Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )

Teema: Oktoobri beebid 2020 😍

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Vaikselt peaksid mĂ€rku andma ka oktoobris sĂŒndivad beebid. Kes on juba oma triibud kĂ€tte saanud?

Praeguse seisuga peaks ilmavalgust nÀgema mu teine laps 04. oktoobril. Esimene selleks ajal 3.5 aastat vana.
Kuna nÀdalaid veel vÀga vÀhe siis ei hakka isegi aega arstile veel kirja panema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Oh kui vahva, et juba teema tehti!

Ka mina peaks saama oktoobribeebi, TA 02.10. Olemas kaks last kes selleks ajaks 4 a 10 k ja 2a 5 k. Esimesed radedused tulid ilusti, nĂŒĂŒd kolmandat pĂŒĂŒdes kaks korda rasedus katkes ja loodan, et sel korral lĂ€heb kĂ”ik hĂ€sti.
Positiivse testi sain juba dpo9 Ă”htul, hetlel dpo16 ja test kahe tugeva triibuga. Raseduse tunnused on null. Ka kahe eelmisega polnud ĂŒhtegi tunnust, aga eks sed kĂ”ik vĂ”ib veel muutuda.
Arsti aega pole ka veel pannud, aga panen 7+ nÀdalale.
E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
chikibriki

Tere, ma mainin ka end siin Ă€ra đŸ€— esialgu, kuigi olen veel ootaval seisukohal. Esimese Ă”rna triibu sain 8dpo ja tĂ€nane 13dpo veretest 235 IU/l. KolmapĂ€eval teen uue ja selle tulemusest olenevalt olen siis rahul vĂ”i murelik 😀

Tulemas oleks esimene laps ja meisterdatud sai teda oma aastake. Loodan, et tuleb kaua tehtud kaunikene. TĂ€htaeg kalkulaatori arvates 6. oktoober.

Tunnustest nii palju, et pidevalt natuke krambitab vÔi kisub alakÔhus ning selg vÀsib vÀga ruttu. Natuke on paar viimast pÀeva ka rinnad tunda end andnud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ooo, chikibriki, nii tore! Mina veretestil ei kĂ€inud, aga mul on nĂŒĂŒd kaks vĂ€ga tugevat triipu ja pĂ€evad ei alanud eelmine neljap. Oletan, et hcg peaks korralik olema.

E.

+1
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Tere

Minulgi on triibud kÀes ja TA kalkulaatori jÀrgi peaks olema 03.10. Arstile panin aja kirja arvestusega, et oleks 7 nÀdalat tÀis. Tulemas on teine laps ning esimene on selleks ajaks 2a1k.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei! Liitun ka oktoobri beebide teemaga ettevaatlikult optimistlik olles. Mina olen pĂŒĂŒdnud palju aastaid ja sain nĂŒĂŒd enne nĂ€dalavahetust ja ka nĂ€dalavahetusel enda esimesed kaks triipu. Mina lĂ€bisin FET kĂŒlmaringi ja tehtud ka veretest. VĂ€ga loodan, et kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti ja kosume beebiga ilusti. Minul on sĂŒmptomitest aegajalt esinev kĂ”huvalu (vahel tuikav, torkiv, sĂ€hvatav), aga kliinikust öeldi, et see pidavat okei olema. Olen esmarase ja enda positiivseid teste algul tahtsingi vaatama jÀÀda, justkui end veenda, et need tĂ”esti ongi positiivsed 🙂 Samas mingil hetkel tuleb ka hirm/Ă€revus/muremĂ”tted ja arusaamine, et see ongi pĂ€riselt ja tihti kipun suur ĂŒlemĂ”tleja olema. Aga vĂ€ga tore on lĂ”puks liituda ka beebigrupiga. Soovin meile kĂ”igile edu ja ainult head đŸ€žđŸŒ

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei 🙂
Panen ka vaikselt jala ukse vahele 🙂 TĂ€na 4+2 ja kalkulaator annab tĂ€htajaks 5.10. Kodus ootamas ĂŒks 5-aastane ja selja taga vĂ€ga hirmus kogemus eelmise rasedusega, mis peetus augustis. Kuna pabin on ikka sees, sest beebi on nii oodatud, siis kĂ€isin tĂ€na sĂŒdamerahustuseks ka hcg nĂ€it mÔÔtmas ja tulemus 905 on tĂ€itsa viisakas. LaupĂ€eval lĂ€hen uuesti, et oleks nĂ€ha, kas on ilusti kasvanud. Tunnustest on tundlikumad rinnad, metsik janu, kĂŒlmatunne ja hirmus isu soolase jĂ€rgi 😀
p19

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Chikibriki, kuidas lÀks?

Kuna otsustasin vereteste mitte teha tegin tÀna clearblue nÀdalate lugeja. NÀitas 2-3 ehk siis 4-5, mul on 4+6 ehk graafikus kenasti. JÀrgmine nÀdal teen viimase, et nÀha 3+.

Mingeid tunnuseid endiselt pole. Aint uni on vĂ€ga halb, aga see vĂ”ib olla ka muust. Ning noh kĂŒlm on ka. Aga rinnad, kĂ”ht, iiveldus vms ei anna tunda.

