Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 254 )

Teema: Oktoobri triibupüüdjad 2020

Postitas:
Kägu

mul selline küsimus, kui mul eile õhtul ja täna hommikul oli tugev ovulatsioonitesti triip,kas see on okei, kui elukaaslasega panustasime eile õhtul ja plaanis homme, sest ei tahaks spermat ära kurnata sellega et täna õhtul ka veel…. 😀

Ov toimub enamasti 24-36 tundi peale positiivset testi. Sperma elab kauem kui munarakk, seega on hea kui sperma jõuab kohale enne ovulatsiooni, et siis munaraku vabanedes see kohe ära viljastada.

Kui mehe spermaga on kõik okei siis ei ole võimalik seda ära kurnata. See iga kahe päeva tagant soovitus on pigem neile kes pikalt tegelenud lapsesaamisega ning enam ei jaksa iga päev või mitu korda päevas. 😀 Või kui mehe sperma pole optimaalne. Nii mulle mu arst seletas.

Nora

Tänud vastamast! Me testimas pole käinud oma viljakust ja oleme lähenemas vanusega 30-le, oleme muidu terved ja aktiivsed trenniinimesed, aga noh viljatust leiab igasuguse elustiiliga inimeste seas seega kunagi ei tea. Vaatan pealelõunat testi ära, kui näitab tumedat katsetame täna õhtul veel…. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul on nüüd kusagil DPO12-13 ja hommikul tegin testi. Noo nii õhkõrn triip, et vaid vari paistab. Juusiis võin päevi jääda ootama.

TSS

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Näsa

Minu uus tsükkel hakkas eile, seega oli 37 päevane tsükkel, aga st et vaid 2 päeva hilinesid. Nüüd saan ilusti 28 oma kontrastaine uuringule minna. Täna käisin andsin verd ka, et näha mis hormoonid teevad. Mehel kordusproov teisipäeval. Seega selle kuu lõpuks peaks meil siis palju vastuseid käes olema. Seni nüüd kuu jooksul tehtud proovid korras olnud, nii mehe kui minu. Igatahes, liigun ka Novembri kuusse edasi. Kuni protseduur tehtud ja ov toimunud üritan lihtsalt stressivabalt elada ja mitte triibupüüdmise peale mõeldagi.

Loodetavasti praegused, kes ootavad saavad oma ilusad rasvased triibud ka see kuu kätte.

TSS kui teine triip, mis on hele, siis võib sul vabalt ilus rasedus tulla. 12-13DPO triipu saada on siiski vara ja sa ei tea, kuna pesastumine võis toimuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on nüüd kusagil DPO12-13 ja hommikul tegin testi. Noo nii õhkõrn triip, et vaid vari paistab. Juusiis võin päevi jääda ootama.

TSS

Aga kui mingi triipki paistab, siis ju lootust on. Tee homme uus test ja siis on näha. Hoian pöialt!

Nora

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu uus tsükkel hakkas eile, seega oli 37 päevane tsükkel, aga st et vaid 2 päeva hilinesid. Nüüd saan ilusti 28 oma kontrastaine uuringule minna. Täna käisin andsin verd ka, et näha mis hormoonid teevad. Mehel kordusproov teisipäeval. Seega selle kuu lõpuks peaks meil siis palju vastuseid käes olema. Seni nüüd kuu jooksul tehtud proovid korras olnud, nii mehe kui minu. Igatahes, liigun ka Novembri kuusse edasi. Kuni protseduur tehtud ja ov toimunud üritan lihtsalt stressivabalt elada ja mitte triibupüüdmise peale mõeldagi.

Loodetavasti praegused, kes ootavad saavad oma ilusad rasvased triibud ka see kuu kätte.

TSS kui teine triip, mis on hele, siis võib sul vabalt ilus rasedus tulla. 12-13DPO triipu saada on siiski vara ja sa ei tea, kuna pesastumine võis toimuda.

Vähemalt midagi toimub ja ehk läheb kõik kenasti ning triibud ei lase end kaua oodata! Palju edu ning rahuliku närvi. Küll kõik kenasti läheb ja hiljemalt jõulukingiks ikka triibud testil leiad.

