Esileht Ajaviite- ja muud jutud Okseleajav reklaam

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Okseleajav reklaam

Postitas:
Kägu

Telekas jookseb pidevalt mingi Airfryeri (vist?) reklaam, kus infantiilse häälega naine loeb algklassilapse tasemel kirjutatud luuletust, mis on lisaks öökima ajavale ninnu-nännule ka grammatiliselt vigane. Tekst on umbes selline, et “Kui tahad, et toit oleks maitsev ja nämma …”, siis võid selle imemasinaga “köögis imesi teha”. Kes ometi neid vigaseid ja seniilseid reklaamtekste kirjutab?! Tundub, et mingit haridust selle töö jaoks küll vaja ei ole!

+34
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma juba kartsin, et on reklaam, kus tilgastanud piima valatakse… (See ainus kord kui ma oksendasin raseduse ajal kui Reikop ETV Ringvaates tilgastanud piima valas klaasi.) Aga Sind ajab oksele hoopis mingi tobe “kiirkeedupott”. Kuidas kellele…

Soovitan järelvaatamist/ajamasinat, siis ei pea reklaame vaatama. 🙂

+2
-29
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes ometi neid vigaseid ja seniilseid reklaamtekste kirjutab?!

No arva ära.
Kellel on imearmsad lapsed?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes ometi neid vigaseid ja seniilseid reklaamtekste kirjutab?!

No arva ära.

Kellel on imearmsad lapsed?

😀
Ja kus on maailma parim SPA? Ikka seal, kus saab tasuta aeleda 🙂

iiiiimetilluke häštääg nurgas

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb judisema mingi finantsasutuse kollane kollaste prillidega tüdruk kes karjub: sellä ja tollä ja ka sellä jaoks. Täiesti jube, kui saan vahetan kanalit, kui ei surun näpud kõrva. Millisele sihtgrupile selline kekerdamine on küll suunatud?

+38
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

päris hea ikka, et ma ainult etv kanaleid vaatan.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb judisema mingi finantsasutuse kollane kollaste prillidega tüdruk kes karjub: sellä ja tollä ja ka sellä jaoks. Täiesti jube, kui saan vahetan kanalit, kui ei surun näpud kõrva. Millisele sihtgrupile selline kekerdamine on küll suunatud?

+1 😀

Aga maailma tobedaimate reklaamide ladvik on ikkagi Old Spice käes.
Viimase aja lemmik aga on Pepsi.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõus! Kusjuures sellest “nämmast” kordades õudsem on “imesi” ja mingi veelkord korduv sama värdkäändelõpp.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõus! Kusjuures sellest “nämmast” kordades õudsem on “imesi” ja mingi veelkord korduv sama värdkäändelõpp.

+1.

Sinna juurde veel nukulik ja naiivne titehääl. Õudne. Kellele see ninnu-nännu peaks mõjuma? Poodides teevad ju selle konkreetse toote ostuotsuseid teised naised, mitte infantiilse naishääle fetišiga mehed või lasteaialapsed. Selle toote sihtgruppi küll sellise lapsnaise kuvandiga ei püüa.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt sama siin!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reklaamitegijate uus trend ongi selline, et tehakse võimalikult tobe ja eemaletõukav reklaam, sest meeldiv ei püüa enam pilku. Vastik (nagu Old Spice) jääb meelde ja rõhutaksegi sellele. Nii nagu Rimi “tudish piip. Mida tobedam, seda rohkem tähelepanu pälvib.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama ajuvaba on ka see “meid ühendab juba lapsest saati sms-laen”.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid okseleajavaid reklaame saab näha niikaua kuni on vaatajaid. Eriti hästi õnnestunud on reklaam kui kommenteerimist ka vajab veel.
Mina pean lihtsamks maksta mõned eurod ja mitte vahtida seda mida ei soovi.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bodyformi, õigemini Libresse reklaam mõjub väga tüütavalt ja seda näidatakse viimasel ajal liiga palju ja tekitab küsimärke, et kas veel detailsemalt ei saaks kirjeldada?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Libresse ületab kõik!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei saa kanalit vahetada? Või õigemini – miks ei saa lahkuda?

