Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 278 )

Teema: Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Postitas:

Sain oma veretesti tulemused kätte: hCG 256IU/l <5 Arst vuristas midagi ette ja katkestas kõne. Sain niipalju aru, et kõik viitab varajasele rasedusele? Kas võis olla, et sain asjast valesti aru? Olen netist püüdnud leida selle vereanalüüsi kohta tulemuste lahtiseletamist, aga tulutult. Palun abi

Selline HCG näit on kindlasti raseda oma ????
Õnne ja muretut 9kuud

(AA) ????

Aitäh aitäh aitäh 🙂 🙂 🙂
Loodan peatselt ka teistelt triibupüüdjatelt häid uudiseid kuulda 🙂

(A)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võib-olla pessimistlik või realistik liiga, aga mulle tundub, et ka sel kuul pole mul triipe oodata. Mingeid torkeid ega muid asju ma ei tunne ja kuidagi niisama pâevade ootamine käib, et tuleks siis ometi juba ära ja saaks lasta kuskil tasulises jälgida tsüklit ja ehk vaja hoopis tsûkli teist poolt toetada millegagi, kuna ov nagu toimuks ja temperatuur tõuseb peale ov ja tõbine ma ometigi pole.

Rõõmustan aga teiste triibuliste üle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 – ära lase veel pead norgu, nii vara ei pruugigi veel mingeid tunnuseid olla 🙂
Seevastu kardan mina, et äkki mõtlen endale tunnuseid külge – olen isegi seekord peale ov. kõhus kummalisi torkeid tundnud, lisaks on tekkinud õrn peavalu ning see nädal on kuidagi eriti suur isu kala järgi, samas vahepeal ajab iiveldama – vabalt võin olla need asjad ise endale külge mõelnud, sest ilmselgelt on vara veel isudeks ja iivelduseks, need võivad olla ükskõik millest. Arvasin küll, et proovin vabalt võtta ja mitte nii pingsalt rasedaks jäämise peale mõelda, aga see tundub nii keeruline 😀 oleks koguaeg miskine tegevus, siis suudaks mõtteid eemale hoida ja oleks lihtsam 🙂 õnneks testimise päev pole enam kaugel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 – ära lase veel pead norgu, nii vara ei pruugigi veel mingeid tunnuseid olla ????
Seevastu kardan mina, et äkki mõtlen endale tunnuseid külge – olen isegi seekord peale ov. kõhus kummalisi torkeid tundnud, lisaks on tekkinud õrn peavalu ning see nädal on kuidagi eriti suur isu kala järgi, samas vahepeal ajab iiveldama – vabalt võin olla need asjad ise endale külge mõelnud, sest ilmselgelt on vara veel isudeks ja iivelduseks, need võivad olla ükskõik millest. Arvasin küll, et proovin vabalt võtta ja mitte nii pingsalt rasedaks jäämise peale mõelda, aga see tundub nii keeruline ???? oleks koguaeg miskine tegevus, siis suudaks mõtteid eemale hoida ja oleks lihtsam ???? õnneks testimise päev pole enam kaugel ????

Oo tore Heete, et sa jälle kirjtad 🙂 ootasingi millal sa oma seisu jagad. Tore on jälgida, kui samal maal. Esmaspäeval peaks päevad algama? Mul tõotab sulle 27 päevase tsûkli asemel 26ne ja esmaspäeval eeldaks siis päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp kas IUI’d ei pakutud? See on üldiselt kõvasti leebem variant, kui IVF ja kui asi on mehe spermas, siis peaks IUI küll paremini sobima. Lisaks olen kuulnud, et IUI õnnestumisprotsent on megasuur, kuna mehe spermast võetaksegi ju terved poisid välja ja vupsti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 16:38; 14.10 21:50; 20.10 21:27; 23.10 10:59; 30.10 19:26; 01.11 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, meile praegu IUI-d ei pakutud. Lugesin selle kohta ja kahjuks praeguse seisu juures seda vist teha poleks mõtet. Mehe sperma oli 2 miljonit/ml (normaalväärtus > 15 milj/ml). IUI-ks oleks vaja rohkem kui 5 miljonit/ml. Arst pigem rääkis umbes nii, et IVF ei pruugi ka võimalik olla. Ühesõnaga üsna halb olukord aga lootma peab ikka. Kui need tänased testid halvad ei ole, saame ehk IVF-i peale mõtlema hakata ja ka mehe veenilaiendioperatsiooni järjekorda kirja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp kas IUI’d ei pakutud? See on üldiselt kõvasti leebem variant, kui IVF ja kui asi on mehe spermas, siis peaks IUI küll paremini sobima. Lisaks olen kuulnud, et IUI õnnestumisprotsent on megasuur, kuna mehe spermast võetaksegi ju terved poisid välja ja vupsti.

