Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 278 )

Teema: Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

Postitas:

Tavaliselt tsükkel 24 päeva. Täna jookseb 27. Ja ei mingit märki päevadest. Rasedustest on neg. Järelikult tsüklihäire. Jama on see, et viljatusravi arst palus teha mensese 3-5 päev vereproovid ja arstiaeg kahe nädala pärast. Kui päevad ei hakka ja testid neg, siis kas tasub üldse arsti juurde minna? Võibolla pean olema kannatlikum… aega ju veel on. Samas aegajalt alakõhus selline päevade eelne tunne. OV oli sel kuul ka hiljem…16.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun nõu ovulatsioonitesti lugemisega. Kahjuks on mu tsükkel ebaregulaarne ning ovulatsiooni aega mustri järgi paika panna ei saa. Viimati olid päevad 27-30.09. Günekoloogi juures käisin 11.10 ning vaatlusel ütles arst, et emaka limaskest on üsna õhuke ning tõenäoliselt läheb tsükkel pikemaks. Tegin esimest korda (elus) ovulatsiooniteste 4 päeva järjest:
12.10 – testjoon heleroosa, heledam kui kontrolljoon
13.10 – testjoon tumedam kui eile, kuid siiski kindlasti heledam kui kontrolljoon
14.10 – testjoon praktiliselt valge. Kordasin õhtul testi, sama tulemus
15.10 – testjoon praktiliselt valge

Kasutasin Kaigert ribateste. Kas ma võin sellest enam-vähem järeldada, et ovulatsioon toimus siiski umbes 13.10, kuigi kasutusjuhendi järgi oli test negatiivne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siis eile rasedustesti ning mu sisetunne ei petnud mind – see osutus negatiivseks. Täna ongi tunne, et kohe kohe hakkavad päevad, ehk siis usun, et nad ongi homme platsis. Edasi ei teagi praegu mis teha, nov lõpus on meil planeeritud reis, äkki jätangi nüüd vahepeal triibupüüdmise pooleli ja katsetaks reisi ajal edasi, sest päris raseduse algul nagunii katkemisoht suurem ning seda stressi endale peale ei tahaks panna reisi ajaks, et äkki lendamine mõjub halvasti vms.
Teistele hoian ikka pöidlaid ja varbaid, et ikka õnnestuks see kuu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MariMar, ma ei oska aidata, ma teen neid digitaalseid Clearblue ov teste.

Mul täna siis DPO9 ja loomulikult ma mõtlesin, et jube mõustlik on täna hommikul teha see supervarajane viola test ära. Ja otseloomulikult see oli negatiivne. Nende Violade tundlikus on mingi 5 seega selle testi loogika kohaselt peaks seal olema triip või lähipäevil tulema. Rasedushormooni hakkab keha tootma ju 10 päeva peale vahekorda, mul ongi 11. Aga õnneks või kahjuks ma ei usalda neid Violasid üldse, kahtlen usaldusväärsuses sest lugesin et kuna nende väidetav tubdlikus on 5, siis võivad ka valepositiivseid anda. Selle tõttu pidi ka neid pakis alati 2 tk olema, et saaks teise veel teha ???? Igaljuhul minul oli neid tesite kodus õige mitu ja nüüd on viimane alles. Suurima hea meelega raiskaks ma selle kiirelt ära, et siis normaalsemaid teste osta. Selle nädala lõpus peaksid päevad ka hakkama. Ma ei looda mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MariMar, ma teeks neid teste veel edasi mõned päevad kindlasti (eriti kui sul teste veel on), eriti kui günekoloog arvas, et ovulatsioon tuleb hiljem. Mul on ka pikavõitu ja ebaregulaarsed tsüklid ning olen mitu korda täheldanud, et vahepeal näitab õrna joont ja siis jälle kaob joon ära. Enne ovulatsiooni peaks joon ikka selgelt sama tugevaks või tugevamaks muutuma kui kontrolljoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammukas999, aitäh siiski kaasa mõtlemast 🙂

mesinäpp, suur tänu, Sinu kommentaarist oli palju abi! Jätkan testide tegemist ja eks paistab, kas on kuni päevade tulekuni testjoon valge või on veel korralikku ov-d oodata. Kuna see on mul alles esimene kuu antibeebipillideta ning enne nende võtmise alustamist (u 10a tagasi) oli tsükkel väga ebaregulaarne ning võis olla isegi 6 kuu pikkune, siis võib nüüdki igasuguseid trikke vist oodata. Lähen siis apteegist läbi ja võtan teste juurde. Aitäh veelkord! 🙂

