Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 354 )

Teema: Oktoobri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mehel tasuks kindlasti sperma analüûs anda,sest kui IVF le lähete,peab ta nkn seda tegema.

Mona

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.10 11:38; 02.10 20:29; 02.10 21:42; 03.10 06:20; 03.10 08:42; 04.10 06:00; 04.10 12:15; 04.10 13:02; 05.10 13:59; 07.10 12:46; 08.10 17:07; 12.10 07:00; 24.10 09:50; 24.10 18:37; 25.10 08:46; 25.10 20:37; 28.10 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E.Kuidas sul läheb?

Mona

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.10 11:38; 02.10 20:29; 02.10 21:42; 03.10 06:20; 03.10 08:42; 04.10 06:00; 04.10 12:15; 04.10 13:02; 05.10 13:59; 07.10 12:46; 08.10 17:07; 12.10 07:00; 24.10 09:50; 24.10 18:37; 25.10 08:46; 25.10 20:37; 28.10 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

href=”https://www.upload.ee/files/10555414/IMG_20191004_095744.jpg.html”>
Blondu näita enda oma
Mul ikka selline õrnake
Täna pidid pp hakkama
Siiani pole. Aga veider voolus on selline vesine.
Nagu määriks, aga samas ei määri ka!?
Jube hirm on kuna viiamne oli katkemine oeh ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10555421/IMG_20191004_132819.jpg

Kas see on positiivne veel?
Endal silm enam ei seleta neid triipe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, eelmine nädal oli tõesti tugevam triip.

Mona, ma testin homme hommikul. Kõik tunded on kadunud. Ei mingeid valusid mis muidu olid vms. Päevad peaks hakkama pühap/esmasp.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 12:11; 02.10 19:31; 02.10 20:44; 03.10 08:36; 04.10 13:33; 04.10 17:20; 05.10 06:58; 05.10 11:16; 07.10 06:45; 07.10 10:05; 09.10 21:21; 10.10 09:44; 10.10 09:44; 13.10 20:03; 18.10 08:05; 18.10 08:47; 18.10 08:53; 18.10 12:26; 19.10 11:34; 20.10 22:02; 21.10 10:11; 22.10 15:27; 22.10 19:36; 24.10 17:08; 25.10 20:12; 27.10 20:57; 30.10 16:55; 31.10 10:25; 31.10 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Chups
See positiivsem kui minu oma????????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

href=”https://www.upload.ee/files/10555414/IMG_20191004_095744.jpg.html”>

Blondu näita enda oma

Mul ikka selline õrnake

Täna pidid pp hakkama

Siiani pole. Aga veider voolus on selline vesine.

Nagu määriks, aga samas ei määri ka!?

Jube hirm on kuna viiamne oli katkemine oeh ????????

Oehh, olen samas olukorras, nagu süte peal???? mul oleks teisip pidanud hakkama, max täna. Aga miski ei viita sellele, et hakkaks???? mul hing ei andnud rahu, käisin ostsin selle formula oma. Teen selle kohe ära???? ja siis lisan ehk mõlemad pildid.
Suht nõutu olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea enam mida arvata/teha???? olen suht nõutu… tegin täna siis testi, mitte küll esimesest pissist ja ainuke test mis ma apteegist sain, oli apotheka 25 plaat???? mida ma väga ei usalda. Kaigert ja Biocard olid otsas. No ja suht valge leht, mingi vari sinna tekkis aja sees , püüdsin ka pildile, aga no ma ei tea. See ikka suht olematu. Ma õhtupoole linna, sealt saab ikka loodan biocardi vms osta.Ja kindlasti 2tk, ühe teen õhtul veel, teise hommikul. Päevadest ei kippu ega kõppu ja ka PMS mitte. Pigem tunnen emaka venimisvalu????

Oehh, seega targemaks ei saanudki.

Täna CD23,DPO18.

