Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 358 )

Teema: Oktoobri triibupüüdjad 2019

Postitas:
Kittike

Mul päevade eel määrimine tavaline aga veel hoian hinge kinni. Päevasid pole alanud ja määrimine kadus. Ise ei taha väga loota isegi, muidu kukun kõrgelt. Eks esmaspäevani veel aega ka.
Olen otsustanud, et rasedustest ei tee enne kui päevad ära jäävad. Pole koju ühtegi ka sp ostnud, muidu ju kipitab🙄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiseeeeed, mina, pühapäevatestijate innukas kambajõmm, vedasin teid alt ja tegin täna hommikul testi. Kõht oli tühi ja iiveldas ja test kodus olemas, sellepärast. Ov kahtlustan eelmine teisipäev (täna siis DPO10? ma pole enam oma lugemisoskuses veendunud). Ja tee või tina, ka mina olen nüüd hädas oma “kuivamistriip vs päris” teemaga, nagu Chups veel veidi aega tagasi. Ja kuna mul ka eelmise rasedusega oli triip selline, et silmaga nägi, aga pildile püüda ei õnnestunud, aga ometi tumenes edasi, siis ma olen no väga lootusrikas ka väga heledate triipude osas. Seekord, erinevalt eelnevast, mingit heleda vere tilka ei kohanud. Ma proovin pildi panna oma tänahommikusest testist, arvake midagi. Nii või teisiti testin teiega nüüd pühapäeval uuesti. Test oli muidu BioCard 10IU.
Aga eel-lugu oli selline, et tegin testi ära esimesest hommikusest uriinist ja oli padunegatiivne. Eelmine kord kui see olematult hele triip tuli, siis ta tuli kohe vähemasti. Vaatasin äkki minutikese, siis olin nii pettunud et läksin kööki putru keetma. Ja uuesti vaatasin alles siis kui puder valmimas oli, niiet 20 minutit võis vahe olla. Ja siis oli selline, nagu pildil.
Niiet tekke aja järgi võiks kuivamistriip olla, aga samas ma olen alati samu teste kasutanud, sh eelmine kuu, ja siis ei tulnud küll kuivamistriipu, jälgisin selle mõttega ja vaatasin veel hoolega vahetult enne ära viskamist tund aega hiljem.

Guguu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naiseeeeed, mina, pühapäevatestijate innukas kambajõmm, vedasin teid alt ja tegin täna hommikul testi. Kõht oli tühi ja iiveldas ja test kodus olemas, sellepärast. Ov kahtlustan eelmine teisipäev (täna siis DPO10? ma pole enam oma lugemisoskuses veendunud). Ja tee või tina, ka mina olen nüüd hädas oma “kuivamistriip vs päris” teemaga, nagu Chups veel veidi aega tagasi. Ja kuna mul ka eelmise rasedusega oli triip selline, et silmaga nägi, aga pildile püüda ei õnnestunud, aga ometi tumenes edasi, siis ma olen no väga lootusrikas ka väga heledate triipude osas. Seekord, erinevalt eelnevast, mingit heleda vere tilka ei kohanud. Ma proovin pildi panna oma tänahommikusest testist, arvake midagi. Nii või teisiti testin teiega nüüd pühapäeval uuesti. Test oli muidu BioCard 10IU.

Aga eel-lugu oli selline, et tegin testi ära esimesest hommikusest uriinist ja oli padunegatiivne. Eelmine kord kui see olematult hele triip tuli, siis ta tuli kohe vähemasti. Vaatasin äkki minutikese, siis olin nii pettunud et läksin kööki putru keetma. Ja uuesti vaatasin alles siis kui puder valmimas oli, niiet 20 minutit võis vahe olla. Ja siis oli selline, nagu pildil.

Niiet tekke aja järgi võiks kuivamistriip olla, aga samas ma olen alati samu teste kasutanud, sh eelmine kuu, ja siis ei tulnud küll kuivamistriipu, jälgisin selle mõttega ja vaatasin veel hoolega vahetult enne ära viskamist tund aega hiljem.

Guguu

Näita pilti, 20 minutiga minu arust verl kuivamistriip ei tule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/10610554/20191018_082601.jpg

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guguu

Kuule see ju roosa triip! Minu srust jumala õige värk!