Viimane võimalus oli, et ehk ov leidis aset hoopis 5ndas sest siis oli ka vahekord valulik. Samas ei looda midagi sest triip oli tõepoolest nii vaevumärgatav. Test oli ka tundlikum mis oleks pidanud juba tugevamalt näitama. Samas pea on küll paks peas ja püsti tõustes tõmbab nii mustaks ja ringi käima. Samas jällegi võib see tingitud olla madalast vererõhust. Eelmise rasedusega läks see alla ja siiamaani madalapoolsem.

Ootan nädalavahetuse ära. Kui ei hakka mens siis ostan uue testi.

TSS

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Viimane võimalus oli, et ehk ov leidis aset hoopis 5ndas sest siis oli ka vahekord valulik. Samas ei looda midagi sest triip oli tõepoolest nii vaevumärgatav. Test oli ka tundlikum mis oleks pidanud juba tugevamalt näitama. Samas pea on küll paks peas ja püsti tõustes tõmbab nii mustaks ja ringi käima. Samas jällegi võib see tingitud olla madalast vererõhust. Eelmise rasedusega läks see alla ja siiamaani madalapoolsem.

hoian samuti pöidlad pihus!

mul täna CD18 ja “läbipaistev, kleepuv, limane” voolus, mõningad torked kõhus ja magan halvasti, väsimus muid ovulatsiooni sümptomeid pole täheldanud. Panustasime siis täna kohe hommikul ka. Ovu-testid on endiselt tumeda triibuga, jätkame niikaua kuni see tagasi hele, et oma võimalusi suurendada ning siis jään ootele….see kuu tegin tõesti kõik, mis teha sai.

0
0
Please wait...

Postitas:
2 poja emme

Minul täna 9DPO ja hakkan peast rasedaks juba minema. Päevad peaks pühapäeval hakkama.

See kuu on nii imelik olnud. Rinnad jäid 2p pärast OV-d valusaks (tavaliselt hakkavad 3-4p hiljem kergelt tunda andma õhtuti), OV aeg tulid mõned punnid näkku (muidu paar päeva enne punaseid tulevad), nüüd pole ühtegi. Korra paar päeva tagasi oli samasugune voolus nagu vahetult enne OV-d, ei mäleta varasemast sellist asja. Ja nüüd on kolmapäeva õhtust päevade eelsed valud platsis, tavaliselt hakkavad need mõned tunnid enne päevi või õhtul magama minnes, kui hommikul päevadega ärkan. Nüüd jooksen kogu aeg wc vahet, et kas juba hakkavad ja kardan, et mu niigi lühike luteaalfaas jääb veel lühemaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Testide Kägu :D

<p style=”text-align: left;”>Hei, siutsun ka vahepeal 😀 Rohkem teste pole mina teinud. Hoian ennast ikka täiega tagasi, homme peaks punased hakkama. Kuna vilgutas seda õrna triibukest, siis ma rohkem seda näha ei taha…Seega ootan kas päevad tulevad või kui on omajagu päevi hiljaks jäänud, siis teen testi.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul täna 9DPO ja hakkan peast rasedaks juba minema. Päevad peaks pühapäeval hakkama.

See kuu on nii imelik olnud. Rinnad jäid 2p pärast OV-d valusaks (tavaliselt hakkavad 3-4p hiljem kergelt tunda andma õhtuti), OV aeg tulid mõned punnid näkku (muidu paar päeva enne punaseid tulevad), nüüd pole ühtegi. Korra paar päeva tagasi oli samasugune voolus nagu vahetult enne OV-d, ei mäleta varasemast sellist asja. Ja nüüd on kolmapäeva õhtust päevade eelsed valud platsis, tavaliselt hakkavad need mõned tunnid enne päevi või õhtul magama minnes, kui hommikul päevadega ärkan. Nüüd jooksen kogu aeg wc vahet, et kas juba hakkavad ja kardan, et mu niigi lühike luteaalfaas jääb veel lühemaks.

Mul ka päevade eelne juba nädal aega. Nädal tagasi juba ootasin päevi sest täpselt selline tunne on. Tavaliselt päev enne hakkab sees keerama aga nüüd nädal aega juba. Huvitav kas just nimelt teevad neid vimpkasid kui inimene triipe ootab 😀 kui nüõd punased hakkavad siis ma ei usu enam mitte ühtegi sümpomit.

TSS

0
0
Please wait...

