Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 261 )

Teema: Oktoobri beebid 2020 😍

Postitas:
pahklike19

Minul tĂ€na 16+1 ja umbes nĂ€dala tunnen juba liigutusi Ă”rnalt. KĂ”huke on Ă”htuti ja kui on vĂ€ga tĂ€is söödud 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
lilian351

Mul 13+3 ja tÀna kohati nagu Ôrnalt torgiks vÔi tÔmbaks miskit. Ilmselt see kÀib asja juurde.

0
0
Please wait...

Postitas:
Luca

Minul 15+2 tĂ€nase seisuga ja liigutusi veel ei tunne. VĂ”iks juba tunda, sest Oscarist on möödas 3 nĂ€dalat ja tahaks ikka kindel olla, et kĂ”ik korras ju 😊
Aga Niptify tulemuse sain 10 pĂ€evaga. Imestasin ise, kuidas nii kiiresti, aga olen jĂ€lgimisel vĂ€ikeses kliinikus ja olin vist ĂŒks esimestest, kes seal selle testi tegin. PĂ€ris pĂ”nev, et nĂŒĂŒd saame me kĂ”ik tĂ€nu Niptifyle ju lapse soo nii varakult teada 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul 15+2 tĂ€nase seisuga ja liigutusi veel ei tunne. VĂ”iks juba tunda, sest Oscarist on möödas 3 nĂ€dalat ja tahaks ikka kindel olla, et kĂ”ik korras ju 😊

Aga Niptify tulemuse sain 10 pĂ€evaga. Imestasin ise, kuidas nii kiiresti, aga olen jĂ€lgimisel vĂ€ikeses kliinikus ja olin vist ĂŒks esimestest, kes seal selle testi tegin. PĂ€ris pĂ”nev, et nĂŒĂŒd saame me kĂ”ik tĂ€nu Niptifyle ju lapse soo nii varakult teada 😊

Mina seda testi teha ei saa, kuna mulle tehti kv uuring. Tahaks sugu teada kĂŒll juba, aga ei ole hullu. Olen Ă”nnelik et sain ikka kv uuringule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma tegin niptify kohe esimesel nĂ€dalal kui tasuta tegema hakati ja ainult nĂ€dal lĂ€ks tulemuste saamiseks. Tegin tasulise Oscari ka muidugi enne juba Ă€ra, lihtsalt sĂŒdamerahuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
lilian351

Minul on tulemas tĂŒdruk. Kuigi ma olin “nĂ”us” mĂ”lemaga, puhkesin nutma toru otsas, kui Nipti tulemuste pĂ€rast helistati.
PĂ€rast mĂ”tlesin, et vist seepĂ€rast, et nĂŒĂŒd on see kallis tegelane kĂ”hus justkui rohkem isikustatud 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kaksikud 15n+3

Mul kolmas rasedus ja ei tunne veel liigutusi. KĂ”ht ees on juba pĂ€ris suur. Teise rasedusel olin vist 4-5kuul sellise kĂ”huga😊

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas kellelegi on platsenta emaka eesseinas ka? Oleks huvitav teada, mitmendal nĂ€dalal siis liigutusi tundma hakkate, sest siis pidi hakakma hiljem tundma. Minul on emaka eesseinas rasedus ja hetkel liigutusi veel ei tunne, kuigi doppleriga sĂŒdamelöögid leian. NĂ€dalaid 18.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul on 17+4, samuti platsenta eesseinas ja oscaris öeldi, et ĂŒsna madalal. Loodan vĂ€ga, et see liigub kĂ”rgemale. Mina vahel olen imelikke vĂ”belusi justkui tundnud, aga mĂ”tlen, et vĂ”ibolla on need mingid kĂ”humullitamised/gaasid 😀 Viimati Ă€mmaemand ĂŒtles, et u 18nĂ€dalaga hakkab liigutusi tundma, samas netist olen lugenud, et esimese rasedusega ja eriti need, kel platsenta eesseinas, hakkavad liigutusi tundma 20nĂ€dalast ja osa veelgi hiljem. Aga huvitav oleks teada jah teiste isiklikke kogemusi 🙂

F.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Lootevee uuringule

KV uuringu tulemused ei olnud eeskujulikud ja loote kv 3.6-3.8. Saadetakse lootevee uuringutel, kuna risk Downile 1:60. Olen nii löödud. Peab nĂŒĂŒd ootama 2n uuringut ja siis 2-3n tulemusi. Kas keegi siin on seda uuringut kunagi teinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KV uuringu tulemused ei olnud eeskujulikud ja loote kv 3.6-3.8. Saadetakse lootevee uuringutel, kuna risk Downile 1:60. Olen nii löödud. Peab nĂŒĂŒd ootama 2n uuringut ja siis 2-3n tulemusi. Kas keegi siin on seda uuringut kunagi teinud?