E.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guguu

Minule tundub ka triip, kuid kahjuks mina seda ei usaldaks. Aja tõttu. Mul ov testid enamus sellised, et triip tuleb siis kui liiga palju aega on möödas.
Aga lootust annab see igal juhul 😊😊

Piripiiga

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Guguu minu arust ka ilus triip. Mulle tundub küll, et test pole kuivanudki veel, vähemalt pildil ei paista. Seega ei saaks kuivamistriip olla.😊
Pühapäeval triip kindlasti rasvasem😊

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Triibulistele õnne, triibulootustele pöidlad ja kurbadele pai!

Guguu – ühtegi vastust ei tohiks tõlgendada, mis on tekkinud või mille tekkimist on märgatud peale juhendis öeldud aega. Küll aga näeb Su triip üsna reaalne välja ja lootust on kuhjaga. Mis seal ikka – homme uus test ja siis kullipilguga jälgima, mis hetkel triip jumet võtab 😉

Minul käis mees nüüd korduvspermaproovi andmas ja kuigi näiteks liikuvus on oluliselt paranenud ainult 3 nädalaga (edasiliikuvad spermid 15%lt 28%le, norm oleks üle 40%), siis morfoloogias normaalsete spermatosoidide % on langenud 8lt 6le (norm suva interneti allika põhjal üle 15, aga nova vita lehel WHO andmete põhjal üle 4). Spermatosoidide arv jällegi on tõusnud 17 mlj 31mlj peale (norm suva allika põhjal üle 40, NV põhjal 15).

Eks need näitajad ole igate pidi seal alumise normi juures (alla selle), aga hea on see, kui midagigi on parenenud. Samas tekib küsimus, et miks nt mikroskoopia ja morfoloogia on mõnevõrra kehvemaks läinud? Mitte küll väga ulatuslikult, aga siiski. Liikuvus on kindlasti paremaks muutunud tänu vitamiinidele (ostsin mehele tervisepüramiid m.e.e.s. vitamiinid, mis on vähemalt spermale mõjuvate ainete osas üsna sarnane oluliselt kallimale sermatropile), aga mis mikroskoopiale ja morfoloogiale on siis niipidiselt mõjunud?

Ja küsimus nüüd neile, kelle mehed on krõbistanud peale spermaanalüüsi sermatrop vitamiine – kuidas on muutunud mikroskoopia ja morfoloogia kordusanalüüsides? Ja kas analüüside vahe oli samuti 3 nädalat/kui pikalt mees neid vitamiine järada jõudis? Hetkel meenub, et kuna esimesi vastuseid nägime paar päeva hiljem peale analüüsi ning lisaks siis tänu just algavale nädalavahetusele lükkus vitamiinide ostmine edasi, siis lõppkokkuvõttes jõudis mees neid m.e.e.s vitamiine süüa vaid 2 nädalat.

Üldiselt olen kursis, mida mees tegema peaks-teha ei tohiks, et sperma kvaliteedile kaasa aidata, aga nüüd uurin siis veel asju, mida süüa või mis aitaks veel kaasa morfoloogia parenemisele (peale vitamiinide)?

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuivamistriip ei ole roosa, sinu testil näen ma värvi küll. Minu arvates on õige triip 🙂 ja 20 minutit pole tõesti piisav aeg kuivamistriibu tekkimiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

guguu mina kui onestep ekspert ütlen, et võimalus on 50:50. Tee peale lõunat veel üks test, hea kui suudad pissipausi võimalikult pikaks venitada. Veel parem: kuna onestep on nii aeglane test, mine hangi benu roosa korgiga test ja tee ära. Mitmes DPO sul on? Ma tegin samasuguse onestepi dpo 9/dpo 10, kahtlesin, tegin roosa benu ja see näitas 2. minutil üsna kindlat triipu.

elli-ly, mina jäin loomulikul teel rasedaks kui mu mehe morfoloogia oli 6% (üks tähtsamaid parameetreid sperma juures)

Pöidlad!

