Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019

Näitan 3 postitust - vahemik 391 kuni 393 (kokku 393 )

Teema: Oktoobri beebid 2019

Postitas:
Kägu

Ma tegin täna GTT testi ära. Võibolla olin end mentaalselt millekski väga hulluks ettevalmistanud, aga kõik läks väga ladusalt. Ma ostsin endale valmis lahuse sidrunimaitselise ja see oli minu arvates nii ime hea 😅. Ma oleks võinud seda kordades rohkem juua, aga suhkrut tühja kõhu peale juua oli selles suhtes ikkagi rõve, et peale joomist oli lääge olemine ja süda läikis veidi. Tunni jooksul sain ka peavalu suhkru rohkusest, aga see mul alati nii olnud ja väga palju magusat ei armasta süüa seepärast. Raseduse ajal on magusaisu küll kõvasti tõusnud.

9.45 lõppes minu jaoks see test ära ja tulin koju uuesti magama. Nüüd on tulemused ka nähtaval ja mul õnneks kõik korras.

Praegu veel vara hõisata, aga tundub, et mu kiire kaalutõus on ka hakanud pidurduma. Viimase pea kolme nãdalaga olen juurde võtnud 700grammi. Muidu võtsin pool kilo nädalaga juurde. Koguaeg vaadanud, mida ja palju söön ning hoidnud end nii aktiivsena kui võimalik.
Praegu 28+1 ja kaalutõus 10.7kg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kolmas trimester on alanud maovalude, kõhukinnisuse ja öiste jalakrampidega. Kes kampa lööb? 😓

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
vesilik7

Kolmas trimester on alanud maovalude, kõhukinnisuse ja öiste jalakrampidega. Kes kampa lööb? 😓

24+4. Üks jalakramp on olnud öösel, kui valesti sirutasin jalgu. Teadlikult sirutan varbad enda poole ja kand allapoole. Siis ei teki. Õhtuti võtan juurde magneesiumitablette ka. Kõhukinnisust ei ole. Eks söön palju värskeid asju kah ja keefiri ning jogurtit igapäevaselt. Lisaks kuna kolisime, siis on ka palju tegemist ja liikumist.
Mul on närvivalu endiselt paremal kannis. Ei oska sellega midagi peale ka hakata. 🙁
Kaalu oli juures 4,1, kuid nüüd on pea kiloke hoopis langenud.

Nüüd järgmine uh tehakse mulle, kui 28 nädalat täis ja siis ka uuesti ämmaka juurde.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 391 kuni 393 (kokku 393 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019