Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2018 ????????????????

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 332 )

Teema: Oktoobribeebid 2018 ????????????????

Postitas:

Mina rääkisin kahele lähedasele sõbrannale, täna plaanis emale öelda. Kahjuks saan seda teha läbi Skype, sest ei ela Eestis. No vähemalt näen ta reaktsiooni ära 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 12:32; 06.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nädal aega seda teemat siin jälginud aga ei ole julgenud sõna võtta. Samas rõõm ja ootusärevus on suur, ei suuda enam end tagasi hoida ???? Võtan ka ritta ning veebruari lõpupoole liituksin ilmselt Facebooki grupiga ka.
Ma täitsa esmarase ning esimese nn “proovimise” järel kohe ka õnnestus. Ei osanud seda oodata, kuid oleme väga elevil.

Kuna mul päevad on alati olnud väga punktuaalsed, siis ühepäevase hilinemise järel tekkis juba kahtlus. Kolmandal hiljaks jäänud päeval tegin testi ja oligi triibuline! Kaks testi veel kinnitasid seda. Tagantjärele mõeldes oli sümptomeid küll: päevade laadsed valud alakõhus poolteist nädalat ja rinnad on hellad ning paisunud.
Kuna algul ei julgenud kohe Googeldama kukkuda, siis esimese asjana panin mehe palvel arstiaja ja juba homme lähen kontrolli. Rasedust mul siis 5+3, ehk ei tea kas midagi näha ka aga loodan et äkki midagi juba paistab.

Mul aga suur probleem teiste ees varjamisega. Esiteks kuna ise olen väga elevil ja tahaks tervele maailmale pasundada:) Teiseks aga kuna olen oma tutvusringkonnas olnud pikalt üpris korralik veinisõber siis täiskarsklaseks minek äratab palju kahtlusi. Töökaaslased kohe tegid üllatunud näo, kui üritusel võtsin vahuveini asemel limpsi. Mehe perekonna üritusel suutsime kogu õhtu ära “bluffida” sellega, et hoidsin koguaeg poolikut veiniklaasi käes. Aga ei tea, kaua selline bluffimine ära petab. Eriti perekonnale tahaks kohe varakult ära rääkida, kuna nad tegelikult kõik on väga oodanud seda uudist.

Hehe, mul peaks samuti kuskil 5+3 olema. Homme lähen uurin arstiaja paneku kohta (ei ela Eestis, seega asjad siin teistmoodi natuke)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 12:32; 06.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nädal aega seda teemat siin jälginud aga ei ole julgenud sõna võtta. Samas rõõm ja ootusärevus on suur, ei suuda enam end tagasi hoida ???? Võtan ka ritta ning veebruari lõpupoole liituksin ilmselt Facebooki grupiga ka.
Ma täitsa esmarase ning esimese nn “proovimise” järel kohe ka õnnestus. Ei osanud seda oodata, kuid oleme väga elevil.

Kuna mul päevad on alati olnud väga punktuaalsed, siis ühepäevase hilinemise järel tekkis juba kahtlus. Kolmandal hiljaks jäänud päeval tegin testi ja oligi triibuline! Kaks testi veel kinnitasid seda. Tagantjärele mõeldes oli sümptomeid küll: päevade laadsed valud alakõhus poolteist nädalat ja rinnad on hellad ning paisunud.
Kuna algul ei julgenud kohe Googeldama kukkuda, siis esimese asjana panin mehe palvel arstiaja ja juba homme lähen kontrolli. Rasedust mul siis 5+3, ehk ei tea kas midagi näha ka aga loodan et äkki midagi juba paistab.

Mul aga suur probleem teiste ees varjamisega. Esiteks kuna ise olen väga elevil ja tahaks tervele maailmale pasundada:) Teiseks aga kuna olen oma tutvusringkonnas olnud pikalt üpris korralik veinisõber siis täiskarsklaseks minek äratab palju kahtlusi. Töökaaslased kohe tegid üllatunud näo, kui üritusel võtsin vahuveini asemel limpsi. Mehe perekonna üritusel suutsime kogu õhtu ära “bluffida” sellega, et hoidsin koguaeg poolikut veiniklaasi käes. Aga ei tea, kaua selline bluffimine ära petab. Eriti perekonnale tahaks kohe varakult ära rääkida, kuna nad tegelikult kõik on väga oodanud seda uudist.

