Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 305 )

Teema: Oktoobri beebid 2019

Postitas:
Kägu

Tere!

Otsin kaasootajaid, et koos muresid ja rõõme jagada 🙂
Sain juba 3+3 teada, et ootame teist last ning hetkel TA 9.10.2019

Kui keegi sooviks ka FB’s salajase grupiga liituda siis palun oma email saata oktoobriootus@gmail.com

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere, jätan jälje maha omal ka tähtaeg arvutatuna 9.10.19 ja teine laps.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Cara

Tere

Minul peaks tähtaeg olema 15.10.
Teine laps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere 🙂

Nii tore näha, et vaikselt hakkab inimesi kogunema 🙂 Ma ise panin juba ITK aja ära, 25.02 siis esmane visiit. Selleks ajaks peaks olema 7+6 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei! 5+2 ja TA 03.10, teine laps. Möödunud suvel elasin läbi peetumise 7+6, seega sõrmed ja varbad ristis, et seekord õnnestuks. Lähen juba tuleval reedel arstile, kuna käin munasarjatsüstiga rutiinses kontrollis, äkki näeb ka siis juba midagi (siis on 6+2) ja saab veretestid juba ära teha.

Palju õnne kõigile!

Kuidas sümptomitega lood on?

Please wait...
Postitas:
Punamütsikene

Ühinen arvatavasti teiega. 4+0 ja esimene laps. Tähtaeg peaks olema arvutuste kohaselt 11.10.2019

Viimasele käole- sümptomid?
Tihti on süda paha ja ajab iiveldama, hapukurki tahaks. Tavaliselt päeval ei maga nüüd magaks küll. Rinnad on ka tundlikumad kui muidu. Tarbin rohkem vedelikku kui muidu ja sellest tulenevalt käin ka tihedamini WC-s. Ja muidugi et punased jäid ära. Täna peaks olema aga ei ole märkigi sellest.

Please wait...
Postitas:
pisim6mm

Ma muutsin oma nime ära, alustasin teemat 🙂

Sümptomid: Väsinud olin eelmine/üleeelmine nädal, süda peksab kohati ning väga suur söögiisu on 😀

Loodetavasti läheb meil kõigil hästi ja rasedused püsivad ning sünnivad terved lapsed 🙂

Please wait...
Postitas:
Cara

Kas te olete vere või uriinitestiga raseduse tuvastanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin kõigepealt varajase plaaditesti uriiniga 3+3, järgmisel päeval 2x tavalised testid mis olid negatiivsed ja siis uuesti varajase testiga sain positiivse. Niisama vist vereprooviga ei tehtagi.. ma mäletan et esimese rasedusega läksin veritsusega itk erakorralisse ja seal tehti küll vereproov.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätan endast ka jälje maha. Täna pealelõunasest uriinist tegin testi ja sain koheselt triibu ka sinna. Muidugi pole päris nii tume veel, kui kontrolljoon, aga hetkel mulle sellest teadmisest piisab. Esmaspäeval oli siirdamine, 31.01 oli VT hcg 2 ja ametlik VT 11.02. Täna nö 3+3 seega ei julge väga rõõmustada.
Testi ajendas tegema see, et täna terve päev aeg-ajalt torked alakõhus.
Hoian siiralt meile kõigile pöidlaid. FB grupiga liituks ma ka aga kunagi hiljem, kui ohtlik aeg möödas. TA peaks olema 16/10

R.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen teine kägu ja kahjuks lahkun teie seast, teistele muretut ootust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Cara

Eks meil kõigil veel nii algus, et tuleb hästi rahulikult võtta ja lihtsat päev korraga vastu pidada.’
Minul mingeid tunnuseid ei ole, olen hetkel lihtsalt nohus-köhas ja sellest olemine kehv.

