Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2018 ????????????????

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 332 )

Teema: Oktoobribeebid 2018 ????????????????

Postitas:

Hei!

On aeg oktoobri beebide ootajatel kogunema hakata 🙂
Minul täna 4+5 nädalat ja tähtaeg 1.10.2018, kuid usun, et sünnib varem nagu esimenegi.
Tulemas teine laps 🙂 Vanust mul 33 ja kodus kasvamas 4-aastane 🙂
Ämmaemanda juurde siis kui 8 nädalat on täis ehk alles 21.02, tundub terve igavik veel 🙁
Novembri lõpus oli alles katkemine, hirm küll on, aga usun, et kõik läheb hästi 🙂
Kuidas teistel? On mingeid tundemärke ka juba? 🙂
Minul endal rinnad natukene hellad, gaasid, alaselja ja kõhuvalud aegajalt.

Mõnusat paisumist meile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mina julgen ka praegu siia teemasse ümber kolida. 🙂 Tegin reedel ehk CD31 kolm erineva firma rasedustesti erinevatel aegadel ja kõik olid täitsa triibulised. 🙂 Minul peaks olema täna 4+4 nädalat ja tähtaeg 3.10.2018. Olen hetkel 23-aastane, sünnitades 24-aastane ja esimene laps. Tundemärkideks on endiselt meeletu väsimus ja jõuetus, gaasid, rinnad enam nii tundlikud pole kui eile-üleeile ja kõhuvalud. Kõhuvalud ehk sellest ka, et täna-homme peaksid oodatavad päevad hakkama. Natuke on kogu aeg kõhus ka sellise ebamugavustunne, lisaks ka siis pidev WC külastamine. 🙂 Vaatasin, et kalkulaatori järgi peaks esimene südamelöök olema 07.02.2018, seega mõtlesin ehk kuskil seal 10.02 ämmaka vastuvõtul käia – ehk on juba midagi näha-kuulda ja saab süda rahu, kas ma olen tõõõõõõesti ikka rase. Esmaraseda pabistamine – äkki testid ikka valetavad 🙂 Uudis pole ikka täielikult veel kohale jõudnud, sest tegelikult alustasime alles jaanuari alguses proovimist ja raiusin veel mehele, et ega see proovimine pole nii käkitegu midagi, et kohe jääd rasedaks, vaid võib ikka kuid kuni aasta minna, aga tundub, et beebi tahtis nii väga meie juurde juba tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsumus et kuidas te nii täpselt teate oma raseduse pikkust?
Tegin ka mõned päevad tagasi hommikul ja õhtul testi mille tulemus oli mõlemad 2 triibuga. Aga praegu ma küll ei oska öelda kui pikk rasedus võiks olla. Viimase mensu järgi vast 5n. Ootasin neid triipe nii kaua et ise ka ei uskunud oma testi tulemusi 🙂
Palju õnne teile!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsumus et kuidas te nii täpselt teate oma raseduse pikkust?
Tegin ka mõned päevad tagasi hommikul ja õhtul testi mille tulemus oli mõlemad 2 triibuga. Aga praegu ma küll ei oska öelda kui pikk rasedus võiks olla. Viimase mensu järgi vast 5n. Ootasin neid triipe nii kaua et ise ka ei uskunud oma testi tulemusi ????
Palju õnne teile!!

Palju õnne Sulle! 🙂

Nädalate pikkus üldjuhul arvestataksegi viimase menstruatsiooni järgi. Mina arvutasin OV järgi, sest mõõtsin basaaltemperatuuri, tegin OV teste ja FF äpp andis ka sama OV aja, keha ka mul andis märku … kui oled juba mõnda aega triipe püüdnud, siis üldjuhul hakkad ise ka seda OV aega tunnetama 🙂 aga jah kui OV päeva ei tea siis viimase PP järgi. Tähtaja arvutavad ilusti välja erinevad kalkulaatorid, näiteks https://www.kalkulaator.ee/et/raseduskalkulaator või https://www.ultraheli.ee/et/raseduskalkulaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibulised! 🙂

