Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 138 )

Teema: Oktoober-november 2012 vol.3

Postitas:

Mina olen ka Tartust. Arst on K. Matt Ülikooli Kliinikumis. Ämmaemandat veel ei tea, arvatavasti saan täna teada, kui lähen KV ultrahelisse. Ei jõua õhtut ära oodata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velttiin- Kas teil suguvõsas ka nö. see kaksikute-saamise-võimalus-geen sees, või lihtsalt õnnelik juhus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen haiglas, tilguti all. Kuna eile oksendasin 4 korda ja täna polnud ka hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi anery, jama lugu 🙁 Aga hea, et ravi saad. Reeglina see aitab väga hästi ning enesetunne läheb pikaks ajaks jälle heaks 🙂 Saad täna koju?

Kõik juba käivad usinalt kv uuringutel. Mul ju paljudega pea kaks kuud tähtaegadel vahet 🙂 Minu kv tuleb millalgi mai keskel vist, siis kui teie juba la-s käite 😀 Ok, mõni õnneks veel novmebri lõpukas, nainexxx ja käekott lehvitan teile 😀 Ja küllap neid tuleb veel kapist välja 😉

Ma panin ka ennast täna hommikul Medicumi kirja hoopis! 🙂 Hakkasin mõtlema, et jube tüütu ikka kliinikumi käia, kuna linna teises otsas elan ja medicumis ehk tiba hubasem ka. Kindlat arsti niikuinii enam pole. Medicumis ei ole varem käinud. Panin aja siis dr. Klaasseni juurde. Nii et tartukad, me saame seal kokkusaamisi tegema hakata, päris mitmega vähemalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

anery- loodan et sul kõik kiiremaskorras hästi läheks ja et enesetunne paraneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurest igavusest vaatasin täna hiina kalendrit, mis ennustab lapse sugu. See kalender ütleb, et peaks tüdruk olema 🙂 Eelmise laps pidi kalendri järgi poiss olema, aga täitsa tüdruk, kuigi kv-ultrahelis öeldi, et tõenäoliselt poiss. Ei usu muidugi sellisesse ennustamisesse mitte üks raas, aga ajaviiteks käib kah 😉

http://www.nupsu.ee/?menu=parenting&cat=1&item=2432

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi jummel. Ma enam ei jaksa. Iiveldab mis hirmus. Püüdsin täna linna peal käia (autoga), et lapsele sandaalid osta, aga pilt kaob poes olles nii eest ära, et ei jaksa enam püsti seista. Mõtlesin, et suren ära…
Ja teine probleem on veel tekkinud- ma ei kannata seoses selle iiveldusega mehele ja lapsele süüa teha. Juba see külmkapi avamine ja sealt tulev toidulõhn ajab oksendama. Samas pole siiani veel kordagi mingit okserallit maha pidanud..Süüa teen kah istudes ja hoian akent võimalikult palju lahti, et see toidulõhn välja läheks toast. Sorry, et kaeblen siin. Tean, et see loomulik…Kuidas Teil enesetunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U- Hiina kalendri järgi oleks pidanud esimene laps tüdruk olema (sündis poiss) ja teine laps nüüd siis poiss. Kui asju nüüd vastupidiselt vaadata, siis…ootan nüüd tüdrukut!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa ka süüa teha. Purgisupid on põhilised praegu. Praadimist üldse ei kannata 🙂 Ka eelmise rasedusega olid praadimise lõhnad vastikud.

Pool tundi veel ja siis hakkan arsti juurde liikuma. Võtan lapse ka kaasa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka huvipärast vaatasin seda hiinakat ja ennustab et poja, mul endal ka poja tunne ja mõni arvab veel et poja ainuke kes muud arvab on issi tema ytleb et tuleb tytar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kalendrit. Esimene oli selle järgi tüdruk – õige. Ja nüüd peaks siis poiss tulema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiina kalendri järgi siis peaks tütar olema. Samuti võib ennustada mulle tütart vanarahvatarkuse järgi, et tütred paiknevad rohkem emaka vasakus küljes, poisid aga paremas. Minul siis tibu vasakus nurgas. Eks näis. Põhiline, et ta on.

Hämmastav on see, et mul on teist päeva järjest suhteliselt ok olla olnud. Kas tõesti võib iivelduse alistatuks pidada. ptui ptui ptui..loodan, et ära ei sõnu.

