Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 354 )

Teema: Oktoobri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ma ei tea, kas keegi mind veel mäletab. Aktiivselt sõna ei võta, kuid lugejana olen pidevalt olemas. Mul vist seekord on samuti õnneks läinud. PP pidi algama eile, kuid selle asemel olen saanud sellise tuima alakõhuvalu, torked ning eile terve õhtul pikali olles ka alaseljavalu. Testi ei ole veel teinud. Tegelikult mul oli augustis üks tsüklihäire, kus tsükkel venis 34 päevaseks (tavaliselt üsna regulaarne 30p). Oeh, ma ei taha üldse kõrgelt kukkuda, aga peab vist täna selle testi ära tegema. Proovinud iseenesest kaua pole, alles märtsi lõpust. Esimene laps lasi end 1.5 aastat oodata, aga see oli pea 10 aastat tagasi 🙂

Kedi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, kas teed regulaarselt OV-teste samal ajal iga päev?

Mul üks sõbranna rääkis, et see triibuvõrdlus sõltus nii sellest, et mida/kuidas/millal. Mida sõi, mida tegi, millal testis jne. Täheldas seda isegi kui tegi ühe hommikul ja teise õhtul.

Ise ootan oma CB Advanced teste ja kavatsus on CD10 hakata pulgale pissima hommikuti. Keskmine tsükli pikkus 30 päeva muidu, siis peaks nagu pihta saama küll loodetavasti.

Ja teen samal kella ajal. Lisaks tahtsin eile hommikul proovida huvipärast mida näitab. Ei ole enne väga joonud ja ikka paar tundi ka pissimata. Vaatame mis täna näitab. Täna tuleb test teha kahjuks tund hiljem. Kuna olen tööl sel ajal. Aga tund ei tohiks suurt rolli mängida????
Täna cd10 kõigi eelduste kohaselt täna peaks nagu kindlasti olema. Oehh küll on keeruline???? panustame igal juhul. On ka juhuseid kus triip sama tugevaks ei lähegi, oleneb inimesest.
Elame päev korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore, et paljud on saanud ennast siin tühjaks rääkida oma muredest/hirmudest. Mina ka sel teemal kellagi teisega ei räägi peale mehe.

Nii vaatasin oma nö viljastuspabereid ja seal rist tehtud sinna mis protseduur mulle tehakse. See oli IUI. Ehk siis hetkel veel IVF ei tehta veel. Olen kuulnud, et see pole nii tõhus???? aga arst teab mis parem . Eks see selgub, kui konsultatsiooni järgmine kuu lähen.

Hetkel teen viimased tsüklid kõik mis minu võimsuses on???? hetkel jälgin hoolega ov-d. Aga suht hàmmingus…. täna tegin hommikul ja nüüd õhtul ka, aga tänased on heledamad???? veider. Eile oli juba tunne et täna homme on toimumas, aga tutkit???? Või oli eile hommikul tumedam ja hakkas heledamaks minema…oli ov selle vahel???? oehhh.Raske. Aga teen edasi , vaatab. Ja muidugi ka samaaegselt panustame???? ostsin eile ka B12 vitamiinid mis on koos foolhappefa. Kuigi ka võtan formula viljakusvitamiine.

Elame näeme????

Hmm IUI ikka hoopis teine asi ja õnnestumisprotsent ülimadal. Tegin korra, aga arst ei näinud mõtet. Ise tuleb ligi 200 EUR maksta. Aitab juhtudel, kui seemnerakud ei jõua ise emakasse vm kergemad probleemid. Aga muidu IVFga ikka suur erinevus.

