Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 292 )

Teema: Oktoobri beebid 2020 😍

Postitas:
puna_pea

Mul on arsti aeg 20.02, siis peaks olema 7+4. Peab nĂŒĂŒd 2 nĂ€dalat kannatama. Muidu poleks vast hĂ€da, aga enesetunne on kehvapoolne, kuid eks keha harjub uue olukorraga taas.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Imbun ka siia ja loodan, et jÀÀn teiega vĂ”iduka lĂ”puni. Tegin ka tĂ€na testi ja sain heleroosa teise triibu. PĂ€evad peaksid homme algama. Andsin vereproovi ka ja vastus 22,16. Tundub ĂŒlivĂ€he 😬 esmaspĂ€eval kordan analĂŒĂŒsi ja loodan, et nv pĂ€evad ei alga. Arsti aja panin juba jaanuaris, sest tsĂŒkkel oli kahtlane. Arstile jĂ”udes peaks olema pĂ€evade jĂ€rgi 6+0, nii et midagigi peaks nĂ€ha olema. Ja mul on ka tĂ€iega kĂŒlm kogu aeg 🙄

purikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul oli ka esimene HCG jube madal.. 75. Lugesin, et teistel 4+ midagi ammu sadades. Aga mĂ”tlesin, et sellepĂ€rast ka triip oli mul hele. LĂ€ksin jĂ€rgmisel pĂ€eval uuesti, sest sĂŒda ei andnud rahu ja oli 102. Mis vist on normaalne tĂ”us? Igatahes kui triibu said, siis Ă€ra muretse. VĂ”id ju kahe pĂ€eva pĂ€erast uuesti minna, siis peaks 2x suurem olema. Tavainimesel peaks 5 kanti see HCG olema. 🙂

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul oli teist last oodates 4+1 10 hcg, rasedus oli ok. Seekord ei mÔÔda hcg.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul ĂŒks 25-ne test ka, lasen vast ĂŒlehomme kĂ€iku selle 😁 tĂ€na oli Biocardi varajane. EsmaspĂ€eval nagunii haiglasse asja, nii et teen kordusanalĂŒĂŒsi ja loodan, et saan siis nii palju sĂŒdamerahu, et suudan arsti aja Ă€ra oodata. Kodus kasvamas veel ĂŒks 1,5-aastane energiapomm, nii et saab pĂ”nev aeg olema 😁 tema kĂ”rvalt ei jÀÀ loodetavasti eriti aega muretseda kah 🙏

Purikas

0
0
Please wait...

Postitas:
mesiohakas

Tere!
Tulen teie sekka oma ĂŒllatusbeebiga. Mul on kodus kaks last (8 ja 2) ning kolmandat ei olnud hetkel plaanis. Kuna varem on mul olnud vaja viljakusravi, siis arvasin, et kergelt ei rasestu, seega suur oli mu ĂŒllatus, kui eile testilt kaks triipu sain ja tĂ€na testi korrates seda lĂ”puks ka uskuma jĂ€in.
Kas on olemas ka juba Facebooki oktoobribeebide grupp? Kahe esimese lapsega olen olnud nende sĂŒnnikuu grupis ja need on vĂ€ga toredad olnud.
Vaatasin, et mingi grupp “Oktoobri beebid 2020” on olemas, aga seal on ainult kaks liiget. VĂ”ib-olla on mĂ”ni salajane grupp veel, seepĂ€rast uurin siit.

0
0
Please wait...

Postitas:
chikibriki

Ma sain ka omale lÔpuks aja pandud, 18.02. Peaks tÀpselt 7n olema siis.
Nii tahaks nautida praegust aega, aga see köha on mu nii Àra kurnanud. Lihtsalt laman diivanil ja tÔmblen köha kÀes aeg-ajalt, keha valus. Millised kÔhulihased :O Ei kujutaks ette, et selline köha oleks lÔpurasedana. Iga pÀev on nagu natuke parem kui eilne, aga lihtsalt ei jÔua enam.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma sain ka omale lÔpuks aja pandud, 18.02. Peaks tÀpselt 7n olema siis.