Ise Tartust ei ole aga käin Tartus dr. Kristiina Rull’i juures. Mulle väga meeldib. Asjalik ja sõbralik. 10 aprill on KV. Kahjuks tuli välja, et mees on töölähetuses ning ei saagi tulla :(. Eks ma siis imetlen oma pisikest üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teie toreda seltskonnaga. Täna uh käidud ja rasedus 7+2, enda arvestuse järgi oli 3 päeva rohkem aga see nii väike vahe. Esmasp uuesti ämmaka juurde ja siis vormistatkse asi ametlikuks. Tulemas teine laps, hetkel kodus 10kuune poiss. Beebi on väga oodatud aga tuli täiesti ootamatult. Peale esimest rasedust toitsin last rinnaga, veebruaris olid päevad ja peale seda kohe õnnestus rasedaks jääda. Ausalt ei lootnud, et nii kiiresti läheb.
Esimest last ootasime üle 3 aasta, selle aja sisse mahtus üks peetumine, tohutu rohtude söömine, LAP ja kõige lõpuks veel IVF, peale ebaõnnestunud katset jäin järgmisel kuul rasedaks.
Nüüd ootan juba kv uh, et mees saaks kaa pisikest näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icoo -minul ei ole kaksikui -onupoeg sai kaksikute isaks ja kuskil peaks nii 50nesed identsed õed olema aga see nagu lehma-lellepoja teema. Aga mehe õde teadis mulle öelda kui kuulis et kaksikud – et neil nii isa kui ka ema poolses suguvõsas ikka kaksikuid leidub. Nende arvates oleks võinud mu mehevend kunagi kaksikute isaks saada- meil mehega eelnevalt 3 last ja mehe õel kaks – no seekord otsustas loodus nii et tuleb neid kullakesi jah topelt:) Alguses ehmatas aga nüüd nii harjunud selle mõttega ei tahakski teisiti.
No kuna ees 3 poissi, kes täppi läinud ka selle Hiinakalendri järgi siis nüüd ennustatakse tütart- aga eks näis kui aeg käes:) Aga vahava ju oleks ka tütrekest kasvatada 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisik, võta keegi sõbrants kaasa, seal võib filmida, tee kasvõi telefoniga ja saad mehele saata 😛
Mulle lubab kaldender tüdrukut – ootame siis põnevusega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain nüd haiglast koju, tilk aitas, täna ei oksendanud isegi hommikul (al. 6 märt iga hommik muidu). Analüüsid korras, kuna tulles haiglasse kõht valutas, tehti UH kõhu pealt ja kontrolliti soolikaid ja siis näidati lapsukest ka. Nii armas, pea, jalad ja käed näha juba, sain pildi ka 🙂 Olin eelsünnituse osakonnas, kõigil suured kõhud ees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul see ka hea anery et nägid jälle omakõhubeebit, tahaks ka nii väga juba pisikest jälle näha niii kaua peab veel ootama:D ja tore et sul tervis nyyd hea. Minu mini puhkus hakkab lõppema nii kahju aga noh kaugel see pikkk puhkuski enam on peaasi et saaks ämmakaga räägitud nii et saaks augusti algusest kuna mul nii väga vaja 2011 a järgi emapalka saama hakata. vabandust et halan aga summa vahe on ikka päri metsik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate ma käisin just lugemas kui me oma triibud saime. Yhelajal kes mulle eriti kaasa elasid olid Riinu3 ja B_U_ nii lahe oli lugead ja nyyd nendest ridadest sealt meie hulgas ka käekott ja vb veel keegi igatahes nii tore ikkka, need emotsioonid mis siiis olid nii lahe oli lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epica ära palun muretse ma arvan et pisike lihtsalt kasvab, mul nt eile alakõhus nagu oleks korisenud ma muidu ise ka hull pabisataja aga usun et emakas suureneb ja pisike kasvab, olen aru saanud et niikaua kui ei määri ja hullusid valusid pole siis peaks kõik korras ollema. yrita rahulikult olla, puhka, pikuta ja silita kõhtu ning mõtle häid mõtteid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel lisada, et haiglas anti meile, rasedatele kohvi koorega, nii et sain kinnituse et kohv lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oodake rahus ära kv uh, siis näete ise ka, et beebsidega kõik OK… mina muutusin peale kv uh kuidagi maru rahulikuks, hakkasin pigem nautima kui muretsema. Pabistamiseks on põhjust tõesti siis kui kõhuvalu on tugev ja määrimine rohke.
Oleme juba niiii rasedad 🙂 Ärge muretsege. Kui tita tahab tulla ja on valinud sind oma emaks, siis ta tuleb ka!

🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusti Ytlesid Aleandra, mul tuli pisar silma, olen emmeks tahtnud juba nii ammu saada ja usun et kui KV korras siis ka mina võtan asja rahulikumalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Princess… eks me siin selleks olegi koos, et teineteist toetada ja nõsutada ju 😛 Põnni KV on kindlasti korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, geilius! Head siinolemist Sulle! 🙂

Princecc, millal sul kv uuring on? Kaua veel praadima pead?

Aeg ikka nii venib ja koguaeg ootad midagi. Alguses ootad ov-d, siis positiivset rasedustesti, siis esimest arstilkäiku, siis kv-d ja siis juba vist la-d jne 🙂 Minu esimene rasedus oli planeeritud ja oodatud, aga sellist ootamist nagu nüüd teisega, küll polnud. Ehk mu elu oli ka kiirem, tööl käisin, nüüd kodune lapsega. Kuigi ka nüüd päev tegemisi täis, aga mõtted on ikka selle juures, et kas kõik hästi ja millal juba sellele kinnitust saab 🙂

Ilusat nädalavahetust teile, minipallikesed 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U_ mul KV 17 aprill. aga nyyd iga nädal asja ITK sse. 4 dal viin proovid, 10 dal tahab ämmakas mind näha( loodan et teeb UH ka) et mind arvele võtta. Ja 17 dal KV. Nii et põnev aprill saab olema. Kuna mul esimene tita tulekul siis on eriti pöidlad peos ja varbad rullis:D ja noh kuna yks katkemine ka old siis kui oleks see KV juba tehtud siis saaks juba natuke kergemalt hingata.

Vitamiin19 ma ei usu et siis hilja on ja kui oleks hilja kyll arstid ikka ju teavad millal võib seda teha. Ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vitamiin19, mul täpselt samamoodi, tehakse KV 13+2. Vahepeal juba mõtlesin, et mul äkki nädalad segamini ja mõtlen ennast nädal aega rasedamaks kui tegelikult olen 😛 Tegelikult ikka kõik nii nagu peab, usun ka, et arstid teavad millal tohib veel seda teha ja nüüd ootan kannatamatult 9ndat aprilli 🙂

Enesetunne hakkab vaikselt juba paremaks minema, hommikuti veel veidi iiveldab, aga üldjuhul enam vetsu tormata pole vaja 😀 Ning täna lõpuks tunnen ennast üle mitme kuu jälle energilisena..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KV käidud ja see oli niii mõnus.Kohutavalt hea oli näha pisikest. Kõik proovid on siiani korras olnud, loodan, et nii ka edaspidi. Mul oli tütar ka kaasas (8-aastane) ja talle oli see ka väga põnev. Pisike liigutas ennast ja tütrel oli nalja palju. UH järgi on rasedus 12+0. Kuupäeva jätsime selle, mis varem. Kuna vahe on ainult mõned päevad.
Mina olen ka kuidagi rahulikum nüüd. Töö juures ka olen juba öelnud ja ühtki halba emotsiooni pole õnneks olnud.
Täna polegi süda paha ja söök läheb jälle sisse. Hakkab vist kosumise aeg:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore _Katlin_ et kõik korras ise kannatamatult ootan 17 aprilli siis näen oma tibu uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey, olen siis ka uues olukorras ja liitun selle kirju seltskonnaga. Ootan siis oma esimest titat. Arsti juures käidud 29ndal. 6+3 (täna). Hetkel paneb imestama kuidas ma olen võimeline nii palju sööma. Konkreetseid isusid ei ole… sööks kõike! Iiveldust on väga vähe esinenud. Ainuke mure on magamisega. Väsimus on lausa kohutav, aga öösel ei maga. Paar tundi korraga ja jälle üleval tunnike. Päeval on tööl jube raske olla. Ämmaka vastuvõtule 25.04.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Injustice tore et meiega veel liitub inimesi. Minul magamisega algusest peale olnud nii, et õhtul vara magama öösel sada korda pissil aga sellest hoolimata väga hea uni old päeval aga und pole olnud. Ilusat Kõhu Kasvatamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 138 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.