Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 292 )

Teema: Oktoobribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mul teab lisaks mehele üks sõbranna, sest pidin lihtsalt kellegagi konsulteerima, kas see triip on ikkagi triip, mida ma näen.

Ise arvan, et enne 12. nädalat me vast kuskil väga hõiskama ei hakka.

Tööl tahan pärast seda esimesel sobival hetkel teada anda, sest minu plaan on nii vara kui võimalik koju jääda ning võtta enne sünnituspuhkust kogu oma puhkus ka välja, mida on rohkem kui aasta jagu. Nii et ma salamisi loodan, et pärast jaanipäeva enam tööle ei lähe.

 

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul teavad rasedusest mees, ema, õde ja lähedane sõbranna. Viimased kolm teavad selle tõttu nii vara, et kuna nad teavad mu viljatusest ning sellest, et üritasime. Samuti said nad teada ka esimese lapse puhul varakult. Teistele perekonnas räägime ilmselt peale Oscarit.

KL 6+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba päris paljudele rääkinud. Rasedusest sain teada enne oma sünnipäeva ja juba tähistamised planeeritud. Kuna mul ivf rasedus, siis olid paljud sõbrad kursis, et mul oli siirdamine. Sünnipäeva ajal jagasin uudist, et saime triibud. Eelmise rasedusega teatasin peale Oscari testi.
eks läheb nagu läheb, võtan kuidagi fatalistliku hoiaku, rääkimine ei muuda ju midagi. Ja kui katkeb, siis on suur tugigrupp..

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui soovid avaldada siis mitmes siirdamine see oli? Lühike või pikk skeem? Mul endal läheb aprillis lühikese peale.

R.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba päris paljudele rääkinud. Rasedusest sain teada enne oma sünnipäeva ja juba tähistamised planeeritud. Kuna mul ivf rasedus, siis olid paljud sõbrad kursis, et mul oli siirdamine. Sünnipäeva ajal jagasin uudist, et saime triibud. Eelmise rasedusega teatasin peale Oscari testi.

eks läheb nagu läheb, võtan kuidagi fatalistliku hoiaku, rääkimine ei muuda ju midagi. Ja kui katkeb, siis on suur tugigrupp..

manka

Kui soovid avaldada siis mitmes siirdamine see oli? Lühike või pikk skeem? Mul endal läheb aprillis lühikese peale.

R.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mul teine siirdamine, seekord Fet, loomulikku tsüklisse. Fet on ikka nii lihtne ja kiire ja mugav, ei mingeid süste (ainult duphaston peale siirdamist; enne siirdamist võtsin ise ka juurde vitamiinikompleksi). Eelmisest siirdamisest pika skeemiga ja värske embrüoga sündis tore ja tragi laps.

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube, kolmapäeval jäi laps haigeks, palavik 38.6, neljapäevaks tõmbas tagasi. Reede õhtul tekkis omal palavik 38, laupäeval oli juba lausa 38.9. Mees tegeles lapsega terve päeva samaaeg ise siis pikutasin ja ravisin end niipalju kui sain. Reede öösel magada ka ei saanud, pea valutas ja alaselg niiet mitte üheski asendis magada ei saanud, lihtsalt jube.
Rasedusaüptimeid ei ütleks ,et veel on peale puhituse. Eelmise rasedusega tekkis oksendamine 6ndal nädalal täpselt. Eks näha mis ja millal tekib????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin märkida

A23 4+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul läks covid õnneks lihtsalt mööda ja homme on lõpuks tuvastamine. Sain küll aja 28.02, aga arst leidis siiski varem vaba hetke. Loodan, et kõik on korras ja saa rahuliku südamega rase edasi olla.

Hetkel on küll maru iiveldus, eelmise lapsega oli pigem isutus. Tean, et mind ilmselt saadetakse GTTd ka tegema, selleks ajaks võiks iiveldus järgi anda.

 

L. 7+0

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ITKs arvele võtnud juba end? Kas tehakse UH kohe kabinetis? Enam ei mäleta, kuidas käis. ????

