Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )

Teema: Oktoober-november 2012 vol.3

Postitas:

Arara ja proviisor, ma siin ka üritan siis kõvasti lehvitada raseduse pisikutega, et ikka suurem nakatumise võimalus oleks teil. Vaadake, et te siis kenasti need teistpoolt ekraani vastu võtate 😀
Aleandra, mul on praegu selline tunne, et see iiveldus ei lähe mitte kunagi üle. Konstantselt iiveldab, ka magades. Mitte miski ei aita, st söök ei aita. Pole eriti millegi muuga katsetanud ka. Sidrunivett vist soovitatakse ja mingeid piparmündi pastille võiks ka vist proovida? Alles ma siin hõiskasin mõned päevad tagasi, et mingeid tunnuseid pole, nüüd ma siis sain 🙂
Kaks kuud ühtepidi nii lühike aeg, aga raseduse alguses on see küll hiiglaslik vahe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc – loodan siis, et saad ruttu p6letikust lahti, sest sinu kirjelduse järgi ei saa see jah olla tingitud nn kogemata saastunud proovist. Kas mees j6udis koju ja hakkas sul parem?

B_U_ me siis püüame araraga need pisikud vastu v6tta 😀 😀

Kasvage m6nuga pallikesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U_, me püüame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- mees jõudis jah aga ega sellest erilist kasu pold. ta oli kuri et ma sihuke olen 🙁 aga las olla ega mehed ei saa aru eriti veel noored mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nyyd hommikul ikka ninnunä-nnutas kuna ma jällle ulgusin siis võttis mu kaisssu ma ei tea mis see on aint nutaks koguaeg nagu mingi väike tita 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minu kummikommi isu ei viidanud millegile muule, kui PMS-ile – hakkas hoopis määrima. Mis siis ikka! Aga eks ma vahest ikka jõlgun siin ja jälgin kuidas teil läheb riinu3, B_U_, princecc, icoo ja armila!

Ja loomulikult kolmikutel hoian ka silma peal 😉

Ilusaid pühi kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor25 ja arara ootan teid siis korrusele 🙂 Ma olen vist mingi imelik rase seekord – kolme eelnevaga oli rasedus ja lapse saamine justkui minu eralõbu ja issi ilmus pildile kui poistel jalad all muidugoi iga kord on nüüd vanus väiksem olnud 😛 Ma tõesti imestan oma mehe reaktsiooni üle hetlek et kolm ongi ägedam kui kaks ja tema seekordne toetus on nii mõnus ja turvaline. Teate naised kui aus olla siis teine hetk isegi häiriv ma pole ju haige aga eks ka meie naised leiame alati midagi mille pärast vinguda 🙂
Aga pühade puhul teen mina perele kaneelirulle ja ongi aeg minna ahju tühjendama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velttiin, tänud 🙂
tead, üleeile rääkisin sinust mehele ka! nii tore, armas ja vapustav =) ei saanud vait olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rääkisin ka oma mehele Velttiini loo, et algul paistsid UH-s kaksikud ja siis lausa kolmikud. Naersime mõlemad seda reaktsiooni, et ega nüüd mõni veel peidust välja ei poe? 😀 Päris uskumatu lugu, aga seda vahvam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velttiin – mina rääkisin ka teist oma mehele 🙂 Eks see nii vist ongi, et mehel läheb isarollga harjumiaeks aega ja eelnevate lastega on ta saanud juba harjutada ja eks nüüd hoomab juba väga selgelt, kui armsad ja tähtsad ikka oma lapsed on ja seet6ttu ka hoiab nii väga. Aga eks ta ole kahe otsaga asi 😀 nüüd saad diivanikaunistsut mängida ja kuuled t6enäoliselt veel palju manitsusi 😛 Aga sa parem naudi seda, sest pärast on kolmikute palju tööd ja r66mu, seega kes teab, kuna end taas diivanikaunistusena istuda v6id 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui vahva lugeda et me pere nüüd jututeemaks – võtan seda positiivselt :)Mehed on nagu nad on mõni on juba varakult hakkaja ja kohe näha et supper pereinimene tulevikus. Teine aga on vägagi aeglane kaalutlev ja mis maolen märganud nad kardavad näidata, et nad hoolivad, et keegi või miski on väga oluline. Meie ühiste aastate jooksul olen oma kaasale palu etteheiteid teinud et ta nii tuim ja üksõikne on olnud. Ja üks hetk kui ta eelmisel suvel-sügisel Afganistanis oli sain isegi aru kui mõtetu se nääksumine ikka on. Mul oli ükskõik sellest kui tuim tema on sest tema on minu kõige parem pool ja me oleme teineteise tasakaalustajad. JA kui praegu on aeg kus hormoonid möllavad ja tujud on seinast seina (vahest juhtub et mingi saade lahinal nutma ajab) siis ta on mu kõrval ja seda hiirvaikselt ja jumal tänatud ta ei päri – mis sul nüüd viga on. Varasemate rasedusega oli ikka et pidin talle igat emotsiooni seletama ja põhjendama – nagu sellest kasu oleks olnud ,ikka kiskus asi mossitamiseks ja kellelgi polnud hea.