Mina imbun ka vist otsapidi siia, nimelt päevad peaks hakkama alles teisipäeval, aga alates üleeilsest rasedustestid positiivsed ja täna juba täitsa kaugelt nähtav triibuke. Tunne on nii rase olnud eostamise hetkest alates :D. Hetkel rinnad valusad, alaselg ja kõht tuikavad, väsimus, gaasid ja suus koguaeg imelik maitse. Olen 23-aastane, esmarase :). Tean enda ov aega, sai tuvastatud ka ultrahelis. Rasedust alles 3+6, polegi nagu veel miskit :). Südamelöögid peaks olema tuvastatavad 12.02 ehk minu sünnipäeval 🙂 :). Küsingi, et kas keegi teab väga head ämmakat Tartus, kelle juurde aeg kinni panna?

Palju õnne kõigile ja et need triibud meil kõigil püsima jääksid!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibulised! ????

Mina imbun ka vist otsapidi siia, nimelt päevad peaks hakkama alles teisipäeval, aga alates üleeilsest rasedustestid positiivsed ja täna juba täitsa kaugelt nähtav triibuke. Tunne on nii rase olnud eostamise hetkest alates :D. Hetkel rinnad valusad, alaselg ja kõht tuikavad, väsimus, gaasid ja suus koguaeg imelik maitse. Olen 23-aastane, esmarase :). Tean enda ov aega, sai tuvastatud ka ultrahelis. Rasedust alles 3+6, polegi nagu veel miskit :). Südamelöögid peaks olema tuvastatavad 12.02 ehk minu sünnipäeval ???? :). Küsingi, et kas keegi teab väga head ämmakat Tartus, kelle juurde aeg kinni panna?

Palju õnne kõigile ja et need triibud meil kõigil püsima jääksid!! ????

Palju õnne triipude puhul! 🙂 Tore, et Tartust on veel 23-aastaseid esmarasedaid. 🙂 Mina lähen ilmselt Tartus sama ämmaemanda ja naistearsti juurde, kelle juures mu sõbrannagi käis ja keda ta väga soovitab – ämmaemand Siiri Põllumaa ja naistearst Pille Vaas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibulised! ????

Mina imbun ka vist otsapidi siia, nimelt päevad peaks hakkama alles teisipäeval, aga alates üleeilsest rasedustestid positiivsed ja täna juba täitsa kaugelt nähtav triibuke. Tunne on nii rase olnud eostamise hetkest alates :D. Hetkel rinnad valusad, alaselg ja kõht tuikavad, väsimus, gaasid ja suus koguaeg imelik maitse. Olen 23-aastane, esmarase :). Tean enda ov aega, sai tuvastatud ka ultrahelis. Rasedust alles 3+6, polegi nagu veel miskit :). Südamelöögid peaks olema tuvastatavad 12.02 ehk minu sünnipäeval ???? :). Küsingi, et kas keegi teab väga head ämmakat Tartus, kelle juurde aeg kinni panna?

Palju õnne kõigile ja et need triibud meil kõigil püsima jääksid!! ????

Palju õnne triipude puhul! ???? Tore, et Tartust on veel 23-aastaseid esmarasedaid. ???? Mina lähen ilmselt Tartus sama ämmaemanda ja naistearsti juurde, kelle juures mu sõbrannagi käis ja keda ta väga soovitab – ämmaemand Siiri Põllumaa ja naistearst Pille Vaas.

Aitäh soovituse eest! Vaatasin, et tõesti super tagasiside nende arstide kohta. Aga esmalt paned end ämmaemanda vastuvõtule kirja või naistearsti juurde? Kõik nii uus ja korraga mustmiljon mõtet peas. Alustasime alles jaanuaris proovimist ja poleks iial uskunud, et nii kiiresti triibud tulevad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Loodan, et saan teiega ka jääda. Rasedus päevade järgi täna 3+2. Erinevate testidega viimased 3 hommikut juba õrnad triibud ja täna tegin ka kella 16 ajal ja oli ka päevasrst uriinist õrn triip 🙂 .
TA menstruatsiooni järgi 13.10 .
😀 mu enda sünnipäev oktoobris ning esimesel lapsel ka.

Homme lähen ilmselt veretesti tegema. Olnud on peale esimest last katkemine ja ka emakaväline munasarjas ( lõppes jubedalt ) .