Please wait...
Postitas:
Punamütsikene

Ma tegin kaks päeva järjest ühe ja sama firma testi. Esimesel päeval näitas kohe teist joont, küll õrna aga oli olemas. Teisel päeval käskis paar sekundit aega ja siis näitas vähe tugevamat kui eelmisel päevad. Hetk tagasi oli alakõhus valud nagu ka punaste aeg. Kui lööb köhtu valu siis ma küll suht kardan. Ei taha ilma jääda beebist. 🙂

Kuidas te oma meestele rääkisite?
Ma näitasin talle rääkinud eilse testi pilti ja küsisin kas triipu näeb. Kui ütles et näeb siis andsin talle tänase testi kätte ja küsisin kas seal ka näeb. Oi ta oli üllatunud ja samas mega rõõmus 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna meie teekond ei ole käinud sõrmenipsuga, siis helistasin kohe kui triip tekkis, kuna hetkel eraldi linnades. Mina löristasin nutta ja tema oli ääretult õnnelik. Ta ütles et see on pika puuga elu parim telefonikõne.

R.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kavatsen sel kuul teie sekka tulla. Eelmine tsükkel toimis nagu raamatu järgi, 5 päeva veritsust, ov 14. päeval ja uus veritsus algas 29. päeval. Täna-homme ov (digitaalne ov test näitas) ja eeldatav TA 30.10 🙂

Palun võtke minu teadet siin pool-naljana, aga lootused on seekord kõrged 🙂

Vapper(41)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vapper, hoiame sulle siis pöidlaid. Ma tegin hommikul uued testid (plaat, riba) ja siis juba selle 25-se tundlikkusega, kuna eile tegin päevasest varajase. Pidin kontrollima, kas eilne oli unenägu 😁 Sain samasugused triibud mõlemale nagu eilselegi. Ja nüüd rahulikus taktis taas edasi.

R.

Please wait...
Postitas:
Punamütsikene

Mul on teile üks küsimus ka. Tänasega on päevad hilinenud 2 päeva. Ja test on nagu ikka positiivne. Käisin WC-s ja märkasin pruuni voolust. Oskab keegi nõu anda kas see on normaalne või on see oht sellest et võib ära kukkuda?

Punamütsike

Please wait...
Postitas:
Kägu

Punamütsikene, mulle ütles arst, et kuniks ei ole tugevalt punast voolust nö, siis on kõik hästi. Sest päevade paiku pidigi määrima päris suurel enamusel kas siis õrnalt punakalt või pruunikalt ehk vana veri.
Kuniks pole tõestatud vastupidist, naudi rasedaks olemist 🙂

R.

Please wait...
Postitas:
Cara

Minul ka täna hommikul kergelt määris pruunikalt. Mul esimese lapsega esimesed kuud oli pidevalt mingi määrimise jama.
Hetkel veel ise ei paanitse, püüan olla rahulik ja mitte üle mõelda.
Homme lähen veretesti tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli septembris katkemine ja nüüd olen nii mures, et aga kui…
Tegin testi alles eile ja mees loeb täna mu ohkamisi. Ise ei märkagi, et ohkan iga natukese aja tagant sügavalt.
Tean küll, et muretsemine midagi paremaks ei tee, aga mõistus ja tunded käivad oma rada.
Belladon

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Punamütsikene

Kägu, helistasin sinna ämmaka nõuandeliinile ka. Sealt öeldi et võib olla ka hematoom või mis iganes asi, see kus on veri sees ja see võib siis erituda. Öeldi ka et pean ennast säästureziimi peale panema ja rahulikult võtma. Aga suhteliselt pole võimalik kuna käin veel koolis ja tuleval nädal olen köögis hommikust saati.

Ma homme helistan naistearstile ja panen aja. Oskab keegi öelda kas visiiditasu on ka ja kui palju?

Please wait...
Postitas:
pisim6mm

Liituge FB grupiga ka julgelt 🙂 ma pigem ise räägiks rohkem juttu seal kuna siin ma ei ole väga otsinud kuidas teavitusi saada 😀

Sellest nädalast on lisandunud väsimus ning mul on koguaeg külm.. Keeraks toas radikad lausa max peale kui üksi ei elaks 😀

Veritsuse koha pealt pole jah vaja muretseda niikaua kuni see pruunikas on aga kui mure suur siis erakorralisse 🙂

