Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oksendamine ja iiveldus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Oksendamine ja iiveldus

Postitas:

Kas tõesti on see normaalne ? Mul juba viiendat päeva väga paha olla : Iiveldus ja kolmandal päeval oksendasin kolm korda , täna jälle oksendasin … Olen juba pisut mures. Teine UH on esmaspäeval …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne 🙂 Kuigi, kui sa tunned, et oksendamine sult viimse jõu võtab ja oksendad tihti päevas, räägi sellest arstiga või pöördu erakorralisse. Organnis´mi kurnad muidu ära ja siis pole lapsel hea.

Mina oksendasin sel ajal ikka väga väga palju. Aga ma jõin kogu aeg (küll enamuse ajast vastu tahtmist) mineraalvett (just mitte tavalist vett) ja seetõttu ma tilka juurde ei vajanud.
Enesetunne oli mul küll ka nagu oleks trammi alla jäänud. Aga see möödub 🙂 Pead vastu pidama selle aja.. Mul oli paha kolms kuud järjest :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti loodan , et see läbeb varsti üle.. Ja loodan et lapsele see midagi hullu ei tee …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele ei tee see halba seni kuni sa lisaenergiat toidu, vedeliku ja vitamiinide näol juurde võtad. Usu mind, kui mõni päev on sul väga hea olla, vat siis muretsed, kas on kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt uurin, vastab tõele, et kui palju oksendad, siis tüdruk 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 15:17; 14.01 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oksendasin 5. nädalast kuni sünnituseni 🙂 Südis tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise oksendanud ainult 1 kord ja ei jõua enam oodata. Tahaks lapse sugu teada, kuid ta ei näita 🙁
siis mõtlengi, kuidas ennustada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 15:17; 14.01 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega oksendasin ikka pea iga päev esimesel trimestril – poiss
Teisega ei iiveldanud ka, rääkimata oksendamisest – poiss
Nüüd kolmandaga iiveldas, oksendamiseni ei läinud – vist on tüdruk, aga kindel pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ikka nii sageli oksendad, siis ilmeslt sul tegu raseduse alguses esineva rasedustoksikoosiga. Pöördu erakorralisse. Teevad oksendamise vastase süsti ja tilgutist saad vedelikku ka juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oksendasin ka mõni päev 5-6 korda päevas, vahest oksendan siiamaani. Mingit toksikoosi ei olnud. Ei pruugi ollagi. Organismis käib ju korralik keemiline protsess ja oksendamine käib sellega kaasa – tsiteerisin dr.Shoisi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oksendamine ja iiveldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.