Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 294 )

Teema: Oktoobri beebid 2020 😍

Postitas:
KĂ€gu

Minul kaks edukat rasedust ja nĂŒĂŒd enne seda rasedust kaks katkemist. Minul ka hirm, aga kohe alguses ĂŒtles sisetunne, et kĂ”ik korras. Hetkel 6+5 ja endiselt pole mĂ€rkigi rasedusest, peale Ă€ra jÀÀnud pĂ€evade muidugi. Arst juba reedel seega 48 tundi praadimist veel!

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul olnud nii palju katkemisi (ĂŒle kĂŒmne, kaks neist peale 16.-ndat nĂ€dalat), et minust on saanud kerge pragmaatik. Hirmu enam ei ole, lihtsalt jĂ€lgin, kuidas seekord lĂ€heb. Kahju on muidugi sellest, et hĂ”isata ei julge, kuigi olen ju Ă”nnelik. Abikaasaga omavahel rÔÔmustame salaja, aga enne 13.-ndat nĂ€dalat kellelegi midagi ei ĂŒtle. Kui selleks ajaks endiselt kĂ”ik korras on, pannakse emakakaelale sĂ”lm peale ja sealt edasi tean, et saan hakkama. Nii et paar kuud valan kĂ”ik teile kaela ja sĂ”pru/sugulasi selle teemaga ei tĂŒlita 🙂

VĂ”i noh. PĂ€ris tundetu ma muidugi ei ole. ÜkspĂ€ev olen kindel, et seekord on kĂ”ik hĂ€sti ja teinepĂ€ev on mitte nii vĂ€ga. Kuigi pole justkui pĂ”hjust. Ei mÀÀri. Vahepeal kĂ”ht ikka sikutab, aga see vĂ”ib samas olla ka mummukese kasvamisest.

Parim rohi on muidugi kolm marodööri, töö ja hobid – argipĂ€ev lihtsalt ei lase katusel sĂ”ita 🙂

RRR

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
chikibriki

Mina ei karda. Mul muidugi esimene rasedus, aga pĂ€ris naivistlikust seisukohast see ka ei tulene, olen kursis statistikaga jne. Ma lihtsalt ei ole ettepĂ”deja tĂŒĂŒpi vist. Kui juhtub, siis sellega tegelen siis. Seni ei ole ka mingeid kahtlaseid tundmusi olnud, et selle peale mĂ”tlema hakkaks. Samas liiga suurte Ă”hulosside loomist olen veel ĂŒritand vĂ€ltida.

0
0
Please wait...

Postitas:
mesiohakas

Ma vĂ”in tegeleda grupi loomisega. Selleks, et salajast gruppi teha, siis vast pean Teid algselt enda sĂ”braks panema ja sel juhul saan teid liita gruppi. VĂ€hemalt nii toimis mul esimese grupiga, kui ĂŒks neiu sellega tegeles. Siis ta palus ĂŒhe meili peale saata enda nime.

Kas privaatne grupp ei sobi ja salajane on millegi poolest parem? Kuna ka privaatse grupi puhul pole nÀha, et inimene sinna gruppi kuulub ning ainult liitunud nÀevad, kes on grupis, tundub mulle, et ka privaatne on liitunute jaoks sama salajane.
Salajasega on see hÀda, et otsinguga tuleb vÀlja see detsembris loodud libagrupp ja siis need, kes ei vaata siia teemasse, vaid otsivad lihtsalt Facebooki otsnguga gruppi, liituvad selle teisega.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen grupi poolt mille liikmeid pole nÀha. Ning eelistan ka vÀikest gruppi. Tuleks kokku leppida kas soovite suurt gruppi vÔi vÀikest ja siis edasi toimima.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas te katkemishirmu talitsete? Mul 4+5 ja tĂ€iega suur hirm, et midagi lĂ€heb valesti 😰 arst jĂ€rgmisel reedel. Eelmise rasedusega muretsesin ka ikka, aga mitte nii palju. Pidevalt HCG-d mÔÔtmas kĂ€ia kujuneks pĂ€ris kulukaks 😬 mÀÀrimist Ă”nneks ei ole, kĂ”ht veidi valutab vahel, mĂ”ni pĂ€ev iiveldab.

