Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 292 )

Teema: Oktoobribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Ma mega väsinud koguaeg.Oma väsimusest nii väsinud…Ülehomme arst ja siis ehk muutub reaalseks kogu lugu.Saab rahu.

Ootan fb chati juba,et iga tund kurta kui väsinud ma ikka olen ????

Monoop

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii ootasin tänast esimest visiiti ämmaemanda juurde. Oleks pidanud olema 7+4 aga on peetunud ???? vastas 6+1. Süda ei löönud. Tean millal oli ov, millal vahekorras olin ja millal positiivse rasedustesti sain. Mitte kuidagi moodi ei ole võimalik, et hiljem rasestusin.

Nii meeletult kurvaks teevad sellised kogemused. Ei ole esimene. ????

Tegin täna veretesti ja neljapäeval pean ka minema tegema aga ma tean juba tulemust ette.

Seega kahjuks lahkun teie seast. Loodan, et teie siin kõik ikka veerete lõpuni välja ja teie kehad ikka kasvataksid tublisti oma armsaid kõhubeebisid lõpuni välja.

Päikseke (pigem nuttev vihmapilveke)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii ootasin tänast esimest visiiti ämmaemanda juurde. Oleks pidanud olema 7+4 aga on peetunud ???? vastas 6+1. Süda ei löönud. Tean millal oli ov, millal vahekorras olin ja millal positiivse rasedustesti sain. Mitte kuidagi moodi ei ole võimalik, et hiljem rasestusin.

Nii meeletult kurvaks teevad sellised kogemused. Ei ole esimene. ????

Tegin täna veretesti ja neljapäeval pean ka minema tegema aga ma tean juba tulemust ette.

Seega kahjuks lahkun teie seast. Loodan, et teie siin kõik ikka veerete lõpuni välja ja teie kehad ikka kasvataksid tublisti oma armsaid kõhubeebisid lõpuni välja.

Päikseke (pigem nuttev vihmapilveke)

 

Nii kahju 🙁 pea vastu … See ikka on õudne kogemus

 

 

Me terve perega covidis… Ma olen neljapäevast saati oksendanud ja pühapäevast saati ainult joonud, alla ei lähe mittte midagi…. Ei sunni ka, kui isu pole, siis ei söö.

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna teisel vastuvõtul, vastas ilusti 9+1. Nägi juba nii suur välja, umbes 2cm oli :).

Nüüd jääb oodata oscarit, mis on alles 28 03. Vere andsin ka täna ära.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, nii kahju päikseke. Ma kardan, et olen sinuga samas paadis . 6+5 mul ja ka südametööd ei leitud . Arst ütles , et võib veel vara olla aga ma ise ei usu seda hästi. ???? järgmine nädal pean tagasi minema.

minni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh. Mul täiskompott. Iiveldamine ja tänasest oksendamine ka ????. Iiveldab päev otsa ja ei oska kuidagi ära olla. Ma olen ka koguaeg väsinud. Mis sellest, et magan päeval ja ärkan tagaks veel magada. Nagu oleks karuott….

 

Skyle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on südamest kahju, et sul nii läks ja seda enam , et see pole ka ainus selline kogemus mis sul on olnud. Selle hirmuga, et selline asi juhtub, oleme kõik siin ja see on ebaõiglane, et see sinuga juhtus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka esmaspäeval arsti juures käidud ja suuruse järgi oli 5+5, kuigi päevade järgi peaks olema 6+4, südametöö oli näha. Olen seekord ka päris hirmul ja sellised segased emotsioonid on, kuna sügisel olid muud väikesed komplikatsioonid, siis see mõjutab üpris tugevalt. Eks see hirm oli muidugi eelmistel kordadel ka, lihtsalt natuke ratsionaalsemalt.

 

Järgmine visiit on 22.03 arstile ja siis plaanime lastele rääkida. Ei tahaks, et nad enne lobisema kukuks 😀 Muidu mõned lähedased ikka juba teavad, eriti kuna ikka paha on olla, siis tahaks kurta ju loomulikult.

 

Kas keegi on juba FB grupi peale mõelnud/teinud? Võiks siis kindlasti esialgu olla salajane, et liikmeid näha poleks. Vaikselt võiks juba jutustama hakata ju 🙂 Ma siia kuidagi ei satu üldse eriti.