Täpselt sama-hmm.
Et miks nagu see. Mehepoolselt kõik ka korras.
Või tõesti seal lehel lihtsalt on see just maha tõmmatud. Mäletan ka, et jutt oli ikka ivfist???? aga õnneks on veel aega ja samas saan uuel kuul üle küsida, kui lähen. Mis toimuma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, tore, et sa lõpuks OV testid kasutusse võtsid, sest ilmselgelt sa oma keha ikka nii hästi ei tunne kui sa arvasid. Kusjuures, kui ma oleksin iga päev ainult 1x OV testi kasutanud siis poleks ka positiivset tulemust testile püüdnud. OV teste tegin lausa 2-3 korda päevas ja see võib negatiivsest- positiivseks ja uuesti negatiivseks minna poole tunni vältel juba. Loodetavasti saad nüüd oma OV pihta ????

Ewe, hoian pöidlaid ????

L.

Ega see ov testide tegemine väga määrav meile pole???? sest sexime regulaarselt???? aga enda huvides, et millal siis nagu on, tahaks ise teada.
Aitäh, et tundsid kaasa????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV teste joomine, pissimata olek jms. ei mõjuta 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.10 10:21; 13.10 22:15; 14.10 08:11; 14.10 09:29; 15.10 22:43; 18.10 07:51; 18.10 09:57; 19.10 09:34; 25.10 22:29; 30.10 20:19; 30.10 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures, sain küll viljatusravisse suuanamise, aga ultraheliga vaadates ütles et ovulatsioon ilmselt toimunud, tsükli teine pool käes ja kõik eeldused rasestumiseks ka olemas (emaka limaskest paks), seda lihtsalt pole veel toimunud või kui olekski, siis ultrahelil ei näeks. Just see mida kuulda tahtsin ja lootsin 🙂 äkki mu esmakordne ovulatsiooni tunne oli siis ka sel kuul õige, nüüd jäänud ainult ooodata!

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 09:42; 06.10 22:32; 10.10 14:47; 12.10 18:38; 13.10 14:22; 14.10 12:14; 16.10 11:21; 16.10 11:48; 16.10 12:15; 16.10 22:43; 17.10 18:12; 17.10 21:20; 18.10 08:42; 18.10 08:50; 18.10 12:17; 19.10 09:14; 20.10 11:46; 22.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid ja paid kõigile, kes siia (kahjuks) tagasi on pidand tulema. Loodan südamest, et rohkem ei juhtu selliseid koledaid asju teil.

Ise proovin temperatuuri jälgida see kuu ja krt see on suht võimatu. Kui iga päev samal ajal ei mõõda (ja ka samamoodi ei maga) on tulemused ikka seinast seina. Panin nädalavahetuseks äratusi, et kraadida ja ma magasin need tuimalt üle lihtsalt. Paar tundi hiljem mõõtes näit vabsjee kõrgem, isegi kui just ärkasin. Ei teagi, kas on mõtet.

Lisaks avastasin kalendrisse vaadates, et kuna see eelmine tsükkel mul selline lühike oli, siis jàrgmise eeldatava ovulatsiooni ajal on mees ära ja on ka ära mitu päeva enne. Kui just muul ajal ei toimu ov. Muidu oleks ov’d testind see kuu, aga ka ei näe mõtet. Panustame vahetult enne ja peale reisi ja loodame parimat, aga tõenäosuse näkkamiseks ajastusega loen väga madalaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, korra kuus ikka kirjutan siin. Triipe olen püüdnud alates aprillist . Ise olen 33 aastane. Eelnevalt on mul 11 aastane laps. Nüüd kui 6 kuud püütud sai, otsustasin ovulatsiooniteste proovida ja ei saanudki positiivset tulemust sinna. Praegu kohe peaks ka hakama ovulatsiooniaeg. Täna tegin testi jälle negatiivne. Kui selle nädala jooksul positiivset tulemust ei saa siis ilmselt jälle ei toimu. Tsükkel on mul peaaegu alati sama pikk 28, 29 päeva. Kuigi septembris oli imelikul kombel vaid 25 päeva. Päevad on vererohked, võibolla selles ongi asi. Vanasti polnud nii vererohked, aga 1,5 aastat peale pillide lõpetamist muutusid äkki päris vererohkeks. Käisin arstil ka mingit probleemi ei leitud. Nüüd hakkangi mõtlema juba, et äkki mul ei toimugi üldse ovulatsiooni või kui peaks vahel toimuma ja rasedaks pole jäänud, siis on mingi muu jama.

