Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 265 )

Teema: Oktoobri triibupüüdjad 2020

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:



Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun ka teiega. Püüdmas kolmandaid triipe, kodus 2 poissi. ????

Ovulatsioon oli äpi järgi 29ndal. Samas sai spiraal eemaldatud kuu alguses ning üsna kohe algasid ka korralikud päevad. Arvas, et ajas tsükli kõik sassi ja ov on ka mingil muul ajal. Eilsest valutab kõht.. Seega võib ka nüüd hoopis see ov olla. Kes teab, eks kuu keskel paistab kas läks täppi või ei.
Erilisi ootusi seekord ei ole.

TSS

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.10 13:36; 04.10 15:00; 05.10 10:44; 09.10 09:17; 09.10 10:27; 09.10 10:31; 09.10 15:33; 09.10 16:05; 10.10 19:26; 13.10 10:42; 14.10 07:57; 15.10 10:12; 15.10 10:56; 16.10 08:00; 16.10 10:54; 16.10 11:54; 16.10 12:20; 17.10 08:26; 17.10 13:34; 17.10 14:04; 17.10 17:34; 18.10 19:08; 19.10 09:00; 20.10 11:04; 20.10 14:18; 25.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Olen teistkordsel katsel.

Esimest korda elus rasestusin suve algul (Letrozol, Ovitrelle, Crinone) peale aastaid ise proovimist. Rasedus katkes 11+4 kuna mul oli hematoomist põhjustatud suur verejooks.

Hetkel on mul peale spontaanaborti esimesed päevad. Täna võtsin jälle esimese tableti Letrozoli. Seda võtan viis päeva järjest ning järgmine nädal on UH. Loodame väga kohe uuesti rasestuda ning, et meid ootaksid ees ilusad ja probleemivabad 9 kuud. 🙂

Nora, 33

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 01.10 19:04; 04.10 15:14; 05.10 11:59; 05.10 15:03; 07.10 19:07; 07.10 22:42; 09.10 11:29; 10.10 09:37; 12.10 14:07; 13.10 20:55; 15.10 09:49; 15.10 10:51; 15.10 10:54; 16.10 10:42; 18.10 18:36; 20.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka siin. Detsembris saab 5 aastat esimesest katkemisest (7ndl rasedusnädalal) ja Juuni 12 peetus ja katkestati teine rasedus 11 nädalal (beebi vastas suurusele, oli äsja viimase 24h sees peetunud), mida olime oodanud 4a4k. Alates raseduse 7n oli suur hematoom, mis siis on-off veritses suurte veritsustega.

Testid mis eelmine kuu said tehtud viljatusraviarstil olid ideaalses korras kõik (Leideni geenimutatsioon, foolhape jmt). Kui see tsükkel ükskord läbi saab, siis lähen hormoone testima ja Okt lõpus on ees ootamas kontrastaine uuring, eelkõige selleks et kindlaks teha mis moodustis emakasset tekkinud on ja saab samal ajal ka munajuhade läbitavus kontrollitud. Seega loodan väga, et menstruatsioon õigel ajal otsustab tulla või vaid väikese kõikumisega. Meile on kunagi pandud diagnoosiks seletamatu viljatus, kuna kõik mida testiti oli pm korras. Abikaasa läheb nüüd ka uuesti proove andma ja oleme targemad ning maksame ise juurde, et saada ka oksüdatiivse stressi test ja halosperma uuring, sealt võivad tulla välja probleemid ka siis kui muud näitajad ideaalses korras.

