Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍

NĂ€itan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )

Teema: Oktoobri beebid 2020 😍

Postitas:
KĂ€gu

Millest olete raseduse ajal loobunud vĂ”i milliseid harjumusi muutnud? Ma olin esimese rasedusega vĂ€ga ettevaatlik, ei joonud kohvi, ei tĂ”stnud raskusi, toitu jĂ€lgisin vĂ€ga. Seekord olen alkoholist muidugi loobunud, aga ĂŒldiselt elan nagu enne rasedust ja enesetunnet silmas pidades. Kohvi maitseb ka nii hea, et tassi ikka pĂ€evas luban. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mina jĂ€lgin toitumist just selles osas, et kĂ”ik oleks korralikult kuumtöödeldud ja juurviljad/puuviljad hĂ€sti pestud. Vahel tunnen, et see on natuke stressirohke 😀 Ma muidugi enne ka pesin köike korralikult, aga nĂŒĂŒd jĂ€lgin seda veel hoolikamalt. Aga kohvist mina ei ole samuti loobunud, igapĂ€ev luban samuti tassi kohvi (lattest kangem ei maitse) ja Ă€mmakas ĂŒtles ka, et kuni 2 tassi kohvi pĂ€evas on tĂ€iesti normaalne. Enne tegin ka trenni, aga kuna vahepeal kĂ”ik spordiklubid lĂ€ksid kinni, siis see jĂ€i soiku ja pole ka enam uuesti alustanud. Olen asendanud selle jalutuskĂ€ikudega 🙂

F.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
lilian351

Kuidas kÔigil lÀheb?
Ootan oma looteanatoomiat, mis on reedel. Liigutusi veel kahjuks ei tunne.
KÀin iga pÀev jalutamas ja on tekkinud selline asi, et kuskil peale kaht kilomeetrit hakkab alakÔhus pistma, kord paremalt, kord vasakult. Kas kellelgi on ka sedasi?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

LA tehtud ja kĂ”ik selle jĂ€rgi korras. JĂ€rgmine visiit alles juuli alguses Ă€mmaka juurde mÔÔtma/kaaluma, UH hetkel rohkem kirjas pole. PĂ€ris pikk paus 😕
Erilisi kaebusi pole, enesetunne ok. Ainus, mis hĂ€irib, on voolus. Juba hommikul voodist tĂ”ustes on esimesed tilgad tulemas ja pĂ€eval ka veel mitmeid- mitmeid kordi. Ilma pesukaitsmeta olla ei taha. Voolus pigem valge ja vedel, vb Ă”rnalt kollakas, aga ilma ebameeldiva lĂ”hnata. Kui siis pisut hapukas lĂ”hn. Ämmakas sellest suurt numbrit ei teinud. Et kui vĂ€ga hakkab hĂ€irima, siis vĂ”iks proovi vĂ”tta. Saan aru, et see on ĂŒsna individuaalne ning paanikaks pole pĂ”hjust, aga pisut Ă€revaks teeb ikka. Juhul kui ikkagi mingi pĂ”letik, siis see vĂ”ib endale ja lootele kahju teha? Keegi veel sarnase probleemiga maadlemas?
-M-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Minul juba 22+4, LA oli 20+6 ja kĂ”ik oli korras. KĂ”ht on juba ĂŒsna suur(kolmas rasedus), ning liigutusi tunnen aktiivselt. Ainus asi mis hĂ€irib on pearinglus. Tekib tĂ€iesti suvalisel hetkel ning siis on vaja kohe istuda, muidu tekib tunne et pilt kaob eest.

E.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

LA tehtud ja kĂ”ik selle jĂ€rgi korras. JĂ€rgmine visiit alles juuli alguses Ă€mmaka juurde mÔÔtma/kaaluma, UH hetkel rohkem kirjas pole. PĂ€ris pikk paus 😕

Erilisi kaebusi pole, enesetunne ok. Ainus, mis hĂ€irib, on voolus. Juba hommikul voodist tĂ”ustes on esimesed tilgad tulemas ja pĂ€eval ka veel mitmeid- mitmeid kordi. Ilma pesukaitsmeta olla ei taha. Voolus pigem valge ja vedel, vb Ă”rnalt kollakas, aga ilma ebameeldiva lĂ”hnata. Kui siis pisut hapukas lĂ”hn. Ämmakas sellest suurt numbrit ei teinud. Et kui vĂ€ga hakkab hĂ€irima, siis vĂ”iks proovi vĂ”tta. Saan aru, et see on ĂŒsna individuaalne ning paanikaks pole pĂ”hjust, aga pisut Ă€revaks teeb ikka. Juhul kui ikkagi mingi pĂ”letik, siis see vĂ”ib endale ja lootele kahju teha? Keegi veel sarnase probleemiga maadlemas?