Mina sain triibud kätte reede hommikul ning kuna me mehega töötame samas firmas siis ütlesin, et soovin temaga rääkida. Läksin siis tema juurde ja ütlesin nii (hetkel püüan kaalu alla saada ning see ka kukub päris ilusasti) : Olen võtnud alla 5kg ja nüüd võtan veits veel alla enne kui juurde hakkan võtma 😀 Eks ta veidi shokis oli aga õnnelik 🙂 Ütles mulle, et ma ju lubasin, et see ei juhtu esimese kuuga (tean, et siin on inimesi kes kaua püüdnud triipe saada, seega ma ei mõtle seda üldse nina alla hõõrumisega). Eks me mõlemad olime väga üllatunud, et nii kiiresti juhtus. Hetkel peres kasvamas veel 3a tüdrukutirts.

Vapper – palju edu ja loodetavasti õnnestub 🙂 Meil esimene tuli ka veidi kauem kui oleksime ootanud, kohe kui andsin nn alla, et las siis tuleb millal tahab, sain positiivse testi 🙂 Tean, et raske, kuid püüa mitte väga palju üle mõelda 🙂 Laps tuleb siis kui aeg õige ja ta ise tulla tahab 🙂

Please wait...
Postitas:
Senjora

Tere!
Võtan arglikult ritta, sain täna triibud testile, tähtaeg 16.10. Aga väga rõõmustada veel ei julge, sest tegelikult määrib roosakalt mitu päeva. Reedel olin täitsa kindel, et seekord ei õnnestunud, kuna hakkas määrima. Aga eile ikka ostsin testi ära, sest päris päevad ei ole hakanud. Praegu võtan rahulikult ja vaatan, mis plaanid loodusel minuga on. Alles esimene kuu proovimist ka, nii et pole maailma lõpp, kui triibud püsima ei jää. Aga eks vaikselt ikka loodan, et kõik hästi läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna hetkel mul enamvähem uue tsükli algusaeg käes/ligidal, siis tegin uue RT et näha mis triip teeb ja kohe tuli taas juba palju tumedam triip kõrvale.
Eile oli öösel ka päevadelaadne valu, just nimelt laadne, sest valu oli oluliselt allpool ja kestis 30 minutit ja kõhtu sisse tõmmata oli hell.
Õnneks need valud pidid olema tavapärased, kuigi hirmutav ikka.
Kuidas teil kõigil?

R.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei, hetkel 5+4 ja ka arstile itksse 25.02
Sümptomeid peale alaseljavalu pole aga samas polnud ühtegi ka esimese rasedusega

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane kägu, kelle juurde aja panid? Ja millal üldse helistasid, et ämmaemanda juurde minna ning kas nad ise pakkusid nii hiliseks? Ma ilmselt pean Rassi juurde UHsse minema kontrolli peale VT 11.02 aga noh arvele siis ei võeta ju nagunii. Huvitav mis need järjekorrad on, et enne 12 nädalat ikka saaks. Muidugi nii hull see olukord seal vaevalt on.

R.

Please wait...
Postitas:
MPMM

Ma see “viimane kägu”
Aja panin ise netis ja Hedi Pajuste juurde, sõbranna kiitis ja googeldades vaatasin, et ülejäänud ka
Eelmise rasedusega võtsin 9 nädal üldse arvele, kartsin, et sai liiga hilja mindud aga arst ütles, et just hea aeg… Ja aegu tundus hetkel jaguvat seal 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina samuti 25.02 itksse, ma helistasin registratuuri ja seal öeldi, et 7n peaks täis olema. Mina lähen Annika Hommik juurde, olin ka esimese rasedusega tema juures ja jäin väga rahule 🙂

pisim6mm

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

ühinen ka Teiega! Sain oma esimesed kaua oodatud triibud nädal tagasi kui päevad oleksid pidanud algama:) TA näitab hetkel 11.10.19 ja tänaseks rasedust 4+5 🙂
See on nii uskumatu! Olen teinud vahepeal kindluse jaoks ka 2 veretesti mis näitavad ilusat hcg tõusu ning arstiaeg on kirjas 27.02.
Enesetunne on hea, sümptomiteks tundlikud rinnad juba mitu nädalat ja aegajalt väiksed torked kõhus.

K.Y.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 305 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019