Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oksendamine+valud?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Oksendamine+valud?

Postitas:
Kägu

Terve eilse päeva oli kehv enesetunne, söögiisu polnud ja üldiselt pikutasin terve päeva. Õhtuks tegin ikka õhtusöögi, kuigi ei isutanud, ikkagi sõin. Minu üllatuseks tuli see kõik aga u kella 22 paiku välja 🙁 Lisaks sellele järgnesid tugevad seljavalud, ebaregulaarsed, nii u 10 min-tunniste vahedega. Selline valutamine kestis kella 7ni hommikul. Millest see oksendamine küll????? Pole oma raseduse jooksul veel kordagi oksendanud ja nüüd sedasi enne lõppu?
Hetkel on süda ikka veidike paha, olemine uimane ja söögi peale ei taha isegi mõelda 🙁
Kas peaksin emo-sse minema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Oksendamine+valud?

Oksendada võisid ka lihtsalt selle pärast, et kehva enesetunde pärast ei hakanud toit korralikult seedima, ports oli kaua tühjana olnud kõhu jaoks liiga suur ja raskesti töödeldav. Mul on ka mitterasedana mõned korrad elus nii juhtunud. Sellele oksendamisele eelneb tavaliselt pikk piinamistunne maos, nagu valutaks ja ei annaks rahu. Ja täna võib olla sul magu endiselt ärritunud.
Katsu juua mõnda rahustavat leiget taimeteed, nt kummeliteed. Tasapisi ja väikeste portsudena midagi värsket ja kerget sisse süüa. Kui parem ei hakka, peaks ikkagi arstiga konsulteerima, vb esialgu telefoni teel.
Valude kohta ei oska rohkem midagi öelda, kui et kui need pole kordunud, ehk olid libakad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Oksendamine+valud?

Mul oli nädal tagasi umbes sama teema. Alguses iiveldas, siis tuli toit välja ja lõppuks hakkasid valud. Mina suurest hirmust läksin ikkagi emosse ja seal selgus, et laps alla vajunud ja surub emakakaelale nii, et see veidi juba avanema hakanud. Igatahes olin ühe öö sees ja sain kopse ettevalmistava süsti ning valude vastu gyniprali. Praeguseks on kõik ok. Aga ämmakas ütles, et iiveldus ja oksendamine võivad viidata emakakaela avanemisele.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oksendamine+valud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.