna ja tagasi. Võrdse kvaliteediga ja hinnaga toiduainetest võtame selle Läti oma, mitte harjumuspärast Vene oma. Ei osta tuntud putinisti kontserdile pileteid ning valib väga hoolikalt, mis firmadele (õigemini mis vaadetega omanikele) oma raha annab.

Kui sina seda veel ei tee, peaksid. Usu, ka see pisiasi aitab.

Iga mõtlev inimene? 😀 Ma pigem ütleks, et iga mõtlemisvõimetu.
Kas sa muidu sellele oled mõelnud, mida Venemaa selle gaasi ja naftaga (ja muuga) peale hakkab, mida meie nüüd (ennast karistades) ostmast keeldume? Arvad, et jääb kätte ja läheb halvaks? Et istub nagu narkodiiler kokaiinihunniku otsas ja mõtleb, kuidas sellest lahti saada 😀 Kes tegelikult rakustesse satub?

Ning lisaks, ma arvan, et sul ei ole õrna aimugi, milliste toodete tarbimisega sa tegelikult Venemaalt imporditut kasutad. Selline koduperenaiste tasemel “majandussõda” on naeruväärne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga mõtlev inimene? ???? Ma pigem ütleks, et iga mõtlemisvõimetu.
Kas sa muidu sellele oled mõelnud, mida Venemaa selle gaasi ja naftaga (ja muuga) peale hakkab, mida meie nüüd (ennast karistades) ostmast keeldume? Arvad, et jääb kätte ja läheb halvaks? Et istub nagu narkodiiler kokaiinihunniku otsas ja mõtleb, kuidas sellest lahti saada ???? Kes tegelikult rakustesse satub?

Ning lisaks, ma arvan, et sul ei ole õrna aimugi, milliste toodete tarbimisega sa tegelikult Venemaalt imporditut kasutad. Selline koduperenaiste tasemel “majandussõda” on naeruväärne.

Ära siis osale. Sinusuguseid on alati olnud ja alati jääb. Hoian lihtsalt eemale ja rahu majas.

Kusjuures majandusgeograafina (nõuk aeg TÜ ja uuema aja rahvusvaheline majandus) oman päris head ettekujutust, mida ja kus Venemaa selle nafta ja gaasiga teeb. Aga ma ikkagi soovitaksin natuke, õige natuke ka omalt poolt panustada. Või no ok, ma keeran kaks kraadi kodus tempi madalamaks, kuigi sa pole palunud, aga võta seda kui väikest annetust sinu nimel. Tänada pole vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.instagram.com/tv/CcFooBZFVtm/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2jG-ZvEIbzDJF0cEmPCsNlRuU34ZbltG9EKlkruXIw8Kl51e1E7Z2Txl4

Kõik on ilmselt näinud, Zelenskõi jagas oma IGs. Päris mõjus klipp.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.instagram.com/tv/CcFooBZFVtm/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2jG-ZvEIbzDJF0cEmPCsNlRuU34ZbltG9EKlkruXIw8Kl51e1E7Z2Txl4

Kõik on ilmselt näinud, Zelenskõi jagas oma IGs. Päris mõjus klipp.

Uus osa mõnest tema telelavastusest või?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga mõtlev inimene? ???? Ma pigem ütleks, et iga mõtlemisvõimetu.

Kas sa muidu sellele oled mõelnud, mida Venemaa selle gaasi ja naftaga (ja muuga) peale hakkab, mida meie nüüd (ennast karistades) ostmast keeldume? Arvad, et jääb kätte ja läheb halvaks? Et istub nagu narkodiiler kokaiinihunniku otsas ja mõtleb, kuidas sellest lahti saada ???? Kes tegelikult rakustesse satub?

Ning lisaks, ma arvan, et sul ei ole õrna aimugi, milliste toodete tarbimisega sa tegelikult Venemaalt imporditut kasutad. Selline koduperenaiste tasemel “majandussõda” on naeruväärne.

Ära siis osale. Sinusuguseid on alati olnud ja alati jääb. Hoian lihtsalt eemale ja rahu majas.