Vabandust aga ühest asjast ma lihtsalt ei suuda aru saada… tegemist on kauaaegse triibupüüdjaga ja justkui väga teadliku inimesega triipude püüdjana. Ometigi on testi tegemise hommikuses postituses pea iga kuu sees lause “tegin testi, küll mitte esimesest pissist..” no aru ma ei saa kas on tõesti nii suur soov ennast petta või veenda, et “olen rase” või siis tõesti ei tea, et soovitatav on teha rasedustest esimesest hommikusest uriinist, et tulemus oleks võimalikult täpne. Minu arvamus on, et kui juba eelmisel nädalal oli testil “2 triipu”, siis tänaseks oleks pidanud see juba tunduvalt tugevam olema…
Palun mitte võtta seda postitust kui halvustavat kommentaari aga lihtsalt tundub, et no ei suuda end maapeal hoida ja lihtsam on end petta kui reaalsuses elada…

Sellegi poolest soovin endiselt edu triipude püüdmisel ja loodan, et see õnnestub peagi!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 14:58; 04.10 15:37; 28.10 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kuidas saab häirida selline asi, kas, kuidas, millal ja mida iganes Blondu teeb?! Nagu nii palju, et kohe nii pika teksti kirjutada selle kohta 😀
Jumal las inimene elab ja teeb teste nii tihti ja kasvõi 15-ndast pissist!
Mul on oma triibud küll ammu käes, aga siin käin piilumas ainult Blondu pärast, iga kuu elan talle kaasa! Blondu palun ära lase ennast häirida igasugusestest suvalisteat kommentaaridest 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh… harjuge lihtsalt ära- see ongi Blondu, st teeb iga kuu teste väga vara ja saab triibud ning kui päevad peaksid olema, siis teeb teste väga lahjast uriinist, et võimalikult segasele tulemusele jõuda ????.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga olen lugenud/kuulnud, et varajase raseduse puhul tihti võibki positiivse tulemi anda hoopis lõunane või õhtune test. Kes teab. Aga tõesti, on seal vahet, mis kell keegi enda teste teeb? ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

href=”https://www.upload.ee/files/10555414/IMG_20191004_095744.jpg.html”>

Blondu näita enda oma

Mul ikka selline õrnake

Täna pidid pp hakkama

Siiani pole. Aga veider voolus on selline vesine.

Nagu määriks, aga samas ei määri ka!?

Jube hirm on kuna viiamne oli katkemine oeh ????????

Sorri, ikka käin teid lugemas, kuigi endal triibud käes, aga ikka tahaks teada, kuidas teistel läheb 🙂

Tahtsin öelda, et “suurenenud” voolus oli minu 1 indikatsioonidest, et olen beebiootel. Tavaliselt ma enne päevasid “kuivan” alt ära. Tekib selline kuiv valge voolus, teate küll. Septembris aga jäi koguaeg selliseks pehmeks ja on siiani (5+5). Seega soovitan oodata 2 päeva ja testi korrata, usun, et see triip on päris triip 🙂

Roosa Elevant

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 15:30; 19.10 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka pigem arvamusel, et see on enesepetmine ja enda veenmine millessegi, mis ei pruugi tõsi olla. Kui inimesel on selline toimetulekumehhanism, siis pole selles iseenesest midagi halba

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kuidas saab häirida selline asi, kas, kuidas, millal ja mida iganes Blondu teeb?! Nagu nii palju, et kohe nii pika teksti kirjutada selle kohta ????

Jumal las inimene elab ja teeb teste nii tihti ja kasvõi 15-ndast pissist!

Mul on oma triibud küll ammu käes, aga siin käin piilumas ainult Blondu pärast, iga kuu elan talle kaasa! Blondu palun ära lase ennast häirida igasugusestest suvalisteat kommentaaridest ????