Purikas

Ma olengi sariveretestija seekord 😀 5 korda kĂ€inud juba. Mul jĂ€rjekordselt Ă”rnalt mÀÀrib ja pĂŒhapĂ€eval oli verejooks, mille tĂ”ttu ka emos kĂ€isime. Aga hcg kasvab, niiet ĂŒritan rahulikuks jÀÀda ka hĂ€id mĂ”tteif mĂ”elda. Õnneks homme arst juba 🙂
P19

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt idee: neid fb gruppe vĂ”ib rohkem ka olla kui 1. Tehke siis see ĂŒks salagrupp Ă€ra ja kĂŒll ĂŒlejÀÀnud ka mĂ”ne grupi leiavad millalgi 😁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Mise

Siis kui aeg juba niipalju edasi, et inimesed julgevad olla nĂ€htavad oma kuulumisega beebigruppi, tekib tavaliselt suurem grupp ka. Siit perekoolist on tavaliselt tekkinud salajane vĂ€ike grupp kuhu satutaksegi vaid lĂ€bi selle kanali. Nii see rĂŒtm kipub olema. Kolmanda rasedusega siia tulin ka osaliselt seetĂ”ttu, et osa olla ka sellest vĂ€iksemast grupist. Kui aeg kĂŒps, liitun ka suuremaga, tavaliselt selleks ajaks keegi juba selle loonud ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
mesiohakas

Minu kĂŒsimus aga oli just selles, mis on saljase ja privaatse grupi sisuline vahe, kui liikmeid ei nĂ€ita kummagi grupi puhul? Vanasti nĂ€itas privaatsesse gruppi kuulujaid, siis oli selge, et keegi ei taha algul oma nime all grupis nĂ€ha olla, aga kui liikmeid ei nĂ€ita kummagi puhul, siis ma vahet ei taju. Vahe on ainult selles, et ĂŒhe puhul tuleb grupi nimi otsinguga vĂ€lja, teise puhul mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu kĂŒsimus aga oli just selles, mis on saljase ja privaatse grupi sisuline vahe, kui liikmeid ei nĂ€ita kummagi grupi puhul? Vanasti nĂ€itas privaatsesse gruppi kuulujaid, siis oli selge, et keegi ei taha algul oma nime all grupis nĂ€ha olla, aga kui liikmeid ei nĂ€ita kummagi puhul, siis ma vahet ei taju. Vahe on ainult selles, et ĂŒhe puhul tuleb grupi nimi otsinguga vĂ€lja, teise puhul mitte.

Kui ma ei eksi, siis lihtsalt privaatse grupi puhul on administraatori nimi ikka nÀha.

0
0
Please wait...

Postitas:
puna_pea

Vaatasin FBs ringi, et privaatse puhul on jah nÀha admin nime ning sellest ma pole vÀga huvitatud. Kui keegi, kellele see probleemi ei tekita, siis vÔib teha privaatse grupi.
Mina ise pooldan salajast, siis sinna liituvadki ainult need, kes on siin sÔna vÔtnud ja soovivad olla liikmed vÀikses grupis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mise

Ka salajase poolt

0
0
Please wait...

Postitas:
Kuldkala86

Tere, tahan ka hirmsasti juba siia punti kuuluda. Vanust on kohe 34 ja kodus kasvamas 12 aastane tĂŒtar, otsustasime elukaaslasega, et meil vĂ”iks veel ĂŒks laps olla ja hakkasime siis eelmise aasta aprillis mĂ€ssama 😁. Ei lĂ€inud pikalt Ă”nneks, kuni nĂŒĂŒd 10 kuud hiljem umbes nĂ€dal enne pĂ€evi tundsin, et midagi on teistmoodi. Rinnad olid valusad ja palju tĂ€idlasemad kui muidu ja kĂ”ht nagu krambitas. Tegin eile rasedustesti ja see oli positiivne. Rasedust peaks hetkel olema 4+2. TĂ€htaeg oleks siis 27. Oktoober. Arsti juurde veel ei lasta. Elan Helsingis ja siin kutsuvad tavaliselt alles 10.ndal nĂ€dalal, muidugi vĂ”ib ka erandeid olla. VĂ€ga pĂ”nev igatahes, kĂ”igile ilusat ootust.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oeh, mu eelnev nĂ€dal on olnud nagu ameerika mĂ€ed. Algas kĂ”ik sellest, et neljapĂ€eval mÀÀris veriselt. Mina megalt mures, eelmine ju peetus ja ka hakkas mÀÀrimisega kogu see jama. Kirjutasin kohe oma arstile ja ta ĂŒtles, et suure tĂ”enĂ€osusega kĂ”ik korras ja hetkel liiga vara, et miskit ette vĂ”tta, aga et vĂ”taksin 3 Duphat 2 asemel. LaupĂ€eval kĂ€isin vĂ€rin hinges jĂ€lle veretestil, tulemus ilus. PĂŒhapĂ€eval pĂ€rastlĂ”unal hakkas verejooks, nagu pĂ€evad, lisaks tĂŒkid. MĂ”tlesimegi, et selge, ongi vist kĂ”ik. Abikaasa ĂŒtles, et lĂ€hme ikka emosse igaks juhuks kuigi nii vĂ€ike rasedus. UH’s vaadati, et lootemuna ja rebukott olemas ja vist hakkab loode sinna kĂ”rvale tekkima, et hetkel veel kĂŒll katkenud pole, edasist kahjuks ei oska prognoosida. TeisipĂ€eval kĂ€isin jĂ€lle veretestil, tĂ”us oli peaaegu 2x, natuke rahustas kĂŒll. (Hiljem lugesin, et praeguste hcg tasemete juures peab see kahekordistuma 96h jooksul). TĂ€na oli plaaniline arstivisiit ja UH jĂ€rgi 6+4 ja sĂŒdamekese nĂ€gime ka Ă€ra. Nutsin nagu lollakas pĂ€rast ITK koridoris 😀 Ämmaka visiit nĂŒĂŒd mĂ€rtsi algul ja mĂ”tlen, et enne seda vist ĂŒhegi grupiga ei liitu, aga hoidke mulle ka siis 1 koht palun 😀
p19