Nii tahaks nautida praegust aega, aga see köha on mu nii Àra kurnanud. Lihtsalt laman diivanil ja tÔmblen köha kÀes aeg-ajalt, keha valus. Millised kÔhulihased :O Ei kujutaks ette, et selline köha oleks lÔpurasedana. Iga pÀev on nagu natuke parem kui eilne, aga lihtsalt ei jÔua enam.

Köha raseduse ajal on tĂ€ielik Ă”udusunenĂ€gu. Mul oli esimese lapsega kuskil 22. nĂ€dala paiku kohutav köha ja see kestis 3 nĂ€dalat. Mitmetel kordadel hakkasin lĂ”puks köhimisest oksendama. Loodan, et sul lĂ€heb kergemalt ja saad ruttu terveks 🙏

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul sai tĂ€na 6 nĂ€dalat tĂ€is js endiselt mitte ĂŒhtegi mĂ€rki rasedusest pole. On see ok? Krt kolmas rasedus ja pĂ”en rohkem kui kahe eelneva lapsega. Arstini tĂ€pselt nĂ€dal.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ikka on ok, mĂ”nel pole terve raseduse vĂ€ltel ĂŒhtegi sĂŒmptomit. 🙂

Mul saab kohe 5 nÀdalat tÀis, arstiaeg 2 nÀdala pÀrast. Juba on kohal iiveldus ja peavalud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tere. Tulen piilun ka vaikselt siia. Aga eks hirm on suur. Proovisime nĂŒĂŒd teist last ĂŒle 5 aasta meisterada aga ainult kehvade ja veel kehvemate tulemustega. Eelmisel nĂ€dalal alustasime uut IVF skeemi ja sain Diphereline sĂŒsti.
See nĂ€dal aga no rinnad nii valusad jne. MĂ”tlesin, et need kĂŒll selle ravimi kĂ”rvalmĂ”jud ei ole.
Ostsin siis eile 2 testi. Ühe varajase ja teise 25se tundlikusega. MĂ”lemad tĂ€itsa positiivsed ja tĂ€nane 25ne veel tumedam. KĂ€isin hommikul ITK-s verd ka andmas. PĂ€evade jĂ€rgi peaks tĂ€na olema 4+0 ja HCG 648.8 .
Kalkulaator nÀitab tÀhtajaks 17.10 . Esimene laps saab oktoobris 7.

KR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Äkki keegi viitsib FB-sse Oktoobrikad 2020 teha? 🙂 See 1 grupp mis on, seal 2 inimest ja loodud 2 kuud tagasi. Vaevalt keegi juba detsembria teadis, et oktoobris lapse saab.

KR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Usun, et fb grupi jaoks on veel vara ja kindalasti eelistan salajast gruppi max 30 inimesega mitte avalikku gruppi sadade inimestega. Esimene arstilkÀÀik tuleks vast Ă€ra oodata ja paljud ootavad ĂŒldse kuni 12.n ultrahelini.
Mina vist ĂŒks kĂ”ige varajasema tĂ€htajaga 02.10 ja leian, et selle grupiga peaks kĂŒll ootama.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

🙂 ei mĂ”elnudki, et kohe. Lihtsalt seda, et see grupp mis olemas, tundub kahtlane ja et Ă€kki keegi viitsib millalgi teise grupi teha.
Ise ma ka veel nii vara fb grupiga ei liituks

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mu arust beebigrupiga liitumine iga ĂŒhe enda vaba valik. Ma liitusin esimest last oodates ĂŒsnagi varakult. Suva ju 😁 ega sellega liitudes pole vaja kolm tilka verd anda ja esmasĂŒndinu hinge ohverdada đŸ€· kes tahab, teeb grupi Ă€ra ja kes tahavad, liituvad sellega 😁