Postitas:
2 poja emme

Mul ka päevade eelne juba nädal aega. Nädal tagasi juba ootasin päevi sest täpselt selline tunne on. Tavaliselt päev enne hakkab sees keerama aga nüüd nädal aega juba. Huvitav kas just nimelt teevad neid vimpkasid kui inimene triipe ootab 😀 kui nüõd punased hakkavad siis ma ei usu enam mitte ühtegi sümpomit.

TSS

Sama siin.

Millal Sul peaks hakkama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

TSS

<p style=”text-align: center;”>Sama siin.

Millal Sul peaks hakkama?

</p>
Tegelikult iga hetk. Homme on tsükli 28 päev. Hiljemalt homme peaks küll algama. Täna kõht valutab eriti retsilt. Tunne, et täna, homme punased platsis.

Aaaam, muide. Ma ka 2 poja emme.

TSS

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin täna siis biocard 10se testi. Tekkis mingi kummitustriip (10min jooksul) mis siis tundide möödudes läks tumedamaks. Järelikult siis kuivamistriip jälle. Tegin päeva peale teise firma testi ja oli täitsa neg. Tuleb oodata nüüd siis ikka novembrit kuigi päevad peaks esmaspäev hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen ka vist peast rase (eks see selgub kunagi 21. või 22. okt vms).. kuidagi halb on olla, midagi iivelduse/kõrvetiste laadset on mitu päeva juba peal (see ei ole see iiveldus, mis mul tavaliselt 5+ nädalast tekib ja tekitab tunde, et tahaks surra 😀 ).. aegajalt tunnen mingit sähvatust või tundlikkust nibudes (esimest korda mingi 5 dpo).. väsimus on suurem vist.. kohv ei maitse nii väga enam.. ja ausalt öeldes, ma tõesti ei tunne, et ma oleks üle mõelnud midagi või ise külge mõelnud endale need.. võtsin päris rahulikult asja.. nüüd on juba võimatu mitte mõelda neile ”sümptomitele”, kerivad lootust üles.. testi ma küll kindlasti enne ei tee, kui päevad hiljaks jäänud on.. ei ole mina saritestijaks loodud, milline närvikulu ja emotsionaalne rollercoaster see küll on ju.. ma teen ühe testi ja asi ants!

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
brightside

See päev on käes…

päevad on 1 päev hiljaks jäänud ja ma ei julge testi teha. Olen seda päeva nii ammu oodanud. Proovitud on aastaid ja seljataga on mitmeid peetumisi. Isegi väikesed raseduse tunnused on olemas ja ma lihtsalt naudin teadmatust 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin täna siis biocard 10se testi. Tekkis mingi kummitustriip (10min jooksul) mis siis tundide möödudes läks tumedamaks. Järelikult siis kuivamistriip jälle. Tegin päeva peale teise firma testi ja oli täitsa neg. Tuleb oodata nüüd siis ikka novembrit kuigi päevad peaks esmaspäev hakkama.

Väga varajases raseduse staadiumis tee ikka hommikuti. Päeval ei ole uriin (st ka hcg) nii kontsentreeritud, et nii väikest hormoonisisaldust tuvastada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TSS

Mul peaks ka tsükkel seal maal olema. Täna rinnad tundlikud, kõht õrnalt valutab. Vb teen homme testi, vb mitte. Kolmapäev oli test negatiivne. Ei taha seda pettumust jälle, seega ehk mõistlik päevade ärajäämist oodata.

Keegi oli vist veel meiega samas graafikus, mis seis on? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TSS

Mul peaks ka tsükkel seal maal olema. Täna rinnad tundlikud, kõht õrnalt valutab. Vb teen homme testi, vb mitte. Kolmapäev oli test negatiivne. Ei taha seda pettumust jälle, seega ehk mõistlik päevade ärajäämist oodata.

Keegi oli vist veel meiega samas graafikus, mis seis on? 🙂

Ma mõtlesin küll, et täna ostan ja testi ja kui ikka ei hakka siis teen homme hommikul.

Anna siis teada kas said triibud kätte?