Olen 25 aastane ning soovine oma 4.aastasele tütrele õde või venda 🙂 .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te leiate info, et mis kuupäeval loote süda lööma peaks hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Milliseid rasedusteste tegid Kertu R ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.01 18:42; 05.02 20:50; 07.02 08:44; 16.02 11:37; 22.02 19:19; 26.02 13:23; 27.02 08:48; 27.02 12:19; 01.03 16:09; 01.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesena tegin Clearblue early detection, eile siis biocard plaat ja benu pulktesti ja täna biocard plaat ja biocard pliiats/pulk. Kõik 10 mIU/ml

Olemas veel biocard pliiats (10mIU/ml), südameapteegi ribatest (25mIU/ml) ja Viola supervarajane ( 5mIU/ml) .

Homme hommikul veel enne veretesti kindlasti teen veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te leiate info, et mis kuupäeval loote süda lööma peaks hakkama?

Googelda raseduskalkulaator. Päris mitmes kohas saab vaadata, ülevalpool olid vist lingid ka toodud välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Kolin ka siia üle! Olen saanud 3 päeva järjest õrna triibuga positiivsed testid!

Keegi siin mainis, et suus on halb maitse. MINUL KA! Ma mitu päeva juba mõtlen, mis jama see on ja kas see tõesti on sümptom.

Kuna arsti juurde plaanite minna ja mis appi kasutade raseduse jälgimiseks? Endal on mul tsükli jälgimiseks praegu Flo ja sellel sai ka pregnant mode sisse lülitada, aga tahaks midagi asjalikumat. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Kolin ka siia üle! Olen saanud 3 päeva järjest õrna triibuga positiivsed testid!

Keegi siin mainis, et suus on halb maitse. MINUL KA! Ma mitu päeva juba mõtlen, mis jama see on ja kas see tõesti on sümptom.

Kuna arsti juurde plaanite minna ja mis appi kasutade raseduse jälgimiseks? Endal on mul tsükli jälgimiseks praegu Flo ja sellel sai ka pregnant mode sisse lülitada, aga tahaks midagi asjalikumat. ????

Jaa ma inglise keelea googeldasin, võib olla sümptom see halb maitse, ükski toit ei võta ära seda maitset, jube vastik 😀 Pärast hammaste pesu ei lähe ka paremaks, mingi 3-4 päeva juba.

Homme helistan ja vaatan, millal arsti juurde aja saan, ilmselt seal 7 nädala kandis tahaks minna. Kas teete varem veretesti ka?

Mul ka Flo ja ma olen väga rahul selle äpiga hetkel, näitab ägedalt tite kasvamist ka piltidena 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin ka kuskilt, et üks sümptomitest võib olla metallimaitse suus (ilmselt kvalifitseerub sinna imeliku maitse alla). Mul on hetkel tõmmatud Pregnancy+ ja What to expect. Pregnancy+ tundub päris asjalik, rohkelt informatsiooni, saab ka jälgida, kui suur beebi hetkel on, reaalsed ja ilusad pildid, aga seal on mingist hetkest nõutav maksmine, et saada mingeid asju edasi vaadata. What to expect pole ka midagi erilist.

Ma mõtlesin, et ennem vist panna aeg ämmaka juurde, kes tuvastab raseduse. Ilmselt ämmakas saab ise edasi suunata kuhu vaja 🙂 Üks variant on ka minna Tartu Seksuaaltervise Kliinikusse, kus ämmakas võtab elava järjekorra alusel vastu. Seal ka tehakse esmane ultraheli ja tuvastamine ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal tegelikult homseks naistearsti juures regulaarse kontrolli aeg, aga ütlen selle homme üles ja proovin ka siis kuskile 7-8 nädala kanti saada aja. Ma ei tea, ma vist ei käi vahepeal veretesti tegemas. Ma proovin hästi rahulik olla, aga no kes teab. Pean veel uurima, kus seda teha saab. Elan väikses linnas ja ma ei kujuta ette, kuhu siin pöörduda ja ausalt öeldes on igal pool palju tuttavaid ja ei taha juttu liikvele lasta. 🙂