Teate naised, ma tunnistan teile midagi üles. Sain triibud juba aprillis 5. tsükli üritamise järel, aga pole siiani suutnud siit lahkuda. Loen ja hoian pöidlaid teile iga päev! Ja teate, mis ma otsustasin? Vaatamata sellele, et ma saan nädala pärast 42, tulen ma aasta pärast siia teie juurde tagasi! Muidugi mitte teie juurde, sest teie kõik olete selleks ajaks juba triibulised või värsked emmed. Aga jah, kui kõik asjaolud soodsaks osutuvad, on mul salajas soov paluda looduselt võimalus anda elu veel ühele lapsele.

Vapper (31+0)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Elli-Ly

Vapper– Sul ikka hullud plaanid 😀 Aga edu oma plaanide täitmises. Südamest loodan, et saan Sinuga siis juba uuesti triipe püüdma hakata, aga et sedapuhku ka minul oleks käsil siis juba teise beebi meisterdamine, mitte jätkuvalt oma esimese beebi triibuliste ootamine.

Saan aru, et see morfoloogia on loomulikult oluline, aga palju olulisem olevat liikuvus. Ehk siis lihtne matemaatika ütleb, mida suurem on spermatosoidide hulk (vist vastab normidele), seda suurem on ka arvuliselt see 6% terveid spermatosoide ja mida suurem on liikuvus (paari nädalaga juba 13% parenenud), seda suurem on tõenäosus, et võimalikult palju nendest vähestest tervetest spermatosoididest ikkagi õigesse kohta jõuaksid. Mind lihtsalt hirmutab see, et 3 nädalat tagasi oli morfoloogia 8%, nüüd juba 6%, et kas siis veel 3 nädala pärast oleks juba 4% või oli tegu ajutise langusega ja järgmine kord oleks jälle kõrgem tagasi (järgmist analüüsi plaanis pole). Eks need andmed ka ju natukene ole hetkeolukorrast mõjutatavad.

Hirm on suur ebaõnnestumise ees, sest ma lihtsalt füüsiliselt ei jaksa oodata enam. Olen ikka mõelnud ka täiesti triibupüüdmise lõpetamisele, sest lihtsalt olen nii kurnatud sellest igakuisest pettumisest jms. Mitte, et ma tegelikult lõpetada tahaksin. Arstiga jäi jutt, et uuel aastal vaatan edasi, et kui selleks ajaks ei ole õnnestunud, siis tuleb ka LAP ikkagi kaalumisele.

Kui minul täitus aasta triibupüüdmisest, alustas ka parim sõbranna triibupüüdmist. Ma tunnen ennast lihtsalt nii halva sõbrannana, aga ma tema ebaõnnestumiste üle olen tundnud lausa natuke rõõmu, et mul oleks siiski lootust enne teda oma triibulised kätte saada. Ma tean, see on kohutav ja väga inetu minust, aga ma ei saa ju sinna midagi teha – triibupüüdmisega kaasnevad emotsioonid teevad oma töö 🙁 Et ma väga kohutava inimesena ei tunduks, siis ütlen kiiresti otsa, et loomulikult mul oleks tema triibu uudiste üle ikkagi väga hea meel, aga ma tahaks, et saaksin vähemasti koos temaga rõõmustada, mitte üksinda kurb olla.

Oeh. Emotsioonid seinast seina… Mõtlen parasjagu, et kas teha juba esimene OV-test täna (CD10), või veel liiga vara. Viimasel ajal on OV toimunud üsna täpselt CD13 ja tsükkel 26 päeva pikk. Aga viimane tsükkel toimus OV CD15, päevade eelne määrimine algas juba DPO6 ja kestis üle nädala, kuni siis lõpuks DPO 15 algasid lõpuks päriselt päevad. Kes minu looga kursis pole, siis eelmine tsükkel puudus ravi järgse seksi keelu tõttu võimalus panustada. Ja ma südamest loodan, et see niiiii meeletult pikalt kestnud määrimine siis oligi ravist ikkagi tingitud, kuigi antibiootikum sai võetud sellest eelneval tsüklil, mis toimus täisti normaalselt. Lisaks ei ole mulle päevade eelne pikem määrimine väga võõras (senini max 5 päeva).

Saigi jälle pikk jutt kirja ja ühtlasi ennast natuke tühjaks räägitud. Kel häid sõnu jagada, siis loen ikka, aga püüan veidi kirjutamisest jällegi tagasi hoida, sest mingil põhjusel toob kirjutamine just eriti aktiivselt emotsioonid esile.