MariMar

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.10 12:42; 17.10 11:53; 23.10 08:13; 26.10 09:06; 31.10 08:20; 31.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd sealmaal, et ootan millal saab OV teste tegema hakata. Tellisin nüüd siis ovulatsioonitestid.ee´st Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Nädalalõpu poole saab testima hakata ja eks siis paistab kas saan OV´le pihta 🙂
Olen hakanud nüüd ka basaali mõõtma kuid mind paneb see meetod natukene kahtlema, sest tööpäeviti ärkan ma kuskil kell 5:30 ja ma lihtsalt ei suuda nii vara ärgata ka vabal päeval. Kuigi jah, ei ole raske panna äratust helisema, basaal ära mõõta ja edasi magada. Kuid minul ei käi see nii lihtsalt, et jään uuesti magama. Kui olen üleval siis olen üleval. Tean, et erinevatel kella aegadel basaali mõõtmine ei ole hea ja temp. kõikumine võib suur olla.
Kuidas Teil basaali mõõtmisega on? Ärkate ka vabal päeval vara ülesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin mõtlema seda, et kas tõesti juba on viies kuu tulekul kui ma beebit proovin teha. Aeg läheb nii ruttu, isegi kui beebit teed ja ootad. Seda enam ma mõtlen, et miks ei ole mul juba tita kõhus 😀 Aga statistika kohaselt rasestub 85% naistest esimesel aastal. Nii et ehk sama palju veel oodata või isegi varem.. Järgmine tsükkel on viimane võimalik aeg saada suvebeebi. Siis tuleks juba sügise põnn. 🙂

Aga igaljuhul- mul seegi tsükkel võimalus täitsa olemas. DPO 9 alles ja see et see loll supervarajane viola mulle hommikul ühe triibu andis, ei tähenda veel mitte midagi.
Keegi siin käis minuga sama rada ja peaks ka DPO 9 olema täna. Mul on kodus üks “päris” test ka, selle ma plaanin ära teha DPO14.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles eile ma rääkisin kui nõmedad need viola supervarajased on ja et peaks siis lähipäevil triip tulema, kui nii absurdst tundlikud on ja kuidas ma nende usaldusväärsuses kahtlen. Tahtsin siis hommikul selle viimase testi ära raisata, et siis normaalsemad osta ja mida ma seal nägin-teist õrna triipu ????
See võib mis tahes muu olla, valepositiivne, keemiline ja ükskõik mis muu asi, aga no mitte ei usu, et rasedus. Kuigi jah mul tõesti kõht valutab juba mitmendat päeva nagu hakkaksid päevad jne, aga siiski no ei usu seda violat, tundub jabur. Ma kindlasti teen paari päeva möödudes mingi normaalsema testi. Hetkel küll ei mõtle et võiksin olla ???? Täna DPO 10 alles ka ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei.. Ma läksin apteegist mööda lõuna ajal ja ei suutnud kiusatusele vastu panna, sest kõhus on imelik pinge ja ostsin Benu varjase ning tegin lõunasest uriinist ja sain koheselt triibud. Täitsa roosa ja silmnähtavalt arusaadav triip, pildilt natuke heledam.
Ma ei tea, kas 2 testi trikitavad või ma tõesti olen rase 😀 Ma ei suuda seda uskuda.. palun vaadake teie ka ja öelge, et benu testid ei valeta koos violadega 😀 Kuigi benu tundlikus on 10 ja see viola oli 5, siis benu testil korralikum triip

https://imgur.com/vJ8JsCW

Ma ei ole veel mitte kellegile öelnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ibb.co/hb2abR

Seda pilti kahjuks ei näe (see leht, kuhu oled foto pannud, on maas praegu). Hoian sulle pöialt! Raudselt leiad mingi kolmanda testi nüüd veel, millega proovida 😀

MariMar

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.10 12:42; 17.10 11:53; 23.10 08:13; 26.10 09:06; 31.10 08:20; 31.10 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Link oli valesti jah, nüüd peaks ok olema

https://imgur.com/vJ8JsCW

Ei ma ei hakka tegema, ma arvan et ma teen igal hommikul ja lihtsalt jälgin. Või peaks minema veretesti tegema.. ma ei oska midagi teha, ma ootasin seda hetke pikalt, aga nüüd kui see käes võib olla, siis olen nagu peata kana 😀

https://ibb.co/hb2abR

Seda pilti kahjuks ei näe (see leht, kuhu oled foto pannud, on maas praegu). Hoian sulle pöialt! Raudselt leiad mingi kolmanda testi nüüd veel, millega proovida ????

