Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )

Teema: Oktoobribeebid 2022

Postitas:
Kägu

Kas teile on tehtud ultraheli vaginaalselt või kõhult?

Kõhu pealt ei ole nii var midagi näha ning esimesel visiidil tuleb kontrollida ka muid asju, läbivaatuse nöol siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba tehtud grupi nime lihtsalt parandada ei saa?

Olen grupi admin ja võtan ka nüüd sõna siin. Grupis sai küsitud, et kas häirib see nimi kedagi ja polnud mitte kedagi keda nimi häiriks. Polnud ühtegi inimest kes probleemi oleks näinud grupi nimest niisiis grupi nimi jääb selliseks. Keegi ei sunni teil liituda grupiga kui teid häirib nimi ???? Päikest ja ilusat ootusaega.

Kirjaoskamatud koos.

Ei usu, et küsisid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba tehtud grupi nime lihtsalt parandada ei saa?

Olen grupi admin ja võtan ka nüüd sõna siin. Grupis sai küsitud, et kas häirib see nimi kedagi ja polnud mitte kedagi keda nimi häiriks. Polnud ühtegi inimest kes probleemi oleks näinud grupi nimest niisiis grupi nimi jääb selliseks. Keegi ei sunni teil liituda grupiga kui teid häirib nimi ???? Päikest ja ilusat ootusaega.

Kirjaoskamatud koos.

Ei usu, et küsisid.

Kirjavahemärkidega on ka probleemid. ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

nimelt ei teagi kas ruttan siia tulemisega või mitte.

kuna jaanuari kuus oli tsükkel sassis (pidi algama 13.01 algasid 16.01, tsükkel muidu kindel regulaarne 28 p). Kuna 9ndal tuli korraks roosakas voolus, eeldasin et päevad, aga neid ei tulnud.
sain positiivse testi 10.02 (tegin ClearBlue digitaalse, näitas 1-2 ndl). Pead seda olen teinud tava teste, kus teine triip on väga-väga õrn. Päevad oleks pidanud tõenäoliselt hakkama täna(13.02)

arstile sai helistatud ja reedel (11.02) tegin hcg ja proge analüüsid (21.13 ja 58,4) – kuna enne seda on olnud kaks raseduse katkemist. Esmaspäeval teen uued analüüsid, siis peaksid tulemused olema minimaalselt hcg 63 natuke peale ja proge ehk ka muutunud.

kas siin grupis on ka keegi sari testija ? Mind paneb hirmu tunda see, et see joon pole suuresti muutunud (võimalik, et pisut- aga mitte nii, et süda oleks rahul).

Hetkel siis peaks olema 4 nädalat täpselt . Ja tark äpp ütleb TA on 23.10

igatahes ma tahaks rõõmustada kuid varasemad kogemused on teinud tihti ärevuse. Ma niiiii loodan, et seekord on meie kord!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul olid ka nelja nädala peal triibud väga heledad ja samal ajal hcg veretesti näit oli 296. Usun, et praeguses faasis see täitsa normaalne, et test ei kuva erksaid triipe veel.

E

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ka naisi, kellel rasedustestil teine triip jääbki heledaks ja rasedus areneb normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba tehtud grupi nime lihtsalt parandada ei saa?

Olen grupi admin ja võtan ka nüüd sõna siin. Grupis sai küsitud, et kas häirib see nimi kedagi ja polnud mitte kedagi keda nimi häiriks. Polnud ühtegi inimest kes probleemi oleks näinud grupi nimest niisiis grupi nimi jääb selliseks. Keegi ei sunni teil liituda grupiga kui teid häirib nimi ???? Päikest ja ilusat ootusaega.

Kirjaoskamatud koos.

Ei usu, et küsisid.

Kirjavahemärkidega on ka probleemid. ????

Kus on alles tarkpea siin. Aga liitu grupiga ja mine vaata ise küsimust ja vastuseid ☺️ Selle asemel, et targutada siin tee miskit kasulikku

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba tehtud grupi nime lihtsalt parandada ei saa?