Ma olin jällegi täielik suitsetaja ja nüüd pean peitma seda, et enam ei suitseta. Kui oleme koos õega või parima sõbrannaga seltskonnas, siis käin nendega lihtsalt õues kaasas. Petab ära küll????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.01 17:05; 30.01 06:36; 31.01 21:51; 31.01 21:59; 02.02 14:37; 02.02 22:23; 03.02 14:26; 04.02 09:55; 05.02 18:18; 05.02 21:25; 07.02 06:39; 10.02 09:54; 12.02 11:11; 12.02 13:13; 12.02 19:24; 15.02 21:45; 23.02 15:56; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin nii vaikseks jäänud.
Kas põhilised kirjutajad kolisid Facebooki? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti vaikseks jäänud, käin ikka igapäev piilumas. Arvatavasti FB-s mugavam ja kindlasti ka põnevam.
Ootan juba väga 22. Veebruari, kui kõik hästi siis kindlasti lituksin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.01 18:42; 05.02 20:50; 07.02 08:44; 16.02 11:37; 22.02 19:19; 26.02 13:23; 27.02 08:48; 27.02 12:19; 01.03 16:09; 01.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna, 4+5, erilisi tunnuseid ikka pole. Külmavärinad ja hootised peavalud ainult (mul muidu peavalud täielikult puuduvad). Eile sain arstilt teada, et hcg tõus on korrektne, ning pani ülevaatuse aja 15.02, siis peaks päevade järgi olema 5+5. Eesmärk siis tuvastada, et poleks emakaväline rasedus.
Minul teab hetkel ainult elukaaslane (ja fb grupigaaslased), kuid planeerin täna rääkida ka oma tantsupartnerile ja treenerile (rahvatants), sest see teema hakkab neid üsna otseselt puudutama. 2 nädala pärast on esinemised ja edasi kevadel ka. Trennid on meil 2 x nädalas, korraga 2,5h. Need on sellised.. aktiivsed! Hüppame ja kargame jne. Ehk siis tahaks praegu nendest eemale hoida et treener teaks sellega arvestada. Esineda ju võiks, aga need trennid on ikka suur koormus, seda enam, kui olengi väsinud ja reaalselt teha ka niikuinii ei jaksa. Ja tervele rühmale ma veel rääkida ei taha.

Uskumatu kui aeglaselt aeg läheb! Tegin pos testi eelmise nädala teisipäeva õhtul, seega see “olukord” on alles ca 1 nädal kestnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka siin ja mõtlesin, et liitun FB grupiga peale arstil käiku. Arstile lähen 14.02. Sümptomitest nii palju, et õnneks ei iivelda aga väsimust on küll rohkem ja voolus on väga niiske. Lisaks on tulnud kõhu sügelemine ja külmavärinad. Naba ümbert sügeleb üsna tihti. Kui muidu tundub, et aeg läheb nii kiiresti, siis praegu tundub, et aeg nii venib. Nagu öeldaksem ootaja aeg on pikk.
Millal plaanite töö juures öelda? Mul endal on tööl õhtused ja pikad vahetused, siis ilmselt sellega väga venitada ei saa ja ütlen juhatajale peale arstil käiku, et mind viidake kergemale tööle üle.

Igatahes ootame edasi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB grupis juba mõned on ja 🙂 Aga käin siin ka ikka lugemas. Ma tegin ka nädal tagasi testi. Alles nädal! 😀 Hetkel siis 5+0. Arstiaeg 14.02, ise tahtsin varem kontrolli veel minna. Muidu nädal tagasi sain aja 27.02. Siis peaks ~8 nädalat olema. Ilmselt peale seda räägin teistele lähedastele 🙂
Ega väga tunda ei annagi, peale väsimuse ja külmavärinate. Vahepeal kõhuvalu, tuikamine. Ikka veel uskumatu ja isegi elukaaslasele pole vist kohale jõudnud 😀 Sügisel alles arutasime, proovima hakkasime detsembris ja nii läks… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin mõtlema, et kas perearsti juurde peab ka kunagi minema ja teavitama rasedusest?
Teeb ehk mõned vereproovid, et kontrollida, kas kõik ained olemas jms, või teeb seda ka naistearst?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin töö juures öelda vist alles peale KV uuringut. See on siis vist aprilli alguses umbes. Siis juulis lõpetaksin juba töö, võtan enne puhkuse välja ja maksimaalselt vara läheksin ka sünnituspuhkusele, et saaks ikka suve nautida ja kodus toimetada enne kauaoodatud beebit. 🙂 Tundub, et aega jääb küll natuke vähe, et tööandja saaks mõttega kohaneda. Eks vaatan, Kuidas kujuneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arst 28.02, esmaspäeval lähen veretesti tegema. Sinna ju terve igavik aega.. Praegu nii iiveldab ja kõik muud sümptomid on ka endiselt. Valin nüüd ka toitumist ja liigun rohkem värskes õhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere..
Täiesti mures juba selline köha ja nohu. Õnneks palavikku ei ole. Käsimüügi ravimid ei aita. Lähen täna perearsti juurde.
Kuidas teil… kas sellegil veel..kuidas jagu saite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka paar päeva tundnud, et kurk hakkab natuke valusaks jääma ja olen söönud puhast küüslauku. Hakin väikesteks tükkideks ja neelan alla.