E.

+1
0
Please wait...

Postitas:
chikibriki

3+6 oli 235 IU/l.
4+1 oli 497 IU/l.

Huvitav, et kĂŒlm. Lugesin seda varasemate kuude teemadest ka. Mul on palav sisuliselt kogu aeg. Magan nagu palk ja sööks kĂ”ike, mida nĂ€en. Arvestades mu hetkest alakaalu, siis on see pigem hea, eriti, kui hiljem peaks okseralli tulema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuna ma olen esmarase, siis tahaks teistelt kindluse mĂ”ttes kĂŒsida- kas sööte praktiliselt kĂ”ike (no vĂ€lja jĂ€ttes muidugi toore liha, kala, toored munad ja pastöriseerimata piimatooted)? Ehk sööte rahulikult edasi kĂ”iki sinke, vorste, sulajuuste ja kĂ€ite ka vĂ€ljas rahulikult söömas? Veidi imelik kĂŒsimus ilmselt paljudele, aga googeldades seda infot jÀÀb tunne, et praktiliselt kĂ”ik asjad vĂ”ivad ohtlikud olla. AitĂ€h teile, kes vĂ”tavad vaevaks vastata mu vĂ”ibolla veidi rumalale kĂŒsimusele 🙂

F.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

TrĂŒgin korra septembribeebidest siia… aga minul uh jĂ€rgi 8+3(pĂ evade jĂĄrgi 9+3) ja siiani kĂŒlmđŸ„¶ toas 26c sooja ja mina vĂ€risen teki all. Esimese rasedusega kĂŒll sellist sĂŒmptomit ei olnud. Ava tore lugeda et seda teistel ka veel on 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma söön suhteliselt kĂ”ike, aga vahest peab mitu korda ĂŒle mĂ”tlema, kas ikka sobib 😄 nt mu suure soolaseisu vastu ostis Ă”de mulle kuivatatud sĂ€rge ja ĂŒks hetk kui avastasin, et see pm ju toores kala, siis oli pettumus suur 😄
P19

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuna ma olen esmarase, siis tahaks teistelt kindluse mĂ”ttes kĂŒsida- kas sööte praktiliselt kĂ”ike (no vĂ€lja jĂ€ttes muidugi toore liha, kala, toored munad ja pastöriseerimata piimatooted)? Ehk sööte rahulikult edasi kĂ”iki sinke, vorste, sulajuuste ja kĂ€ite ka vĂ€ljas rahulikult söömas? Veidi imelik kĂŒsimus ilmselt paljudele, aga googeldades seda infot jÀÀb tunne, et praktiliselt kĂ”ik asjad vĂ”ivad ohtlikud olla. AitĂ€h teile, kes vĂ”tavad vaevaks vastata mu vĂ”ibolla veidi rumalale kĂŒsimusele 🙂

F.

Mina olen jah vĂ€lja jĂ€tnud toore liha, kala, toord munad (sellest on eriti kahju, sest ma jumaldan vedela kollasega praemune 😀 ) pastöriseerimata piimatooted, pehmed juustud, puu- ja juurvilju pesen hoolega, aga muidu söön kĂ”ike. Ämmaemand luges kĂŒll sĂ”nad peale, et banaani ja viinamarjade söömist vĂ”iks piirata (palju suhkrut), aga mul on nende asjade isu vĂ”ib-olla 1-2 korda nĂ€dalas ja mĂ”istlikes kogustes, nii et see on vast okei. Nii et peale selliste suure riskiga toiduainete söön kĂŒll kĂ”ike nii, kuidas isu on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Mul on samuti pigem kĂŒlm, kui muidu.
Mina söön kĂŒll kĂ”ike ja pole midagi vĂ€listanud, vaid vaatan vastavalt enesetunde jĂ€rgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegin tĂ€na kordus veretesti, 4+2 oli 905 ja 4+5 2549, seega ilus tĂ”us ja natuke vĂ”in rahulikumalt hingata. Samas jĂ€rgmise nĂ€dala lĂ”pus just see aeg, kus eelmine rasedus peetus, ĂŒritan kuidagi rahulikult mööda saada siin selle aja. Kuna olen viljatusarsti jĂ€lgimise all, siis esimene arstivisiit juba 13.02. Esimest last ootama jÀÀdes arvasin, et triibud saades, ongi raskem osa lĂ€bi (lĂ€ks peaaegu 2 aastat) ja ei olnudki raseduse ja hiljem ka beebiga midagi vĂ€ga kontimurdvat. Teise raseduse alguses arvasin sama (lĂ€ks jĂ€lle peaaegu 2 aastat). Teadsin kĂŒll, et paljud rasedused katkevad, olin isegi kuulnud seda sĂ”na peetuma, aga kui see ennast tabab, siis on ikka vĂ€ga raske. Seekord pole mul erilisi ootusi enam, loomulikult vĂ€gavĂ€ga ootame beebit, aga ĂŒritan asja rahulikult vĂ”tta
P19