MariMar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistlik oleks tõesti veel veidi oodata ja anda oma positiivsete mõtetega terakesele jõudu tekkimiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siis eile rasedustesti ning mu sisetunne ei petnud mind – see osutus negatiivseks. Täna ongi tunne, et kohe kohe hakkavad päevad, ehk siis usun, et nad ongi homme platsis. Edasi ei teagi praegu mis teha, nov lõpus on meil planeeritud reis, äkki jätangi nüüd vahepeal triibupüüdmise pooleli ja katsetaks reisi ajal edasi, sest päris raseduse algul nagunii katkemisoht suurem ning seda stressi endale peale ei tahaks panna reisi ajaks, et äkki lendamine mõjub halvasti vms.
Teistele hoian ikka pöidlaid ja varbaid, et ikka õnnestuks see kuu ????

Väheke üle ei mõtle? Sellepärast see rasestumine ei toimugi, sest sa tekitad endale täiesti tühja koha pealt stressi. Lendamine ei tee küll rasedusele midagi. Kui sa igat asja kardad, siis ei saagi ju toast välja minna. Ka autoga löökaugust läbi sõitmine võib siis ju teoreetiliselt halvasti mõjuda. Võta vabalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siis eile rasedustesti ning mu sisetunne ei petnud mind – see osutus negatiivseks. Täna ongi tunne, et kohe kohe hakkavad päevad, ehk siis usun, et nad ongi homme platsis. Edasi ei teagi praegu mis teha, nov lõpus on meil planeeritud reis, äkki jätangi nüüd vahepeal triibupüüdmise pooleli ja katsetaks reisi ajal edasi, sest päris raseduse algul nagunii katkemisoht suurem ning seda stressi endale peale ei tahaks panna reisi ajaks, et äkki lendamine mõjub halvasti vms.
Teistele hoian ikka pöidlaid ja varbaid, et ikka õnnestuks see kuu ????

Väheke üle ei mõtle? Sellepärast see rasestumine ei toimugi, sest sa tekitad endale täiesti tühja koha pealt stressi. Lendamine ei tee küll rasedusele midagi. Kui sa igat asja kardad, siis ei saagi ju toast välja minna. Ka autoga löökaugust läbi sõitmine võib siis ju teoreetiliselt halvasti mõjuda. Võta vabalt.

Btw, minul katkes rasedus, sest buss sõitis läbi augu ja põrutus oli liiga suur. Samal õhtul hakkas veritsema ja oligi kõik 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 18:16; 10.10 14:56; 17.10 12:14; 17.10 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin mõtlema seda, et kas tõesti juba on viies kuu tulekul kui ma beebit proovin teha. Aeg läheb nii ruttu, isegi kui beebit teed ja ootad. Seda enam ma mõtlen, et miks ei ole mul juba tita kõhus ???? Aga statistika kohaselt rasestub 85% naistest esimesel aastal. Nii et ehk sama palju veel oodata või isegi varem.. Järgmine tsükkel on viimane võimalik aeg saada suvebeebi. Siis tuleks juba sügise põnn. ????

Aga igaljuhul- mul seegi tsükkel võimalus täitsa olemas. DPO 9 alles ja see et see loll supervarajane viola mulle hommikul ühe triibu andis, ei tähenda veel mitte midagi.
Keegi siin käis minuga sama rada ja peaks ka DPO 9 olema täna. Mul on kodus üks “päris” test ka, selle ma plaanin ära teha DPO14.

