Esileht Ajaviite- ja muud jutud Okseleajav reklaam

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Okseleajav reklaam

Postitas:
Kägu

bosch nõudepesumasina reklaami näidatakse igas reklaamipausis vähemalt 1 kord. ajab juba vaikselt oksele. 😐 p.s mul on juba nõudepesumasin 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb judisema mingi finantsasutuse kollane kollaste prillidega tüdruk kes karjub: sellä ja tollä ja ka sellä jaoks. Täiesti jube, kui saan vahetan kanalit, kui ei surun näpud kõrva. Millisele sihtgrupile selline kekerdamine on küll suunatud?

See on meil seltskondades üldine naljaalune. Eriti naljakas on, et 95% neist, kes teavad seda reklaami, ei tea, mida see reklaamib. See neiu karjub ja kargleb nii aktiivselt, et tõmbab tähelepanu oluliselt kõrvale.

Muide, mina arvasin esimese kümnekonna korra järel, et on alles naljakas reklaam – esimene osa on ilmselt araabia keeles (nistusttämmsäks sälläh jähtolläh jäkätolläh) ja siis läheb eesti keelele üle. Vähemalt üht inimest tean ma veel, kes samamoodi imestas, et milleks araabia või türgi vms keel, kas keeleseadust polegi.

Teine asi, mis mind muigama paneb, on reklaamides tantsimine. Okei, ma saan veel aru, et maitsev kompvek ja ajab tantsima. Praegu küll jookseb tantsuga reklaame vähemalt 10. Kus on reklaamilooja fantaasia? 🙂

Aga siis on mingi panga (TFB?) reklaam, mis räägib arukatest asjadest arukate inimeste jaoks. Ning taustal karglevad ilmselt ema ja tütar, tehes kätega selliseid vehkimisliigutusi. Ja kargavad nad muusika rütmist väljas ja kohmakalt, liigutavad kätega väga kummaliselt ning ei tundu olevat isegi rõõmsad, rääkimata sellest, et arukad. Ja see siis peaks ilmselt olema illustratsioon selle kohta, et need ongi nüüd arukad inimesed.

+3
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Okseleajav reklaam