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HUH.. nii kahju, et Päikseke????

Endal ka kohe tuleb hirm peale. Õnneks on korralikud sümptomid ikka koguaeg olemas. See natuke ikka rahustab. Ootan ka nii väga juba arsti aega????

Kuidas teil muidu töökohaga lood on? Kas olete istuval või seisval tööl? Kas on ka rasedusega kergema töö peale pandud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma eile tehtud vereproovi vastuse teada. Lausa 15 tuhat ja natuke peale. Netis leitud tabelite järgi see ju klapib 6-nda nädalaga ilusti?! Kas tõesti on lootust, et läheb hästi?! ????????????

Nüüd ootan homset vereproovi ja siis homme õhtul või reede hommikul saan uue vastuse mis peaks tulema 30 tuhat kui kõik ok hästi.

Päikseke

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma eile tehtud vereproovi vastuse teada. Lausa 15 tuhat ja natuke peale. Netis leitud tabelite järgi see ju klapib 6-nda nädalaga ilusti?! Kas tõesti on lootust, et läheb hästi?! ????????????

Nüüd ootan homset vereproovi ja siis homme õhtul või reede hommikul saan uue vastuse mis peaks tulema 30 tuhat kui kõik ok hästi.

Päikseke

Sul hCG tulemus juba nii ilus suur number, nii et ei pruugi enam nii kiiresti tõusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siis UH-s käidud rasedus vastas ilusti suurusele. Loode A on 9+3 ja loode B 9+1. Selle järgi öeldi , et TA on 1.oktoober.

MHP

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna vanema preilnaga adenoidi opil. Ma pole ühegi rasedusega oksendanud ega pilti tasku pannud. Täna aga tekkis nii suur õhupuudus  oksendasin ja nii see edasi läks… Veider kogemus, kui tegelikult peaksin ma opilt tulnud lapse eest hoolitsema… ???? Hooldajad andis lapsele oksekoti nad ei saanud alguses arugi, et minus asi. Siis vabandasin ja ütlesin, et olen rase. Kogu mu kallis ja imemaitsev mooni-õunasaiake läks kaotsi ????

Lõpp hea – kõik hea, nüüd kodus, aga voodist püsti ei taha kuidagi tõusta, nii nõrk olla.

 

Kalapulk

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil muidu töökohaga lood on? Kas olete istuval või seisval tööl? Kas on ka rasedusega kergema töö peale pandud?

Ma töötan enamjaolt kodust, sest kontor on teises linnas ja väga tihti sinna asja pole. Nüüd varsti peab vist minema, et rasedusest teatada 😀

Seetõttu on mul lihtne, saan lõuna ajal oma megaväsinusega väikese uinaku teha. Ei kujuta ette, et jaksaks praegu päev otsa järjest kuskil käia. Aga tööd teha ei tahaka üldse enam, kui võimalik oleks, jääks kohe koduseks.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekib vaikselt ärevus, esmaspäeval esimene ämmaka visiit ja nii kardan ja vaikselt mõtlen üle..  Loodan ja usun et kõik korras, et südametöö on olemas ka ????  Püüan küll iga päev tegevuses olla et halvemaid mõtteid ei oleks kuid ikkagi leian end mõtlemast. Võiks juba esmaspäev olla ja kinnitada et kõik korras on????????

A23

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüdseks on mul täis saanud 8+0 ja möödunud ka esimene ämmaka visiit. Kuigi mul tuvastamise ja ämmaka visiidi vahele jäi vaid nädal, siis ma eeldasin et ikka vaadatkse uuesti ultraheliga, aga hoopis ei vaadatud. Võtsin arvele end pelgusse. Järgmine kord alles oscari ajal, mis on kuu lõpus. Senimaani siis loodan, et kõik areneb edasi hästi ja nii nagu peab. Esimese uuringuna tuleb mul ära teha GTT. Kellel häid nippe on kuidas see kergemalt läbida?

Enesetunne endiselt hea. Ootan ikka neid klassikalisi raseduse kõrvalnähte, aga neid veel siiani pole.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti läheb sul kõik siiski hästi Päikseke.

