Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 348 )

Teema: Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Postitas:

Nüüd siis võin ametlikult öelda, et ma iiveldan. Ma ei suuda täna süüa, ma ei suuda toidule mõeldagi, seda TV’st näha. Õudne! Ainsana on täna söögiks sobinud müsli, jogurt ja kiivid. Et see ruttu taanduks, sest see tunne häirib küll elu :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc- mul on 13.02 kell 14:20 aeg Pelgulinnas.

Käisin eile õhtul saunas. Istusin kõige madalamal astmel 5 minutit, rätik oli ümber. Pärast seda lasin kohule natuke jahedat vett joosta. Ma olen kange saunalõvi, loodan, et sellest midagi ei juhtunud. Süümepiinad on kuidagi. 🙁

Loodan, et teie, kes te iiveldate, teil läheb olemine paremaks. Ostsin endale juba eos iiveldusevastased rohud ära (rasedatele mõeldud). Punase karbiga ja nimi on Rennie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 15.30 keskhaiglas:D:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc, mul oli eile ka esimest korda halb olla, hommikul iiveldas ja õhtul ka. Hommikune iiveldus oli päris ehmatav 😀 Aga õnneks on see määduv, iiveldab, söön kohe midagi ja korras. Siis oli kahe tunnine sõit autoga, kilekott oli valmis pantud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, segamini ajasin, Pisik hoopis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll see iivelus kaob, peab näksima pidevalt, sööma tihti, väikesetes kogustes, hommikuti ärge ennem voodist tõuske kui ei ole midagi närinud, pange voodi kõrvale valmis omale hommikuks midagi. Tegelt ka mul see töötab. Rindade hellus on hetkel taandunud… Mul on ka praegu nii et kõik asjad ajavad öökima, ei tea ise ka mida tahan. Õun mõjub hästi. Üldiselt värksed ja mahlased asjad sobivad. Eilne lemmik – värske salat, kapsas ja porgand, riivituna, äädika ja õliga….mmmmmmmmmm 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma just tahaks et oleks mingi tunnus, muidu sihuke tunne nagu poleks rase:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc need tunnused võivad veel tulla ja siis sa enam neid ei taha :p Ilma tunnusteta saab palju paremini rasedust nautida.Minul arst 15 märts,siis enda andmetel 7+5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 13ndal märtsil ka umbes 7+ neid nädalaid 🙂

Täna möllutasime oma uues korteris, teeme seal kap-remonti, et saaks juba mais sisse kolida. Siis saame kõik beebi tulekuks ilusti valmis sättida. Olen päris väsinud, alaselg andis korra wc-s käies tunda ja kõht samamoodi. Rohkem mina kaasa ei löö. 😀

Täna õhtul lähen Newyorkerisse uusi rinnahoidjaid ostma, sest 80c on mulle juba väike. 🙂 80d tuleb vist võtta, kuigi see tundub ulmeline suurus:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa, vaikida ja saladust hoida on ikka niiii raske. Meie rääkisime vanematele ära, mõlemad pooled väga õnnelikud. Lihtsalt meid kutsutakse ja tahetakse igale poole, siis pidime ära rääkima et ei saa jne, kuna mina iiveldan sajaga.
Lähedastele sõbrannadele räägin ka ära, kaua ma ikka seda \”haige\” juttu ajan, ja veiniõhtutele vabandusi leian. Ega rohkem polegi kellegile nagu vaja rääkida, eks ajapikku ju saavad kõik teada, päris facebookis kuulutama küll ei hakka 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rääkisime ka vanematele ära ja mõlemad meie õed ka teavad, kõik on väga õnnelikud. Ma ei taha oma töökaaslastele rääkida, kuid tundub ét kaua varjata ei saa, kuna istume tööl koos kabinetis ja kui mul on iiveldushood kallal siis muutub asi kahtlaseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu töökaaslased teavad aga vanematele ytleme kui esimene arstivisiit on läbitud:P

