Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 138 )

Teema: Oktoober-november 2012 vol.3

Postitas:

Hei! Uus jutunurk avatud 🙂 Et mured selles vollis ei kimbutaks!

Mina ootan ka Riinult uudiseid 😉 Käekott, kas sa tartlane? Kus ja kelle juures sa rasedusega käima hakkad? Mul kaks nädalat oodata, oi kuidas tahaks varem, aga no püüan ikka oodata. Täna tegin veel ühe ja viimase rasedustesti, hiiglama rasvane triip tuli 😀 Ja kerge iiveldus mul ka tänasest, aga ei midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U- Sina Tartust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka oma Tip´i ja Täp´iga Tartus jälgimisel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus käite ja kes on arst?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et tartlasi on siin päris palju 🙂 Mina lähen Tamme erakliinikusse dr. Orgi juurde. Nädal on veel oodata. Jube, kuidas aeg venib.. Olin vahepeal nii mures, et käisin omal algatusel veretesti tegemas. Täitsa ilus näit oli, nii et nüüd rahunesin natuke maha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka teiega siin. Ja ennast pean ka hingelt ikkagi Tartlaseks, olgugi, et hetkel resideerun mujal. Kas olete endal juba tähtaja paika pannud, et kuna umbes sünnitama peaksite? Endal tuli 40 nädalat täis 12 novembril aga kuna esimene laps tuli alles 41+6 nädalal esilekutsumisega, siis ilmselt novembri lõpp. Algselt lootsin, et kõll oleks tore jõulukuul laps saada:P

Ahjaa, arstiks TÜ kliinikumis Dr Jaigma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Uutele:P

Riinu3 uuudiseid ootame:P

Minul ikka see isutus vaevab mitte midagi ei taha syyya aga sunnin söön kyll suht vähe aga sööma peab ja peamiselt lähevad õunad.

Paljud Meil Siin Tallinnast On?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ühinen ka teiega 🙂 Mul algul oli väga suur söögi isu, nüüd veidikene vähemaks jäänud. Vähemalt suudan 2 tundi ilma näksimata olla 😛 Iiveldab palju eriti hommikuti tühja kõhuga ja õhtuti viib iiveldus päris oksendamiseni- loodetavasti möödub varsti 🙂
Mina küll Tartust ei ole, aga Tartu arst võtab meil siin vastu ( dr. Kolk)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise medicumis, arstiks Jaigma ja ämmakas Liis Pall:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hamas, kuidas Medicumis on? Kas pead iga kord maksma või on rasedatele tasuta? Kas oled arstiga rahul?
Mul oli muidu arst Siller ja käisin medexis, aga enam ei taha seal käia. Panin kliinikumi, dr. Kasevälja juurde aja, no pakuti teda lihtsalt ja võtsin. Ei teagi, kas on õige otsus. Siller on muidu kliinikumis ka, aga tal järjekord nii pikk ja tal nii vähe vastuvõtte. Mõtlen, et vbl peaks ka Medicumi minema hoopis, sest ausalt öeldes suur kliinikum väga ei ahvatle…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, nüüd oled ametlikult rase, palju õnne! =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oled medicumis väga rahul,mõnus,hubane, arst ja ämmakas super! maksin esimest korda ainult(tasuline aeg, 40euri), kuna ei jõudnud tasuta aega ära oodata ja teisel korral visiiditasu 3.20 ja rohkme ei pea maksma.Aga kui saad tasuta aja siis pead maksma ainult visiiditasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

niii tore ruunu3. minu tähtaeg 30 okt nii et suht sama:P minu kv 17 aprill siis saab jälle muljetada, mind võetakse arvele 10 aprillil, ise loodan et äkki ämmakas teeb veel uh. aga kui ka ei tee siis 17 aprilll, nii kaua veel oodata aga 4 dal lähen viin kõik pissi ja vereproovid. Nii et aprill saab olema väga põnev kuuuu. Et meie kõhuskesed kasvaksid ilusti:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oihhhhh riinu3 sorry ei vaadand korralikult vabandust vabandust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]hamas252 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ise medicumis, arstiks Jaigma ja ämmakas Liis Pall:)[/tsitaat]
Sama siin:). Medicumis ei tule midagi maksta haigekassa kindlustatul (v.a. esmavisiit eriarstil nagu ikka 3.20). Mulle tundus lihtsalt palju mugavam seal käia, on lähedal ja pole rahvast praktiliselt üldse:). Ultraheliks vaid saadetakse Maarjamõisasse, veretestid jms kõik kohapeal, samuti esmane vaginaalne UH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu – niii tore! Nii vahvad uudised! Oeh, kuidas tahaks ise ka juba nii kaugel olla 🙂