Ma juunikas, aga kÀisin LVUd tegemas detsembris. Tehti ka kiirtest, mille tulemused sain jÀrgmine pÀev teada. 2 nÀdalat hiljem sain nö tava uuringu vastused.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KÀisin ca nÀdal tagasi lootevee proovi andmas. Mingit kiirtesti isegi ei pakutud. NÀdal tulemust oodatud ja teine nÀdal veel praadida.
Protseduur ise tundus kirjeldusi lugedes hirmsam kui tegelikult oli. Pigem ebamugav kui valus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

LV uuring

KÀisin ca nÀdal tagasi lootevee proovi andmas. Mingit kiirtesti isegi ei pakutud. NÀdal tulemust oodatud ja teine nÀdal veel praadida.

Protseduur ise tundus kirjeldusi lugedes hirmsam kui tegelikult oli. Pigem ebamugav kui valus.

Mis pĂ”hjusel sind saadeti? Kui tohib kĂŒsida…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mis pĂ”hjusel sind saadeti? Kui tohib kĂŒsida

Juhuleid Niptify testis. Naine, kes tulemusest teatas, ei kÔlanud just eriti optimistlikult ning olin ikka vÀga löödud. Esimene rasedus ning niigi kÔik parasjagu uus ja hirmus. Enne proovi vÔtmist oli pÔhjalik UH ning selle mÔÔtude jms jÀrgi tundus kÔik normis. See rahustas pisut maha. SÔpradele pole rasedusest veel tahtnud rÀÀkidagi. Ootame esmalt kinnitust, et kÔik on ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

LV uuring

Juhuleid Niptify testis. Naine, kes tulemusest teatas, ei kÔlanud just eriti optimistlikult ning olin ikka vÀga löödud. Esimene rasedus ning niigi kÔik parasjagu uus ja hirmus. Enne proovi vÔtmist oli pÔhjalik UH ning selle mÔÔtude jms jÀrgi tundus kÔik normis. See rahustas pisut maha. SÔpradele pole rasedusest veel tahtnud rÀÀkidagi. Ootame esmalt kinnitust, et kÔik on ok.

Selge. Mul nĂŒĂŒd ongi raske, et enamus teavad ja kĂŒsivad kuidas lĂ€heb… ĂŒtlen, et kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti ja tegelikult hinges tunnen, et kĂ”ik ongi hĂ€sti. Nii nĂ”me on olla nĂŒĂŒd 5n selle hinge koormaga….

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Selge. Mul nĂŒĂŒd ongi raske, et enamus teavad ja kĂŒsivad kuidas lĂ€heb
 ĂŒtlen, et kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti ja tegelikult hinges tunnen, et kĂ”ik ongi hĂ€sti. Nii nĂ”me on olla nĂŒĂŒd 5n selle hinge koormaga
.

Pea vastu! Muretsemine ei aita siin midagi 🙂 Ja kui sisetunne ĂŒtleb, et korras, siis ilmselt nii ongi. Lihtsalt peab olema! 🙂 Millal sul tĂ€htaeg peaks olema?
Mul sÔbranna mÔned kuud rasedusega ees ja nii tahaks rÀÀkida, et saame koos kÀrutamas kÀia, aga hirm veel ei luba teatada. Eriolukorra tÔttu on sÔpradest ja tuttavatest lihtsam eemale hoida ning saladust hoida. VÀlja ka veel nii hullult ei paista, saab vabalt vÀhese liikumise arvele kirjutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt huvi pĂ€rast kĂŒsin, mis see nii hirmus on siis perele ja sĂ”pradele teatamise juures? Et kui midagi juhtub, siis ei olda toeks vĂ”i hakatakse sĂŒĂŒdistama? Minu jaoks tĂ€iesti arusaamatu, kas keegi vĂ”iks seletada? Minu arust jagatud rÔÔm on topeltrÔÔm ja jagatud mure on pool muret…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt huvi pĂ€rast kĂŒsin, mis see nii hirmus on siis perele ja sĂ”pradele teatamise juures? Et kui midagi juhtub, siis ei olda toeks vĂ”i hakatakse sĂŒĂŒdistama? Minu jaoks tĂ€iesti arusaamatu, kas keegi vĂ”iks seletada? Minu arust jagatud rÔÔm on topeltrÔÔm ja jagatud mure on pool muret