Ma hetkel reisil ja see pole sujunud just eriti hästi, sest algas kõhuviirusega. Pidevalt mõtlen, et kuidas see kõhubeebile mõjub. Mul teine uh järgmise nädala reedel, seega selle ajani ilmselt pidevalt väike ärevus sees.

 

Kataly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüdseks on mul täis saanud 8+0 ja möödunud ka esimene ämmaka visiit. Kuigi mul tuvastamise ja ämmaka visiidi vahele jäi vaid nädal, siis ma eeldasin et ikka vaadatkse uuesti ultraheliga, aga hoopis ei vaadatud. Võtsin arvele end pelgusse. Järgmine kord alles oscari ajal, mis on kuu lõpus. Senimaani siis loodan, et kõik areneb edasi hästi ja nii nagu peab. Esimese uuringuna tuleb mul ära teha GTT. Kellel häid nippe on kuidas see kergemalt läbida?

Enesetunne endiselt hea. Ootan ikka neid klassikalisi raseduse kõrvalnähte, aga neid veel siiani pole.

M

Miks Sa GTTd pead tegema minema? Mul kahe esimese rasedusega oli rasedusdiabeet, nendega pidin ka GTTd tegema, aga kolmanda raseduse ajal saadeti kohe diabeediõe juurde (mul oli küll suhkur juba uriinis ka, muidu vast ei oleks kohe saadetud). Nüüd neljas rasedus, millega plaanin arvel olla Fertilitases (varasematel kordadel olin Pelgus) ja eks näis, kuidas seal korraldus on.

JK 6+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul on PCOS ja võtan metformiini siis on risk suurem. Seetõttu ka varajane GTT.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul on PCOS ja võtan metformiini siis on risk suurem. Seetõttu ka varajane GTT.

M

Hmm, mul ka PCOS ja võtsin samuti metformiini aga rasestudes pidin ära lõpetama kohe kasutamise.

Aga ma soovitan apelsinimaitselist glükoosijooki. Ma loen, et kõikjal soovitatakse pigem sidrunimaitselist. Mulle äe soovitas apelsini ja tõesti, see ei olnud nii rõve ning sain oma testi eelmise rasedusega kenasti tehtud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samuti PCOSikas. Eelmisel korral võtsin ka metformiini, aga lõpetasin raseduse alguses ära. Endokrinoloog ütles, et mul otsest vajadust võtta ei ole ja kui rasedusdiabeet peaks avalduma, siis saab sellega kontrolliall hoida, et profülaktika mõttes pole mõtet võtta. Kui vajadus oleks olnud, siis oleks võinud edasi võtta, loote heaolu ei pidavat mõjutama. Tegin ka 2x GTTd, sel korral pole veel suunatud, aga ju ämmakas suunab õige pea.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul arstil käidud.Nööp 6+5 ja süda ilusti võbeles.Järgmine kord alles aprillis millalgi.Ma enam kuupäeva ei mäleta loomulikult.

Monööp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ikka täitsa haige. 2 päeva pole midagi peale õuna ,gaseeritud vee ja kohukese alla läinud ja seda vett ka vähem kui 0,5 liitrit 1 õun ja maksimaalselt 2 kohukest.

 

Maitseid ei tunne ,lõhnu ka mitte… Süda on koguaeg paha, jõudu pole … Nina on nagu võõrkeha näo küljes … Pea lõhub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teine vereproov ka tehtud ja tulemus teada. Tõus on olemas ja tundub, et on lootust küll veel.

Kuigi ma ei saa loogikast aru, et ma ju tean millal oli ov ja millal sain positiivse testi.. ja vähemalt nädal on uh maas sellest. Aga kuna hcg tõus olemas, siis ootan nüüd järgmist nädalat kui hingeõnnistust, et jälle UH saaks minna ????

Päikseke

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teine vereproov ka tehtud ja tulemus teada. Tõus on olemas ja tundub, et on lootust küll veel.

Kuigi ma ei saa loogikast aru, et ma ju tean millal oli ov ja millal sain positiivse testi.. ja vähemalt nädal on uh maas sellest. Aga kuna hcg tõus olemas, siis ootan nüüd järgmist nädalat kui hingeõnnistust, et jälle UH saaks minna ????