Kindlasti mitte see ei häiri mind vaid lihtsalt kurb on pidevalt lugeda, kuidas üks inimene üritab ise ennast iga kuu veenda, et on rase ja tegelikult ei ole. Kahju lihtsalt. Ja küsimus ei olegi selles, et kes ja kas ja kui palju ja mis ajal teste teeb vaid pigem selles, et võiks ju seda fakti teada, et hommikuse uriini kontsentraat on tugevam kui igas järgmises uriinis. Ja kui inimesel on siiralt soov saada täpseim võimalik testi vastus, siis seda fakti ka arvesse võtta. See hoiaks lihtsalt ära selle “peavangutuse” et huvitav kas nüüd on positiivne või ei ole ????????????

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 14:58; 04.10 15:37; 28.10 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea enam mida arvata/teha???? olen suht nõutu… tegin täna siis testi, mitte küll esimesest pissist ja ainuke test mis ma apteegist sain, oli apotheka 25 plaat???? mida ma väga ei usalda. Kaigert ja Biocard olid otsas. No ja suht valge leht, mingi vari sinna tekkis aja sees , püüdsin ka pildile, aga no ma ei tea. See ikka suht olematu. Ma õhtupoole linna, sealt saab ikka loodan biocardi vms osta.Ja kindlasti 2tk, ühe teen õhtul veel, teise hommikul. Päevadest ei kippu ega kõppu ja ka PMS mitte. Pigem tunnen emaka venimisvalu????

Oehh, seega targemaks ei saanudki.

Täna CD23,DPO18.

Vabandust aga ühest asjast ma lihtsalt ei suuda aru saada… tegemist on kauaaegse triibupüüdjaga ja justkui väga teadliku inimesega triipude püüdjana. Ometigi on testi tegemise hommikuses postituses pea iga kuu sees lause “tegin testi, küll mitte esimesest pissist..” no aru ma ei saa kas on tõesti nii suur soov ennast petta või veenda, et “olen rase” või siis tõesti ei tea, et soovitatav on teha rasedustest esimesest hommikusest uriinist, et tulemus oleks võimalikult täpne. Minu arvamus on, et kui juba eelmisel nädalal oli testil “2 triipu”, siis tänaseks oleks pidanud see juba tunduvalt tugevam olema…

Palun mitte võtta seda postitust kui halvustavat kommentaari aga lihtsalt tundub, et no ei suuda end maapeal hoida ja lihtsam on end petta kui reaalsuses elada…

Sellegi poolest soovin endiselt edu triipude püüdmisel ja loodan, et see õnnestub peagi!

Olen vägagi teadlik, et millal oleks õige teha???? ja sama hàsti ka tean seda, et kàrsitusest on kohe vaja teha, ei suuda hommikuni oodata. Ka see on väga aktuaalne siin. Oli 2triipu täpselt sellised nagu pildil olid ja miks seni triibud sarnased-ei oska vastata. Kui teaks oleks kõik ju ok ja küsimusi ei tekiks, kas sa ei leia.?????! Kui kõik oleks must ja valge , oleks kõik palju lihtsam????
Millega ma ennast petan??! Kujutan ette triipe , mida nàevad kõik või mida, ei saa sinust aru kahjuks, ega peagi.???? polegi vaja.
Seniks kuni pole päevi on kõik võimalik, eks. Ma olen piisavalt vana , et mitte pilve peal elada????ja kui veel suvaline Kägu JÄLLE sõna võtab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kuidas saab häirida selline asi, kas, kuidas, millal ja mida iganes Blondu teeb?! Nagu nii palju, et kohe nii pika teksti kirjutada selle kohta ????

Jumal las inimene elab ja teeb teste nii tihti ja kasvõi 15-ndast pissist!

Mul on oma triibud küll ammu käes, aga siin käin piilumas ainult Blondu pärast, iga kuu elan talle kaasa! Blondu palun ära lase ennast häirida igasugusestest suvalisteat kommentaaridest ????

Kindlasti mitte see ei häiri mind vaid lihtsalt kurb on pidevalt lugeda, kuidas üks inimene üritab ise ennast iga kuu veenda, et on rase ja tegelikult ei ole. Kahju lihtsalt. Ja küsimus ei olegi selles, et kes ja kas ja kui palju ja mis ajal teste teeb vaid pigem selles, et võiks ju seda fakti teada, et hommikuse uriini kontsentraat on tugevam kui igas järgmises uriinis. Ja kui inimesel on siiralt soov saada täpseim võimalik testi vastus, siis seda fakti ka arvesse võtta. See hoiaks lihtsalt ära selle “peavangutuse” et huvitav kas nüüd on positiivne või ei ole ????????????