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas kĂ”igil lĂ€heb? Minul tĂ€na 5+3 js sain clearblue digitaalsel 3+ ehk 5-6 nĂ€dalat kĂ€tte. Nii hea meel, et rasedus areneb! Tunnuseid pole endiselt. Panin arsti ka Ă€ra ja nĂŒĂŒd pole muud kui oodata.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Meeletu vÀsimus on. Mul oli seda ka esimese rasedusega ning isegi see pÀike ei anna jÔudu. Seekord on vÀhemalt nii palju teisiti, kuna olen kodune, siis saab pisut vabamalt vÔtta ja lihtsalt olla. Aga tellisin ka endale clearblue testi, et teada saada, kas vastab nÀdalatele, sest kui lugeda, kui palju rasedusi katkeb, siis hakkab aju igasuguseid asju genereerima, kuigi peaks vÔtma vabalt ja mÔistma, et kui on loodud, siis on ja kui mitte, siis mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas clearblue test nÀitab ka siis kui on 8 v 9 nÀdalat?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Clearblue 1-2, tÀhendab 3-4 nÀdalat rasedust. 2-3 tÀhendab 4-5 nÀdalat rasedust ning 3+ tÀhendab 5-6 nÀdalat rasedust. Ja no alates 7 nÀdal vÔib juba ju arstile minna.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
chikibriki

Minul sai tĂ€na 5 nĂ€dalat. Muidu oleks jumalast lill olla, aga sain omale hea köha. Juba teist pĂ€eva köhin oma kopse vĂ€lja, sest midagi, mis tegelt aitab ei saa vĂ”tta. Aurutan ja teetan ja imen mingeid pastille, aga eriti ei aita. Magada ka ei saanud eile öösel. NĂŒĂŒd hakkab vaikselt ilmutama taandumismĂ€rke ja loodan, et homme on rohkem inimese tunne.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Köha on jube! Mul on rÀige nohu, laps andis, jeiiii. Pea on nii paks ja tatti lendab igasse kaarde.
VĂ€simus on rĂ€ige koguaeg, pm vĂ”iksin magada pĂ€evad lĂ€bi ja siis vahin hommikul 4st ĂŒleval. Koguaeg jÀÀn enne lapsi magama ja Ă€rkan selle peale, et nad Ă€ratavad mind.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, kus te kĂ€ite veretesti tegemas? Ja kuna saab tulemused teada? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma kÀin ITK TÔnismÀe polikliinikus ja vastus tuleb paari tunni jooksul digilugu.eesse
P19

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, kus te kĂ€ite veretesti tegemas? Ja kuna saab tulemused teada? 🙂

ITKs saab hÀsti kiiresti tulemuse digilukku, paari tunniga max. Eelmise rasedusega kÀisin alguses Synlabis aga seal tuli tulemus palju hiljem ja kallim ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tervitus! TĂ€na hommikul nĂ€gin teist Ă”rna triibukest testil. PĂŒha pĂŒss, mis Ă”nn! Ei kannata mina oodata ja andsin Synlabis veretesti – 75 ĂŒhikut. Hetkel vĂ€ga ei pĂ”e, sest tean, et selle ohtliku perioodi ajal ma ei rasestunud, vaid suht hiljuti pidi see olema. (VĂ”tsin AB-sid ja teadlikult vĂ€ltisin seda ohtlikku nĂ€dalat.) Reedel annan kordusproovi ja eks siis ole nĂ€ha. Veidi hirmus on ka, sest mul kahesarveline emakas. VĂ€simus on suur ja emakas vahel tuikab. Vahel pĂ€evadele sarnane valu, mis suht kiirelt ka ĂŒle lĂ€heb. Raseduse app nĂ€itab TA 11.oktoober. 🙂

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Proovisin siis Ă€ra selle clearblue testi ning nĂ€itas kenasti 3+ ehk 5-6 nĂ€dal, mis peab ka paika. NĂŒĂŒd peab siis ootama arsti aega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kunaseks arsi pannud olete? Mul 14.02 ja tÀpselt 7nÀdalat. Tahtsin nats hilisemaks panna aga kaks eelnevat katkemis hingavad kuklas.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on arstiaeg 13.02 ja siis 6+3
P19

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma panin arstiaja 25.02, siis peaks olema 7 + 2. Homme lĂ€hen HCG-d mÔÔtma veel igaksjuhuks ja siis kui sellega kĂ”ik korras, siis olen rahul. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma panin arstiaja 25.02, siis peaks olema 7 + 2. Homme lĂ€hen HCG-d mÔÔtma veel igaksjuhuks ja siis kui sellega kĂ”ik korras, siis olen rahul. 😀

Ma olen hetkel juba kolm korda hcg’d mÔÔtmas kĂ€inud ja ĂŒhe korra lĂ€hen kindlalt veel, et jĂ€lgida kasvamist. Mul eelmine rasedus peetus u 5+6 pealt, hcg, oli siis 38 tuhat millegagi. Sisetunne ĂŒtleb, et seekord lĂ€heb paremini, aga ma veits kontrollifriik ka 😀
p19

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