Mul pidid tĂ€na pĂ€evad algama. Õnneks ei ole alanud. Oma sĂ”bra kohvi hĂŒlgasin tĂ€nasest ja larpisin hommikul teed. Hetkel pikutan, sest alaselg ja kĂ”ht hakkasid vĂ€heke tunda andma. VĂ”tsin 2 no-spad ja loodan, et lĂ€heb ruttu ĂŒle. Homme kordan testi ka ja loodan ilusaid triipe nĂ€ha. Esimesest lapsest mĂ€letan, et rasedusest sain teada 4+ nĂ€dalal ja HCG oli vast ikka 400 kandis. Sellest ka mure mu reedese vastusega. PĂŒĂŒan ikka chill olla ja mitte muretseda. Tahaks kĂ”igile juba rÀÀkida, aga vĂ€ike hirm on sees, tahaks juba Oscaril Ă€ra kĂ€ia.

Purikas

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oeh, minul teist pĂ€eva hommikuti veidi ebameeldiv olla. Arkan tund enne aratuskella ja meeletu nĂ€ljatunne, samas isu pole. Olen end sundinud ikka ĂŒhte vĂ”ileiba sooma, siis kohe parem ka. TĂ€na Ă”htul kaib pea nii ringi ja vastik vĂ€simus ja ebamugavalt veider on olla. Tundub, et oksendamine ei ole minust kaugel.. 😀

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€nane test ka Ă”nneks positiivne, kuigi triip on heleroosa. Esimese lapsega olid ka testid heleroosad, nii et pĂŒĂŒan mitte pĂ”deda. Homme uus vereanalĂŒĂŒs ja loodan ilusaid numbreid nĂ€ha. Samas tunnuseid juba on, neist kĂ”ige ebameeldivam pidev puhitus. Eelmise rasedusega sellist asja ei mĂ€leta.

Purikas

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Liitun ka oktoobribeebidega. Tugeva teise triibu testile sain juba 28. jaanuaril. NĂŒĂŒd teen pidevalt kordusteste, et jĂ€lgida triibu pĂŒsimist. Arst alles 27. veebruaril. Esimese raseduse ajal toimus varajane peetumine ja triip lĂ€ks heledamaks juba enne arstile jĂ”udmist. Peale seda aga lĂ€ks pool aastat uuesti rasestumisele ning nĂŒĂŒd kodus kasvamas ligi kahene plikatirts.

Seekord last planeerides lĂ€ks ootamatult kiiresti. Juba teise tsĂŒkliga Ă”nnestus triibud saada. NĂŒĂŒd jÀÀb vaid ĂŒle arsti aega oodata. Rasedust peaks tollel hetkel olema 8+ nĂ€dalat. SĂŒmptomeid hetkel veel eriti pole, kui siis ainult söögiisu puudus. Ei olnud ka esimese lapsega, seega loodan, et ka seekord pÀÀsen iiveldusest đŸ€žđŸ»

K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina panin homme aja naistearstile. Ma ei suuda kĂŒll kannatada veel 2 nĂ€dalat teadmatuses, kas on emakasisene vĂ”i vĂ€line. Mul on vaheseinaga ja kahesarveline emakas takka otsa ka veel.. Tahaks midagigi teada. Siis mul 5 + 2, seega midagigi peaks nĂ€ha olema.

Eile voodist ĂŒles tĂ”ustes hakkas ĂŒlivalus kĂ”hus, nagu pĂ€evad hakkaksid aga jĂ€llegi lĂ€ks mĂ”ne minutiga ĂŒle. Hommikuti ikka paha olla, kui kĂ”ht tĂŒhi. TĂ€na vintsutasin jupp lastevorsti sisse.. Ainuke asi, mis kapist isutas, Ă”nneks aitas. 😀 Samas kĂ€isime eile mĂ€kist lĂ€bi ja need kaks kastet, mida ALATI vĂ”tan friikate juurde, appi kui rĂ”vedalt need maitsesid. Ma vĂ€ga loodan, et see maitsemeel taastub. Rinnad ka iga pĂ€evaga ĂŒha valusamad.

Tahaks ikka Àmmaka juurde juba saada. Minul pandi aega Mariliis HuntŽi juurde.. Googlest ei leia midagi tema kohta. Keegi teab temast midagi? Eks siis nÀis, kas sobib vÔi vahetan. Kus te arvele vÔtate? ITK-s vÔi pelgus?

