Esileht Pereelu ja suhted ole abitu ja sõltu minust!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: ole abitu ja sõltu minust!

Postitas:

olen (taas)vallaline ja iseseisev naine. viimane aasta on mind kokku viinud meestega, kelle juures olen täheldanud täiesti vastuvõetamatut käitumist. nimelt meeldiks neile teha minust oma lemmikmiisukest, keda pidevalt kaisutada, õpetada ja endast sõltuvaks muuta. näiteks- sõidame autoga, mina roolis, kõrvaltistmelt käib õpetamine:” ot, nii ei saa tagurdada, sõida korra veel ettepoole. kuule selle bussi järel saad ringile minna, reastu juba ära, muidu sa ei saa x km pärast vasakule keerata” jne. kui olen märkuse teinud, siis on vastuseks: ma ju hoolin sinust! krt, ma olen 15 aastat roolis olnud ja nüüd ei saa ühe mehepojukeseta sõidetud v?!
üks tüüp muretses, miks ma öösel kaua üleval olen, kas ma ukse keerasin lukku, soovitas “mõistlikke finantsotsuseid” teha. kõik see tuleb ju suurest hoolivusest!
need eelnimetatud tüübid on samas täiesti võimetud kuulama ja keskenduma kui ma räägin. eriti kui räägin tööalastest saavutustest, siis tõmbub neil nägu täitsa krimpsu.
õnneks on nüüd tekkimas vist suhe mehega, kes kohtleb mind kui võrdset inimest, mitte kui alaarenenut.
vahepeal juba mõtlesin, et jäängi vanatüdrukuks, kuna ei lase endast “hoolida”
aitäh, sain südamelt ära. rääkige kaasa, kes end kõnetatuna tundis.

+57
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.04 08:18; 29.04 11:17; 29.04 12:39; 29.04 23:10; 30.04 11:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mind jälle viib elu eranditult kokku meestega, kes aru saades, et ma olen majanduslikult väga hästi toimetulev, ei ole nõus kulutama ühtegi senti enda raha ja kõige parema meelega tuleks töölt ära, et “majapidamises nokitseda”

+58
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi nimetatud mehi kohanud ja ei oska kaasa rääkida.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks küll. Olen juba piisavalt kaua üksi rabelenud ja kõigega hakkama saanud. Oleks tore küll, kui keegi minu eest hoolitseks. Mõningase kamandamise kannataks ära, eks ma teen ikka, nagu ise heaks arvan.

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:24; 29.04 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõitmisest…ma olen sõitnud juba 20a. Isegi mu lastel on juba load. Ja kui sõidame siis igaüks õpetab mind.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:29; 29.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis TA tõmbab põhjusega selliseid töllakaid ligi.

+11
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa annad ikka mingit ebakindluse vibe’i välja

+12
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:37; 30.04 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kohanud selliseid. Kahjuks. Oleks päris huvitav.

Aga autoga sõites õpetab mind mu ema, kes pole päevagi sõitnud ja lube tal pole. Aga autosõidu teoorias on megatugev. Valvab nagu kull kõrvalistmel ja muudkui õpetab, kuidas sõita.

+61
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga autoga sõites õpetab mind mu ema, kes pole päevagi sõitnud ja lube tal pole. Aga autosõidu teoorias on megatugev. Valvab nagu kull kõrvalistmel ja muudkui õpetab, kuidas sõita.

????????????

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga autoga sõites õpetab mind mu ema, kes pole päevagi sõitnud ja lube tal pole. Aga autosõidu teoorias on megatugev. Valvab nagu kull kõrvalistmel ja muudkui õpetab, kuidas sõita.

????????????