Päikseke

Mul oli kunagi sama lugu. Ov oli viljatusravi tõttu teada aga 6+4 nädalal oli lootekott täiesti tühi. Samal ajal oli hcg 35 000 midagi. Nädal hiljem aga oli loode koos südametööga platsis ja vastas täpselt suurusele ????‍♀️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Ootan kannatlikult 9.märtsi see on nagu saja aasta kaugusel….

Aga siiamaani ei oska nagu kuidagi olla. Koguaeg kas iiveldab või oksendan. St iiveldades ajaks oksendama aga mõnitab, et tuleb….. päevast päeva vedelwn voodis ja ei jõua midagi teha…. öösiti ei saa normaalselt magada…

Aken lahti hakkab mingiaeg külm. Panen kinni hakkab kuum….

Lõuna ajal teen ruttu lastele sooja söögi valmis ja viskan pikali ja sealsamas magan mitu tundi…

 

 

Skyle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teine vereproov ka tehtud ja tulemus teada. Tõus on olemas ja tundub, et on lootust küll veel.

Kuigi ma ei saa loogikast aru, et ma ju tean millal oli ov ja millal sain positiivse testi.. ja vähemalt nädal on uh maas sellest. Aga kuna hcg tõus olemas, siis ootan nüüd järgmist nädalat kui hingeõnnistust, et jälle UH saaks minna ????

Päikseke

Trügin teemasse.

Mul on olnud sama seis. Teadsin millal ov toimus kuna tegin teste ja millal rasedustesti tegin. Aga uh oli rasedus üle nädala väiksem kui oleks pidanud ja südametööd polnud ning ainult rebukott oli. Siis pidi olema kuskil pea 7nädalat aga saadi 5. No minu loogika ka kinni ei võtnud, et siis selle arvutuse kohaselt poleks pidanud rasedustest veel midagi näitama kui ma selle testi tegin.

2nädalat hiljem oli järgi kasvanud. Nüüd see beebi käib ja turnib mu otsas ning ei suuda valida kumba tissi tissida ????Eks on ka need uh masinad osad üsna kehvakesed ega suuda õiget mõõtu saada. Kui mõelda siis on ju nad alguses ikka nii pisid ja tuleb suurendada, et näha üldse loodet.

 

Kindlasti läheb ka Sul hästi 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Ootan kannatlikult 9.märtsi see on nagu saja aasta kaugusel….

Aga siiamaani ei oska nagu kuidagi olla. Koguaeg kas iiveldab või oksendan. St iiveldades ajaks oksendama aga mõnitab, et tuleb….. päevast päeva vedelwn voodis ja ei jõua midagi teha…. öösiti ei saa normaalselt magada…

Aken lahti hakkab mingiaeg külm. Panen kinni hakkab kuum….

Lõuna ajal teen ruttu lastele sooja söögi valmis ja viskan pikali ja sealsamas magan mitu tundi…

Skyle.

See sooja ja külma teema on nii ulme ???? Abikaasa mul juba arvab, et trikitan temaga, et kuidas saavad inimesel sooja ja külma tunne nii kiiresti vahelduda ????

 

Kalapulk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaikus majas, kuidas vahepeal läinud on? Kellel sel nädalal UH ees?

Ise ootan 28.03 oscarit, vahepeal pole midagi plaanis. Iiveldan ja olen väsinud. Veri antud ja näidud korras, ma ei hakka neid oscari markereid isegi guugeldama mitte. Plaan on paluda vererõhku mõõta pärast tita vaatamist, ei tahaks jälle preelampsia riski saada ja aspiriini krõbistada. Mul on alati rõhk vastuvõtu alguses kõrge, eelmine kord ämmakas mõõtis alati vastuvõtu lõpus ja saime normis tulemuse.

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, lõin fbsse perekooli grupi. Grupp on hetkel privaatne kuid nähtav, aga siiski liikmeid näha ei saa.

Kes soovib liituda siis selle lingiga peaks üles leidma küll https://www.facebook.com/groups/110181141951278/?ref=share

Hiljem muudan grupi tagasi peidetuks. Liikmeid võtaks vastu umbes 40-45 inimest, muidu läheb grupp liiga suureks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 292 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023