IUI õnnestumisprotsent on enam-vähem sama suur, kui tavalisel moel katsetades. Kui asi spermas, siis ehk vähe suurem. Kindlasti väiksem kui IVFil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 18:40; 24.10 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, kas sa oma mehega oled ka arutanud ka võimaliku doonorluse osas? Ma ükspäev enda mehe käest küsisin, et mis sa siis teeksid, kui selguks et on vaja kas munarakudoonorit või spermadoonorit. Minu suureks šokiks oli ta suhteliselt kategooriliselt vastu, kuna siis ei oleks see tema silmis enam “oma laps”, võõrad geenid. Alati jääb küsimus kas ja kuidas peaks kunagi lapsele rääkima, et geneetilises mõttes ei ole me sinu vanemad. Ehk siis kui me nüüd millalgi lähme tagasi viljatusarsti jutule, on meie variandid probleemide ilmnemisel väga piiratud.

Viljatusarsti teemat olen ma septembri lõpust saati edasi lükanud. Kevadel ütles arst, et kui sügiseks pole õnnestunud, siis tulge uuesti. Ma nii kardan halbu uudiseid. Sisetunne ütleb, et meil on ainsaks võimaluseks IVF, kuna jaanuarisündmuste tagajärjel on minu seis suht nukker. Vasak munasari, millel tekkis rasedusega hanemunasuurune kollaskehatsüst, oli LAP operatsioonil väga halvas seisus. Munajuha oli välja venitatud, ümber oma telje pöördunud. Olen selle kohta lugenud ja sellise asja puhul, kus verevarustus on tükk aega häiritud, võib hullemal juhul munasari üldse ära kärbuda, lühemaajalise verevarustusprobleemi puhul võib see “lihtsalt” munarakke rikkuda. Parempoolne munasari on mul selle eelmise ebaõnnestunud raseduse tõttu liidetega emaka taga, kus ta on suhteliselt kasutu, nii viljastumise mõttes kui ka punktsiooni osas, kui minna IVF teed. Isegi kui munarakk vabaneb, ei ole seal piirkonnas midagi, mis ta kinni püüak,s kui ta just mööda labürinti õigesse kohta ei jõua. Ja selle teekonna käigus pidi munarakk nii palju kahjustada saama, et pole enam viljastumiskõlbulik. Seega, kõlab nagu IVF suht soolas, kui sedagi. IVF osas tunnen ma ise, et ei ole emotsionaalselt piisavalt tugev, et seda teed hakata ka veel käima, koos selle hormoonideralli ja seda valusamate pettumustega.

Kas mingil hetkel ongi õige leppida sellega, et kõigile pole lapsi ette nähtud? Seda enam kui vanus ka pressib peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas, mul on sarnased tunded IVF suhtes, tundub hirmus kurnav nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Samas püüan leppida mõttega, et kui tahan emaks saada, võib see ainus variant olla. Ilmselt me sellega nagunii kohe alustada ei saakski kuna ka positiivsete vastuste korral on tõenäoline, et mees peab ennem ravikuuri läbima. Doonorspermaga on ta põhimõtteliselt nõus, rääkisime sellest juba enne kui oma probleemidest teada saime. Samas nüüd ta ikka ehmatas ära ja oli kurb, et äkki ta ei saagi geneetiliselt “oma” lapsi. Leppisime ka kokku, et kui doonorsperma ainus variant, võtame väikse pausi, et mõttega harjuda.

Me oleme ka adopteerimist kaalunud aga see on ka väga kulukas ja aeganõudev protsess. Kuna elame Soomes, saaksime ka väljastpoolt Euroopat adopteerida. Olen selle teemaga ülikooli ajal kokku puutunud ja palju ka adopteerimist ootavate lastega kokku puutunud. Seega see teema ei tundu nii hirmutav aga valmis selleks pole ma kindlasti veel üldse valmis. Hetkel on ikkagi järjekord 1. IVF 2. Doonorsperma ja 3. Adopteerimine.