Selgitan oma nÀite pÔhjal.
Mu rasedusega oli kĂ”ik hĂ€sti kuni 18. nĂ€dalani, kui jĂ€rsku hakkas kaduma lootevesi. Rasedus katkestati. See oli minu jaoks nii hirmus trauma, et ma ei suuda seda siin isegi kirjeldada. Kuna oli suvi ja puhkuste aeg, siis teadsid tööl vaid paar ĂŒksikut lĂ€hedasemat kolleegi, teadis perekond, mĂ”ned sĂ”brad ja ka paar inimest mehe seltskonnast.
PĂ€rast seda kohutavat sĂŒndmust tahtsin ma kiiresti minna tagasi tööle, sest tundsin, et lĂ€hen kodus ahastusest hulluks. Kukkusin tohutult tööd rabama, samuti kestsid ĂŒlikooliĂ”pingud. Need paar inimest, kes tööl teadsid, kĂ€isid minust mööda Ă”nnetu nĂ€oga ega osanud minuga kĂ€ituda. Ma olin rahul, et enamik ei tea ja mul on vĂ”imalik oma tööd teha. Töötan suures asutuses ja ma poleks suutnud seda kaastundepilkude massiivi vĂ€lja kannatada. Loomulikult kĂ€isin kogu aeg vetsus nutmas ja see oli hirmus raske aeg.
Enda kÔige lÀhedasematest oli muidugi suur abi, aga hakkas jÀrjest tulema neid juhtumeid, kus nÀiteks mehe sÔpradega kokku puutudes tekkis jÀrsku haudvaikus ja keegi ei osanud kÀituda. Mina puhkesin nutma ja lahkusin. Hakkasin eemale hoidma, et mitte olla nendes olukordades. Kahjuks inimesed ei oska mitte kuidagi kÀituda.
Õnneks kokkuvĂ”ttes ei teadnud eriti paljud ja minu hinnangul aitas see mind vĂ€ga. Ma rÀÀkisin kriisinĂ”ustajaga, rÀÀgin siiani. RÀÀkisin mehega, emaga, Ă”ega, sĂ”brannaga. Aga rohkem minul neid rÀÀkimisi ja kurva nĂ€oga vahtijaid vaja ei olnud.
Samas on muidugi inimesed erinevad ja kedagi teist aitab jĂ€lle see, et kĂ”ik teavad ja tulevad kallistama vĂ”i mis iganes. Minu jaoks oli tĂ€htis naasta kiiresti tavaellu, teha tööd ja kooliasju. Sellist kohutavate sĂŒndmuste jaoks on spetsialistid, kes on Ă”ppinud ĂŒleelanutega kĂ€ituma, tavainimene paraku ei oska. Mind nĂ€iteks hĂ€irisid kommentaarid stiilis “ah, kĂŒll proovite uuesti”, “pole hullu, elu lĂ€heb edasi, pea pĂŒsti”, “ole positiivne”, “ju seda oli siis millekski vaja”. See viimane vihastas mind kĂ”ige rohkem. Et minu lapse surma oli millekski vaja vĂ”i? Igatahes, need on need kommentaarid, mida mitte kunagi öelda lapse kaotanud vanematele.
Ütlen ausalt, et peale sellist pĂ”rgut ei rÀÀgiks ma heameelega oma rasedusest peale mehe kellelegi enne kui terve laps on sĂŒndinud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt huvi pĂ€rast kĂŒsin, mis see nii hirmus on siis perele ja sĂ”pradele teatamise juures? Et kui midagi juhtub, siis ei olda toeks vĂ”i hakatakse sĂŒĂŒdistama? Minu jaoks tĂ€iesti arusaamatu, kas keegi vĂ”iks seletada? Minu arust jagatud rÔÔm on topeltrÔÔm ja jagatud mure on pool muret

Mu rasedusega oli kĂ”ik hĂ€sti kuni 18. nĂ€dalani, kui jĂ€rsku hakkas kaduma lootevesi. Rasedus katkestati. See oli minu jaoks nii hirmus trauma, et ma ei suuda seda siin isegi kirjeldada. Kuna oli suvi ja puhkuste aeg, siis teadsid tööl vaid paar ĂŒksikut lĂ€hedasemat kolleegi, teadis perekond, mĂ”ned sĂ”brad ja ka paar inimest mehe seltskonnast.