Olen grupi admin ja võtan ka nüüd sõna siin. Grupis sai küsitud, et kas häirib see nimi kedagi ja polnud mitte kedagi keda nimi häiriks. Polnud ühtegi inimest kes probleemi oleks näinud grupi nimest niisiis grupi nimi jääb selliseks. Keegi ei sunni teil liituda grupiga kui teid häirib nimi ???? Päikest ja ilusat ootusaega.

Kirjaoskamatud koos.

Ei usu, et küsisid.

Kirjavahemärkidega on ka probleemid. ????

Kus on alles tarkpea siin. Aga liitu grupiga ja mine vaata ise küsimust ja vastuseid ☺️ Selle asemel, et targutada siin tee miskit kasulikku

Jah, sa võiks ka rohkem oma rasedusele keskenduda, mitte kuskil gruppides-foorumites sõna võtta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab õelda, kas see on normaalne kui järsku raseduse tunnused kaovad? Mitu päeva iiveldas ja oli täielik isutus ning nüüd järsult ei iivelda enam üldse ja olek täiesti tavaline, söögiisu ka tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab õelda, kas see on normaalne kui järsku raseduse tunnused kaovad? Mitu päeva iiveldas ja oli täielik isutus ning nüüd järsult ei iivelda enam üldse ja olek täiesti tavaline, söögiisu ka tagasi.

Tunnuste kadumine pigem on ikkagi ebatavaline ja võimalusel võika käia kontrollis.

SAMAS kui mul rasedus 6. nädalal peetus, siis tunnused jäid ikka veel vähemalt nädalaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba tehtud grupi nime lihtsalt parandada ei saa?

Olen grupi admin ja võtan ka nüüd sõna siin. Grupis sai küsitud, et kas häirib see nimi kedagi ja polnud mitte kedagi keda nimi häiriks. Polnud ühtegi inimest kes probleemi oleks näinud grupi nimest niisiis grupi nimi jääb selliseks. Keegi ei sunni teil liituda grupiga kui teid häirib nimi ???? Päikest ja ilusat ootusaega.

Kirjaoskamatud koos.

Ei usu, et küsisid.

Kirjavahemärkidega on ka probleemid. ????

Kus on alles tarkpea siin. Aga liitu grupiga ja mine vaata ise küsimust ja vastuseid ☺️ Selle asemel, et targutada siin tee miskit kasulikku

Jah, sa võiks ka rohkem oma rasedusele keskenduda, mitte kuskil gruppides-foorumites sõna võtta.

Et siis teistel on lubatud foorumites ja gruppides olla ja minul mitte? ???? ja mida sa rasedusele keskendumise all mõtled? Mida on rasedusele keskenduda? Sa lihtsalt oled rase ja see ei vaja keskendumist

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Wow, pole üheski lapseootamise alateemas nii negatiivset õhkkonda näinud, kui siin on 😀 Rasedus on ju imeline aeg, nautige ja olge positiivsed nii enda kui ka teiste suhtes! 🙂

+9
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Wow, pole üheski lapseootamise alateemas nii negatiivset õhkkonda näinud, kui siin on ???? Rasedus on ju imeline aeg, nautige ja olge positiivsed nii enda kui ka teiste suhtes! ????

Ära valeta!

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võib vist tänulik olla, et siia gruppi ei kuulu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kōik, kes siin alateemas on grammatikast jahunud, vōiks nüüd selle grupi siin rahule jätta. See grupp on mōeldud naistele, kes on beebiootel ning tähtaeg jääb oktoobrisse. Tehke endale oma grupp ning arutage seal oma grammatikateemasid edasi.

Rasedusest ka 🙂 Minul tunnusteks ikka iiveldus ja väsimus. Vahest on ka muidugi paremaid päevi, kuid enamjaolt on iiveldus päris vastik. Kuidas teistel läheb? On keegi veel UH-s käinud ja südamelööke juba kuulnud? Mind huvitab veel, palju meil siin esmarasedaid on ning paljudel lapsed juba olemas? 🙂

Blume

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelegi on ka maitse-ja lõhnameelega toimunud mingeid muutusi?