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina panin homme aja naistearstile. Ma ei suuda kĂŒll kannatada veel 2 nĂ€dalat teadmatuses, kas on emakasisene vĂ”i vĂ€line. Mul on vaheseinaga ja kahesarveline emakas takka otsa ka veel.. Tahaks midagigi teada. Siis mul 5 + 2, seega midagigi peaks nĂ€ha olema.

Eile voodist ĂŒles tĂ”ustes hakkas ĂŒlivalus kĂ”hus, nagu pĂ€evad hakkaksid aga jĂ€llegi lĂ€ks mĂ”ne minutiga ĂŒle. Hommikuti ikka paha olla, kui kĂ”ht tĂŒhi. TĂ€na vintsutasin jupp lastevorsti sisse.. Ainuke asi, mis kapist isutas, Ă”nneks aitas. 😀 Samas kĂ€isime eile mĂ€kist lĂ€bi ja need kaks kastet, mida ALATI vĂ”tan friikate juurde, appi kui rĂ”vedalt need maitsesid. Ma vĂ€ga loodan, et see maitsemeel taastub. Rinnad ka iga pĂ€evaga ĂŒha valusamad.

Tahaks ikka Àmmaka juurde juba saada. Minul pandi aega Mariliis HuntŽi juurde.. Googlest ei leia midagi tema kohta. Keegi teab temast midagi? Eks siis nÀis, kas sobib vÔi vahetan. Kus te arvele vÔtate? ITK-s vÔi pelgus?

S.

trĂŒgin korra septembrigrupist – minu Ă€mmaemand ka Mariliis Hunt ja olen vĂ€ga rahul – vĂ€ga tore ja armas ja pĂ”hjalik 🙂 noor ka 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Halleluuja, tĂ€nase veretesti tulemus 165,4. NĂŒĂŒd ma suudan Ă€ra kannatada arstini 😁

Mis vitamiine te muidu vĂ”tate? Ma hakkasin jaanuaris tsĂŒkli alguses Eleviti vĂ”tma ja esialgu jĂ€tkan sellega, sest rauda on mul alati lisaks vaja 😁

Purikas

0
0
Please wait...

Postitas:
Mise

Mina ka eile sain pÀevasel ajal heleda kuid imeilusa teise triibu. Jeei. Eks alalhoidlikkust on ka, aga rÔÔm suurem. TA oleks siis 17.10. Ma arvan ka, et oleksin ka varakult nÔus feissi kolima. Aga kuna mul kaks pisikest kodus (2a9kuud ja 1a5kuud) siis ei vÔtaks grupi haldamist esialgu veel enda peale.
Aga palju Ônne kÔigile ja hoian meile kÔigile pöidlaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Ma vĂ”in tegeleda grupi loomisega. Selleks, et salajast gruppi teha, siis vast pean Teid algselt enda sĂ”braks panema ja sel juhul saan teid liita gruppi. VĂ€hemalt nii toimis mul esimese grupiga, kui ĂŒks neiu sellega tegeles. Siis ta palus ĂŒhe meili peale saata enda nime.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sain ka tĂ€nase HCG tulemuse teada ja 635. Eelmine neljap oli 102.. Jessikas😁

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

mise – Minul ka pĂ€evade jĂ€rgi 17.10 TA.

KÀisin tÀna hommikul uut veretesti tegemas, et kontrollida, kas HCG ikka tÔuseb ilusti.
LaupĂ€eval oli siis 648.8 ja tĂ€na 1802.0 .. nii et peaaegu lausa kolmekordistunud. SĂŒda natuke rahulikum nĂŒĂŒd.
Hetkel siis pÀevade jÀrgk 4+2. Homme on arsti juures kontroll, kuna mul sellega palju jama olnu. Loodan, et kui HCG juba selline, et siis midagigi juba nÀha ka on.