Mul on muidu hetkel CD24 ja testide järgi peaks täna ovulatsioon olema, seda kas ka toimub korralikult näitab lähipäevadel basaal. Ütlen ausalt, et ega väga ei oota sellest kuust triipe, tunne on selline lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun teiega!
Kas oskate soovitada ovulatsiooni testi? Proovin seekord sellega, sest hirm, et füüsilise koormuse + stressi tõttu mul ovulatsioon üldse puudub. :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 01.10 21:23; 05.10 11:01; 05.10 14:09; 05.10 19:47; 07.10 13:14; 07.10 21:50; 12.10 12:28; 12.10 13:18; 12.10 20:00; 14.10 11:59; 14.10 21:42; 14.10 22:29; 15.10 08:08; 15.10 11:00; 19.10 16:36; 20.10 21:38; 20.10 22:12; 21.10 10:50; 22.10 09:51; 22.10 19:44; 22.10 20:27; 22.10 21:34; 22.10 22:35; 23.10 15:04; 24.10 11:07; 25.10 00:02; 25.10 10:18; 26.10 09:06; 26.10 10:56; 26.10 14:03; 27.10 15:56; 27.10 16:22; 29.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Nii tore on ka taas teiega liituda. Olen 38 ja uuesti abielus, kuid ühine laps puudu. Esimesed lapsed juba nii suured (noorim 9) ja peaaegu 7 aastat juba koos elatud, et tekkis siiski soov saada ka see ühine tibu.
Ei ole kunagi ovulatsiooni mõõtnud ja äpi järgi alustasime ka justkui liiga hilja (CD16) aga samas järgmised päevad on kohe olnud kõhus pakitsus tunne…Aga eks siis näis. See kõlaks liiga hästi, et peale otsuse tegemist piisaks vaid ühest korrast…
Igaljuhul soovin meile kõigile triibulist oktoobrit!

LK

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.10 21:57; 04.10 09:41; 09.10 19:22; 11.10 11:10; 22.10 21:11; 24.10 12:11; 28.10 11:30; 29.10 18:21; 01.11 10:37; 01.11 15:38;
To report this post you need to login first.

Liitun ka oktoobrist taas. Soovime 3ndat last, olemas on 13,5 a ja 5 a tüdrukud. Kolmas laps ”tegemisel” eelmise aasta oktoobrist, mil esimene rasedus õnnestus saada esimesest ajatatud vahekorrast, kuid rasedus peetus 8+ nädalal, järgnes tabletiga puhastus, kuuke pausi ja uuesti proovimine. Juunis jäin uuesti rasedaks, kuid juulis rasedus 7+ nädalal taas peetus, järgnes tabletiga puhastus. Kuna minu jaoks oli see rohkem kui juhus, millele günekoloogid ikka rõhuvad (lisaks on mul kunagi mu esimene rasedus peetunud 8+ nädalal), sai natuke uuritud mind (vereanalüüsid siis). Selgus, et mul on MTHFR geeni C677T homosügootne mutatsioon. Kuigi seda väga suureks asjaks günekoloogide poolt praegusel hetkel ei peeta, on mu arst nõus uue raseduse saavutamisel proovima varianti (mida aastaid tagasi oluliselt innukamalt rakendati), et esimese trimestri alates loote südametöö registreerimisest (6+ nädalal) hakkan süstima iga päev madalmolekulaarset hepariini (Clexane’i) ja 12.-36. nädalal võtan aspiriini. Lisaks võtan nüüd juba umbes kuu enne oletatavat ovulatsiooni (6. okt) Ecosh’i B-vitamiinide kompleksi (eelnevate proovimiste ajal ei ole foolhapet võtnud, raseduse algul hakanud irregulaarselt raseda kompleksvitamiini võtma) ja sai tõstetud L-türoksiini annust pisut, et TSH jääks u 2 ringi (mul on autoimmuunne türeoidiit, kilpnäärme alatalitlus). Ahjaa eelmise tsükli luteaalfaasis sai ka progesterooni määratud, mis näitas, et ovulatsioon toimus. Rasestumise kui sellisega pole mul väga suuri probleeme elus olnud, esimese lapsega läks küll 6 kuud aega rasestumiseks, teised rasedused on tulnud lühema ajaga. Ka ei olnud mul mu kahe olemasoleva lapsega raseduste ajal mingeid probleeme, mõlemad on isegi üle kantud (muidu väidetavalt võiks seda MTHFR-i seostada ka enneaegsete sündide ja madala sünnikaaluga jne). Pole kindel, kas see MTHFR on seotud mu eelneva kahe raseduse peetumisega või oli see tõesti JUHUS ja vanusest (35) tingitud kromosomaalsed häired lootel, aga igaks juhuks siis proovime uue raseduse korral teistmoodi. Nagu juba eelnevalt sulgudes mainitud, siis ovulatsioon peaks olema u 6. oktoobril. Ovulatsiooniteste pole ma veel eluski teinud ja vähemalt nüüd oktoobris ei ole ka plaanis. Edaspidi vaatan siis, kas ja kuna tekib tahtmine neid teha.
Soovin meile kõigile hästi palju triipe oktoobriks ja et kõik triibud ka püsima jääks!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.10 22:30; 08.10 22:45; 16.10 15:55; 21.10 17:40; 22.10 17:32; 22.10 20:23; 22.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen ka endiselt siin. Minu lugu selline, proovime teist last nüüd juba 1,5 aastat. Esimene laps 12 aastane. Aprillis katkes mu rasedus 13 nädalal, tehti tabletipuhastus. Arst arvas tagant järgi et katkes kuna hg oli madal. Määraski peale katkemist kuuri, sõin 2 kuud raualisandit.Enne seda võttis rasestumine aega 10 kuud. Juulis hakkasime uuesti proovima. Võtan ka rasedatele mõeldud multivitamiine juulist alates. Päevad on mul vererohked, kuigi peale seda katkemist on ehk grammike vähem, aga siiski üks päev on küllaltki vererohke. Loodetavasti ikka õnnestub…