Princecc – ma lugesin su postitusi ja saan su tunnetest vägagi hästi aru, nuta kui tunned et vajad seda ja kui oled õnnelik siis ole seda nii et paned toa enda ümber särama 🙂

Te kõik olete siin nii lahe seltskond 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velttiin- ka mina rääkisin sinu kolmikust oma mehele sest see on ju lausa ime:D:D:D
ja tänud selle soovituse eest mul ongi kaks äärmust kas naeran või nutan.
Minumeelest on ka siiia sattunud ylilahe seltskond, mul oln väga hea meel et just nyyd oma pisikest ootan.
Proviisor- sind ootan ka ylekõige siia allakorrusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc – aitäh! Loodan, et varsti saan! See kuu kahjuks ei nnestunud, aga ehk järgmie kord 😀 Kalli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum&action=post&post=9050211

jutustame siin edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey! Pole nüüd natuke aega külastanud, ja kohe on uued triibulised (ja mitte nii triibulised veel)kohal. Teeme siis ka väikese ülevaate.
Princecc- mul see nutuperiood ka vist kohale jõudnud. Eile hakkasin poes nutma kui mees ei lubanud mul mandarine osta.
Hommikust iiveldust pole, üleüldse mingit iiveldust pole. Enesetunne on täitsa OK. Ainuke asi, et jubedalt tahaks süüa kogu aeg. Praekartul ja hapukapsas on saanud minu igapäevaseks toiduks. Njämm kui hea. Kummikommid ja muu magus mind ei tõmba. Ja vesi… oi kus ma võin lihtsalt vett juua, kõige parem on sidruniga vesi.
Rinnad ei anna ka endast enam nii väga märku ja elamine on natuke lihtsam. Nädalavahetusel sai küll korralikult puhatud, aga tundub, et sellest une hullusest üle ei saagi nii pea.
Kasvatame aga kõhtu ja naudime tänast kevadist ilma, kõik on lihtsalt SUPER 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks sul mees mandariine ei lubanud osta:D?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei kõik beebiootel.
Ise olen Kliinikumis Ämmaemand on ellen V.. )perek. nimi hetkel ei tule meelde)
Kas selline asi on võimalik ,et arst jääks samaks aga soov vahetada ämmaemandat.
Ehk oskate soovitada, või kas kellegil on veel äe Ellen V..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka novembrikas!
Käisin just üleeile arstil ja tähtajaks pandi 23.november. Tulemas teine laps, vanem on peatselt 3-ne. Veits iiveldab, ja pilt mõnikord sõidab (mul madal vererõhk), aga muidu ei saa kurta. Magada tahaks rohkem kui saab.
Ja minulgi käekotis pakk Haribo kummikomme :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoober-november 2012 vol.3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.