Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 162 )

Teema: Oktoobribeebid 2022

Postitas:
Kägu

Et siis lisaks avalikult leitavale FB grupile tekib siit veel 2? Üks lihtsalt sooviavalduse ja kuude märkimisega (piiramatu ja kõigile?) Ja teine meiliaadressiga (piiratud max 30le)?

Lugeda ei oska vä?

Issand.. Päris elus inimestega suheldes vastad ka nii nähvates? 😀

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täitsa psühhid kokku sattunud😂

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Korralik komöödia siin. 😂

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga nõmedad inimesed siin koos😃 üldse pole kokkuhoidmist ja toetamist. Ainult ussitaks üksteist taga ja üritaks igal võimalikul moel teisele ära panna. Rasedad ei oska üldse enda emotsioone talitseda

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga nõmedad inimesed siin koos😃 üldse pole kokkuhoidmist ja toetamist. Ainult ussitaks üksteist taga ja üritaks igal võimalikul moel teisele ära panna. Rasedad ei oska üldse enda emotsioone talitseda

Tegelikult mulle tundub, et siin foorumis on mingid trollid, kes üritavad siin omaarust põnevust tekitada. Sest fb-s on kõik toredad ja sõbralikud.
Need trollid, kes beebigrupis ajavad õigekirja ja ma ei tea mida taga, võiksid rahulikult mujale foorumisse tagasi kolida. ☺️

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult mulle tundub, et siin foorumis on mingid trollid, kes üritavad siin omaarust põnevust tekitada. Sest fb-s on kõik toredad ja sõbralikud.

Need trollid, kes beebigrupis ajavad õigekirja ja ma ei tea mida taga, võiksid rahulikult mujale foorumisse tagasi kolida. ☺️

Tere, troll!

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, troll!

Tere, tere!
Kuidas rasedus kulgeb? 😉

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugeda ei oska vä?

äääääääääääääääääääääääää

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täielik lasteaed 😂😂🤦‍♀️

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu
  1. Täielik lasteaed 😂😂🤦‍♀️

Rasedus on imeline aeg! Kas ikka kõigil? Kahju, et see grupp siin selliseks muutus, väljaelamise teema on ka muidu kuskil eraldi aga noh jah 🤔 Imelist rasedust siis oktoobrikatele!

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugeda ei oska vä?

Joo vähem!

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugeda ei oska vä?

Joo vähem!

See joo vähen on mingi konkreetse inimese väljend siin foorumis, üsna tihti olen seda kohanud.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi on miskit juba oma tulevasele beebile ostnud ka?🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on miskit juba oma tulevasele beebile ostnud ka?🙂

Eks mõelnud ikka olen, mis vaja oleks jms 🙂 Aga ostma ei hakka enne kui 20nädalat täis. 😊

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liitun ka ettevaatlikult teie seltskonnaga. Täna raseduse suurus 4+5 (TA 25.10). Kuna eelmisel aastal oli üks peetumine ja üks biokeemiline rasedus, siis olen praegu naistearsti juures jälgimisel. Esimene visiit oli 4+1, kirjutas Duphastoni. Järgmine visiit 6+1 ja seni pean suutma võimalikult rahulik olla.

Sel nädalal käisin 3x HCG analüüsi tegemas 48 tunniste vahedega:

3+6: 218

4+1: 671

4+3: 1750

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on homme lõpuks see pikalt oodatud esimene ämmaka visiit. Hetkel peaks olema 6+5. Loodan, et kõik on hästi. Ootan esimest last siis. 🙂

Enesetundest nii palju, et ega kiita ei ole. Kui siiani oli ainult väsimus ja tuikav kõht, siis viimased 3 päeva seest niiii õõnes ja kohati iiveldab. Enamik lõhnad ja toidud hakkavad jubedalt vastu. Sisimas lootsin, et pääsen sellest iiveldusest, aga vast mitte. 😃 Kuidas teistel enesetunne? 😊

Mrdse

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

5-7 nädala paiku keeras mul ka sees ikka korralikult ja ainult isude järgi sain süüa – küll oli vaja burgerit, järgmisel päeval hapukurki ja siis ülejärgmisel mannaputru moosiga😁raseduse rõõmud

Minul peaks nüüd olema 8 ndl ja täiesti uskumatu, aga enesetunne on viimastel päevadel olnud väga hea. Ei teagi nüüd, kas peaks muretsema 🙂 aga see ju ei aita nagunii, seega ootan lihtsalt järgmist visiiti.