TSS

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka teiega peaaegu samas graafikus, peaks olema DPO 13. Test siiamaani neg kuigi nagu tunne on nagu midagi oleks…. Aga olen peast koguaeg rase. Nüüd plaanis testida esmaspäev kui päevad pole juhuslikult alanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
teretalv91

Nii minul hakkas ka ovu-triip nüüd helenema. Tundub, et ovulatsiooni “peak day” oli CD17 ehk nüüd on waiting game ja hakkan DPO-sid lugema, et rasedustesti teha. Pettuda ei taha, s.t et ootan ilmselt päevadeni, peaksid hakkama 3.novembril. Loodan, et jõuan nii kaua kannatada. 🙂

Tulgu teil kõigil triibuline sügis!

0
0
Please wait...

Postitas:
Anny000

Samas graafikus

Punased peaksid täna saabuma, olen vapralt vastu pidanud oma testitamisega ehk siis mitte testida😅

Kuulge teie, mõlemad 2 poja emmed 😀 Ma olen ka 2 poja emme 😂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen siis see üks 2poja emme.

Minu testi saaga on vist läbi ja kindluse mõttes teen hommikul veel üle. Aga kummitustriip on nüüd silmaga nähtav. Rase mis rase.

Eelmine kuu alles võeti spiraal välja ka nii kiiresti läks. Loodan, et pisike peab nüüd vastu ja on lõpuni. Olen kuulnud katkemistest peale spiraali välja võttu. Oeh, ootan juba hommikut et uus teha.

TSS

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu testi saaga on vist läbi ja kindluse mõttes teen hommikul veel üle. Aga kummitustriip on nüüd silmaga nähtav. Rase mis rase.

Eelmine kuu alles võeti spiraal välja ka nii kiiresti läks. Loodan, et pisike peab nüüd vastu ja on lõpuni. Olen kuulnud katkemistest peale spiraali välja võttu. Oeh, ootan juba hommikut et uus teha.

TSS

Hoian varbaid ja pöidlad ristis et kummitustriibuke kosuks edasi sul kauniks ümaraks kõhuks 🙂 Mina otsustasin, et teen testi esmaspäeva hommikul alles, kui just päevad ei otsusta ilmuda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TSS

Kui vanad poisid on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TSS

<p style=”text-align: center;”>Tegid testi täna hommikul? Mina see, kes peaks sinuga samal maal tsükliga olema. Minu täna hommikune testimine läks tühja, ei ilmunud ühtegi triipu- küllap praaktest. Kõht ikka selline raske- annab tunda, rinnad tundlikud. Äkki võiksin päeval testida? Või selleks liiga varajane?</p>
N29

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TSS

<p style=”text-align: center;”>Tegid testi täna hommikul? Mina see, kes peaks sinuga samal maal tsükliga olema. Minu täna hommikune testimine läks tühja, ei ilmunud ühtegi triipu- küllap praaktest. Kõht ikka selline raske- annab tunda, rinnad tundlikud. Äkki võiksin päeval testida? Või selleks liiga varajane?</p>

N29

Mina testisin 2 paiku päeval. Ostsin benust mingi roosa varajase testi milles oli 2 ribatestid sees. Tuli silm nähtav triip, küll heledam aga isegi telefoni pildile õrnalt jäi. Homme hommikul teen uue.

Rinnad tundlikud pole aga selle eest teeb valu kõht ja selg.. Kõvasti üle nädala juba. Kui homme ka ilus triip siis helistan esmaspäeval arstile seoses valuga. Tean et õrn pakitus on ok aga kohati tõõb pakitus päris intensiivseks.

TSS

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina see kolmas 2poja ema 😂

Minul vanem poiss teisipäeval saab 11a ja noorem 2 päeva enne jõule 6a 😀

Eile õhtul oli mul korraks  wc’s käies roosakas voolus :/ hoian hinge kinni kas nüüd hakkavad punased…enne magama minekut ja hommikul ei olnud enam aga ikkagi…

Muidu on rinnad veidi valulikud ja täidavad rohkem rinnahoidjat kui tavaliselt. Viimased nädalad olen pahuksis aknega(mida mul tavaliselt ei esine) paar viimast päeva on kurk ka veidi valu teinud…

Kannatan esmaspäevani, kui just ei hakka täna siiski punased :/

0
0
Please wait...