Tervitades L.33

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV teste joomine, pissimata olek jms. ei mõjuta ????

On ov teste mida mõjutab, minu ribatestide juhendis oli kirjas, et paar tundi joomata ja 4h pissimata peab olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 00:03; 14.10 17:58; 31.10 12:36; 31.10 12:37; 01.11 11:08; 01.11 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

L33-le, ovulatsiooniteste on erinevaid. Plaat-ovulatsioonitesti pole ma kunagi positiivset saanud, alati on testjoon nõrgem olnud, aga rasedaks ometi jäin ka sellisest nö negatiivse testiga vahekorrast. Ilmselt mul LH tõus nii lühike,et raske sellele pihta saada,ma mitu korda päevas pole testi teinud. Ikka mõjutab ka vedeliku joomine ja pissimata olek,sest need mõjutavad uriinis ju LH kontsentratsiooni. Teist tüüpi testid,mida olen proovinud, on Clearblue Advanced digital ja kui olen neid kasutanud,olen igas teste tehtud tsüklis saanud positiivse testi,st ovulatsioon toimub. Ka ultraheliga on see üle kontrollitud.
Chikibriki-mõõtsin basaali mõned kuud,see muutus lõpuks nii rutiinseks, et isegi näd vah ärkasin sageli hetkeks sama vara kui argipäeviti,mõõtsin ära ja magasin edasi. Oli muidugi vabu päevi,kui magasin õige mõõtmisaja magusalt maha,aga suurt pilti see ei muutnud. Minul joonistusid igas tsüklis väga sarnased graafikud, aga praegu enam ei mõõda,sest tunnen,et mulle mõjub paremini,kui end nii palju ei jälgi.
Merimaarja

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 18:56; 15.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei. Tuletan ennast ka meelde. Juba homme on käes päev kus ma lähen hüsteroskoopiale. Põnev????

Ewe, täitsa triip mis triip ????
Õnne veel päris ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi veel kasutab Maybe baby OV pulk testrit.
Väga mugav kasutada ja lõpuks sain täpselt teada millal mul OV toimub.
Mul sellega esimene kuu proovitud ja mugav korduvkasutatav.
Täna DPO7 ja mingit tunnet pole.
Testi ei tee veel niipea ja kui päevad tulevad siis ei hakka üldse ostmagi rasedustesti.
Pole mõtet end kurvastada.
Ilusat triibulist oktoobrit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei!
Mina siis see, kes 1,5 aasta eest kaasaga “rohelise tule” andis ja otsustasin asja süsteemsemalt võtma hakata ja oktoobris OV teste kasutada kuni positiivse tulemuse saan.
Testisin CD10-CD21, positiivne tulemus oli CD 20 (pildil ülevalt teine, veidi heledamaks kuivanud aga alguses oli peaaegu sama). Mõnel päeval tegin kaks testi (nii lõunal kui õhtul), CD13 jäi aga täiesti vahele, kuna lihtsalt mitu korda läks meelest ja läkski päev õhtusse ilma, et võimalus oleks avanenud.
Õigel ajal panustada ka ei õnnestunud, aga eks proovib uuel kuul uuesti, uus varu OV teste on ka olemas, et kinnitada OV toimumist CD20 paiku (testin ilmselt alates CD12 siiski vms..).
*Üritasin tulemust kinnitada ka maybebabyt kasutades (hommikuti, nagu peab) aga no see näitas küll aiateibaid 😀

Pilt siis ka mu katsetustest: https://www.upload.ee/thumb/10588859/P_20191008_083246_vHDR_On_1.jpg

Edu kõigile ja kaunist sügist!