Peavaludest saan jagu jalutades või trenni tehes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil tujumuutuseid ka on? Minul on ja no emotsionaalne olen ka.. Mulle see küll üldse kohe ei meeldi.

Butterfly4

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 18:50; 07.02 18:54; 12.02 11:30; 21.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan ka esimest korda, sain triibud juba mõnda aega tagasi, panin ka kohe arstile aja, täna käisin ära. Hetkel on 5+2 ja seetõttu UH midagi erilist ei näidanud, panime uue aja 22.02 siis peaks juba südametööd näha olema. Võeti ka emakakelalt proov ja rohkem midagi ei tehtud, andis kabinetti numbri, et kui midagi juhtub või mure on siis kohe ühendust võtta. Sümptomeid eriliselt pole, rinnanibud on valusad ja mõned lõhnad torkavad eriliselt kohe ninna.
Esimese lapse ootel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil tujumuutuseid ka on? Minul on ja no emotsionaalne olen ka.. Mulle see küll üldse kohe ei meeldi.

Butterfly4

Kahjuks on tujumuutused olemas ja emotsionaalsem olen ka. Aga õnneks ei kandu need hetkel koju, lihtsalt tööl häirivad minu kolleegid (ja tööülesanded!) mind rohkem kui muidu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂

Mina kuulun ka siia gruppi, kuid tunnistan, et soovin rasedust varjata kuskil 12-14 nädalani tööga seotud põhjustel. Minu tähtaeg on 08.10.18
Samas huvitav on lugeda teie arutlusi ja algusaja hirme.

Endast niipalju, et tulemas on neljas laps, kuid noorim poeg on juba 8 aastane juba, seega lastel tuleb ikka päris suur vanusevahe. Soovisime mehega ühiselt pisikest pesamuna, et mõne aasta päras ei tunneks ennast vanana, sest lapsed juba suured ja hakkavad pesast välja lendama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Võtan ka julguse kokku ja liitun ametlikult vestlusega. Täna on täpselt 5 nädalat. Positiivse testi sain juba paar päeva enne 4 nädala täitumist. Tundsin juba enne testi tegemist kurnatust ja kerget iiveldust. Terve eelmine nädal oli suht väike söögiisu ja kergelt hakkas füüsilisest pingutusest paha, aegaajalt kõhus torgib. Sel nädalal on üsna normaalne olla või siis olen hakanud harjuma selle olekuga et koguaeg on kuidagi ebamugav.
Esimene rasedus, nii et ärevus ja elevus on suur. Esimese arstiaja panin 22.02 ehk päeva pealt 7 nädalat. Loodan väga, et siis on juba südamelöögid ka näha. Aga ei tahtnud ka hilisemaks panna, kuna ärevus on päris suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on viimased paar päeva päris soodad tujud olnud :D. Täna nt nutsin omaette tööl, kuigi poleks pidanud asja nii südamesse võtma aga võtsin. Ja mõte, et mu stressirikas päev äkki mõjutab loodet, pani veel rohkem tihkuma 😀