Tervitades L34

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.10 10:18; 03.10 11:30; 05.10 10:21; 09.10 10:19; 13.10 10:19; 14.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Ei ole ammu käinud siin lugemas ja kirjutamas midagi. Vahepeal sai vahetatud naistearsti ja selgus,et mul on limaskest liiga õhuke. Veider et endine naistearst mitte midagi ei maininud selle kohta.
Hakkasin siis kortslehe teed jooma, 1 tass hommikul.
Olen siin googeldanud ja siin foorumis uurinud, kuidas jooma peab. Saan aru,et päevade viimasest päevast kuni ov-ni peab jooma. Kuid mis edasi? Kas peale seda rohkem kuidagi ei toeta limaskesta kohevust? Ehk keegi oskab vastata 🙂

Sammy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et jätkan triipudepüüdmist oktoobris, aga nüüd ei ole enam selles kindel. Kuna halb enesetunne pole siiani üle läinud, käisin arsti vastuvõtul. Sümptomite põhjal kahtlustab ta soolepõletikku vms. Eks seda näha ole, proovide vastused saab järgmise nädala keskel.

Hetkel siis CD6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kirjutan esimest korda triibupüüdjatesse, kuigi lugenud olen juba mõnda aega. Mul on kodus juba kolmene laps ja olen teise lapse lainel selle aasta januarist. Eriolukorra alguses saingi koroonabeebiga hakkama, kahjuks see rasedus peetus 12 nädalal ja Oscar testi ajal öeldi, et süda enam ei löö. Medikamentoosne abort ei läinud ka kergelt ning võttis 6 nädalat aega, et jälle menstrustsioon algaks. Praegu on tsüklid kummalised, kuigi hakkavad mingisse aimatavasse rütmi liikuma. Raske on jälle triipe püüda, tahaks kangest seda kaotatud rasedust tagasi, aga iga mööduva tsükliga läheb ootamine ka kergemaks. On nagu on.
Eile algasid päevad ja ca 28 päeva pärast võiks tsükkel läbi saada. Ootame siis seekord koos (:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moth: Mis proovid tegema pidid?
Olen sama asjaga kimpus ???? Mina küll hetkel enam triibupüüdja pole aga olen samuti soolepõletikus ning 10ndat nädalat rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tullulullu, tean mida sa tunned ❤