Mul juba üle kuu on enamikel soolastel toitudel mingi teatud sama vastik maik juures ning asjad lõhnavad ka seda sama teatud moodi. Samamoodi tunnen suus seda maitset, isegi pärast hammaste pesemist. Üksikud asjad ainult mida kannatab süüa, millel veel on õige maitse. Ehk on see ikka rasedusest tingitud, sellist asja pole kunagi olnud, jube häiriv???? On kellelgi sama probleem?

 

Mrdse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelegi on ka maitse-ja lõhnameelega toimunud mingeid muutusi?

Mul juba üle kuu on enamikel soolastel toitudel mingi teatud sama vastik maik juures ning asjad lõhnavad ka seda sama teatud moodi. Samamoodi tunnen suus seda maitset, isegi pärast hammaste pesemist. Üksikud asjad ainult mida kannatab süüa, millel veel on õige maitse. Ehk on see ikka rasedusest tingitud, sellist asja pole kunagi olnud, jube häiriv???? On kellelgi sama probleem?

Mrdse

Covid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Kas kellelegi on ka maitse-ja lõhnameelega toimunud mingeid muutusi?

Mul juba üle kuu on enamikel soolastel toitudel mingi teatud sama vastik maik juures ning asjad lõhnavad ka seda sama teatud moodi. Samamoodi tunnen suus seda maitset, isegi pärast hammaste pesemist. Üksikud asjad ainult mida kannatab süüa, millel veel on õige maitse. Ehk on see ikka rasedusest tingitud, sellist asja pole kunagi olnud, jube häiriv???? On kellelgi sama probleem?

Mrdse

Covid?

Ei. Eelmine aasta oktoober põdesin läbi, siis kadus lihtsalt maitse ja lõhn nii kuuks ajaks ära, aga taastus. See praegune jama hakkas umbes täpselt siis kui toimus arvatav viljastumine, ehk 6 nädalat tagasi. Samas vaevalt juba esimestel päevadel  mingid sellised sümptomid tekivad. Eks peab ära kannatama ja lootma, et mingi hetk tuleb ikka õige maitsemeel tagasi????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab õelda, kas see on normaalne kui järsku raseduse tunnused kaovad? Mitu päeva iiveldas ja oli täielik isutus ning nüüd järsult ei iivelda enam üldse ja olek täiesti tavaline, söögiisu ka tagasi.

Tunnused võivad kaduda ka lihtsalt. Ei tähenda kohe, et midagi halvasti on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, vaatan, et grupi liikmete arv läheneb 50le. Varasemalt on siit foorumist tulnud grupi arvule ca 35 juures pilt peale pandud, just et säiliks ühtsustunne ka tekiks tugevam side väiksema hulga inimestega. Muidu läheb lappesse. Lõpuks muidu samaväärne juba täiesti avalikult leitava FB grupiga.

Teine asi, et mida suurem on grupp, seda suurem tõenäosus, et mingid jutud grupist välja liiguvad. Eesti on väike. Meie varasemas pundis oli üks selline keiss, kes teatas tuttava rasedusest enne kui ta ise seda teha soovis. Lisaks üleüldine turvalisus väga isiklike lugude ja mõtete jagamisel seal grupis.

Mis te arvate? Hakkaks vaikselt koomale tõmbama ja ei laseks seda liiga suureks?

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru kuidas mõni grupp ei toimi üldse. Ma küll siia gruppi ei kuulu, laos sünnib juba paari lähima kuu jooksul, kuid arusaamatud pseudoprobleemid siin. Meil loodud 2 gruppi, üks Perekooli oma ja teine Facebookis üldine. Mõlemas grupis rahulik olemine ja ei mingit kiskumist.