Ära heida meelt. Ka minul läks aega ja samad mõtted olid peas. Minul muutus kõik, kui hakkasin vitamiinina võtma, mis soodustavad rasestumist (Formula Vitale Conseption). Naljakas selle juures oli see, et ma sain neid tarbida 1 leht, siis ostsin mehele, kes oma karpi ei saanudki avada, kuna selgus, et olen rasestunud 🙂 Tean, et nüüd paljud ütlevad, et kasu neist ei pruugi tegelikult üldse olla ja asi võib olla kokkusattumusega, aga mis sul kaotada on 🙂 ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 08:57; 11.10 09:15; 17.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Olen seda foorumit lugemas käinud pikalt, aga sõna pole eriti võtnud. Hetkel on selline masendus, et mõtlesin ka kirjutada. Mul on olemas 2 last ja hetkel siis proovime pesamuna saada. Olin rase selle aasta kevadel, aga rasedus peetus 8+1. Teada sain alles kümnedal nädalal kui arsti juurde läksin. See oli ikka paras shokk. Tehti tabletipuhastus ja nüüd proovime juba uuesti viimased 4 kuud. Siiani tulemusteta. Igal kuul muudkui ootan ja loodan ja olen kindel, et vot sel kuul kindlasti õnnestus, aga no ei midagi. Täna on DPO 9 ja no mingit tunnet pole. Pigem selline tunne, et taaskord ebaõnnestunud tsükkel 🙁 Vanust ka juba 39, nii et mõtlen siin, et kas mulle üldse ongi veel lapsi antud :((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Olen seda foorumit lugemas käinud pikalt, aga sõna pole eriti võtnud. Hetkel on selline masendus, et mõtlesin ka kirjutada. Mul on olemas 2 last ja hetkel siis proovime pesamuna saada. Olin rase selle aasta kevadel, aga rasedus peetus 8+1. Teada sain alles kümnedal nädalal kui arsti juurde läksin. See oli ikka paras shokk. Tehti tabletipuhastus ja nüüd proovime juba uuesti viimased 4 kuud. Siiani tulemusteta. Igal kuul muudkui ootan ja loodan ja olen kindel, et vot sel kuul kindlasti õnnestus, aga no ei midagi. Täna on DPO 9 ja no mingit tunnet pole. Pigem selline tunne, et taaskord ebaõnnestunud tsükkel ???? Vanust ka juba 39, nii et mõtlen siin, et kas mulle üldse ongi veel lapsi antud :((

Millal sul esimene menses tuli peale puhastust? Ma ise elasin seda sama läbi 🙁 Nüüd põhimõtteliselt andis arst rohelise tule aga päevad tuleb veel enne ära oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 18:16; 10.10 14:56; 17.10 12:14; 17.10 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Olen seda foorumit lugemas käinud pikalt, aga sõna pole eriti võtnud. Hetkel on selline masendus, et mõtlesin ka kirjutada. Mul on olemas 2 last ja hetkel siis proovime pesamuna saada. Olin rase selle aasta kevadel, aga rasedus peetus 8+1. Teada sain alles kümnedal nädalal kui arsti juurde läksin. See oli ikka paras shokk. Tehti tabletipuhastus ja nüüd proovime juba uuesti viimased 4 kuud. Siiani tulemusteta. Igal kuul muudkui ootan ja loodan ja olen kindel, et vot sel kuul kindlasti õnnestus, aga no ei midagi. Täna on DPO 9 ja no mingit tunnet pole. Pigem selline tunne, et taaskord ebaõnnestunud tsükkel ???? Vanust ka juba 39, nii et mõtlen siin, et kas mulle üldse ongi veel lapsi antud :((

Millal sul esimene menses tuli peale puhastust? Ma ise elasin seda sama läbi ???? Nüüd põhimõtteliselt andis arst rohelise tule aga päevad tuleb veel enne ära oodata.

Puhastus oli 1.juunil ja päevad hakkasid 1. juulil.

Vastus läks kogemata Käo alt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, Mammukas, lahe! 🙂

Mul dpo8 ja hirmsad gaasid.
Ei ole mingit tunnet eriti, kerge alalõhuvalu nagu oleks. Vist jälle ei õnnestunud.

Eile tegin prooviks one step testi, muidugi negatiivne…. ????
Vb vara, aga vb mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammukas, ilus triip mis kindlasti tumeneb paari päevaga ☺
Palju õnne igatahes ja muretut paisumist ????