Piia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist pean ka siia liituma. Positiivse testi sain reedel. Nädal tagasi oli negatiivne. Nüüd reedel 10.ndal oleks pidanud päevaf hakkama aga mingi sisetunne käskis uuesti testi teha.

Tänaseks peaks siis 4+5 olema.

Tulemas teine. Esimesega vahe 9aastat. Alustaks nagu kõike täiesti uuesti ja esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul vetsus käies märkasin paberil pruuni voolust. Olen kursis, et pruun voolus tavaliselt ei tähenda midagi hullu, seega üle mõtlema ei hakka. Arst on nädala lõpus. Võtan juba niigi duphastoni ka raseduse algusest, aga eks siis näis mis saab. Loodame parimat ????

KL 6+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käidud. Mõõtude järgi 6+6 ja süda lööb. Päevade järgi 7+1, seega klapib ilusti. 28.02 tagasi ja 28.03 on oscar.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Mina sain eile positiivse testi, täna hommikune kinnitas.

Tulemas kolmas laps ja üpris suure üllatusena. Natukene segased tunded, kuid samas ka rõõmsad. Näitama saan minna ennast 27.02. Täna peaks olema 4+2.

Oleksin ka kindlasti väiksemast FB grupist huvitatud, eelmistel kordadel pole suurtega üldse liitunudki ja selline mõnusam minu jaoks olnud. 🙂

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel vahepeal arvele võtnud end? Kuidas ootusärevusega toime tulete? Endal on esmaspäeval ämmakas ja võiks juba kiiremini tulla see päev.

Piia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve see nädal on veninud väga aeglaselt. Mul homme ämmaka aeg. Lähen suht vara, sest eelmine rasedus katkes ning seetõttu onväga suur ärevus sees. Homme on 6+1 siis.

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei ,

Mina käisin siis täna ämmaka visiidil ning mõlema kaksiku süda lõi 🙂 Üks on umbes 2päeva väiksem ning sain naistearsti juurde 2 ndl pärast aja , et vaatab siis uuesti üle. TA 2.oktoober

MHP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nädal tõesti veninud. Mul laupäeval arsti juures raseduse tuvastamine. Niii ootan juba.

Veidi kardan, et äkki pole südametööd veel näha, sest päevade järgi laupäeval on küll on 7+3, aga ov oli hilja ja selle järgi oleks laupäeval 4+3. Eks näis siis.

KL 7+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Mina sain täna kahele testile triibud …Päevad oleks pidanud hakkama 11.veeb,aga kuna toidan alles rinnaga,siis arvasin,et väike tsükli muutus ???? Tulemas on 5 nööp…Ootan ka fb väikest gruppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MHP, äge, et kaksikud tulekul ja mõlemal südameke lööb! Nii põnev kõrvalt jälgida seda teekonda. Kas suguvõsas teisigi kaksikuid olnud?

Minul pole mingeid uudiseid. Mingeid tunnuseid veel pole. Homme on 6+0. Ämmaemand alles kuu lõpus ja aeg venib.

Päikseke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa seda tahtsin küsida, et kas olete omale mõne asjaliku rasedusäpi ka tõmmanud telefoni?

Eelmise lapsega oli mul ITK rasedusäpp ja see oli lihtne, selge, mugav. Kahjuks aga seda enam ei leia üles. Ja mitmeid teisi tõmbasin aga ei leidnud ühtki normaalset. Eelistaks eestikeelset.

Päikseke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MHP, äge, et kaksikud tulekul ja mõlemal südameke lööb! Nii põnev kõrvalt jälgida seda teekonda. Kas suguvõsas teisigi kaksikuid olnud?

Minul pole mingeid uudiseid. Mingeid tunnuseid veel pole. Homme on 6+0. Ämmaemand alles kuu lõpus ja aeg venib.