Terv. L34

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.10 10:18; 03.10 11:30; 05.10 10:21; 09.10 10:19; 13.10 10:19; 14.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka oktoobrist taas. Soovime 3ndat last, olemas on 13,5 a ja 5 a tüdrukud. Kolmas laps ”tegemisel” eelmise aasta oktoobrist, mil esimene rasedus õnnestus saada esimesest ajatatud vahekorrast, kuid rasedus peetus 8+ nädalal, järgnes tabletiga puhastus, kuuke pausi ja uuesti proovimine. Juunis jäin uuesti rasedaks, kuid juulis rasedus 7+ nädalal taas peetus, järgnes tabletiga puhastus. Kuna minu jaoks oli see rohkem kui juhus, millele günekoloogid ikka rõhuvad (lisaks on mul kunagi mu esimene rasedus peetunud 8+ nädalal), sai natuke uuritud mind (vereanalüüsid siis). Selgus, et mul on MTHFR geeni C677T homosügootne mutatsioon. Kuigi seda väga suureks asjaks günekoloogide poolt praegusel hetkel ei peeta, on mu arst nõus uue raseduse saavutamisel proovima varianti (mida aastaid tagasi oluliselt innukamalt rakendati), et esimese trimestri alates loote südametöö registreerimisest (6+ nädalal) hakkan süstima iga päev madalmolekulaarset hepariini (Clexane’i) ja 12.-36. nädalal võtan aspiriini. Lisaks võtan nüüd juba umbes kuu enne oletatavat ovulatsiooni (6. okt) Ecosh’i B-vitamiinide kompleksi (eelnevate proovimiste ajal ei ole foolhapet võtnud, raseduse algul hakanud irregulaarselt raseda kompleksvitamiini võtma) ja sai tõstetud L-türoksiini annust pisut, et TSH jääks u 2 ringi (mul on autoimmuunne türeoidiit, kilpnäärme alatalitlus). Ahjaa eelmise tsükli luteaalfaasis sai ka progesterooni määratud, mis näitas, et ovulatsioon toimus. Rasestumise kui sellisega pole mul väga suuri probleeme elus olnud, esimese lapsega läks küll 6 kuud aega rasestumiseks, teised rasedused on tulnud lühema ajaga. Ka ei olnud mul mu kahe olemasoleva lapsega raseduste ajal mingeid probleeme, mõlemad on isegi üle kantud (muidu väidetavalt võiks seda MTHFR-i seostada ka enneaegsete sündide ja madala sünnikaaluga jne). Pole kindel, kas see MTHFR on seotud mu eelneva kahe raseduse peetumisega või oli see tõesti JUHUS ja vanusest (35) tingitud kromosomaalsed häired lootel, aga igaks juhuks siis proovime uue raseduse korral teistmoodi. Nagu juba eelnevalt sulgudes mainitud, siis ovulatsioon peaks olema u 6. oktoobril. Ovulatsiooniteste pole ma veel eluski teinud ja vähemalt nüüd oktoobris ei ole ka plaanis. Edaspidi vaatan siis, kas ja kuna tekib tahtmine neid teha.

Soovin meile kõigile hästi palju triipe oktoobriks ja et kõik triibud ka püsima jääks!

Peetumisel ja korrast ära TSH’l on ka oma seos. Mida suurem on nr, st mida suurem alatalitlus, seda suurem risk peetumiseks. Ideaalne TSH rasestujale ja rasedale on 1-2 vahel. Loodetavasti nyyd õnnestub, kui ravimi doosi on suurendatud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 12:56; 16.10 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne siia perekooli foorumi tulemist polnud mul õrna aimugi, kui palju on eestis “probleemseid rasedusi” ja see illusioon, et rasedaks võib jääda igal hetkel kadus… olen mõtetes teiega ja olete täiega vaprad!!

mina hakkasin triipe püüdma eelmine tsükkel, ei õnnestunud (panin kõigega puusse) ja sellest tekkis kinnisidee, isegi elukaaslane ütles,et ära uuri ja puuri kõike, muidu tekib suur pettumus – nii juhtus, aga nüüd püüan natuke rahulikum olla.

Mul on CD5 ja katsetan seekord esimest korda ovu-testidega.

Soovin teile triibulist oktoobrit!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moth: Mis proovid tegema pidid?

Olen sama asjaga kimpus ???? Mina küll hetkel enam triibupüüdja pole aga olen samuti soolepõletikus ning 10ndat nädalat rase.