Kuumaasikas, loodan väga, et sul õnnestub triibud või siis julgus arstil käimiseks kokku saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 – ära lase veel pead norgu, nii vara ei pruugigi veel mingeid tunnuseid olla ????
Seevastu kardan mina, et äkki mõtlen endale tunnuseid külge – olen isegi seekord peale ov. kõhus kummalisi torkeid tundnud, lisaks on tekkinud õrn peavalu ning see nädal on kuidagi eriti suur isu kala järgi, samas vahepeal ajab iiveldama – vabalt võin olla need asjad ise endale külge mõelnud, sest ilmselgelt on vara veel isudeks ja iivelduseks, need võivad olla ükskõik millest. Arvasin küll, et proovin vabalt võtta ja mitte nii pingsalt rasedaks jäämise peale mõelda, aga see tundub nii keeruline ???? oleks koguaeg miskine tegevus, siis suudaks mõtteid eemale hoida ja oleks lihtsam ???? õnneks testimise päev pole enam kaugel ????

Oo tore Heete, et sa jälle kirjtad ???? ootasingi millal sa oma seisu jagad. Tore on jälgida, kui samal maal. Esmaspäeval peaks päevad algama? Mul tõotab sulle 27 päevase tsûkli asemel 26ne ja esmaspäeval eeldaks siis päevi.

Mul muidu tsükkel 28päeva, ehk siis teisipäeval peaksid hakkama 🙂 Kas võtad muidu mingeid vitamiine ka lisaks? Ise võtan foolhapet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seestpoolt sõrmega katsudes on mul põiepoolne tupekülg paistes. Imelikud tuksed on vasakul pool alakõhus. Mitte valusad aga on lihtsalt tuksed. Pikemat aega juba nii imelik tunne olnud ja päevad on ka olnud pigem määrimisena.
Hetkel alakõht kivikõva ning riided number Suuremad
Homme arstile. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 20:42; 11.10 11:17; 12.10 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul soovitas arst Eleviti, aga kui praegune karp otsa saab siis vahetan ainult foolhappe vastu. Millisel kujul sa Heete seda võtad? Milline pakend välja näeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 – tellisin seda siit: https://loodusilu.ee/toidulisandid/1215-solgar-foolhape-400ug-100tbl.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mul tänase seisuga siis CD55. Viimase RT tegin esmaspäeval mis osutus (nagu arvata/karta oligi) negatiivseks.
Täna siis ka naisteka külastus päev, ei tea mida loota/mitte loota kuulda. Eks siis selgub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere oktoobrikuu triibupüüdjad. Olen neid igakuiseid triibupüüdmisteemasid vaikides jälginud. Viimati võtsin sõna augusti kuu teemas, kus lootsin, et seekord õnnestus, aga kahjuks mitte. Septembris olin vait ja jälgisin teemat, kahjuks ei tulnud ka siis triipe. Ka see kuu olen teid algusest peale jälginud.
Täna on mu tsükli 22 päev. Olen viimased ööd väga kehvasti magada saanud ja selline imelik olemine. Unes mitu korda positiivset rasedustesti ja beebisid näinud 😀 Tegin siis hommikul testi ja minu imestuseks ilmus sinna heleroosa teine triip. Tormasin poodi uue testi järgi ja tegin uue testi. Ka teisele testile tuli teine triip. Kas on tõesti võimalik, et tsükli 22 päeval annab test juba positiivse tulemuse?? See tundub nii uskumatu. Eelmiste tsüklite pikkus on olnud 26-28 päeva. Ehk siis praegu sain triibud niiöelda 4-6 päeva enne mitteoodatavaid päevi. Ma olen niiii niii õnnelik ja samas mures ka. Kevadel elasin üle esimese raseduse katkemise. See siis mu teine rasedus. Ma nii loodan, et seekord läheb kõik hästi. Õnneks on sisetunne kuidagi kindlam seekord, et kõik läheb hästi. Muretsema paneb päevade laadsed valud kõhus. Ma väga loodan, et neid päevi ikkagi ei tule.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 12:52; 13.10 15:08; 18.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile,

mina käisin täna hommikul uuesti günekoloogil ja UH näitas emakasisest kahe nädalast rasedust (minu jaoks muidugi arusaamatu, kuna viimati olid päevad 1.–4.august).