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

😀 ma ka ikka kĂ€isin tĂ€na jĂ€lle vereanalĂŒĂŒsi tegemas sĂŒdamerahuks. TĂ”us korralik. Ei suuda Ă€ra oodata 3.mĂ€rtsi, kui uus UH. Siis peaks pĂ€evade jĂ€rgi 7+3 olema.
HCG tÔus hetkel selline siis :
4+0 – 648.8
4+2 – 1802.0
4+5 – 6306.0

KR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tervitused!

Olen samuti oktoobri beebi ootel, hetkel jookseb 5 nÀdal. Tegemist teise rasedusega, kahjuks eelmine peetus ja seekord olen ekstra paranoiline ega julge veel vÀga hÔisata.
Kaasa ei aita ka asjaolu, et tunnused peaaegu puuduvad, ainult rinnad hellad ja aegajalt kĂ”ht tuikab. Samas peaks pigem vist Ă”nnelik olema ja normaalset enesetunnet nautima kuniks jagub 🙂
Olen kĂ€inud hcg mÔÔtmas ja siiani kenasti tĂ”usnud, lĂ€hen vist homme sĂŒdamerahuks veelkord verd andma. Arsti aja sain alles 8. nĂ€dalaks.
Liituksin heameelega FB grupiga, kui keegi selle Àra teeb.

Pipratera

0
0
Please wait...

Postitas:
esma

Mina katkemist ei karda. LĂ€heb nii nagu minema peab. Samas lennureisile ma minna ei julgenud praegu ja kohe. Vereteste pole kĂ€inud tegemas, tekitaks vaid stressi. Minu jaoks. Homme ĂŒritan arsti telefoni teel kĂ€tte saada ja aja panna. Enesetunne on. MĂ”nikord vaid kĂ”ht tuikab.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kellelgi eelnev sĂŒnnitus keisrilĂ”ikega olnud? Ma tunnen kohati, et arm nagu kipitaks vms. See tundmus on paariks sekundiks ja siis jĂ€lle kaob. Kas nii vĂ€ikse rasedusega (4+6) on ĂŒldse vĂ”imalik, et tunda annab? Ei oska kuskilt kĂŒsida nagu đŸ€” keisrist möödas 1,5 aastat

Purikas

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul sĂŒndis esimene erakorralise keisriga, teine loomulikult. MĂ€letan, et arm koguaeg sĂŒgeles ja pĂ€ris tihti lĂ”i armi ka punetama. Kartsin nii vĂ€ga, et arm ei pea vastu aga kĂ”ik lĂ€ks ilusti.

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Andke teada, kui keegi facebooki oktoobrikate grupi teeb 🙂 .
Vaatasin, et selle detsembris tehtud grupiga see nÀdal 8 inimest liitunud. Aga ma ei tea, mulle tundub kahtlane see. Sest noh, siis ei saanud grupi looja veel kuidagi teada, et ta oktoobribeebi saab ( ja ilmselt raudselt ei saagi ).
Aga kui keegi teeb siis vist isegi juba liituksin. Seal tundub kuidagi kergem jÀrge pidada ja suhelda jne.