(AA) ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 08:15; 02.10 09:44; 02.10 15:02; 04.10 06:38; 05.10 12:53; 09.10 10:53; 10.10 07:46; 11.10 08:53; 11.10 16:11; 12.10 09:54; 12.10 11:10; 14.10 08:34; 17.10 15:19; 19.10 11:27; 25.10 11:29; 25.10 17:23; 27.10 12:36; 31.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siis eile rasedustesti ning mu sisetunne ei petnud mind – see osutus negatiivseks. Täna ongi tunne, et kohe kohe hakkavad päevad, ehk siis usun, et nad ongi homme platsis. Edasi ei teagi praegu mis teha, nov lõpus on meil planeeritud reis, äkki jätangi nüüd vahepeal triibupüüdmise pooleli ja katsetaks reisi ajal edasi, sest päris raseduse algul nagunii katkemisoht suurem ning seda stressi endale peale ei tahaks panna reisi ajaks, et äkki lendamine mõjub halvasti vms.
Teistele hoian ikka pöidlaid ja varbaid, et ikka õnnestuks see kuu ????

Väheke üle ei mõtle? Sellepärast see rasestumine ei toimugi, sest sa tekitad endale täiesti tühja koha pealt stressi. Lendamine ei tee küll rasedusele midagi. Kui sa igat asja kardad, siis ei saagi ju toast välja minna. Ka autoga löökaugust läbi sõitmine võib siis ju teoreetiliselt halvasti mõjuda. Võta vabalt.

Kusjuures jaa, olengi ülemõtleja, tean seda väga hästi 🙂 Olen alati mõelnud, et kui beebiplaneerimiseks läheb, võtan vabalt jne, nüüd päriselt selle kõige sees olles, see nii lihtne polegi 🙂 Kuid reisil niikuinii olemine chillim ja murevabam, ehk siis õnnestub ühel ülemõtlejal ka rasestuda 😉 Otseselt hoiduma rasestumisest nüüd ka tuleval ov. ajal ka ei hakka, aga ov teste see kord ei tee -kui läheb nii et jäängi enne reisi rasedaks siis ju nii peab olema 🙂
Et suuta enda ülemõtlemist pisult kontrolli all hoida, hakkasin tänasest ka ühte 40päevast meditatsiooni tegema, ehk aitab seegi 🙂

Minu poolt palju õnne Sulle Mammukas999, mul on väga hea meel Sinu üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures jaa, olengi ülemõtleja, tean seda väga hästi ???? Olen alati mõelnud, et kui beebiplaneerimiseks läheb, võtan vabalt jne, nüüd päriselt selle kõige sees olles, see nii lihtne polegi ???? Kuid reisil niikuinii olemine chillim ja murevabam, ehk siis õnnestub ühel ülemõtlejal ka rasestuda ???? Otseselt hoiduma rasestumisest nüüd ka tuleval ov. ajal ka ei hakka, aga ov teste see kord ei tee -kui läheb nii et jäängi enne reisi rasedaks siis ju nii peab olema ????
Et suuta enda ülemõtlemist pisult kontrolli all hoida, hakkasin tänasest ka ühte 40päevast meditatsiooni tegema, ehk aitab seegi ????