KR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere. Tulen ka kampa. 3 testi triibulised. Kuna pĂ€evad suts ebaregulaarsed, siis tĂ€pset TA pĂ€evade jĂ€rgi panna ei oska, aga ilmselt sinna oktoobrikuu keskpaika. VĂ€ga veel ei hĂ”iska, sest oktoobris sain ka 3 triibulist testi, aga uh-s midagi nĂ€ha ei olnud ning pĂ€rast natukest hcg tĂ”usu hakkas see langema hoopis ning oli katkemine. Praegu pĂŒĂŒaks arstile saada veebr viimasel nĂ€dalal, arvan, et siis peaks 7 nĂ€dala kanti olema ja peaks ka uh-s nĂ€ha olema.

Esma

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂŒkk aega teid piilunud juba (triibud sain juba 21. jaanuaril), ikka kĂ”hklen, kas istutada end siia vĂ”i mitte. PĂ€evade jĂ€rgi oleks tĂ€htaeg 29.09, aga HCG tĂ”us oli algul vĂ€ga aeglane. Eelmisel esmaspĂ€eval, kui oleks pidanud olema 6+0, kĂ€isin hingerahu saamiseks (no et pole emakavĂ€line) Ć oisi juures. Rasedus oli, ilusti emakasisene, aga pigem 4-5 nĂ€dal. (Nii et ilmselt nihkub tĂ€htaeg oktoobrisse.) NĂ€ha oli muiduigi ainult kena ĂŒmmargune munakene, mis tolle hetke HCGd arvesse vĂ”ttes oli tĂ€iesti asjakohane.

HCG tĂ”us on tĂ€naseks paranenud. SĂŒmptomeid eriti pole. Söögiisu on langenud, aga ei iivelda. KĂŒlmetan koguaeg. Varasemate rasedustega juba enne pos rasedustesti alanud öised vetsupeatused seekord ei kimbuta. Miks ma nii ettevaatlik olen – vanust juba 40+ ja mul on iga Ă”nnestunud raseduse kohta 4-5 “ebaĂ”nnestunut”, nii et isegi diagnoos on “habituaalne abortija”. Nii koledasti kui see ka ei kĂ”la. Aga nĂ”nda longates olen ikkagi juba kolme lapseni jĂ”udnud (kĂ”ik poisid) ja number neli oleks puhas rÔÔm. Igatpidi oleks lahe – neli poissi oleks vĂ€gev ja kolm poissi ja beib oleks sama Ă€ge 🙂

Arstile 19.02, vÀga loodan, et asja pÀrast.

RRR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
chikibriki

Tere RRR, loodan et seekord lÀheb hÀsti!

Minul sai tĂ€na 6 nĂ€dalat ja bronhiit on ka lĂ”puks viimastel jalgadel đŸ„ł Tunnustest niipalju, et rinnad on katsudes valusamad ja tihkemad ja endiselt on ĂŒldiselt kas kĂŒlm vĂ”i palav, enamasti pigem palav. Iiveldanud ei ole aga paaril korral olen mĂ”elnud, et vb natuke nagu iiveldaks aga vb kujutan ette. Muidu isu hea endiselt (vahepeal suurema köhimise ajal kadus Ă€ra) ja hommikul Ă€rgates esimese asjana sööks sea. Minitomatid on hullult meeldima hakand.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul oli tĂ€naseks naistearsti aeg pandud millalgi ja otsustasin Ă€ra kĂ€ia. Kuigi eile HCG alles 635 aga mul oli nii palju kĂŒsimusi. TĂ€na peaks 5+2 olema. Arvestasin, et ma ei nĂ€e midagi. AGA… sain pisikese 3mm tĂ€pikesega pildi endale pihku. Nii tore 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas te katkemishirmu talitsete? Mul 4+5 ja tĂ€iega suur hirm, et midagi lĂ€heb valesti 😰 arst jĂ€rgmisel reedel. Eelmise rasedusega muretsesin ka ikka, aga mitte nii palju. Pidevalt HCG-d mÔÔtmas kĂ€ia kujuneks pĂ€ris kulukaks 😬 mÀÀrimist Ă”nneks ei ole, kĂ”ht veidi valutab vahel, mĂ”ni pĂ€ev iiveldab.

Purikas

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 292 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