Mina olen niisama kontrollis käinud K.Jaigma juures Medicumis ja mulle see arst eriti ei istunud. Ongi nii, et otseselt mul pole talle midagi ette heita, aga ta oli kuidagi tuim ja ükskõikne. Mulle meeldib, kui arst on väheke emotsionaalsem ja tahab patsiendiga juttu ka ajada. Samas mu sõbranna käib ka selle arsti juures ja on rahul. Seega taaskord vana tõde – inimesed on erinevad ja neile meeldivad erinevad arstid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei ole jah tutipluti ninnunännu \”kuidas meie siis täna elame…\”:D, aga mu meelest väga asjalik ja peale esimest külastust siis hoopis Liis Palli juures visiiditamas niikuinii (tema jutustab küll rohkem). Minu valik oli puhtalt asukoha/käimismugavuse põhjal ja sobib väga hästi:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ise ja väga palju ei räägi ja ei ninnunännuta,aga kui küsida,siis vastab väga põhjalikult ja on väga hoolikas. Ja nö selle tuima oleku, heastab Liis pall, kes on väga särtsakas ja ülimalt lahe ja vaba suhtumisega;)
Asukoht on ja super, kuna ise töötan pläskus;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka jaigma tööga rahul, ega ma ise kah teab-mis-suurem-jutupaunik ole ja seepärast meil vist klappis hästi. Aga oma tuimsuse juures on ta väga põhjalik. Käisin raseduse jooksul oma 5-6 korda ultrahelis, kuigi kõik oli korras aga ta tahtis ikka kõiges kindel olla. Samuti tegi mingi double-testi 2 korda mulle, sest kahtlustas sealgi midagi. Tgl olid kõik analüüsid tipp-topp. Ja minul oli süda ka rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõhukasvatajad,

Nii meie käisime täna 12nädala kv uh 😀
Oiii, kui äge oli. Kõik näitajad normis, pilt ilus, käed-jalad küljes :))) Nüüd aprilli alguses ämmakale, eks siis saan teada, millal järgmine uh tehakse. Ootusärevus oli suur, nüüd saab rahus magada. Lapse suurus selgus et on natsa väiksem, esimese uh alusel pidi täna olema 12 aga oli 11+4. eks need näitajad veel võivad muutuda. Peaasi et kõik oli korras, pisike rahmeldas ringi ega taht arstile kuklajoont kätte anda.

veel, hõiskasin siin ennist, et tunnen end nii hästi 🙂 heh tutkit 😛 eile jälle iiveldas mis hirmus, ja oksendasin poole ööni :S niiet tundub et mina saan veel ringi uimerdada!

Imelist paisumist kullakesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore lugeda, et nii palju on meid Tartust.
Mina ise olen arvel samuti Medicumis, arstiks Margit Klaassen, selline tore nooremapoolsem arst, väga meeldis. Ja ämmakas muidugi Liis Pall ja tema mulle ka väga meeldis, juba hoiaku poolest, kuigi kohtunud siiani vaid ühe korra.
Järgmine kohtumine on ämmaemandaga esmasp, 02.04, siis tehakse ka rasedakaart ja siis 09.04 on ka meie kuklavoldi mõõtmine.
Enesetunne muidu läheb päev-päevalt vaikselt paremaks, kuigi täna juba juhtus teist korda nii, et poes tahab pilt tasku minna. Õhupuudus õnneks hakkas kassas makstes ja sõbrannale vaid ütlesin kui makstud et ootan õues, aga õues kohe oli parem. Vist lihtsalt sees juba soe ja jopega hakkab palav ja tekib minestustunne.
Homme tuleb ette võtta bussireis Tallinna, loodan et saan sellega hästi hakkama.
Ja õnneks homme tuleb ka mees koju, on kes poputaks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mimpsel, sa meil siis Jõgevalt 🙂 Ma ka – aga jälgimiusel olen TU Kliinikumis Hiie Moksi all ja ÄE Pärn. Ma Moksiga nii harjunud ja muidugi kuna mul viimased kaks keisrit siis hea turvaline tunne tohtri juures, kes mu eelnevate raseduste kulgusi teab.
B_U_ Kaseväli jättis mulle küll meeldiva mulje juba eelmise poja ajal ja nüüd kui jaanuaris erakorralises sai käidud.