Mis teie trenni tegemisest arvate? Olen endale leidnud uue lemmiktrenni, aga see on väga hüppeline ja viimases trennis oli emakas valus ja tundsin ennast väga ebamugavalt (ehk oli kõht liiga täis). Öeldakse ju, et trenn on kasulik, aga samas ma tunnen pisut hirmu, et kas tasub riskida. Olen muidu sale tüdruk ja trenn ei ole hädavaljalik. Mis teie teeksite või teete? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin ka siiani paar korda nädalas Bodypumpis ja ujumas. Bodypumpis on ikka olnud suure rasedakõhuga naisi, aga ma praegu päris alguses väga ei julge minna Bodypumpi. Ilmselt ei juhtu midagi, kui rahulikult teha, aga ma pigem ootan ära arsti kinnituse ja et beebi korralikult kinnitunud ja pesastunud oleks ehk siis pigem raseduse keskpaigas. Ujumas käisin küll täna, aga kõhus olid valud sees ja läks pingesse, väga mõnus ei olnud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka Pregnancy+ ja OviaPregnancy. Flo oli triibu püüdmise ajal 🙂
Minul imeliku maitset suus pole aga täna juba kergelt iiveldas, kas tõesti juba nii vara algab… esimese lapsega olid ainult õrnad seljavalud alguses ja kergelt halb hakkas alles kuskil 8s nädal.
Trenni pole mina enam kahjuks aastaid teinud 🙁 kuigi vajaks küll kasvõi veidi… praegu muidugi ei tundu õige aeg olevat alustamiseks 😀
Mul rinnad muutuvad järjest valulikumaks vist ja öösel või muul ajal valesti liigutades lööb korraks tugeva valu alakõhtu või kui ringutan :/
Plaanisin ka verd andma minna aga laps jäi haigeks, nüüd peab kodus olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain arsti juurde aja 1.03, siis on 8+1. Praegu küll nüüd mõtlen, et kuidas nii kaua lihtsalt oodata? Peab ikka vahepeal veretesti tegema ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlen kõiki siinseid triibulisi! Ise siia gruppi ei kuulu, aga olin 2017 oktoobribeebides????
Lihtsalt uskumatu on tõdeda, et juba kõigest sellest endal aasta möödas ja praegu siputab üks 3kuune naerupallist piiga oma mängutekil????.

Tartukatele ämmaka soovitus – Anne Vassiljeva – väga super ja profesionaal. Suudab igasuguse pabistaja paari sekundiga maha rahustada.
Trennitajatele – laske samas vaimus edasi. Ise tegin ka enne rasedust BP-i ja jätkasin ka rasestudes. Raskuseid veidi vähendasin ja radeduse keskel tegin teisi harjutusi seal kus pidi raskusi kõrgele tõstma (rääkige treeneriga, nad teavad alternatiivseid harjutusi).

Ilusat ja rahulikku ootusaega teile!????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkasin täna hommikul kell 5 selle peale, et nägin unes, et rasedus ei arenenud edasi. Päris mõnda aega rahustasin ennast, et kõigest alateadlikud hirmud. 🙂 Hommikul ringutasin ennast ja siis lõi korraks terav valu vasakule poolde, aga ma ise arvan/loodan, et ehk on see ikka gaasidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks rasedust oleka 4+ nädalat. Arsti aja sain 6 veebruariks. Aga ma sain aja ämmaemanda juurde, varasemalt olen käinud ikka naistearsti juures rasedust tuvastamas ja seal tehakse ka vaginaalne uh. Ämmaemandate kabinetis (pelgus) pole ju uh aparaatigi. Olen sedaduses , on olnud siin keegi ka vähem kui aasta tagasi rase?
Aa enesetundest siis nii palju et mul pole ühegi rasedusega nii alguses nii paha olnud. Rinnad valutavad, süda on paha (nagu okas kurgus 24/7) ja kõht muudkui tuikab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkun teie sewst. Hcg siiski pole tõusnud piisavalt 🙁 .

Edu kôigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkun teie sewst. Hcg siiski pole tõusnud piisavalt ???? .

Edu kôigile ????