Issand nagu see oleks sinu mure, millal pissin , teen, poon, lasen. Appikene, siin on küll ja küll inimesi kes teevad ka aega valimata, mis selles on, tegelt ka. Minu asi millal teen ja kui palju. Sina ei osta teste , sina ei ela minu elu. Rahune maha eks????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu
Tee nüüd pildid parem
Ära kuula neid ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kuidas saab häirida selline asi, kas, kuidas, millal ja mida iganes Blondu teeb?! Nagu nii palju, et kohe nii pika teksti kirjutada selle kohta ????

Jumal las inimene elab ja teeb teste nii tihti ja kasvõi 15-ndast pissist!

Mul on oma triibud küll ammu käes, aga siin käin piilumas ainult Blondu pärast, iga kuu elan talle kaasa! Blondu palun ära lase ennast häirida igasugusestest suvalisteat kommentaaridest ????

Aitäh sooja sõna eest☺️
Ei teegi välja, las koerad hauguvad. Ju nendel Kägudel pole muud tarka teha. Ja ilmselgelt nad triipe ei püüa, kui püüaks siis ka mõistetaks. Kurb milline kontingent siin liigub????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testide tegemist ja triibu(varju) nägemist olen ma varasematel kuudel ka kunagi maininud/kommenteerinud ja pean ikka ka sõna sekka saama 🙂
Et teil ikka seltsis segasem oleks ja rohkem hormoonimöllu jaguks terveks nädalavahetuseks!

Blondu..
“Millega ma ennast petan??! Kujutan ette triipe , mida nàevad kõik või mida, ei saa sinust aru kahjuks, ega peagi.???? polegi vaja.”
= Seda on ju eelnevad kuud arutletud korduvalt, et kõik ei näe alati samamoodi. Jutt ei ole ainult sinu testidest, vaid üldiselt.

“ilmselgelt nad triipe ei püüa, kui püüaks siis ka mõistetaks.”
= Mina nt püüan triipe ja üldse ei mõista 🙂 Ära sina ka nüüd nii karm ole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult üritasin mitu kuud siia ka kirjutada, sest tundsin, et mul pole inimesi ümber, kellega sellest teemast oleks võimalik rääkida ja kui ennast siis kokku võtsin, siis oli siin mingi asi käima jälle tõmmatud. Ma ei saa aru, miks on vaja üldse midagi negatiivset juurde toota, kogu see teema on nii kurb, miks nagu raskemaks teha?
Ma ise imetlen väga neid naisi siin, kes olenemata pikale püüdmisele üksteist nii armasti ja lahkesti toetavad.

Ikka kahte triipu kõigile soovides!

Murel30

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, enne kirjutasid et testid kohe, kuidas oli?

E.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 12:11; 02.10 19:31; 02.10 20:44; 03.10 08:36; 04.10 13:33; 04.10 17:20; 05.10 06:58; 05.10 11:16; 07.10 06:45; 07.10 10:05; 09.10 21:21; 10.10 09:44; 10.10 09:44; 13.10 20:03; 18.10 08:05; 18.10 08:47; 18.10 08:53; 18.10 12:26; 19.10 11:34; 20.10 22:02; 21.10 10:11; 22.10 15:27; 22.10 19:36; 24.10 17:08; 25.10 20:12; 27.10 20:57; 30.10 16:55; 31.10 10:25; 31.10 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!

Annan endast ka üle pika aja märku.