KR

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina liituksin ka vÀiksema fbki grupiga, kui keegi viitsib teha.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul arstil kĂ€idud. Beebi peitis ennast ja otsimisele kulus aega, aga olemas ta on ja sĂŒda lĂ”i. Tagasi 26.02, et siis juba suurem ja paremini nĂ€ha.

E.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KahRRR

Kujutan ette seda hingevĂ€rinat, kui jube kaua otsitakse. Ja siis kergendust…

Ilgelt ootan ka arstiaega, tööpÀevades ainult 3 pÀeva veel kannatada, vÔi noh isegi vÀhem, sest mind vÔetakse kohe hommikul esimesena.

Seekord on olemine kuidagi teistmoodi kui eelmistega, mis istutab vĂ€gisi mĂ”tte pĂ€he, et Ă€kki on erinevast soost kui kodus tegutsev kamp 😀

RRR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma tudisesin ikka korralikult, et miks juba midagi ei ĂŒtle. Ma ei saanudki aru, et kas see tĂ€hendab siis, et emakas oli kusagil peidus vĂ”i mis asja. VĂ€ga kaevas ikka, et leida. Muidugi kĂ”ige tĂ€htsam on, et leidis!

E.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma tudisesin ikka korralikult, et miks juba midagi ei ĂŒtle. Ma ei saanudki aru, et kas see tĂ€hendab siis, et emakas oli kusagil peidus vĂ”i mis asja. VĂ€ga kaevas ikka, et leida. Muidugi kĂ”ige tĂ€htsam on, et leidis!

E.

Äkki algaja arst 😁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuna mul enne praegust raseduat oli varajane katkemine, siis eks praegu ka kardan, samas proovin mĂ”elda, et kui katkeb, siis ilmselt on lootel midagi tĂ”sist viga. Sest selja taga on 2 edukat rasedust ja sĂŒnnitust.
Pooldan ka salajast gruppi, kogu senine kogemus on nÀidanud, et mida vÀhem liikmeid, seda toredam seltskond.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
esma

Mina liituksin ka hea meelega fb grupiga, aga alles peale arstil kĂ€imist. Sest mul praegu vaid 4 triibulist testi. TĂ€na tegin pĂ€eval nii igaks juhukss veel testi… ma ei tea miks 😀 VĂ”i ikka tean.. et nĂ€ha, kas triip tuleb rutem ja tumedam, siis vast lootust, et kĂ”ik kulgeb kenasti. Triip tuli igatahes sekunditega.
Kas ja kes teil rasedusest hetkel teavad?

0
0
Please wait...

Postitas:
KahRRR

Mul teab ainult mees.

NĂŒĂŒd tuleb muidugi vĂ€ike tuleproov, sest on sĂŒnnipĂ€ev ja sĂ”brants tuleb koogitama ja teda teades ka veinitama. Kui me siin kahekesi diivani peal chillime, on kĂŒll vĂ€ga keeruline elegantselt vĂ€lja keerutada. Ma vĂ”tan veini kĂŒll vĂ€ga harva, aga pidulikel puhkudel (ja kui ma kindlasti roolis ei ole) ikka. Nii et ilmselt saab tema ka teada enne kui ma arstil Ă€ra kĂ€in.

RRR

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul teab mees ja paar lĂ€hemat sĂ”brannat. Vanematele rÀÀkimise koha pealt ei suuda otsustada, kas rÀÀgime kohe peale reedest arsti vĂ”i alles peale oscarit. Ühest kĂŒljest ei viitsi kaua varjata, teisest kĂŒljest on vĂ€ike pabin sees ja pelgan nii vara rÀÀkida. Samas esimese lapsega rÀÀkisime peredele ja sĂ”pradele kohe. Elame-nĂ€eme, kaua suudame vait olla 😁

Purikas

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma liituksin ka heameelega vĂ€iksema Facebooki grupiga 🙂 Esimese lapse grupis siiamaani jagatakse pilte/jutte laste kĂ€ekĂ€igust. Nii tore on jĂ€lgida, kuidas vĂ€ikestes beebidest on saanud juba asjalikud pĂ”ngerjad.

Minul teab rasedusest ainult mees hetkel ja ei tahaks enne 12-nĂ€dala kontrolli veel teistele jagada. 11-nĂ€dalal on aga minu esimese lapse sĂŒnnipĂ€eva pidu ja loodan, et enne seda midagi vĂ€ga paistma vĂ€lja ei hakka.

K.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 294 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