-M-

LÔhnatu vooluse kohta öeldakse jah, et ei pea muretsema. Endal (veel) voolust minimaalselt.

Please wait...
Postitas:
lilian351

Looteanatoomias kÀidud ja kÔik hÀsti.
KĂŒll on hea tunne!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi kĂ€ib mĂ”nes loengus ka, ma arvel ITK-s ja seal ikka kodulehel kiri, et perekooli loenguid ei toimu. Tahaks vastsĂŒndinu hoolitsuse kohta loengut nĂ€iteks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi kĂ€ib mĂ”nes loengus ka, ma arvel ITK-s ja seal ikka kodulehel kiri, et perekooli loenguid ei toimu. Tahaks vastsĂŒndinu hoolitsuse kohta loengut nĂ€iteks.

Otsisin ka neid loenguid, aga vist ei toimu ikka veel midagi. Mul homme Ă€mmakas. KĂŒsin.
PS. Kas kÔik on tÔesti seal FB grupis? Mulle seal ei istu, pÔhiteema on kÔhupiltide jagamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Minul on ka LAs juba kĂ€idud mĂ”ni nĂ€dal tagasi, aga esimesega lapsega mĂ€letan, et sain ka ultrahelipildi mĂ€lestuseks. Lapsel endal on praegu vĂ€ga mĂ”nus vaadata pilti ajast, mil ta kĂ”hus oli. Kas ITKs enam ei anta pilti vĂ”i oleneb see ultraheli tegijast? KĂŒsisin ka kohapeal ja sain vastuseks, et pilti kaasa ei saa. Pole muidugi eriline probleem, peaasi, et kĂ”ik on korras, aga kuna OSCARit ju ka ei tehtud ja lĂ€hedasi ka kaasa ei lubatud, siis oleks kodustele hea meelega nĂ€idanud.
Loengutes ei kÀi, vist ei lÀhe ka, eelmine kord kÀisin mitmetes, lugesin lisaks palju kirjandust ning tekitasin selle kÔigega endale ettekujutuse, kuidas asjad peaksid ideaalis olema. Oleks pidanud rohkem sisetunnet kuulama. Seekord vÔtan vabamalt ja vaatan asju rohkem lapse pealt, teise lapsega on ilmselt lihtsam ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
lilian351

Minul on ka LAs juba kĂ€idud mĂ”ni nĂ€dal tagasi, aga esimesega lapsega mĂ€letan, et sain ka ultrahelipildi mĂ€lestuseks. Lapsel endal on praegu vĂ€ga mĂ”nus vaadata pilti ajast, mil ta kĂ”hus oli. Kas ITKs enam ei anta pilti vĂ”i oleneb see ultraheli tegijast? KĂŒsisin ka kohapeal ja sain vastuseks, et pilti kaasa ei saa. Pole muidugi eriline probleem, peaasi, et kĂ”ik on korras, aga kuna OSCARit ju ka ei tehtud ja lĂ€hedasi ka kaasa ei lubatud, siis oleks kodustele hea meelega nĂ€idanud.

Loengutes ei kÀi, vist ei lÀhe ka, eelmine kord kÀisin mitmetes, lugesin lisaks palju kirjandust ning tekitasin selle kÔigega endale ettekujutuse, kuidas asjad peaksid ideaalis olema. Oleks pidanud rohkem sisetunnet kuulama. Seekord vÔtan vabamalt ja vaatan asju rohkem lapse pealt, teise lapsega on ilmselt lihtsam ka.

KĂ€isin ka LA-s, dr Haabpihti juures ja tema andis ise mulle pildi kaasa, ei pidanud kĂŒsima. Tundub, et sĂ”ltub arstist.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas kellelgi on veel rinnast kui tulejutt lÀbi kÀinud? Lisaks mÀrkan, et aegajalt ilmub nibudele Ôrn koorik. Saan aru, et see kÔik kÀib asja juurde.
Tulejuti kohta ĂŒtles Ă€mmakas, et kui pĂŒsivalt ei valuta, siis kĂ€ib asja juurde, kuigi misasi see nagu olema peaks? Miks selline lĂ”ikav valu? Mul ei ole pĂŒsivat valu, oli paaril hommikul, siis hakkasin magama rinnahoidjaga. NĂŒĂŒd on aegajalt vĂ€ike ebamugavustunne ĂŒhes rinnas, aga ei midagi hĂ€irivat.

Please wait...
NĂ€itan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobri beebid 2020 😍