Beebi meisterdamine sai meil alguse 2018 maist, mil loobusin beebipillide võtmise. Kuna munasarjad on mul polütsüstilise struktuuriga ning tsükkel ebaregulaarne, siis esmalt arst kirjutas dupha. Tsükli sain sellega regulaarseks. Kuna aga ov toimumine oli ka kahtlane siis sain ka ov stimuleeriva rohu peale (clomifeen). See asja ei muutnud ning selle aasta kevadel arst duubeldas ov stimuleerivat rohtu ja määras kolmeks kuuks topelt annuse. Esimesel kuul (märts) sain enda nõudmise peale ka foliikuleid kontrollima uh-ga. UH-s selgus et isegi see topeltannus ei mõjunud. Sellepeale minu günekoloog laiutas käsi ja ütles et pöördugu ma viljatusravi kliinikusse. Aprillis ja mais võtsin veel ov-stimuleerivat rohtu topelannuseid ning sain isegi positiivseid ov teste, aga arsti juures enam siis ei käinud. Rasedaks ka ei jäänud ja suvel võtsime mehega vabalt. Nii kui rohud otsa said lõi taas tsükli nii sassi. Tsükli pikkus olnud nii 34 päeva kui ka 43 päeva. Viimased päevad kestsid suisa 14 päeva ja need olid reaalsed päevad mitte niisama määrimine. Selle peale loomulikult pöördusin taas oma günekoloogi poole ja palusin mingit rohtu mis teeks tsükli regulaarseks. Sain taaskord dupha peale. Arst uuris ka et kas olen viljatusravikliinikus käinud. Ei, ei ole. Ja ausalt pole ka plaanis. Ei ela linnas ja nii endal kui mehel on tööl alalõpmata kiired ajad. Leppisime omavahel ka kokku et kui beebi tuleb siis tuleb ja kui ei siis ei (2 last eelnevalt olemas).

Seekord arst siis kirjutas dupha, võttis vereanalüüsid (sh kilpnäärme näitajad) ning kirjutas mulle ka metformiini. Ütles et metformiin peaks ka reguleerima tsüklit. Lisaks veel soovitas Inofolicut. Kusjuures seda Inofolicut tarbisin kevadel ka aga no ausalt, päris kallis see.

Kuueks kuuks on nüüd rohud peal, eks näis kuidas kulgeb. Hetkel on CD36 ja ootangi päevasid et saaks rohtudega algust teha.

Hei!
Mina sain täna oma vereanalüüside vastused. Või noh ei saanud telefoni teel neid numbrilisi näitajaid teada, vaid günekoloog ütles et kilpnäärmenäitaja ei ole kõige parem ja suunas koheselt endokrinoloogi juurde. Õnneks pani günekoloog ise kohe aja (novembrisse). Lisaks palus ta, et ma teeksin ka ära glükoositesti. Seda lähen juba järgmisel nädalal tegema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oleks kõik lihtne, kui rasedustestile ilmuksid kohe tugevad ja selged triibud, nagu Chupsil, kuigi see on sul hetkel ov-test. Ei tekiks kahtlustki, kas teine triip on või ei ole. Kui testile ilmub nädal, pärast päevade ärajäämist õrn jooneke, nagu Crampusel, mõtleks, kas triip võib olla ka peenike või peaks olema juba testjoonega sama jäme ja roosa, ega tegemist pole kuivamistriibuga? Kui päevad on hilinenud mõne päeva, siis kahtlustaks sarnase triibuga küll rasedust, sest triip on siiski nähtav ka pildil, mitte õrn kuma ja nädala pärast kordaks testi. Teinekord võib olla ka nii, et tekib triibu vari, mis ei lähe tumedamaks, aga päevad ka ei hakka ja siis selgub, et tsüklihäire. Enne jõuab tulla pähe piisavalt segadust. Raseduse tekkimine võib olla parajalt keeruline protsess, et isegi kui analüüsid on mõlemale tehtud ja kõik peaks korras olema, jääb mõistmatuks, miks rasedust ei teki? Iga triip annab siis väikest lootust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 09:21; 04.10 17:36; 12.10 08:23; 19.10 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu test on OV test.
Aga rasedustesti triipude kohapealt, siis kuna naised on erinevad, kehad on erinevad siis testid näitavadki erinevalt. Muidugi oleks kõige kindlam teha veretest, aga kõigil pole seda võimalik kohe teha. Minu esimese lapse esimene RT oli ka imeõrna triibuga ja sellest sai tugev ja terve rasedus ja tegin ka päevasest uriinist.
Mina olen üle aasta triipe juba püüdnud ja enamus kordadel olen ka teinud päeval testi. Ma nagu väga ei mõista, miks peaks kellelegi teisele ette jääma millal ja kuidas keegi testi teeb..