Muuseas, ma ei tea kas see oli kokkusattumus või mitte, aga mina sain oma esimesed triibud just pärast lennureisi. Päev pärast asjatamist lendasin soojale maale ja siis umbes pesastumise ajal tagasi. Äkki need rõhumuutused just aitasid kuidagi millelegi kaasa 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan, et enamikel siin teemas olijatel on see ülemõtlemise sündroom suuremal või vähemal määral küljes. Mina olen igal juhul täiesti eesrindlik ülemõtleja ja -muretseja – uurin juba, kuhu last kooli panna, ise pole veel rasegi! Mulle kuluks ka vist üks mõnus puhkusereis ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh õnnesoovide eest, mulle ei ole veel kohale jõudnud, et päriselt ka jäingi. Olen teinud 5 erinevat testi, kōigil küll triip tugevuselt erinev, aga siiski olemas.
Enam ei ole kahtlustki ilmselt
https://imgur.com/jgtzPm0
Ülemised 2 eile DPO10 ja alumine tehtud täna DPO11. Tänane triip juba kosunud.
Hetkel veel väga varajane seis 3+3, pühap peaksid punased hakkama. Ehk siis 4. Arstile plaanin minna järgmine nädal,kuna olen esmarase siis tahan lihtsalt end näidata, küsida ja nōu saada. Tean et midagi veel näha pole.
Ütlen ausalt, et nüüd on hoopis teised hirmud-esmane hirm, et ikka jääks püsima.
Plaanin end väga hoida hetkel, et mannnaterake saaks kosuda ???? Tööl juba hakkasin vanast harjumusest kasti tõstma, õnneks meenus et see pole kõige parem idee. Lugege mind ka siis sinna “ülemõejate gruppi” Kusjuures kui ma eelmine kuu reisule läksin, siis mõtlesin sama. Ja kusjuures nii varajases ongi see just ohtlik, hiljem pole midagi. Nagu mulgi hetkel siis terake on igasugustele välistele mõjudele väga vastuvõtlik!
Jään veel siia kosuma ja lugema koos teiega! Tunnustest nii palju et neid ei ole ???? kõhus on imelik, pinge ja noh kuidagi imelikult pakitseb. Rinnad polegi enam pmst valusad, aga pehmemad ja ümaramad on küll. Suurenenud on ka voolus.
Hoian pöialt kellel veel sel kuul võimalus, äkki saan veel kellegi kellega ühes tempos kasvada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne mammukas. Et su mannaterake hästi kosuks ja et sul see kergelt mööduks.
Käin ikka teid siin lugemas ja teile kaasa elamas.
Oehhh, tuleks ka need triibud juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammukas999, tänahommikune on juba väga ilus ja selge triip! Mul on nii siiralt hea meel teie pärast. Supersuured õnnitlused ja soovin teile muretut ja ilusat kasvamisaega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuu, palju õnne Mammukas ka minu poolt!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh õnnesoovide eest, mulle ei ole veel kohale jõudnud, et päriselt ka jäingi. Olen teinud 5 erinevat testi, kōigil küll triip tugevuselt erinev, aga siiski olemas.
Enam ei ole kahtlustki ilmselt
https://imgur.com/jgtzPm0
Ülemised 2 eile DPO10 ja alumine tehtud täna DPO11. Tänane triip juba kosunud.
Hetkel veel väga varajane seis 3+3, pühap peaksid punased hakkama. Ehk siis 4. Arstile plaanin minna järgmine nädal,kuna olen esmarase siis tahan lihtsalt end näidata, küsida ja nōu saada. Tean et midagi veel näha pole.
Ütlen ausalt, et nüüd on hoopis teised hirmud-esmane hirm, et ikka jääks püsima.
Plaanin end väga hoida hetkel, et mannnaterake saaks kosuda ???? Tööl juba hakkasin vanast harjumusest kasti tõstma, õnneks meenus et see pole kõige parem idee. Lugege mind ka siis sinna “ülemõejate gruppi” Kusjuures kui ma eelmine kuu reisule läksin, siis mõtlesin sama. Ja kusjuures nii varajases ongi see just ohtlik, hiljem pole midagi. Nagu mulgi hetkel siis terake on igasugustele välistele mõjudele väga vastuvõtlik!
Jään veel siia kosuma ja lugema koos teiega! Tunnustest nii palju et neid ei ole ???? kõhus on imelik, pinge ja noh kuidagi imelikult pakitseb. Rinnad polegi enam pmst valusad, aga pehmemad ja ümaramad on küll. Suurenenud on ka voolus.
Hoian pöialt kellel veel sel kuul võimalus, äkki saan veel kellegi kellega ühes tempos kasvada.

Hei Mammukas palju õnne triipude puuul!
Olen sinuga sama kaugel, mul peaks olema 3+5. Sain õrna triibu 22 tsüklipäeval. Ja täna hommikul vaatas testilt juba väga tugev triip vastu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super suured tänud teile 🙂 Mul on ka hea meel ja mehel on veel suurem heameel 🙂
Palju õnne sulle ka Stine! 🙂 Nii hea, kui keegi veel sama kaugel on. Mina lähen teen homme veretesti, et teada saada mis see HCG tase hetkel on ja et saada ikka 100% kinnitust oma seisundist südame rahustuseks. 😀
Siis järgmisel teisipäeval käin naistearstil ka ära, las siis uurib mind seest poolt natuke. Ma pole ammu käinud ka kontrollis tegelikult. Häbi-häbi mulle..
Eks siis saab sellest veel 2 nädala pärast juba südant ka vaadata ja UH-s mannatera näha. Kuidas ja mis sa plaanid? Kas ootad lihtsalt 7nda nädalani ja alles siis lähed või on plaanis ka enne miskit teha? Mina esmarase. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 278 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri kuu triibupüüdjad 2017 ????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.