Aga jh KV meil juba järgmisel teisipäeval 3.04 – nii tahan mehele ka näidata kui nupsud on Tip ja Täp. Loodan et kõik näitajad korras, kerge kripeldus ikka hinges 🙂

Mõnusat kõhukasvamist ja päiest kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Kas keegi on juba arvele ka arstil võetud? Mul rasedust 10 nädalat j 1 päev. Täna võeti arvele. mõõdeti kaaluti. Kaal raseduse alguses oli mul 52,5, täna oli 54. sain vereanalüüside vastused mis olid kõik väga head 🙂 13 aprill KV ja ämmaka juurde tagasi 24 aprill( kaaluma, mõõtma). Enesetunne on väga hea, ei mingit iiveldust.Pole üldse olnudki ja söögiisu on mega hea:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just hetkel seedimisega see et pigem käin liiga tihti aga arvan et see parem kui kinnine kõht. nii toredad uudised. Tahaks ka juba Kv sse. Mind võetakse arvele 11 nädalal, täpselt nädal varem kui KV.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velttiin ei ole Jõgevalt, dr. Kolk võtab minuteada päris mitmes linnas vastu 🙂 Mina ise Tõrvast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga riinu3- ta ytles et tahab mind enne KV d näha et mind arvele võtta ja kõik oma proovid(uriin ja veri) viin 4 dal sest tupeproovid tal juba olemas eelmisest korrast ja ta ütles et võtab mu 11 näd arvele ja 12 näd on KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvele võtmise aeg on tähtis vist aint Tallinnas, enne 12n arvele saades, on võimalik linnatoetust saada vist. Mujal Eestis ei tea, mis malli järgi käib… Mind vormistati esimesel korral arvele, siis oli nädalaid 7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu aga kui ma pole tallinnasse sisse kirjutatud? ok tegelikult erilist vahet pole eks ma kysin kõik oma kysimused 10 dal oma ämmaka käest. mul vaja tähtaja suhtes ka rääkida et äkki saab sebida 2011 aasta järgi emapalga see on ylioluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]käekott kirjutas:[/small]
[tsitaat]Riinu – niii tore! Nii vahvad uudised! Oeh, kuidas tahaks ise ka juba nii kaugel olla 🙂

Mina olen niisama kontrollis käinud K.Jaigma juures Medicumis ja mulle see arst eriti ei istunud. Ongi nii, et otseselt mul pole talle midagi ette heita, aga ta oli kuidagi tuim ja ükskõikne. Mulle meeldib, kui arst on väheke emotsionaalsem ja tahab patsiendiga juttu ka ajada. Samas mu sõbranna käib ka selle arsti juures ja on rahul. Seega taaskord vana tõde – inimesed on erinevad ja neile meeldivad erinevad arstid. :)[/tsitaat]

Käekott – minule ka Jaigma ei istunud. Kirjeldaksin ka teda suht tuima, üksk6iksena, isegi üleolevana. Mul polegi vaja, et arst nunnutaks (mul on selleks mees 🙂 , aga seda ootan küll, et arst suhtuks minusse kui inimesse ja v6rdsesse ja oleks siiski kaastundlik ja suhtuks huviga oma patsienti. Minu arst hetkel dr Küüts Elites ja kavatsen tema juurde ka rasestumise korral arvele minna v6tma.

Kasvage ilusti k6ik pallikesed! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh kui kahju mimpsel, nii lootsin et keegi mulle ka lähemal elab 🙂 Aga meil siin Kolk päris uus arst jäi nimekirjas silma kui sõbrantsil kätt käisin hoidmas. Aga eks ma looda edasi 😛

🙂 Päikest kõigile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 138 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.