PS. Tööl OV testimine.. ugh tüütu 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina sain täna dr Rassi kabinetiga kontakti ja panime kirja pika skeemi algusaja. Selleks on 29. oktoober, mil saan menopausi süsti tuharasse. Tunded on nii tugavad ja vastakad. Ühest küljest hirm ja segaduse tunne, et miks pean sellist asja läbi tegema, teisest küljest suur rõõm, et on mingi reaalne võimalus ja reaalne lootus!!! Mulle tundub, et kokkuvõttes on see rõõm suurem.

Teiseks veel, kuna mul on hetkel CD5 ja nädala pärast on ovulatsioon, siis peaks olema CD20 veel teoreetiline võimalus rasedustesti teha enne menopausi süsti… Kui sinna peaks kasvõi õhkõrn triibuvari ilmnema ülivarajasega, siis… Kui mitte, siis süst tuharasse ja algab teekond.

Liblikas

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 23:44; 12.10 21:54; 14.10 23:13; 16.10 19:56; 18.10 19:28; 24.10 22:09; 24.10 22:18; 29.10 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selles rubriigis lugeja ja vähene postitaja olnud alates teise lapse soovist peale. Triibud tulid ja ei saanud enam siin kaasa väga rääkida. Samas olen jäänud lugema.
Peaasi, et ärge andke alla ja olge positiivsed. Ma tean muidugi omastkäest, et oma lugu tundub kõige lootusetum. Ootaja aeg on lihtsalt pikk ja iga kuine pettumus, kui triipe pole tekitab juurde masendust.
Mul on diagnoositud pcos ja teist last soovides elasime mehega lisaks veel ka kaugsuhtes ja üsna raske oli õigel ajal panust anda. Hetkel ootame oma kolmandat last ja mõtetes mõlgub, et äkki võiks veel üks olla :).

Palju positiivseid mõtteid Teile ja usku enda suhtesse.

Queen 24+5

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD1, luteaalfaas oli seekord tavapärase 11p asemel 10 päeva ainult. Homme hommikul analüüse andma.
Peale 1,7a proovimist on suht lootusetuse tunne peal ja tahtmine alla anda.
Teistele triibulist sügist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei naised!

Olen ka vaikselt siin teile kaasa elanud ja ise soovin ka triipe püüda 🙂 Meil ka nimelt sellega natukene keerulised lood. Aga mina küsiksin milliseid ov teste te soovitate teha? Ise olen teinud mõnda aega tagasi CB omasid. Nüüd soov uuesti testimisega alustada. Ja kust nt oleks neid CB teste mõistliku hinnaeest saada?

Päikest teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L33-le, ovulatsiooniteste on erinevaid. Plaat-ovulatsioonitesti pole ma kunagi positiivset saanud, alati on testjoon nõrgem olnud, aga rasedaks ometi jäin ka sellisest nö negatiivse testiga vahekorrast. Ilmselt mul LH tõus nii lühike,et raske sellele pihta saada,ma mitu korda päevas pole testi teinud. Ikka mõjutab ka vedeliku joomine ja pissimata olek,sest need mõjutavad uriinis ju LH kontsentratsiooni. Teist tüüpi testid,mida olen proovinud, on Clearblue Advanced digital ja kui olen neid kasutanud,olen igas teste tehtud tsüklis saanud positiivse testi,st ovulatsioon toimub. Ka