PĂ€rast seda kohutavat sĂŒndmust tahtsin ma kiiresti minna tagasi tööle, sest tundsin, et lĂ€hen kodus ahastusest hulluks. Kukkusin tohutult tööd rabama, samuti kestsid ĂŒlikooliĂ”pingud. Need paar inimest, kes tööl teadsid, kĂ€isid minust mööda Ă”nnetu nĂ€oga ega osanud minuga kĂ€ituda. Ma olin rahul, et enamik ei tea ja mul on vĂ”imalik oma tööd teha. Töötan suures asutuses ja ma poleks suutnud seda kaastundepilkude massiivi vĂ€lja kannatada. Loomulikult kĂ€isin kogu aeg vetsus nutmas ja see oli hirmus raske aeg.

Enda kÔige lÀhedasematest oli muidugi suur abi, aga hakkas jÀrjest tulema neid juhtumeid, kus nÀiteks mehe sÔpradega kokku puutudes tekkis jÀrsku haudvaikus ja keegi ei osanud kÀituda. Mina puhkesin nutma ja lahkusin. Hakkasin eemale hoidma, et mitte olla nendes olukordades. Kahjuks inimesed ei oska mitte kuidagi kÀituda.

Õnneks kokkuvĂ”ttes ei teadnud eriti paljud ja minu hinnangul aitas see mind vĂ€ga. Ma rÀÀkisin kriisinĂ”ustajaga, rÀÀgin siiani. RÀÀkisin mehega, emaga, Ă”ega, sĂ”brannaga. Aga rohkem minul neid rÀÀkimisi ja kurva nĂ€oga vahtijaid vaja ei olnud.

Samas on muidugi inimesed erinevad ja kedagi teist aitab jĂ€lle see, et kĂ”ik teavad ja tulevad kallistama vĂ”i mis iganes. Minu jaoks oli tĂ€htis naasta kiiresti tavaellu, teha tööd ja kooliasju. Sellist kohutavate sĂŒndmuste jaoks on spetsialistid, kes on Ă”ppinud ĂŒleelanutega kĂ€ituma, tavainimene paraku ei oska. Mind nĂ€iteks hĂ€irisid kommentaarid stiilis “ah, kĂŒll proovite uuesti”, “pole hullu, elu lĂ€heb edasi, pea pĂŒsti”, “ole positiivne”, “ju seda oli siis millekski vaja”. See viimane vihastas mind kĂ”ige rohkem. Et minu lapse surma oli millekski vaja vĂ”i? Igatahes, need on need kommentaarid, mida mitte kunagi öelda lapse kaotanud vanematele.

Ütlen ausalt, et peale sellist pĂ”rgut ei rÀÀgiks ma heameelega oma rasedusest peale mehe kellelegi enne kui terve laps on sĂŒndinud.

TÀpselt sel pÔhjusel ongi meie rasedus veel saladus. Ei taha liigset tÀhelepanu ning haletsust, kui midagi peaks valesti minema. Sedasi oleks lihtsam eluga edasi minna.
VÀga hÀsti kirjeldatud ja pÔhjendatud!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kuldkala86

Minul juhtus ka nii, et rasedus katkes samuti lootevee kadumisega 13 nĂ€dalal. Arst vĂ€itis et sĂŒnnitustegevus algas, kahjuks ei teagi mis seda nii varases jĂ€rgus pĂ”hjustas. Rasedusest teadis ainult mu mees ja ka just sellel pĂ”hjusel, et igaks juhuks ei tahtnud kellegile veel rÀÀkida kui peaks midagi juhtuma. Ja mu sĂŒda oli nii rahul, et me kumbki polnud veel rasedusest kellegile rÀÀkinud, et ei pidanud vaatama neid kaastundlikke pilke. Tahtsin samuti vĂ”imalikult kiiresti oma tööellu sukelduda ja selle juhtumi sinna paika jĂ€tta. Õnneks kĂ”ik lĂ€ks rahulikult ja elu jĂ€tkub nii nagu enne, plaan on uuesti proovida rasestuda. Kuid nĂŒĂŒd kui peaks Ă”nnestuma rasestumine, siis tean kindlalt et taas ei rÀÀgi sellest kellegile, enne kui lihtsalt pole enam vĂ”imalik varjata ja just nimelt sellepĂ€rast et kui peaks midagi juhtuma ei oleks neid kaastundlikke pilke kes ei lase eluga edasi minna ja tuletavad seda juhtumit aina meelde.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga kahju kuulda, et te sellise kogemuse olete pidanud lĂ€bi elama. Kas tohib kĂŒsida, kuidas sellest aru saite et lootevesi vĂ€henes? MĂ”tlen et kui nt 12 ja 20 nĂ€dala vahel peaks selline asi juhtuma siis ultraheli ju ei ole, mis selle tuvastaks et rasedus katkenud. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga kahju kuulda, et te sellise kogemuse olete pidanud lĂ€bi elama. Kas tohib kĂŒsida, kuidas sellest aru saite et lootevesi vĂ€henes? MĂ”tlen et kui nt 12 ja 20 nĂ€dala vahel peaks selline asi juhtuma siis ultraheli ju ei ole, mis selle tuvastaks et rasedus katkenud. 🙁