muide anery mis tööd sa teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontoritöö, arvutiga ja telefoniga 🙂 Õnneks kliente praktiliselt ei kohtu 🙂 Aga kui iiveldus kallal, siis töökaaslane mõistaks mind ja vahest lubaks puhata ja telefonile mitte vastata 🙂 Aga ootan veel, et kui selline suurem hoog kallal, siis räägin ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin mainida, et mina rääkisin töökaaslastele peaaegu kohe ära, nad ei üllatunud, sest olid juba ise kahtlustama hakanud, kuna ma iiveldasin palju, ja koguaeg sada häda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aaa, ma tahaks aega mõni nädal tagasi kerida, kus sõin kõike…. nüüd on nina vingus iga asja peale, lihtsalt ei suuda süüa midagi aga no peab.
Pidevalt on selline klomp kurgus tunne…… loodetavasti kuu aja pärast hakkab see taanduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3 jälgi seda asja ja säilita rahu,kui rohkem ei määri,pole vast hullu.Ära end miskitki moodi koorma,midagi rasket tõsta.Kui veel märgutab,siis võid igaks juhuks arstiga konsulteerida küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju 6nne k6igile!

Guileful angel – Rennie ( see punase karbiga ravim) ei ole iivelduse vastane, vaid see on k6rvetiste jaoks. Sisaldab aineid, mis netraliseerivad maomahlade happelisust ja seet6ttu aitab k6rvetiste vastu.

Minu tuttav iiveldas raseduse alguses tohutult ja teda aitas see, et hommikul enne voodist t6usmist s6i ta rohelist 6una (golden on vist selle sordi nimi) ja j6i muliga vett. Alles pärast seda t6usis voodist püsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- huvitav, apteeker soovitas seda kui iiveldusevastast rohtu rasedatele, spetsiaalselt küsisin veel… :S normaalne siis ikka:S ostan siis uue rohu omale valmis igaks-juhuks. Hea, et ütlesid, aitäh:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- huvitav, apteeker soovitas seda kui iiveldusevastast rohtu rasedatele, spetsiaalselt küsisin veel… :S normaalne siis ikka:S ostan siis uue rohu omale valmis igaks-juhuks. Hea, et ütlesid, aitäh:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel-mis sa ikka raha raiskad,äkki ei hakkagi iiveldama,osta siis kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel-mis sa ikka raha raiskad,äkki ei hakkagi iiveldama,osta siis kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel-mis sa ikka raha raiskad,äkki ei hakkagi iiveldama,osta siis kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks seda kaalutõusu peab veidi ohjama hakkama küll.Eelmise rasedusega juba nägin 25 kg tõusu ja kahjuks päris palju siiani veel kukil.Algkaal on juba katastroof.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand kui nunnu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei suuda süüa midagi ikka…. proovisn just omletti teha, ja öökima ajas, reaaselt tulid refleksid… jube, mitte midagi ei aita, öökisin siis wc natuke, mees tuli tegi kerge salati mulle, selle sõin – praga püsib sees, hakkab nagu paremaks minema… aga ikka karm küll, tühjakõhutunnet ei tohi tekkida, lihtsalt PEAB sööma mingeid asju, pika hambaga. Ei jõua ära oodata, millal taas sööke nautima saan hakata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eh..ega see iga päev kaalumine ei anna miskit,ainult närvi ajab,kui juurde tuleb.Ma otsustasin,et enne ei kaalu,kui ükskord ämmakas soovib kaalu teada,algkaalu umbes tean ja rohkem ei põe,ega enam mul nr väiksemaks ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, teen ettepaneku uue teema teha. See meie teema on juba 4. leheküljel- vaikselt kadumas… Uued ei pruugi võib-olla ülessegi leida. Mis arvate? Või pole mõtet? 🙂

Teen lihtsalt ettepaneku, loodan, et te mind kui tola ei vaata nüüd 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema võib \”siia\” alles jääda, lisasin selle lk lingina just Rasestumise all ühele triibulisele 🙂
Tola pole sa kindlasti, aga ma võtan teema lingina ja panen esimesele lk… siis uued leiavad meid üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üleval on olemas nupp

Näita uute vastustega teemasid enne

vajutage seda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 15:32; 16.03 13:30; 16.03 14:49; 17.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 348 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.