Merimaarja

Tänud Sulle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katz90, ovulatsioonitestid.ee lehelt saab tellida. Tōenäoliselt otse välismaalt kusagilt tellides saab ka odavamalt, aga sealt tuleb päeva paariga ja hinnad ka ok minu meelest. Olen sealt korduvalt erinevaid asju tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Minu eilne ov test oli küll nii hele, et pea olematu. Ehk siis ov oli ikka sinna laupäeva, pühapäeva vahele. Kui olid kõige tumedamad triibud.Siis ov aeg ka tsükli järgi pidi olema. Cd8-cd9. Siis tsükli pikkus 23 päeva. No mine tea. Panustatud sai ja igaks kümneks juhuks ka täna veel tuleb seda teha???? saame näha. Täna cd11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mul on selline nokk kinni saba lahti tunne. Käisin täna viljatusravi arsti juures, et siis proovide vastuseid analüüsida. Kokkuvõtlikult võib öelda, et mul on kõik hästi. Mingi näitaja on veidi kõrge, aga see las ta siis olla. Ma ei saanudki aru, kas see siis mõjutab midagi või mitte. Mehel on kirjutatud, et viljastamine loomulik: jah, aga kuna kontsentraat madal, siis saatis meestearstile konsultatsiooni. Mulle ütles, et võib mu ka siis läbi vaadata, kui mul süda sellest rahule jääb. Tulemus: PCOM ovaariumid, sonograafias ovulatoorne menstruaaltsükkel – küps foll või ovulats mõni tund tagasi toimunud, ootab spontaanset rasestumist kuni suvi 2020 kui rasedust ei saabu – tulla tagasi. Ses suhtes tore, panustasime pühapäeval pärast planeeritud pausi, et poisse veidi kinni hoida, eile siis igaks juhuks veel ja pärast tänast arsti polnud enam midagi kaotada,panustasime veel. Arst ütles, et kui mul isu raha kulutada, siis võin inovo+inofolic võtma hakata, et halba ei tee. Kui ma pärast vaatasin, palju 3 kuune kuur maksab (u.250e), siis sain ta kommentaarist natuke aru isegi. Kui ma küsisin PCOM ovaariumite kohta, et mida see tähendab, siis vastati, et seda see tähendabki. Kas keegi oskab täpsustada, ma saan aru, et polütsüstilisi munasarju mul ei ole, aga midagi nagu on. Aitäh!

Ikka kahte triipu soovides!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oeh…ööde kaupa lugenuna on pea nii sassis, ärevus laes ja mõtlen, et kohe nüüd vaja tegutseda…
Alustuseks annan end üles. Mina siis 39, lasteta, pool elu igatsenud juba.
Tänaseks on hea partner, kes samamoodi lapsi igatseb, 40+ (kõik analüüsid geenitestideni korras).
Otsustasin uue arstiaja panna (huvitav juhtum oli registratuuri helistades. Teatasin, et soovin oma arstile, kuni aega otsis, küsis kas rase? Ma vastu, et ei, aga väga tahaks. Tema seepeale, et viljatusarstile siis ju soovite… Olin kui puuga pähe saanud, enda viimatise arstivisiidi põhjal terve ju. Ja tema pani hooüis sinna aja, vastasin vaid jah ????. Õnneks sai 2 nädalat varem sinna aja ja nüüd siis ootan jubeda ärevuse saatel aega viljatusarstile…ainus, mida registratuur sai näha, on ik. See vist andis hirmsa häire seal ????.
Ja nüüd siin lugedes tunnen end kuult kukkununa, passi vaatamata oli enesetunne hea (koos teat. igatsusega, aga siiski).
Jälgin siin OV, oli FLO hinnangul kolmap. (Mitte midagi ei tundnud,
), reedel olid kõik sümptomid, äkki tuli voolus (läbipaistev, aga jäi venitamata …????), püksid olid päris märjad (vabandust ka) ja munasarjavalu või pakitsus oli väga tuntav.
Panustasime esmasp. Ja teisip. Seejärel tuli reede üsna tug. eelpoolmainiutd tunnused…mida hindan tunnetuslikult OVks.(kerge ebakindlusega)… Panustasime laup.õhtul ja pühap.
Esmaspäeval olid kõik järgmised tunnused: pea paks, käis veidi ringi kummalisel ajal, keset päeva. Lõunast hakkas praeleib väga vastu…ja õhtuni ajas krookse üles…(kahtlustan ka kooki ja õunu)… öösel oli temp. Juba kindlasti kõrgem (jäi kraadimata). Täna ehk teisip. enam sümptomeid pole. DPOd ei oska nüüd arvutada..kas võtta kolmapäeva järgi, või reede. CD on 22.
Kogenuma triibupüüdja hinnang oleks väga tore.
Ja veel pakitseb küsimus ka, et mida elustiiliga teha saaks, kohe homme hommikul. Kas keegi midagi erilist sööb ka (foolhapperikkad toidud võima ei tea mis), üldiselt olen väga valiv ja kõik, mis väga tervislik, see on lemmik…isegi vastiku maitsega asjad, söön ja kõik ????. (50+ kg). Liigun, joogatan, võimlen. Üle pika aja ei muretse ega stressa (varasemalt paras stressipall)…