Mis veel. Ma eelmine kord ei öelnud, aga rasedust peaks olema 5+3, arstil pole veel käinud. Kõhuli enam magada ei saa hästi, sest rinnad on nii valusad, appi! Isutab koguaeg värske toidu osas. A la kirsstomatid, kurk, puuviljad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka oktoobrikatesse ümber!
Vanust 27a, esimene ootus.
Tänasega 5 nädalat täis, arstile sain 21.02 aja. Pole mul iiveldust..oleks süda paha vms,ei ole. Nibud kergelt hellad, aga see ka vast kõik. Raseduskalendri järgi peaks 12.10 tähtaeg olema.
Hakkasin ka Elevit pronatal’i krõbustama, nii igaksjuhuks toetavalt.
Niiet praegu ma väga aru ei saagi et nagu natuke rase oleksin, 5.02 sai käidud verd andmas ja hcg oli 146.
Aga muidu on tuju hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! ????
Tuleks ka siia üle nüüd.
Täna peaks olema 4+1. Ämmaemanda juurde sain aja juba teisipäevaks, siis on 4+4. Küsisin, kas vara pole, registratuuris vastati, et ei ole vara. Eks näis. Uh-ga ju nii vara ei näe miskit… Vb teevad siis vereproovi ja katsuvad niisama.
Kas Pelgus ämmakatel Uh-aparaat on kabinetis?
Minust endast: kohe 35a, 3. rasedus, eelnevalt 1 laps (2.rasedus peetus 2017 aprillis, teada sain KV uuringul).
Oleme väga õnnelikud, et uued triibud saime, samas muretsen ka, selle eelmise peetumise pärast….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere..
Täiesti mures juba selline köha ja nohu. Õnneks palavikku ei ole. Käsimüügi ravimid ei aita. Lähen täna perearsti juurde.
Kuidas teil… kas sellegil veel..kuidas jagu saite?

Tupsik83, mis arst rääkis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka käin siin vahepeal lugemas. Nii ootan 14.02 päeva. Tahaks väga, et südamelöögid olemas oleks siis juba.
Mul tuleb ka lastel suur vanusevahe. Beebi sünniks on tütar 10 ja poeg 13.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.01 17:05; 30.01 06:36; 31.01 21:51; 31.01 21:59; 02.02 14:37; 02.02 22:23; 03.02 14:26; 04.02 09:55; 05.02 18:18; 05.02 21:25; 07.02 06:39; 10.02 09:54; 12.02 11:11; 12.02 13:13; 12.02 19:24; 15.02 21:45; 23.02 15:56; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere.
minul täna 6+2.
arst 28.02
tegin testi umbes nädal enne eeldatavat perioodi ja 5 minutiga sinna kriipsu ei tulnud seega viskasin teati minema. paar h hiljem läksin prygikasti tyhjendama ja avastasin et testile teine õrn triip tekkinud… shokk. tegin kohe teise testi ja sinna tuli juba suurem triip paari minutiga:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:48; 11.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogemata läks käona.
mina siis see kes testi esimese hooga minema viskas:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rinnad olid kohe ylimega valusad ja kõhus tuikas.
nyyd kõhuvalu vaid siis kui pissihäda.
rinnad palju suuremad ja raskemad. syda hommikuti paha aga paraneb pealesöömist.
suurim muutus vist see et ma pole kunagi hommikust söönud ega suutnud syya aga nyyd ärkas selle peale et kõht koriseb ka hull söögiisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:48; 11.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Liitun ka siis hetkel siin. TA peaks olema 24.10. 26.02 on arst siis saab juba natukene kindlamalt olla ????
Tunnuseid väga ei ole.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 03:05; 26.02 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik
Arsti soovitus oli prospan-i veeslahustuvad tabletid ja auru ja sinepi vanni. Muud ei midagi, homme lähen õnneks naistearsti juurde.
Enesetunne palju parem. Loodan, et kõik on hästi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul mure, täna 7 nädalat aga kõht on imelik ja määrib nagu algaksid päevad. Lähen näitan erakorralises Pelgus, eks siis selgub mis toimub aga süda nii valutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul mure, täna 7 nädalat aga kõht on imelik ja määrib nagu algaksid päevad. Lähen näitan erakorralises Pelgus, eks siis selgub mis toimub aga süda nii valutab.

Ehk on ikka kõik korras. Hoian põialt, et kõik korras. Anna siis meile ka teada, kuidas läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.01 17:05; 30.01 06:36; 31.01 21:51; 31.01 21:59; 02.02 14:37; 02.02 22:23; 03.02 14:26; 04.02 09:55; 05.02 18:18; 05.02 21:25; 07.02 06:39; 10.02 09:54; 12.02 11:11; 12.02 13:13; 12.02 19:24; 15.02 21:45; 23.02 15:56; 28.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 332 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2018 ????????????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.