Homme lähen proove andma, sest arstil käisin reedel ja ta tahtis, et ma vereproovid tühja kõhuga annaks. Vaja siis anda verd ja ka roojaproov (mul hakkab juba sellele mõeldes iiveldama). Kontrollitakse siis põletikunäitajaid roojas ja ka veresuhkrut, kilpnääret jms, mis võib tekitada kehva enesetunnet. Hetkel juba 3 nädalat iiveldab ja isu puudub. Vahepeal tundus juba, et on parem olla, aga siis hakkas jälle peale. Lõpuks mees käsutas mind arstile, sest arvasin ise, et see on ainult mööduv nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil kõigil muidu edeneb? Ma ei jõua ära oodata, et saaks juba testida…kõhus nii väga pakitseb, et jalgu risti panna ei saa – sellist pakitsust/emaka turset päevadele eelneval ajal ikka tavaliselt pole. Tunne on, et vist tõesti õnnestus. Samas testida liiga vara – alles 6 päeva möödas. Arvan, et teisipäeval ostan selle supervarajase testi, siis 8 päeva möödas…

LK

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.10 21:57; 04.10 09:41; 09.10 19:22; 11.10 11:10; 22.10 21:11; 24.10 12:11; 28.10 11:30; 29.10 18:21; 01.11 10:37; 01.11 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma kalendri järgi arvasin, et ovulatsioon on 30 september siis peale spiraali välja võttu on kõik sassis.. Sümptomite järgi vist hoopis 3 või 4okt.
Käsil alles esimene proovimis kuu, ei hakanud veel ov teste kaasama.
Kuna vahekord enamvähem üle päeva siis jääme lootma, et joppas ????????
Oktoobri võiks triipudega küll lõpetada.

TSS

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.10 13:36; 04.10 15:00; 05.10 10:44; 09.10 09:17; 09.10 10:27; 09.10 10:31; 09.10 15:33; 09.10 16:05; 10.10 19:26; 13.10 10:42; 14.10 07:57; 15.10 10:12; 15.10 10:56; 16.10 08:00; 16.10 10:54; 16.10 11:54; 16.10 12:20; 17.10 08:26; 17.10 13:34; 17.10 14:04; 17.10 17:34; 18.10 19:08; 19.10 09:00; 20.10 11:04; 20.10 14:18; 25.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on katkemisest 40 päeva ning niiiii suur kurbus on jälle hinges. Läheme hiljem vist surnuaiale ja viime mälestusmärgile küünla ja mänguasja.
Muidu aga söön oma Letrozoli ning ootan järgmise nädala ultraheli. Loodetavasti kasvavad folliikulid kenasti ning saame ka kuu lõpus ilusad terved triibud.

Füüsiliselt tunnen ennast suhteliselt hästi. Peavalud veidi kimbutavad aga nii “valuvaest” ning verevaest menstruatsiooni mul polegi vist kunagi olnud. Juttude järgi oleks pidanud hoopis vererohkem ja valulikum olema.

Ilm on ka siin pime ja vihmane ning koroona tõttu jälle paljud kodukontoris. Mul lähiringkorras mitu inimest hetkel testivad ning loodan, et ei tule kusagilt sellist uudist, et ma peaksin kaheks nädalaks koju jääma. Tahaksin ikkagi oma ultrahelisse 😀
Seega jah, üleüldine masendav olek.

Nora

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 01.10 19:04; 04.10 15:14; 05.10 11:59; 05.10 15:03; 07.10 19:07; 07.10 22:42; 09.10 11:29; 10.10 09:37; 12.10 14:07; 13.10 20:55; 15.10 09:49; 15.10 10:51; 15.10 10:54; 16.10 10:42; 18.10 18:36; 20.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun samuti oktoobri triibupüüdjatega. Püüan triipe esimest korda ja mul on oktoobris plaanis esimene IUI protseduur. Hetkel ootan päevi, mis peaks homme algama, aga eelmise kuul hilinesid ja nüüd ka ei ole tunnet, et algaks veel. Ometi arstile aeg kirjas ja nagu kiuste – nüüd siis tsükkel veiderdab. Igatahes mul on protseduur kuu lõpus ja ilmselt teada saan alles novembris. Loodan, et koroona midagi ära ei käki, et saaks ikka protseduurile minna.
Head triibupüüdmist kõigile!

