Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019

Näitan 17 postitust - vahemik 421 kuni 437 (kokku 437 )

Teema: Oktoobri beebid 2019

Postitas:
Rosiineke

Palju õnne, Moonika ja Herman. Nii tore, et juba hakkab sünnilugusid tulema. 🤗🤗 Minul ka uh järgi 4.oktoober, päevade järgi 8. oktoober. Hirmutav ja põnev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne! 😉

Ootan huviga teiste lugusid ka, mul endal tähtaeg alles 31. okt 😅

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tinti

Minul määrati plaaniline keiser 15.10. Eilse uh järgi lapse kaal 3,5kg ja ikka poiss. Ma pole veel nii kaua rase olnudki. Ei jõua ära oodata. Keisrit pole varem kartnud, aga praegu on küll veidi kõhe.

Please wait...
Postitas:
mt

Palju õnne, kellel beebid juba käes! Käisin eile ITK majatuuril ja imelik tunne tuli, et kohe-kohe ongi kauaoodatud kohtumine ees. Veidi kõhe ka, sest minu jaoks esimene. Aga väga põnev samal ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on 37. nädal ja söögiisu on niiii kasvanud, põhimõtteliselt kogu aeg on kõht tühi. Olen aru saanud, et viimastel nädalatel peab rohkem jälgima, mida sööd, sest kõik läheb beebile kosumiseks???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama ja hakkas kohe kaalu ka viskama mul endal. Praegu on selline tunne, et iga amps läheb põske ja ma olen 40+2. Väga isutab kõige magusa järgi ja mulle anti siin mõned nädalad tagasi lootust, et kohe kohe on laps käes ja siis mõtlesin, et võin lubada, aga nüüd kahetsen. Laps nõuab pealinna kooki ja eriti rammust šokolaadi jäätist, a ma söön ploome ja joon sidrunivett. Äkki vihastan ta välja ja hakkab siis tulema kui vaatab, et ma järgi ei anna. :’D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul hakkas ka meeletu söögiisu kuskil 37.-38. nädalal. Ma vist võtsin 2,5 kilo nädalaga juurde.Mõtlesin ka, et lõpus enam ehk ei kosu ja kaal jääb pidama, aga ei. 😃 Praegu 39+5 on pisut järgi andnud, aga see ainult sellepärast, et vererõhk koguaeg kõrge ja ajab pisut iiveldama. Aga hamstripõsed on ikka 😃😃

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meie kolmas beebi sündis juba 24. septembril (tähtaeg oli 3. okt) esilekutsumisega ITK-s kõrgenenud vererõhu tõttu. Mul ei jätku kiidusõnu kogu haigla personali jaoks. Olin lootnud sünnitada vanni, nagu teise lapse, kuid vererõhu tõttu mind sinna ei lubatud ning tehti hoopis epiduraal, et rõhku alandada. Kõik kestis kuskil 10h ning see kergendustunne, mis lõpuks valdas, no kirjeldamatu! Ja beebi on imearmas 🙂 Kõik on kenasti sujunud, sööb hästi, muresid pole.

Edu kõigile ja kerget sünnitust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii tore! Palju õnne 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kõrget rõhku loeti kõrgenenud vererõhuks? Ma tiksun juba kuu aega keskelt läbi 165/100, aga ilmselt mitte piisav esilekutsumiseks. Olen ise TÜK-s jälgimisel. Kuna valku uriinis pole, siis hoitakse. Söön rohtu juba iga paari tunni tagant. Rasedust 40 nädalat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tinti

Mul hakkas eile õhtul imelik. Vana keisri arm on katsudes seest poolt tundlik, mõne liigutuse peale ka valus. Tupe ümbruses ja alumises korruse on torked. Kõht sageli pinges, aga mitte valus. Mõned korrad on valus ka. Kui laps liigutab, siis on tuim valu. Nüüd istun ja mõtlen, et kas viitsin valvearstile minna või ootan, et läheks hullemaks või annab järgi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tihti, mul ka alt valutab ja paistes isegi. Kõht tõmbab ja liigutuste ajal sama valu Aga tähtaeg alles 30ndal. Kuna esimene rasedus siis tundub, et äkki nii ongi sinna lõpu poole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul 4.laps tulekul, aga kõik on tulnud varem ja erakorralist. Ma pole neid lõpuraseda valusid varem kogeda saanud. Hetkel rasedust 38+5.
Hea teada, et teistel sama olukord.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kõrget rõhku loeti kõrgenenud vererõhuks? Ma tiksun juba kuu aega keskelt läbi 165/100, aga ilmselt mitte piisav esilekutsumiseks. Olen ise TÜK-s jälgimisel. Kuna valku uriinis pole, siis hoitakse. Söön rohtu juba iga paari tunni tagant. Rasedust 40 nädalat.

Rõhk oli kuskil 100/50. Ja minimaalselt oli valku uriinis, kuid arsti sõnul preeklampsiat veel polnud. Mingi näitaja oli madal, ning kõik see kokku tingis esilekutsumise.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tinti

Minul poja ilusti käes. 3.keiser läks hästi. Armi valu on kuidagi iga kord järjest raskem taluda, aga samas taastumine kergem.

Please wait...
Postitas:
mt

Minul poja ilusti käes. 3.keiser läks hästi. Armi valu on kuidagi iga kord järjest raskem taluda, aga samas taastumine kergem.

Palju õnne, Tinti!
Mul tähtaeg reedel. Siiani kõik rahulik. Juba ootan kohtumist! 🙂

Please wait...
Postitas:
Rosiineke

10. oktoobril, 40+1, sündis poeg erakorralise keisrilõikega, sest tekkis raske preeklampsia. Poja terve, kuid väikse sünnikaaluga.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 421 kuni 437 (kokku 437 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2019