Kuniks aga mul endal uudiseid pole, sisi teile uhkeid triipe!

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle 🙂 Ei leia suures elevuses kuidagi rahu täna ja kuna kellegi teisega pole jagada ja mehelegi ei taha veel hõisata, siis jagan veel teiega mõningaid mõtteid ja loodan et ei ummista siin väga foorumit. Otsisin välja oma eelmise lapse esimese rasedustesti – selle sama, millest rääkinud olen, et väga hele oli. Panen võrdluspildi ka, sinine laiem riba siis tänane ja roheline kitsam riba esimese lapse oma.
Kokkusattumusena leidsin veel, et mõlemad tehtud (küll eri kuude, vastavalt siis 18.01 ja 18.10) 18.-ndal kuupäeval.

https://www.upload.ee/image/10611001/20191018_120825.jpg

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vapper, Sinu plaan ja idee on väga normaalne ja äge, mitte eriti hull.. 🙂 Soovin vaid soovide täitumist ja parimat!
Mitmendat beebit ootad?

Mann

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Guguu, testi nüüd päeval veel!

Mul cd14 ja hommikune ov test peaaegu positiivne, õhtul loodan positiivse kätte saada ning muidigi ka panustada.

E.

Please wait...
Postitas:
Sarii

Tere! Flo järgi oli ov 8 aga munavalge voolus juba 6ndal. Praegu nüüd teist päeva järjest seest hell ja keerab, ka alakõht ja selg annavad ka tunda vähe. Viimane vahekord oli 3ndal, päevad peaksid hakkama 25.10. Kas on võimalus? Ise ma muidugi ei usu hästi. Aga kas pms võib ka nii tunda anda? Pole enne sellist asja kogenud.
Triipe püüame alates maist 2019

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

“Vapper, Sinu plaan ja idee on väga normaalne ja äge, mitte eriti hull.. 🙂 Soovin vaid soovide täitumist ja parimat!
Mitmendat beebit ootad?

Mann”

Ei tasu teiste kommentaaridest sõnu ümber väänama hakata, et neid halvas valguses näidata 😉 Vapper teadlik, kuidas ma talle 110% kaasa elan ja “hullud plaanid” oli samuti huumoriga kõige paremas mõttes kirjutatud. Kui tegelikult taustast pole teadlik, siis jätkem ikka tõlgendamise siiski osaliste ülesandeks. Susserdavaid Kägusid siin niigi piisavalt, kes armastavad puid alla visata kõigile, kellest nad aru ei saa.

Ei ütle seda pahaga, vaid ma ei taha, et keegi nüüd arvaks, et ma Vaprasee või tema plaanidesse halvasti suhtun. Vastupidi – algusest peale talle kõvasti pöidlaid hoidnud ja kaasa elanud, sealhulgas ka nüüd, kui tal rasedus juba otsapidi lõpusirgel! 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elly-Ly, sa ei uurinud rohkem vitamiinide kohta, aga ehk see uurimus aitab ikkagi? : )
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3863556/

Ashwagandha juurikas. Numbrid on kyll paljulubavad seal (vaata Table 2)

-Bad0

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Ma tahtsin teise teemasse kirjutada ja soperdasin.
Seepärast praegu siin selline mõttetu postitus.
Kohtumiseni novembris!

Please wait...
Postitas:
Mannike91

Oeh, mõttest et mu testid valetavad st clearblue valetab ja vilgutab palju, lasin mehel testi teha. Noh et aru saada, kas mu test valetab või mitte… Ma tõesti arvasin,et talle tuleb negatiivne, kuid minu üllatuseks tuli talle “peak” ja nüüd ei saa 2p testi kasutada 🙂 Palun tehke mulle selgeks, miks talle lõi ette “Peak”.

Tean,et see oli rumal mõte,

Mannike

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guguu, tundub täitsa triibu moodi! Hoian sulle pöialt, et aina tumeneb!

Ise ootan ämmaemanda visiiti, et näha, kuidas pisike süda tuksub! Veider on, et sümptomeid ei ole.