Minul avastati Àmmaemanda tavavisiidi ajal ultraheliga vaadates. Alul anti lootust, et vaatame paari pÀeva pÀrast uuesti ja siis pandi juba haiglasse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kuldkala86

Minul reaalselt tuli vesi pĂŒksi, lĂ€ksin ruttu wcsse poti peale istuma ja nirises tĂ€iega potti ja siis natukese aja pĂ€rast hakkas juba verd tulema.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Peavalu 15n

Kas kellegil veel igapĂ€ev pea valutab? Mul on ĂŒksikud pĂ€evad kui EI valuta 😐

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NIPTIFY tulemused

Hei!

KĂŒsimus neile, kes andsid NIPTIFY vereproovi vahemikus 13-17 aprill. Kas te saite oma tulemused kĂ€tte juba?
Andsin vereproovi 16.04 ja siiani vastust pole 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

KĂŒsimus neile, kes andsid NIPTIFY vereproovi vahemikus 13-17 aprill. Kas te saite oma tulemused kĂ€tte juba?

Andsin vereproovi 16.04 ja siiani vastust pole 🙁

Jah, mina andsin 13ndal ja sain vastuse 27ndal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kas kellegil veel igapĂ€ev pea valutab? Mul on ĂŒksikud pĂ€evad kui EI valuta 😐

Endal ei ole, aga eile just Ă€mmaemand ĂŒtles, et vĂ”ib pea rohkem valutada rasedusega, kui on preeklampsia oht, tuleb jĂ€lgida ka teisi sĂŒmptomeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul esimese raseduse ajal mingi periood pea valutas. Iga pĂ€ev pidin valuvaigistit vĂ”tma. Ämmakas ĂŒtles, et see on normaalne ja et jooksin palju vett. Soovitas veel mineraalidega vett. Selle rasedusega olen teadlikult iga pĂ€ev palju vett joonud (ja vetsu vahet jooksnud) ja pea ei valuta.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Selge. Mul nĂŒĂŒd ongi raske, et enamus teavad ja kĂŒsivad kuidas lĂ€heb
 ĂŒtlen, et kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti ja tegelikult hinges tunnen, et kĂ”ik ongi hĂ€sti. Nii nĂ”me on olla nĂŒĂŒd 5n selle hinge koormaga
.

Pea vastu! Muretsemine ei aita siin midagi 🙂 Ja kui sisetunne ĂŒtleb, et korras, siis ilmselt nii ongi. Lihtsalt peab olema! 🙂 Millal sul tĂ€htaeg peaks olema?

Mul sÔbranna mÔned kuud rasedusega ees ja nii tahaks rÀÀkida, et saame koos kÀrutamas kÀia, aga hirm veel ei luba teatada. Eriolukorra tÔttu on sÔpradest ja tuttavatest lihtsam eemale hoida ning saladust hoida. VÀlja ka veel nii hullult ei paista, saab vabalt vÀhese liikumise arvele kirjutada.

Minu juhuleid osutus vale positiivseks. TĂ€na sain kĂ”ne, et lootevee proovi jĂ€rgi on kĂ”ik korras. Milline kergendus! 🙂 Kuna kĂ”ht vaikselt kasvab, siis ilmselt ka beebi kosub ja kasvab. Liigutusi veel ei tunne (vist), aga ehk nĂ€dala lĂ”pu poole juba tunnen (saab 18 nĂ€dalat tĂ€is).
Hoian pöialt, et ka Sinu proov lÀheb hÀsti ning tulemus nÀitab,et kÔik korras.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Palju Õnne! Nii tore on kuulda, et kĂ”ik lĂ€ks lĂ”puks hĂ€sti! Tahaks ka juba varsti positiivset tagasisidet anda 😊. Ma ka veel ei tunne liigutusi (16n).

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 261 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