Eile hakkas parem alakõht valu tegema, kõndida raske. Arst kirjutas Duphastoni. Loodan kõige paremat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada peaks IUI õnnestumise % olema nii 25 ringis.
Olge vaprad, püüdjad! Ka IVF võib lihtsalt minna, ei pea tingimata olema mingi hull ralli. On neid küll, kes kohe esimese katsega saavadki “käima peale”. Hoian teile kõigile pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 13:18; 18.10 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heete, mis su sisetunne ülteb..kas õnnestus? ???????? võiks ju nagu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tabletiravi on teile määratud?
Mul arst tahab midagi välja kirjutada, ei jää kuidagi 1,9a juba. Tsûklid on 38p.

Bianca

Bianca, kui see küsimus mulle oli mõeldud, siis võtan Bromocriptin’i kõrge prolaktiini madaldamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere oktoobrikuu triibupüüdjad. Olen neid igakuiseid triibupüüdmisteemasid vaikides jälginud. Viimati võtsin sõna augusti kuu teemas, kus lootsin, et seekord õnnestus, aga kahjuks mitte. Septembris olin vait ja jälgisin teemat, kahjuks ei tulnud ka siis triipe. Ka see kuu olen teid algusest peale jälginud.
Täna on mu tsükli 22 päev. Olen viimased ööd väga kehvasti magada saanud ja selline imelik olemine. Unes mitu korda positiivset rasedustesti ja beebisid näinud ???? Tegin siis hommikul testi ja minu imestuseks ilmus sinna heleroosa teine triip. Tormasin poodi uue testi järgi ja tegin uue testi. Ka teisele testile tuli teine triip. Kas on tõesti võimalik, et tsükli 22 päeval annab test juba positiivse tulemuse?? See tundub nii uskumatu. Eelmiste tsüklite pikkus on olnud 26-28 päeva. Ehk siis praegu sain triibud niiöelda 4-6 päeva enne mitteoodatavaid päevi. Ma olen niiii niii õnnelik ja samas mures ka. Kevadel elasin üle esimese raseduse katkemise. See siis mu teine rasedus. Ma nii loodan, et seekord läheb kõik hästi. Õnneks on sisetunne kuidagi kindlam seekord, et kõik läheb hästi. Muretsema paneb päevade laadsed valud kõhus. Ma väga loodan, et neid päevi ikkagi ei tule.

S.

Palju õnne sulle triipude puhul 🙂 Enda praegusest kogemusest võin sulle öelda, et ka minul olid päevade moodi valud täiesti olemas ja kohati on ka praegu vasakul pool neid tunda (arst ütles täna, et see täiesti normaalne, sest keegi seab ennast ju seal sisse) 🙂 Seega ole rahulik ja positiivne 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Anny86 ja õnne ka sulle! Tegelikult ma tean, et need päevade moodi valud on täitsa normaalsed. Muretsema paneb, et kevadel tähendasid need valud katkemist ja veritsust. Hoian varbaid ja pöidlaid, et seekord on kõik teistmoodi 🙂

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 12:52; 13.10 15:08; 18.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis täna naistekal ära. Kirjutati duphastoni PPde esile kutsumiseks. Kui veel tsükli häireid tuleb siis peab teste tegema minema. Ma muidugi loodan, et neid ei tule enam.
Muidu kõik tiptop, emakasein (vabandust kui eksin) on ilus paks nagu arst ütles. Niiet rasestuma peaksin ilusti.
Jään siis PP ootele, et siis ilusti jälle asjatama hakata. Loodame, et uusi punaseid siis järgmisena ei tula vaid tulevad ilusad rasvased triibud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis täna naistekal ära. Kirjutati duphastoni PPde esile kutsumiseks. Kui veel tsükli häireid tuleb siis peab teste tegema minema. Ma muidugi loodan, et neid ei tule enam.
Muidu kõik tiptop, emakasein (vabandust kui eksin) on ilus paks nagu arst ütles. Niiet rasestuma peaksin ilusti.
Jään siis PP ootele, et siis ilusti jälle asjatama hakata. Loodame, et uusi punaseid siis järgmisena ei tula vaid tulevad ilusad rasvased triibud ????