Triipe ainult triipe ????!
Mann.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.10 20:47; 16.10 17:01; 16.10 19:09; 17.10 23:11; 18.10 12:19; 22.10 10:59; 24.10 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mannile- ma õppisin oma ov tunnetama ov-teste kasutades ning ka voolust jälgides, aga kõik see võttis ikka mõne kuu aega. Tundmused ja sümptomid on naistel erinevad. App-d märgivad ennustatava ov päeva arvestades andmeid, mis oled settingutesse kirja pannud ning arvestades eelnevaid tsükleid. Mul nt eeldatav ov cd13,kuid reaalselt cd11-15, st kõigub üsna palju.
2poja emmele-mul oli ka luteaalfaas pikalt 10-11 päeva, siis avastati,et prolaktiin kõrge. Kui prolaktiini raviga ( bromokriptiin) kontrolli alla sain,siis seejärel luteaalfaas täpselt 12 päeva,mida loetakse normaalseks. Ehk sul ka analüüsides tuleb miskit välja,mida korrigeerida saab.
Suur aitäh Queenile,kes optimismi süstib, seda on väga-väga vaja. Mina tunnen ka aeg-ajalt täielikku lootusetust ja siis on sellisest postitusest palju abi ja tuge.
Merimaarja

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 18:56; 15.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Minu eilne ov test oli küll nii hele, et pea olematu. Ehk siis ov oli ikka sinna laupäeva, pühapäeva vahele. Kui olid kõige tumedamad triibud.Siis ov aeg ka tsükli järgi pidi olema. Cd8-cd9. Siis tsükli pikkus 23 päeva. No mine tea. Panustatud sai ja igaks kümneks juhuks ka täna veel tuleb seda teha???? saame näha. Täna cd11.

Ovulatsioon toimub 12-36 tundi peale seda kui sa positiivse tulemuse testile saad. Siis kui triibud on sama intentsiivsusega või testtriip tugevam kui kontrolltriip on kõige soodsam aeg vahekorraks aga see ei tähenda, et siis ovulatsiooni toimub.

ewe, kas sa oled testi korranud? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.10 10:21; 13.10 22:15; 14.10 08:11; 14.10 09:29; 15.10 22:43; 18.10 07:51; 18.10 09:57; 19.10 09:34; 25.10 22:29; 30.10 20:19; 30.10 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te kõik räägite siin oma viljajatest ja vesistest voolustest aga huvitav minul pole sellist voolust eriti kunagi olnud,no kui siis üliharva,kas see võib olla ka näiteks põhjuseks miks triipe ei tule? Kuigi iga kuu olen saanud püsiva naerunäo ov testile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Minu eilne ov test oli küll nii hele, et pea olematu. Ehk siis ov oli ikka sinna laupäeva, pühapäeva vahele. Kui olid kõige tumedamad triibud.Siis ov aeg ka tsükli järgi pidi olema. Cd8-cd9. Siis tsükli pikkus 23 päeva. No mine tea. Panustatud sai ja igaks kümneks juhuks ka täna veel tuleb seda teha???? saame näha. Täna cd11.

Ovulatsioon toimub 12-36 tundi peale seda kui sa positiivse tulemuse testile saad. Siis kui triibud on sama intentsiivsusega või testtriip tugevam kui kontrolltriip on kõige soodsam aeg vahekorraks aga see ei tähenda, et siis ovulatsiooni toimub.

ewe, kas sa oled testi korranud? ????