Kuid piisab paarist fruktist ja ongi kõik rikutud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru kuidas mõni grupp ei toimi üldse. Ma küll siia gruppi ei kuulu, laos sünnib juba paari lähima kuu jooksul, kuid arusaamatud pseudoprobleemid siin. Meil loodud 2 gruppi, üks Perekooli oma ja teine Facebookis üldine. Mõlemas grupis rahulik olemine ja ei mingit kiskumist.

Kuid piisab paarist fruktist ja ongi kõik rikutud.

Kes ütles, et gruppides kisklemine toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, vaatan, et grupi liikmete arv läheneb 50le. Varasemalt on siit foorumist tulnud grupi arvule ca 35 juures pilt peale pandud, just et säiliks ühtsustunne ka tekiks tugevam side väiksema hulga inimestega. Muidu läheb lappesse. Lõpuks muidu samaväärne juba täiesti avalikult leitava FB grupiga.

Teine asi, et mida suurem on grupp, seda suurem tõenäosus, et mingid jutud grupist välja liiguvad. Eesti on väike. Meie varasemas pundis oli üks selline keiss, kes teatas tuttava rasedusest enne kui ta ise seda teha soovis. Lisaks üleüldine turvalisus väga isiklike lugude ja mõtete jagamisel seal grupis.

Mis te arvate? Hakkaks vaikselt koomale tõmbama ja ei laseks seda liiga suureks?

On olemas väike oktoobribeebide grupp. Liitumiseks tuli kirjutada oktoobribeebid@gmail.com.
Liikmeid max 30.

Ma sain aru, et see teine ongi see suur grupp kuhu võivad kõik liituda.

L.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et siis lisaks avalikult leitavale FB grupile tekib siit veel 2? Üks lihtsalt sooviavalduse ja kuude märkimisega (piiramatu ja kõigile?) Ja teine meiliaadressiga (piiratud max 30le)?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis lisaks avalikult leitavale FB grupile tekib siit veel 2? Üks lihtsalt sooviavalduse ja kuude märkimisega (piiramatu ja kõigile?) Ja teine meiliaadressiga (piiratud max 30le)?

Jah. Milles siis seekord probleem? Kes tahab, see liitub ja kes ei taha, ei liitu.
Ma ei näe mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa peetis naised… õudneee 😀 😀 😀

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks peab facebooki gruppi koomale tõmbama? Erinevate kuude fb gruppides on vahel isegi 400 liiget. Pole keegi mingit piirangut peale pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab facebooki gruppi koomale tõmbama? Erinevate kuude fb gruppides on vahel isegi 400 liiget. Pole keegi mingit piirangut peale pannud.

On tegelikult suur vahe. Paljud eelistavad privaatsemat ja väiksemat gruppi. Olen isiklikult nii suures kui ka perekoolist tekkinud grupis ning väga suur vahe on, väike on selline kus kõik teavad kõiki ja on usaldus, et info välja ei jookse grupist. Suur on selline kus on palju vaikselt lugejaid ning privaatsus on 0 ja väga pidevalt läheb ka ütlemiseks. Igaühele oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab facebooki gruppi koomale tõmbama? Erinevate kuude fb gruppides on vahel isegi 400 liiget. Pole keegi mingit piirangut peale pannud.

On tegelikult suur vahe. Paljud eelistavad privaatsemat ja väiksemat gruppi. Olen isiklikult nii suures kui ka perekoolist tekkinud grupis ning väga suur vahe on, väike on selline kus kõik teavad kõiki ja on usaldus, et info välja ei jookse grupist. Suur on selline kus on palju vaikselt lugejaid ning privaatsus on 0 ja väga pidevalt läheb ka ütlemiseks. Igaühele oma.

Lisan juurde, et muidugi võib ka väiksest grupist info välja sattuda, aga õnneks meie väikeses grupis on kõik täiskasvanud inimesed ning arvestavad teiste soovidega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis lisaks avalikult leitavale FB grupile tekib siit veel 2? Üks lihtsalt sooviavalduse ja kuude märkimisega (piiramatu ja kõigile?) Ja teine meiliaadressiga (piiratud max 30le)?

Lugeda ei oska vä?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2022