Ma ei ole ühtegi nimetatud reklaami näinud: me ei vaadanud ühtegi saadet otse ning nüüd, suve lõppedes, kui teleka uuesti sisse lülitame, on loodetavasti endiselt alles järelvaatamine koos kerimisvõimalusega.
Jah, loomulikult ei satu kerimine täpselt kohta, kus reklaam on just lõppenud ja saade algab, kuid sellest paarist sekundist ei saa õnneks mingeid “oksendavaid” järeldusi teha. Lausa imelik lugeda, miks te ennast piinate?

Väga loll reklaam oli kunagi Postimehe reklaam, kus keegi justkui purjus häälega lämises “mu goju dood za, mu goju dood zaaa…”. Tean, sest seda lasti raadios ka ja ma püüdsin kodu aeg aru saada, mis keeles ja millest lauldakse. Tervis on korras, midagi oksele ei aja.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

me ei vaadanud ühtegi saadet otse ning nüüd, suve lõppedes, kui teleka uuesti sisse lülitame, on loodetavasti endiselt alles järelvaatamine koos kerimisvõimalusega.

Kõigil ei ole kõige järelvaatamise võimalusi ja palju on veel neid, kes endiselt soovivad vaadata saadet siis, kui ta telekavas on.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal kodul on aaaken, uuuuks ja koduvalve ka!

Õnneks on ERR ja Netflix.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui telekapult on kadunud, siis saab tõmmata juhtme seinast välja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina kuulen reklaame, aga ei vaata kunagi, seega ei tea, mida reklaamitakse, tegelen muude asjadega samal ajal, aga see kollaste prillidega reklaami ajal hakkasin pilti vaatamata oma pead liigutama vasakule ja paremale selle muusika saatel ja kui ükskord silmad korraks teleka poole tõstsin, siis kollaste prillidega tegi sama liigutust

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks ei lasta enam canesteni ja carglassi reklaame, õigemini lastakse aga palju lühemalt ja diskreetsemalt

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole teemaalgataja kirjeldatud reklaami näinud, see nö teleturu värk vist rohkem päeval ja siis ma vaatama ei satu.

Aga keegi mainis siin seda Eriali reklaami… see on ikka kohutavalt halb ja täiesti lambikas. Sellised reklaami- või turundusinimesed tuleks lahti lasta 😀

Raadioreklaame on ka muidugi jubedaid, koik RDE reklaamid jne

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kannata seda uut “vähem on parem” kohupiimareklaami.
Olen täiesti lõpurase ja kui juba pikutan ja pult jalgade juurde ununes, siis sinna ta ka jääb ja pean need reklaamid ära taluma 🙁

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ületas nõmeduse taseme nii, et tundub lausa hea.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kus keegi justkui purjus häälega lämises “mu goju dood za, mu goju dood zaaa…”.

See ei olnud purjus häälega, see oli ameerika häälega eesti keeles.
Ameerikas nad ei joo ju nagu meil siin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

me ei vaadanud ühtegi saadet otse ning nüüd, suve lõppedes, kui teleka uuesti sisse lülitame, on loodetavasti endiselt alles järelvaatamine koos kerimisvõimalusega.

Kõigil ei ole kõige järelvaatamise võimalusi ja palju on veel neid, kes endiselt soovivad vaadata saadet siis, kui ta telekavas on.

Ma ei räägi neist müstilistest “kõikidest”. Tsiteerisin ühte konkreetset kägu, kes väitis, et ta on sunnitud mingit jama vaatama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ületas nõmeduse taseme nii, et tundub lausa hea.

Jah 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja juba see reklaam töötabki. sellest räägitakse, toode saab lisaks ostetud reklaamile ka tasuta reklaami. äge.
minu jaoks on see eriali reklaam imelik. mingi kollane ja värki ja ma olen mõelnud, et mõnikord kuulan ja vaatan selle jama lõpuni, aga alati läheb mõte mujale…

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja juba see reklaam töötabki. sellest räägitakse, toode saab lisaks ostetud reklaamile ka tasuta reklaami. äge.

minu jaoks on see eriali reklaam imelik. mingi kollane ja värki ja ma olen mõelnud, et mõnikord kuulan ja vaatan selle jama lõpuni, aga alati läheb mõte mujale…

Ei tööta ju! Ma võin seda ju näha, aga selline vigane ja ebameeldiv reklaam tekitab minu (ja usun, et paljude teistegi puhul) vastupidise reaktsiooni: raudselt ma seda toodet ei osta!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

töötab vastupidiselt?

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Okseleajav reklaam