Loodan, et siia kuusse mahub veel palju triipe ja saaksime koos ootama hakata!

AE

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mann, mul on esimesest abielust 3 suurt last ja nüüd ootan meie 1. ja minu 4. Mõtlesin, et kuidas ma oma mehe ainult 1 lapsega jätan, 2 oleks just paras 😀

Elli-ly, ei Manni kommentaaris ega sinu kommentaaris polnud minu jaoks midagi halvustavat – vastupidi, mõnes mõttes see ongi hull idee 😀 Üks asi on vanus, teine asi mida te ilmselt ei tea on see, et mul on seljataga juba 3 keisrit ning tulemas 4. lõikus. Praegu on kõik väga hästi, aga iga korraga riskid tõusevad. Vot see on probleem, mitte vanus. Aga probleemidega tuleb tegelda nende tekkimise järjekorras, nii et elame, näeme.

Vapper (31+0)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei kõikidele uutele ja ka “vanadele”. Pole ammu siia kirjutanud ja ka lugenud. Mõtlesin, et paus kuluks ára kuna triipe püüdnud nüüdseks 1.5aastat umebes ja tulemusteta. Mees kontrollis kãinud ja soovitati kolm kuud võtta sermatrop vitamiine. Minul kõik testid, proovid tehtud, need korras aga arst soovitas LAPile minna. Praegu mõtlengi, et kas kohe aeg sinna panna või siis siiski oodata🤔 sest kui LAP ka midagi ei tuvastata valesti olevat siis ongi jargmine samm IVF…oeh loodan siiski ennem triibud saada. Vanust on 30 ja 1 laps 9aastane on olemas. Meest vahetanud ei ole sellep.mõtlengi no miks need triibud nii kaua oodata lasevad. Hetkeseis dpo9-10 ja lõunane lambikas test oli negatiivne…isegi ei tea kas test oli 10 või 25 aga mingisugune sinises pakis pregna test. A ja pãevad peaksid teisipãeval hakkama ja no üldse ei oota.
Igaljuhul kiireid rasvaseid triipe meile 😊

Kts.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Ma nägin täna unes, et ma sain rasedustestil kaks triipu!!! Ja mitte lihtsalt kaks triipu, vaid testtriip oli niivõrd rasvane, millist ma mitte kunagi näinud ei ole. Testtriipu lähemalt uurides selgus, et see koosnes omakorda kahest triibust! 😀

Mida see kõik peaks tähendama, näitab aeg. Ma ootan, millal reaalsus järgi jõuab minu unenägudele. Paar kuud tagasi nägin, et arst näitas mulle läbivaatusel ultraheli pilti, kus tuksus üks südameke ja teatas kindlal toonil, et teile sünnib poeg. Nüüd kahe triibu unenägu… Mis edasi?

Vapper, super plaan. Mina täiega toetan sellist plaani! 🙂

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina tänan kõiki, kes kaastunnet avaldasid.

Triibulistele õnne!

Lõpuks helistas arst ka. Järgmisel nädalal peaks selguma, kas mul on lootust saada õmlbused või mitte. Ma isegi ei tea, kui ränk see operatsioon on ja kas sellega võib ka midagi halba kaasneda.

Nässu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hoidusin eile testi kordamast, sest olgem ausad, kui hommikusest väga kontsentreeritud (see oli tumetumekollane) uriinist nii ebaveenev triibuke tuli, siis ülejäänud päeva 20 helekollase pissimiskorra ajal ei tundunud tõenäoline rõõmustavaid kinnitusi saada. Tegin hoopis täna (CD11) hommikul uuesti, sama test, biocard. Kas keegi oskab kommenteerida, kas see ongi selline uimane test, mis triibu hiljem (ca 3 min) annab? Jõudsin esimese 3 minuti jooksul juba kõik halvad emotsioonid läbi elada, sest no testriba testjoone juurest nii valge mis valge. ja siis 3 minutit hiljem vaikselt hakkas tekkima, väga tumedaks muidugi ei läinudki, aga minu arust mõnevõrra parem kui eile. Ilmselt juhtus eile samamoodi. Aga omapärane aeglane reaktsioon, eelmise rasedusega ikkagi jäi testjoone koht kohe siis, kui uriin mööda riba üles liikus, tumedamaks, isegi siis kui vahe vaevumärgatav oli. Vasakpoolne siis tänane.