Blume

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on homme lõpuks see pikalt oodatud esimene ämmaka visiit. Hetkel peaks olema 6+5. Loodan, et kõik on hästi. Ootan esimest last siis. 🙂

Enesetundest nii palju, et ega kiita ei ole. Kui siiani oli ainult väsimus ja tuikav kõht, siis viimased 3 päeva seest niiii õõnes ja kohati iiveldab. Enamik lõhnad ja toidud hakkavad jubedalt vastu. Sisimas lootsin, et pääsen sellest iiveldusest, aga vast mitte. 😃 Kuidas teistel enesetunne? 😊

Mrdse

Minu enesetunne kohutav😃 oksendamine, iiveldus, väsimus ja nõrkus. Eelmine rasedus oli sama jama kogu sünnituseni ja kardan seekord samamoodi. Oksendasin kuni 38+6 nädalani. Hetkel laps aastane

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul nüüd ämmaka juures käidud ja kindel värk, et pisike on olemas ja südametöö oli ka ilusti näha. Nii imeline🥰

Mrdse

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna raseduse suurus 5+3. Üleeile tekkis kerge iiveldus ja täna hommikul juba oksendasin. Esimese lapsega sain diagnoosiks hyperemesis gravidarum, ilmselt ei pääse ka sel korral kergemalt.

Vaimselt on see rasedus üsna kurnav, sest selja taga on üks peetumine ja üks biokeemiline. Pidevalt muremõtted..

Kolmapäeval on taas naistearsti visiit, ei jõua ära oodata.

Kuidas teistel läheb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on selline küsimus, et kaua läheb ajaliselt rasedusega arvele võtmine ?
Mis täpsemalt uuritakse ja küsitakse ? 🙂

Tänan

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

Midagi ei uurita, naistearst annab sulle vajalikud andmed, mis tuleb ära saata ja korras

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan

Midagi ei uurita, naistearst annab sulle vajalikud andmed, mis tuleb ära saata ja korras

Misasja sa ajad? Mis andned? Kuhu saata?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

ära kujuta asju ette.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

See oleneb. Kõigepealt tuvastatakse rasedus ultraheliga ja vōetakse pap-test(kui naistearst pole lähiajal võtnud). Siis antakse paber kas kohapeal või kodus täitmiseks. Sinna lähevad sinu ja mehe andmed, et rasedakaart saada. Ja siis lepitakse kokku uus aeg kohtumiseks kus saad endale rasedakaardi ja minul pandi ka vereanalüüside jaoks aeg, et enne oscarit annaksin ära. Kokku läks umbes 15-25min.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

Ise ei saada küll rase mingeid asju. Naistearst saab su ämmaemandale edastada vajalike asju aga enamasti ämmaemand ikka küsib ka ise asju üle ja pead täitma lehe enda haiguste kohta jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

See oleneb. Kõigepealt tuvastatakse rasedus ultraheliga ja vōetakse pap-test(kui naistearst pole lähiajal võtnud). Siis antakse paber kas kohapeal või kodus täitmiseks. Sinna lähevad sinu ja mehe andmed, et rasedakaart saada. Ja siis lepitakse kokku uus aeg kohtumiseks kus saad endale rasedakaardi ja minul pandi ka vereanalüüside jaoks aeg, et enne oscarit annaksin ära. Kokku läks umbes 15-25min.

Eks see oleneb haiglast ka. Mina ei pidanud mingeid pabereid ise täitma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

Eks see oleneb haiglast ka. Mina ei pidanud mingeid pabereid ise täitma.

Eks oleneb ja. Minul kogemus Pelgu ja Itk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

Sa ikka mingi eriline tont😃 tõmba tagasi

ära kujuta asju ette.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pidin ise peale tuvastamist saatma haigekassasse dokumendid, et olen rase, sest mul polnud ravikindlustust. Peale seda järgmisel visiidil pidin viima pissiproovi, tehti pap test, võeti analüüside jaoks verd jne. Siis järgmisel visiidil lâksin ämmaka juurde ja hakkasime täitma raseda kaarti. Kui sa oled kindlustatud siis läheb arvele võtmisega veidi pikemalt, aga kui ei ole siis tehakse seda kiirelt, et sa ei peaks ise oma taskust kõike maksma.

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 162 )

Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2022