KR (29)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka siis oktoobrisse 🙂
Legend siis selline, et aastake püütud nüüd kolmandat(viimased pool aastat nö sihitud rohkem)
Olemas 2 poega(11a ja kohe kohe 6a)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaksid täna, homme, ülehomme päevad algama. Siiamaani veel pole märki sellest. Veidi nagu kõht valutab või torgib. Ja natuke iiveldab ja seest keerab kohati. Aga seda väga tunnusena ei saa võtta, sest mul ennegi päevadega iiveldanud. Testima veel ei hakka. Kui esimest last planeerisime, siis hakkasin juba mitu päeva enne päevi testima. Seekord lubasin endale, et enne ei testi, kui päevi pole hakanud. Eks ole näha siis, kaua ma vastu pean ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul nüüd põnevad 11 päeva ootamist taas. Iga kuu on erinev, seega iga kuu arvan, et vist olen nüüd rase ????.

Terv. L34

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.10 10:18; 03.10 11:30; 05.10 10:21; 09.10 10:19; 13.10 10:19; 14.10 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasin, et mul ov mõõdas aga noo ei saa aru ka. Eile/täna lõõb alakõhtu rõveda valu. Kui muidu pakitseb ja on vastik tava olekus siis kui istuma hakkan on see valu eriti näriv.
Ovulatsiooni valu võib selliseid vimpkasid vahele visata?

TSS

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.10 13:36; 04.10 15:00; 05.10 10:44; 09.10 09:17; 09.10 10:27; 09.10 10:31; 09.10 15:33; 09.10 16:05; 10.10 19:26; 13.10 10:42; 14.10 07:57; 15.10 10:12; 15.10 10:56; 16.10 08:00; 16.10 10:54; 16.10 11:54; 16.10 12:20; 17.10 08:26; 17.10 13:34; 17.10 14:04; 17.10 17:34; 18.10 19:08; 19.10 09:00; 20.10 11:04; 20.10 14:18; 25.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasin, et mul ov mõõdas aga noo ei saa aru ka. Eile/täna lõõb alakõhtu rõveda valu. Kui muidu pakitseb ja on vastik tava olekus siis kui istuma hakkan on see valu eriti näriv.

Ovulatsiooni valu võib selliseid vimpkasid vahele visata?

TSS

Siis kui veel hormoonspiraali kasutasin, tundsin esimest korda, et on ov aeg. Mul olid ov ajal väga tugevad ja teravad kõhuvalud ning määris hullusti. Eks see ole individuaalne, aga kindlasti võimalik, et ov ajal on valud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, edu kõigile triipude püüdmises!
Minul täna CD7. Amazonist tellitud ovu-testid jõuavad neljapäeval ja elukaaslasega hakkasin asjatama alates eilsest..see kuu üritab regulaarsemalt ilma nädalaste pausideta. 🙂

õnneks on mul see kuu suhteliselt kiire ja loodan,et pääsen “peast rasedaks” jäämisest ja suudan ka muule keskenduda, siis läheb aeg ka kiiremini 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 01.10 21:23; 05.10 11:01; 05.10 14:09; 05.10 19:47; 07.10 13:14; 07.10 21:50; 12.10 12:28; 12.10 13:18; 12.10 20:00; 14.10 11:59; 14.10 21:42; 14.10 22:29; 15.10 08:08; 15.10 11:00; 19.10 16:36; 20.10 21:38; 20.10 22:12; 21.10 10:50; 22.10 09:51; 22.10 19:44; 22.10 20:27; 22.10 21:34; 22.10 22:35; 23.10 15:04; 24.10 11:07; 25.10 00:02; 25.10 10:18; 26.10 09:06; 26.10 10:56; 26.10 14:03; 27.10 15:56; 27.10 16:22; 29.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, edu kõigile triipude püüdmises!

Minul täna CD7. Amazonist tellitud ovu-testid jõuavad neljapäeval ja elukaaslasega hakkasin asjatama alates eilsest..see kuu üritab regulaarsemalt ilma nädalaste pausideta. ????