Vabandust, jäi Käo nimi, aga olen Chups

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole triibupüüdja, hoopis sünnitama hakkan kohe varsti, aga käin siin teemas just vaatamas, kas keegi triibud saanud. Esimesena just otsin Blondu postitusi, et äkki on vedanud tal. Palju jõudu ja tugevat närvi teile, kes te pikalt püüate 🙂 Tean, mis see tähendab. Meie esimene tuli alles peale 6,5 aastast proovimist. Nüüd neljas rasedus ja kõik ikkagi täitsa ise tulnud, loomulikul teel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anra, kui küsida võib, siis mis vanuses olid kui esimene beebi sündis ning kas ma saan õigesti aru, et ka tema tuli peale 6,5 aastat loomulikul teel? Kas oli mingi konkreetne põhjus ka organismis miks esimese raseduseni nii pikk aeg läks?

Gloriosa

25 olin siis. Ei olnudki mingit põhjust. Mehega mõlemad käisime arstide vahet, kõik oli korras mõlemal. Käisin ka LAP-il, aga kasu mitte midagi. Lihtsalt ma ei jäänud rasedaks. Lõpuks panime aja, et saaks alustada IVF-i teekonda. Aga seda vaja ei läinud, ühel ilusal 2009 a maikuu alguse hommikul avastasin, et päevad 4 päeva hilinenud, jooksin kohe testi ostma ja sekundiga tulid triibud. Kuna mul tsükkel alati väga täpne olnud, siis esimene tunnus ongi iga rasedusega olnud päevade ära jäämine. Edasi siis tulidki teised rasedused juba kiiremini ja ilma igasugu sekkumiseta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testide tegemist ja triibu(varju) nägemist olen ma varasematel kuudel ka kunagi maininud/kommenteerinud ja pean ikka ka sõna sekka saama ????

Et teil ikka seltsis segasem oleks ja rohkem hormoonimöllu jaguks terveks nädalavahetuseks!

Blondu..

“Millega ma ennast petan??! Kujutan ette triipe , mida nàevad kõik või mida, ei saa sinust aru kahjuks, ega peagi.???? polegi vaja.”

= Seda on ju eelnevad kuud arutletud korduvalt, et kõik ei näe alati samamoodi. Jutt ei ole ainult sinu testidest, vaid üldiselt.

“ilmselgelt nad triipe ei püüa, kui püüaks siis ka mõistetaks.”

= Mina nt püüan triipe ja üldse ei mõista ???? Ära sina ka nüüd nii karm ole.

Hetkel käis minu testitamisest jutt kahjuks/õnneks???? Aga las see olla????

Kukijamuki, mida sa näiteks ei mõista????????????

Ma polegi karm, nii nagu minule, vastan ka samaga????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, enne kirjutasid et testid kohe, kuidas oli?

E.

Jaa testisin, sama seis ???? miskit pole muutunud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole triibupüüdja, hoopis sünnitama hakkan kohe varsti, aga käin siin teemas just vaatamas, kas keegi triibud saanud. Esimesena just otsin Blondu postitusi, et äkki on vedanud tal. Palju jõudu ja tugevat närvi teile, kes te pikalt püüate ???? Tean, mis see tähendab. Meie esimene tuli alles peale 6,5 aastast proovimist. Nüüd neljas rasedus ja kõik ikkagi täitsa ise tulnud, loomulikul teel.

???? aitäh ja kiiret sünnitust????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk hommik on õhtust targem????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 354 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019