Postitas:
Deliss

Minul punased kohal. Reedel määrus roosalt ja kõht valutas jubedalt, laupäev samuti ja täna siis lahiseb täiesti. Alakõhus munasarjades ovulatsioonidt alates valutanud. Haistmismeel läks ka ikka päris teravaks vahepeal, mõtlesin et ehk näkkas sel kuul. Käisin suvel seoses munasarjades olevate valudega isegi arsti juures, vastuseks stress. Okey. Samas on väga kummaline see et mul valulävi suht suur ja igakuu sellised valud et tahaks oksendada lausa. Täna ka terve päev valuvaigisteid neelanud. Teiseks ma ei tea kas see ok aga päevade veritsus nii limaseks muutunud. Lugesin kuskilt et asi hormoonides. Novembris käin yhe teise arsti juures vaatan mis seal öeldakse. Homme plaan perearstile helistada, sest tunnen end suht väsinuna viimasel ajal. Lisaks sellele tihti tööl tunne et silme eest udune ja pilt kohe taskus. Ei tea kas perearst ei teeks seoses hormoonidele mingeid teste?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne uutele triipudele! Ja edu järgmine kuu neile kes see kuu triipe ei saanud.

Nii tore oleks kõigi siinsete triibulistega lapseootuse foorumisse üle kolida. 😀 Ma pean paar päeva veel ootama.

Täna on 9. päev Ovitrelle süstist. Olen kolm päeva testinud ning triip on iga päevaga õrnemaks läinud. Täna oli vaevumärgatav triip. Homme on ametlikult see päev kui Ovitrelle mõju peaks kadunud olema ning triip peaks rasedust näitama. Seega pöidlad pihku, et homsest triip endiselt alles oleks ning nüüd tumedamaks läheks. 😀 Siis tean, et olen rase.

Hirm on ka suur. 12. nädala katkemine on nii värskelt meeles ja paaniline hirm on seda jälle läbi elada. Aga samas lapsesoov on peale aastaid proovimist samuti suur ning loodame mehega väga, et kõik läheb hästi ning järgmine juuli oleme juba magamata, väsinud, rõõmsad lapsevanemad.

Veel 2-3 päeva ootamist. 😀

Nora

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
2 poja emme

TSS palju õnne!

Minul täna ikkagi päevad platsis🙁 Tunnen, et hakkan sellest triibupüüdmisest vaikselt juba väsima. 2a7k ja isegi mitte mingisugust kummitustriipu pole selle aja jooksul näinud.

Nora, Sulle🤞🤞

Minu kasutajanimi sellest ajast kui teine poeg sündis, nüüdseks juba 4 poega🙈 16a, 13a, 8a ja 5a🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Palju õnne uutele triipudele! Ja edu järgmine kuu neile kes see kuu triipe ei saanud.

Nii tore oleks kõigi siinsete triibulistega lapseootuse foorumisse üle kolida. 😀 Ma pean paar päeva veel ootama.

Täna on 9. päev Ovitrelle süstist. Olen kolm päeva testinud ning triip on iga päevaga õrnemaks läinud. Täna oli vaevumärgatav triip. Homme on ametlikult see päev kui Ovitrelle mõju peaks kadunud olema ning triip peaks rasedust näitama. Seega pöidlad pihku, et homsest triip endiselt alles oleks ning nüüd tumedamaks läheks. 😀 Siis tean, et olen rase.

Hirm on ka suur. 12. nädala katkemine on nii värskelt meeles ja paaniline hirm on seda jälle läbi elada. Aga samas lapsesoov on peale aastaid proovimist samuti suur ning loodame mehega väga, et kõik läheb hästi ning järgmine juuli oleme juba magamata, väsinud, rõõmsad lapsevanemad.

Veel 2-3 päeva ootamist. 😀

Nora

</p>
Hoian põidlaid tugevalt, et läheks hästi.

Kohati mõistan sind, endal küll ei ole katkenud kunagi aga.. Esimese ja viimasega on hematoome olnud palju ja viimasega lahmas ikka verd meeletus koguses, plus klombid. Täna öösel tekis kerge paanika eesootava pärast. Viimane laps on hetkel 1,7aastane. Peale tema sündi ma ei kartnud üldse ja olin valmis uuesti läbi kogema seda. Nüüd aga kui ongi triibud siis valdab täielik paanika kõige ees.

TSS

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 254 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobri triibupüüdjad 2020