https://www.upload.ee/image/10614392/20191019_090057.jpg

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hoidusin eile testi kordamast, sest olgem ausad, kui hommikusest väga kontsentreeritud (see oli tumetumekollane) uriinist nii ebaveenev triibuke tuli, siis ülejäänud päeva 20 helekollase pissimiskorra ajal ei tundunud tõenäoline rõõmustavaid kinnitusi saada. Tegin hoopis täna (CD11) hommikul uuesti, sama test, biocard. Kas keegi oskab kommenteerida, kas see ongi selline uimane test, mis triibu hiljem (ca 3 min) annab? Jõudsin esimese 3 minuti jooksul juba kõik halvad emotsioonid läbi elada, sest no testriba testjoone juurest nii valge mis valge. ja siis 3 minutit hiljem vaikselt hakkas tekkima, väga tumedaks muidugi ei läinudki, aga minu arust mõnevõrra parem kui eile. Ilmselt juhtus eile samamoodi. Aga omapärane aeglane reaktsioon, eelmise rasedusega ikkagi jäi testjoone koht kohe siis, kui uriin mööda riba üles liikus, tumedamaks, isegi siis kui vahe vaevumärgatav oli. Vasakpoolne siis tänane.

https://www.upload.ee/image/10614392/20191019_090057.jpg

Guguu

Minu positiivsed silmad näevad eilse testiga ikka suurt vahet juba 🙂 ja nii raseduse alguses on täitsa normaalne, et triip kohe ei tule- ma kasutasin küll erinevat testi aga 14 DPO oli esimene päev kui ma kohaselt nägin, et midagi sinna tekib.
Palju õnne!
L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
MrsSmith

Guguu, mulle tundub ka, et väga korralik triip juba. Sain 12 DPO ka väga õrna triibu oma esimese rasedusega ja triip ei ilmunud ka kohe.

Tahtsin seda öelda, et siin grupis teiste triibupüüdmise lugude lugemine on mul võtnud pinge maha. Olen muidu kärsitu ja esimene laps õnnestus saada kohe esimese proovimiskorraga. Seekord teadsin küll, et ei pruugi kohe nii minna, aga ikkagi lootsin esimeselt kuult palju. Nüüd teine kuu on palju pingevabam olnud ja loobusin ka praegu ov testide tegemisest, sest eelmine kuu klappisid Flo äpp, sümptomid ja ov testi positiivne tulemus ajaliselt omavahel. Kui loen, siin teiste kommentaare, kes on juba pikaaegsed püüdjad, siis kuidagi rahunen maha, et ma ju alles alustasin sellega ja küll varsti õnnestub. Eriti tore kui mõni pikaaegne triibupüüdja saab positiivse testi, see annab kuidagi lootust ka teistele.

Hetkel mul peaks Flo ja sümptomite järgi olema 2 DPO ja CD 16. Panustatud sai ja nüüd ootan pp või sümptomeid, mis ajaks testi tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

@GuGuu, jep need testid on aeglased ja õrnad, aga see triip on triip, palju õnne 🙂

Kuna meil läks peale kaheksandat tsüklit õnneks, siis hea meelega müüksin maha meil ülejäänud Pregnacare His and Hers vitamiinid (30+30, meeste omast söödud 9, naiste omast 8). Sõime neid augustis, septembris triibud. Ei oska kas seal on seos või mitte 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Lisaks jäi üle üks digitaalne rasedustest (ilma nädalateta).
Annaksin kõik asjad ära 26€ eest.
Kui oled huvitatud, siis jäta kuidagi oma kontakt mulle ja vaatame, kuidas asjad sinuni saavad 🙂

Roosa Elevant (7+6)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Guguuu, väga hea triip ju! Õnnitlused!

Minul cd15 ja positiivne ov test käes!

E.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guguu, täitsa triip ju ja kenasti tumeneb ka, palju õnne 🙂

Ma tegin ka täna testi (eeldatavasti 10DPO) ja see oli täitsa negatiivne, mingit kuma ei tekkinud. Pp peaks neljapäeval algama, nii et aega veel on, aga eks näis.

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 358 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2019