Päikseke

Minu suguvõsas on ühed kaksikud ja mehe suguvõsas kahed. Minul viimased päevad täitsa halb esimene pool päevast ainult iivedlab ja söögiisu pole ka eriti , 2 kilo ka alla läinud. ITK äppi jah pole enam millegi pärast , mulle ka see meeldis.

MHP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mingi Keskhaigla sünnitusmaja äpp, arvasin, et see ongi ITK oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaksikud! Äge!

ma kasutan Ovia äppi, ei ole külle eestikeelne, aga mu meelest mõnus, annab selget ja asjalikku infot. Eelmine kord oli üks (ja ainus mu teada) eestikeelne raseduse äpp ka, aga nüüd tekkis mingi segadus teise raseduse registreerimisega, äpp tööle ei lähe ja pole viitsinud probleemiga tegeleda.

esimese rasedusega oli tõesti suur ootamine kogu aeg, aga nüüd läheb aeg nii kiirelt. Ma töötan kodust, mees on lhp-l. Oleme seega kõik kodus ja on üks paras trall kogu aeg. Olime nädal aega jutti kõik haiged ka. Pole aega mõeldagi, et olen lapseootel…

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin lolli küsimuse, aga mida rasedusäpp endast kujutab? St mis infot ma sealt saan? Ei taha ilma igasuguse teadmiseta tõmbama ja testima neid hakata, et saada aru, kas mul peaks seda vaja olema. Kui ma eelmine kord rase olin, ei olnud mingeid äppe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin lolli küsimuse, aga mida rasedusäpp endast kujutab? St mis infot ma sealt saan? Ei taha ilma igasuguse teadmiseta tõmbama ja testima neid hakata, et saada aru, kas mul peaks seda vaja olema. Kui ma eelmine kord rase olin, ei olnud mingeid äppe ????

Nt kui kaugel rasedus on, kui palju loode kaalub, kui pikk on, mis organ jne mingil nädalal areneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nutikellal lisa kus saan rasedust jälgida…Olin eelmine kord rahul ja ei viitsi muid appe otsima hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ämmaemanda juures ja olen suhteliselt shokis.
Viimaste päevade järgi on raseduse suurus 6+3. Ultraheliga oli näha ainult lootemuna. Võimalik, et tegelik rasedus on väiksem, arvestades, et ma pos OV testi jaanuaris ei saanud ning tõenäoliselt võiski OV hiljem olla. Pani järgmiseks nädalaks arstile aja, et uuesti kontrollida.
Shokis aga sellest, et lootemunasid on 2, mitte 1. Tänase seisuga on põhimõtteliselt kõik variandid laual: kas rasedus on peetunud, kas saame ühe või kaks last. See viimane variant… selleks ma ei ole küll kuidagi valmis.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti, Mari sul järgmine nädal kõik läheb ilusti.

Mina käisin samuti täna ämmaka juures, loode vastas päevade järgi arvutatule ning oli 6+2 ning oli üks ainult, kuigi ma salamisi lootsin, et ehk on kaks, mees oleks muidugi shoki saanud. Südametööd oli ka näha kuigi ta alles nii pisike. Mu ärevus on nüüd natuke taandunud ning jään ootama järgmist ultraheli märtsi alguses, kui 9+ on, eelmine rasedus peetus just siis, seetõttu sain ämmakalt südame rahustuseks selleks ajaks ultraheli aja. Sain ka pildi oma pisikesest mummukesest ning rasedakaardi tegi ka ämmakas juba ära. Proovde andmine jääb järgmiseks korraks.

 

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan siia nüüd ilmselt kõige ebapopulaarsema vastuse : Mul pole mingit ootamist ega ärevustunnet ämmaka juurde minemise ees. Selline määh tunne on… Võib olla ka sellest, et olen alles suhteliselt värskelt selle kõik läbi teinud või ei teagi. Igatahes on esmaspäeval raseduse kinnitamine + arvele võtmine, aga minu jaoks on see nagu iga teine arstile minek. Ei tea millest sellised üiskõiksed tunded .

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 292 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023