õnneks on mul see kuu suhteliselt kiire ja loodan,et pääsen “peast rasedaks” jäämisest ja suudan ka muule keskenduda, siis läheb aeg ka kiiremini ????

Me ka loodame see kuu tihedamini. Järgmine nädal/ ülejärgmise nädala alguses peaks mul OV olema ning järgmine nädal oleme mehega mõlemad kodukontoris. Saab lõunapusid huvitavamaks teha 😀 Või tuleb väike “kohvipaus” ????

Nora

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 01.10 19:04; 04.10 15:14; 05.10 11:59; 05.10 15:03; 07.10 19:07; 07.10 22:42; 09.10 11:29; 10.10 09:37; 12.10 14:07; 13.10 20:55; 15.10 09:49; 15.10 10:51; 15.10 10:54; 16.10 10:42; 18.10 18:36; 20.10 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul basaal ei tõusnud 3 päeva jooksul peale pos OV teste, seega hoolimata superpositiivsetest LH testidest ja kõigist tugevatest ovulatsiooni sümptomitest, siis ovulatsioon ei toimunud. Nüüd 2 päeva on veidi kõrgem olnud, aga tundub, et see hoopis sellest et küte kodus sees. Ja kui ta hiljem ka toimus, siis panustamine jäi liialt kaugele tõenäoliselt, kuna pidime spermaproovi tõttu seksist hoiduma.
Reaalselt palvetan mõtteis, et need päevad ikka enamvähem õigel ajal tuleks. Stressi on praegu nii palju, kuna hästi palju asju toimub elus hetkel töö ja mitmete õpingute alaselt, vb see ka põhjus miks ovulatsioon see kuu ei toimunud.

Pöidlad peos, et triipude sadu see kuu siinolijatele tuleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, edu kõigile triipude püüdmises!

Minul täna CD7. Amazonist tellitud ovu-testid jõuavad neljapäeval ja elukaaslasega hakkasin asjatama alates eilsest..see kuu üritab regulaarsemalt ilma nädalaste pausideta. ????

õnneks on mul see kuu suhteliselt kiire ja loodan,et pääsen “peast rasedaks” jäämisest ja suudan ka muule keskenduda, siis läheb aeg ka kiiremini ????

Me ka loodame see kuu tihedamini. Järgmine nädal/ ülejärgmise nädala alguses peaks mul OV olema ning järgmine nädal oleme mehega mõlemad kodukontoris. Saab lõunapusid huvitavamaks teha ???? Või tuleb väike “kohvipaus” ????

Nora

Usun et “mitte triibupüüdjate elus” pole sellist asja nagu liiga palju seksi, aga kuna meie püüame triipe, siis kas peaksime mõtlema ka faktile, et äkki liiga tihti vahekorras olemine teeb spermat laisemaks/viletsemaks? Kas siuke 2-3 päeva tagant jõuab terve inimese sperma taastuda?

Mõtlesin katsetuse mõttes teha seekord nii, et seksime üle päeva/üle kahe päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 01.10 21:23; 05.10 11:01; 05.10 14:09; 05.10 19:47; 07.10 13:14; 07.10 21:50; 12.10 12:28; 12.10 13:18; 12.10 20:00; 14.10 11:59; 14.10 21:42; 14.10 22:29; 15.10 08:08; 15.10 11:00; 19.10 16:36; 20.10 21:38; 20.10 22:12; 21.10 10:50; 22.10 09:51; 22.10 19:44; 22.10 20:27; 22.10 21:34; 22.10 22:35; 23.10 15:04; 24.10 11:07; 25.10 00:02; 25.10 10:18; 26.10 09:06; 26.10 10:56; 26.10 14:03; 27.10 15:56; 27.10 16:22; 29.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just harvemini seksimine (edit: seemnepurse kui täpsem olla) teeb sperma nn laisemaks. Kui sperma on igati tip-top on igapäevane seksimine täiesti okei, kui aga esineb mingeid häireid siis peaks spermat paar päeva enne ovulatsiooni nn koguma. Ülepäeva seksimine peaks tegelikult ka täiesti piisav olema ja mulle erinevate viljatusravi arstide poolt ka kõige soovitatum.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 265 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2020