Kusjuures majandusgeograafina (nõuk aeg TÜ ja uuema aja rahvusvaheline majandus) oman päris head ettekujutust, mida ja kus Venemaa selle nafta ja gaasiga teeb. Aga ma ikkagi soovitaksin natuke, õige natuke ka omalt poolt panustada. Või no ok, ma keeran kaks kraadi kodus tempi madalamaks, kuigi sa pole palunud, aga võta seda kui väikest annetust sinu nimel. Tänada pole vaja.

Ma ei usu, et Venemaal on oma energiat uutele/teistele tarbijatele müües sooja või külma sellest, kui meie siin lühemalt hambaid peseme, külma duši all käime või enda pesemise üldse ära lõpetame. Aga ajuvabaks demonstratsiooniks on see muidugi hea küll. Ära osta midagi, mis võiks kaudseltki olla seotud Venemaaga 😀 Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära osta midagi, mis võiks kaudseltki olla seotud Venemaaga ???? Edu!

Proovin ka mitte osta tõesti. Nii palju, kui võimalik on. Ei demonstreeri, täitsa vaikselt ja endamisi talitan. Päris vältida kõike loomulikult ei saa, aga natuke siiski. Ja natuke kasu on sellest ka.
Umbes sama, et ega see metsa alla visatud üks väike kilekott ju midagi hullu tee, no ei teegi.  Aga kui nii mõtleksid kõik?

Uus osa mõnest tema telelavastusest või?

Ei ole parim aeg ega teema nõmetsemiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.instagram.com/tv/CcFooBZFVtm/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2jG-ZvEIbzDJF0cEmPCsNlRuU34ZbltG9EKlkruXIw8Kl51e1E7Z2Txl4

Kõik on ilmselt näinud, Zelenskõi jagas oma IGs. Päris mõjus klipp.

Kõigil ei ole kontot igas võimalikus sotsiaalmeedia kanalis. Ma põhimõtteliselt boikoteerin ig,fb jne kontode tegemist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei küsi küll minult, aga IGA MÕTLEV inimene on andnud juba kasvõi väikese panuse ka sel alal. Üks kraad kodus senisest madalam temperatuur. Oled ju kuulnud? Üks minut lühem dušš.

Mul on kodus niigi 18-19 kraadi ja kütan kodumaise küttepuuga. Vett soojendan Eesti põlevkivist tehtud elektriga (natuke on taastuvatest allikatest elektrit ka sekka).

Aga hea, et tuli välja, et Bio Mio on vene toode. Vene tooteid praegu osta ei taha.

Nõudepesumasinas kasutan ainult öko nõudepesutablette ja mu meelest on kõige parem Mayeri toodang. Tri Bio on ka päris normaalne.

Mind ka huvitaks Mulierese kogemused – nii nõudepesutabletid kui pesuvahend.

Olen Mulieres pesugeele kasutanud. Tri Bio on natuke tõhusam, aga Mulieres ikkagi peseb ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Bio Mio on Venemaa toode muide:

https://en.wikipedia.org/wiki/Splat-Cosmetica

Ja siis? Peaks virtue signallima ja boikoteerima või?

Signallida pole vaja, aga boikoteerima peaks küll.

Eeldada ÜLDSE, et mõni Venemaal valmistatud toode on tõesti see sisaldusega, mis pakendil kirjas, on ülimalt naiivne. Eriti veel, kui kõneks selle keemistööstuse- ja naftariigi ÖKOtooted.

Oioioi, siis sa pead küll Euroopa Liitu süüdistama, kui nad niimoodi kontrollimata tooteid müüvad ja tarbijat tüssavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigil ei ole kontot igas võimalikus sotsiaalmeedia kanalis. Ma põhimõtteliselt boikoteerin ig,fb jne kontode tegemist.

Seda klippi vaatamast ei takista ka see, kui sul kontot kuskil pole. Polegi vaja ju 🙂 Või oled põhimõtteliselt ka iga päris hästi tehtud klipi vaatamise vastane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kodunurk Öko nõudepesutabletid