Mis on PP? Sorry rumala küsimuse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin selle kuu jooksul end maha kanda :/ määrimine hakkas pihta ja nüüd 3-5p ja pp platsis. Seega lootused kõrged ravi peale mis uue tsükliga algab.

(AA) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin siis täna naistekal ära. Kirjutati duphastoni PPde esile kutsumiseks. Kui veel tsükli häireid tuleb siis peab teste tegema minema. Ma muidugi loodan, et neid ei tule enam.
Muidu kõik tiptop, emakasein (vabandust kui eksin) on ilus paks nagu arst ütles. Niiet rasestuma peaksin ilusti.
Jään siis PP ootele, et siis ilusti jälle asjatama hakata. Loodame, et uusi punaseid siis järgmisena ei tula vaid tulevad ilusad rasvased triibud ????

Mis on PP? Sorry rumala küsimuse pärast.

Pole midagi rumal küsimus 🙂 aga PPd on siis lühidalt päevad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heete, mis su sisetunne ülteb..kas õnnestus? ???????? võiks ju nagu ????

Tead kui aus olla siis sisetunne ütleb, et ei õnnestunud. Muidugi võiks ja ootused on tegelikukt suured 🙂
Hirmsasti tahaks testida juba, arvan, et ostan siiski testi täna ja testin homme hommikul, muidu koguaeg kummitab peas ja ei anna rahu 😀 jube kärsitu inimene olen 🙂
Kuidas Sinuga lood?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üsna veider olemine seal all pool vasakus munasarja kandis. Öösel köhisin korra ja sinna lõi korralik tuntav valutorge. Ma ei oska midagi arvata sellest, nagu OV valu oleks… DPO7 täna. Midagi seal toimub, mida varem tähelepannud ei ole. Muidu nagu mingit suur pakitsust ei ole aga kuidagi tuletab end pidevalt ikka meelde. Ma loodan, et midagi pahasti ei ole või külma saanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nüüd PP’st paar päeva möödas ja täna on olnud samuti vasakus munasarjas pidev pakitsus ja valu. Nüüd võtsin valuvaigistit, sest see tunne on suhteliselt ebamugav ja kõndides annab tugevalt tunda.

Nagu Mammukas999, loodan minagi, et see on mööduv nähtus ja ei ole midagi hullu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nüüd PP’st paar päeva möödas ja täna on olnud samuti vasakus munasarjas pidev pakitsus ja valu. Nüüd võtsin valuvaigistit, sest see tunne on suhteliselt ebamugav ja kõndides annab tugevalt tunda.

Nagu Mammukas999, loodan minagi, et see on mööduv nähtus ja ei ole midagi hullu!

Minul oli tsüst taoliste sümptomitega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.10 16:38; 14.10 21:50; 20.10 21:27; 23.10 10:59; 30.10 19:26; 01.11 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heete, mis su sisetunne ülteb..kas õnnestus? ???????? võiks ju nagu ????

Tead kui aus olla siis sisetunne ütleb, et ei õnnestunud. Muidugi võiks ja ootused on tegelikukt suured ????
Hirmsasti tahaks testida juba, arvan, et ostan siiski testi täna ja testin homme hommikul, muidu koguaeg kummitab peas ja ei anna rahu ???? jube kärsitu inimene olen ????
Kuidas Sinuga lood?

Minuga on sellised lood, et tâna hommmikul oli torkiv valu paremal pool ja mõtlesin et oo see on midagi uut ja ehk ongi see õoge tunne millest kõik rââgivad. Aga nyyd päevad platsis 25 päeva tsükkel :/ motivatsioon pisut maas, aga ma ùlejärgmine nädal Šoisi juurde, sest mul tunne, et tsükli teine pool vajaks toetamist, kuna temp tõuseb ja miskit viga pole ja kõik funktsioneerib. Ostan nyyd ov teste, et teaks talle täpselt öelda kaugel olen. Sel kuul siis 2 katset taas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.10 14:39; 15.10 14:25; 23.10 13:54; 23.10 14:40; 23.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 278 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.