🙁 Kindel, et ikka nii halvasti kohe on? Kas Sul määrib või valutab või miskit?
Palju HCG näidud olid?
Paid Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kertu R, sellest on küll kahju. 🙁

Mina tunnen ka ennast täna kuidagi ebalevalt. Alakõhu valusid ka enam ei ole, mis olid sümtomiks mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön täiesti tavalist foolhapet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enne sõin seda https://www.apotheka.ee/bio-multi-tbl-n30-mm0023820 aga nüüd tellisin omale need https://www.taulapharma.ee/pregnacare/pregnacare-plus-tab-caps-n56 , neid võtsin ka esimese lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka triibupüüdjatest siia üle. Pabistades aga ikkagi..☺

Vanust 30. Lapsi kaks 11 ja teine varsti 7, poisid. Elame Tartus.

Sügise alguses oli katkemine. Lõpuks nov lõpus op (koetüki eemaldamine).. nüüd siis tundub, et hakkavad asjad laabuma.. ptui-ptui

Ov võis olla see kuu 14-17 mingi päev siis. Kuna tavaliselt oli tsükkel 28 päeva siis peale oppi detsembris oli 31. Arvestasin ise selle viimase kuu järgi. Olime vahekorras 12, 16 ja 17. 12-15 olin ilma meheta reisil.. nii et paras pinge oli sees ????
18 hommikul oli basaal 36.7 (enne 36.3) seega oli ov toimunud. Eelmisel nädalal oli vaja sagedamini vetsus käia. Muid märke ei olnud. Usku mul ei olnud, et õnnestus. Reedel ei suutnud vastu panna ja tegin ikkagi testi kuhu tuli mega nähtamatu kuma.. teise triibu näol. Nüüd olen veel iga päev testi teinud.. ja läinud ikka tunduvalt tumedamaks iga päevaga. Päevad peaks hakkama kolmapäev v neljapäev. Loodan, et ei hakka.

Mina olen söönud foolhapet igapäevaselt. Kui meeles siis võtan ka c ja d vitamiini ja magneesiumit. Kui rasedus kinnitatakse vahetan need välja rasedate vitamiinide vastu kus on kõik vajalik koos.

Raseda tunnuseid eriti pole. Väljaarvatud vo gaasid.. ???? eile oli jube.. ei söönud midagi tavatut. Käisin õhtul koeraga 7km tiirul. See tegi olemisele palju head. Rinnad pole ka veel hellad aga eelmine kord muutusid hellaks u 5-6 nädalal.

Seekord tahaksin u 6ndal nädalal käia esimesel arstivisiidil, et saada kinnitust.
Eelmine kord läksin alles 8ndal nädalal ja selgus et tühi lootekott. Kirjutan nädala lõpus kui päevad pole hakkand ämmakale ja küsin, kas lähen esimest korda tema v naistearsti juurde.

Tartus soovitan ämmakat Evelin Kross.
Naistearstidest Liisa Perk ja Margit Klaassen. Rohkematega pole kokkupuuteid olnud kahjuks.

Loodan, et meil läheb ikka hästi, kes siin grupis on. Ja paid neile kellel seekord ei õnnestu.

Laura????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa. Mul on tõmmatud Pregnancy Tips äpp. Oli ka eelmisel korral. Armas ja asjalik.

Laura????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Kõigepealt palju õnne meile kõigile????.
Võtan ka siia ridadesse. Päevade järgi 4+4. Kuid tean täpselt, et vahekord oli 7.jaanuar. Äpi järgi 10.jaan oli OV. Niiet, ei teagi täpselt, kas lugeda rasedust vahekorrast või OV päevast.
Arsti aeg on 14.veebruar. Sõbrapäeval saan esimest korda siis oma loodetavasti eluaegse uue sõbra südamelööke näha.
Kodus on 2 last, 12a ja 9a. Oleme kõik nii elevil.
Õnneks rasedust kaua ootama ei pidanud. Noh, tähendab, otsustasime, et tahame beebit ja voilaa, üks kord ja kohe rase????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.01 17:05; 30.01 06:36; 31.01 21:51; 31.01 21:59; 02.02 14:37; 02.02 22:23; 03.02 14:26; 04.02 09:55; 05.02 18:18; 05.02 21:25; 07.02 06:39; 10.02 09:54; 12.02 11:11; 12.02 13:13; 12.02 19:24; 15.02 21:45; 23.02 15:56; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 332 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2018 ????????????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.