Jah kullake ma tean millal ov toimub peale positiivset testi????
Ma lihtsalt eile ei testinud. Viimane testid olid olematu triubuga. Kõige intensiivsemad triibud sain reede, laup. Selle järgi arvutasingi ov aja toimuvaks laup või pühap. AGA igaks juhuks ka eile panustatud, no iial ei tea ju seda keerulist naisekeha???? Kuna ei testinud. Mina olen ov testile saanud triibud peaaegu sama tumedad mõlemad. Aga mitte kunagi sama tumedad või tumedadamad. Ja ov on toimunud siiski. Kindlaks tehtud UH-s.Oli perioode, kui olen minagi ov testidega mässanud, aga mitte pidevalt. Elame näeme nüüd.

Aga üks asi kindel, et ma ei taha küll seda IUI, olen selle kohta isegi lugenud/kuulnud, et see suht mõtetu aja raiskamine. Minna pigem täispanga peale välja???? aga kõik selgub.
Rasvaseid triipe siia kuusse veel????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga hommik teen nüüd testi.. triip tumeneb ja tumeneb 🙂
tubub, et läks täkkesse. peaks olema siis 5+2 ja tähtaeg 15 juuni paiku. Sain aja 28.okt eks siis paistab kaugel oleme.

ewe

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 18:35; 13.10 19:58; 14.10 07:52; 16.10 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ewe, nii tore! Palju õnne!
Ma võitlen endaga, et mitte minna rasedusteste valmis ostma, sest elu on näidanud, et ma suudan hoiduda tegemast ainult seni, kui mul neid kodus pole. Täna DPO8. Kas keegi umbes sama kaugel, kes plaanib selle nädala lõpus testida? Ühisrinne äkki motiveeriks mind paremini ootama…
sisetunne on seekord kuidagi väga hea

Guguu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 02.10 09:42; 06.10 22:32; 10.10 14:47; 12.10 18:38; 13.10 14:22; 14.10 12:14; 16.10 11:21; 16.10 11:48; 16.10 12:15; 16.10 22:43; 17.10 18:12; 17.10 21:20; 18.10 08:42; 18.10 08:50; 18.10 12:17; 19.10 09:14; 20.10 11:46; 22.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ewe – õnne palju palju 🙂
Guguu – minul sama – DPO8. Testi, aga, ma ei tea, kas on mõtet tehagi. Viimane vahekord pühap õhtu, esmaspäeva õhtune ov test padupositiivne (infoks et esmasp vara hommikul arst veel nägi folliikelit 23mm) ja no esmasp öösel vastu teisipäeva selline valu kõhus, et magada ei saanudki – kiskus, surus, torkis jne. Teisipäeva lõunaks enesetunne ok jälle ja kolmap temp tõusis. Võiks ju viidata ov korralikule toimumisele, AGA 🙂 :
Esiteks: kas pühapäeva õhtusest panusest piisas, ajadtus jääb pigem liiga varsjaseks?
Teiseks: kas ov ikka toimus korralikult? Äpi bbt graafikut minu selge tõus ei huvita ja ov-d ei näita, kuna tsükli esimese poole temperatuurid liiga kõrged (clomifeni võtmise ajal).
Et ma ei teagi. Test mul kodus olemas, kas teen ka – kui siis pühap hommikul. Kuidas Sina plaanid, Guguu?

Lu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 21:11; 03.10 14:55; 10.10 21:23; 16.10 11:36; 16.10 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ewe, suured ōnnesoovid!

Guguu, mul DPO10.. vōin sulle pöialt hoida 🙂 Enda kohta juba tean et see kuu pole midagi loota.. selle vōrra lihtsam isegi muule argisele eluolule keskenduda jne. Aga testimise kambajōmmi minust pole, kui päevad just megalt ei hiline nagu vahetevahel kipub olema..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 354 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019