Ühinen – sama siin! Iga kord tuletab veel meelde, ka et miks ta omal ajal peigmehekandidaatidel ennast sõitma õpetada ei lubanud :D:D:D

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täheldanud sellist targutamist madalama haridustasemega meeste hulgas. Kindlasti on erandeid, aga nii üldiselt. Ja siis olen täheldanud veel seda, et millegipärast “emmetatakse” või lihtsalt ei võeta sind tõsiselt välimuse tõttu, nt kui sul on blondid juuksed (ilmselgelt oled siis ju loll blondiin) või kui oled lühike nagu näiteks mina. Ja need 2 koos on veel eriti hull kombinatsioon. Kui juukseid saab värvida, siis lüheldust kahjuks ei saa kuidagi nagu parandada ka, va pisut leevendada hirmkõrge kontsaga. Aga, kes see viitsib kogu aeg tippida, eksole. Eks siis tulebki enesekehtestamisega tegeleda.

Mis puudutab autojuhi kallal õiendamist, siis seda teevad küll igasugused inimesed sõltumata soost, vanusest ja nina kõverusest 🙂

 

 

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:54; 30.04 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis TA tõmbab põhjusega selliseid töllakaid ligi.

Ju sa annad ikka mingit ebakindluse vibe’i välja

Jälle see loogika “naine on alati süüdi”

Et enesekindlus aitaks selles mõttes, et üksi ebasobiv ei tulegi ligi – see on küll jama. Sest alati leidub mehi, kes on ka väga-väga enesekindlad ja ning mõtlevad, et kui naine näit. välimuse poolest sobib – küll ma ta siis muus osas endale sobivasse raami painutan.

Enesekindlust on vaja, jah, selleks, et need painutajad minema saata. Ja anda võimalus kellelegi, kellega sobitakse ja kes ei püüa painutada.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ninnu-nännu on okei või kerge õpetamine, aga kord kohtusin mehega, kes hakkas kohe ühist tulevikku nii planeerima: sinu maja müüme maha, liiga lahmakas, tuled minu juurde elama. Sinu auto müüme maha ja ostame kahe peale suure maasturi, kaht autot pole kindlasti vaja. Palju sul raha on üldse, teaks plaane teha. Siis vaatasin küll, et mis asja, et päriselt tahab mind puupaljaks teha ja siis võtab mind enda korterisse elama, olen mingi autota rahatu kodukana, keda iga tüli korral hakatakse ähvardama väljaviskamisega. Siis vaatasin küll, et püstihull.

+60
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:24; 29.04 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui hea teema! 🙂 Palun jätkake oma lugude jagamist! Olen ise blond, pikk ja vormikas. Ja mul on looduse poolt antud resting bitch face. Enamus mehi ei julge lähenedagi. 🙂 Aga on ka olnud kokkupuuteid sellistega, kes siis üritavad mulle nii- ja naapidi märku anda, et selline iseseisvus ei ole ok. Ma olen ka harjunud materiaalselt ja igas mõttes ise hakkama saama. Meesisik kõrval on väga tore ja mulle meeldib, aga kui vaja saan ka üksi hakkama. See on ikka padunaljakas kui hakkan omale uut autot valima, mul on täpselt teada mida ja millist ja siis hakkab mehepojuke lihtsalt selle pärast, et ta on mees minu valikuid maha tegema, sest see mille ma valisin (ja oma raha eest ostan) ei ole naiste auto! Mida hekki! Ma ei taha roosat miniautot. Mul on suur, must ja nelivedu. Väga lõbus on kohtumistel ja koosolekutel, kus mõne tegelinskiga kohtud esimest korda. Mulle meeldib pikad juuksed lahti käia, huuled on alati punased, seelikud-kleidid, pükse ei kanna mujal kui sporti tehes. Istud sellisena laua taha ja näed kuidas mehepojakesed kõik omaette muigavad ja peas mõtlevad, et no sellest mimmist saame jagu. Lased neil siis alguses kõik välja paugutada mis tuleb, nad ilmselgelt naudivad oma üleolekut, naeratad muudkui malbelt, teed suuri silmi, neil juba tunne, et sa ei saa ööd ega mütsi aru. 🙂 Ja siis lõpetad vestluse elegantselt nii nagu sinul vaja on. Samas pean tunnistama, et mõned mehed on peale seda kui nad on ilmselgelt mind alahinnanud peale minupoolset kas sõja või ka ainult lahingu võitu mind silmnähtavalt hindama hakanud ja mõned ka täitsa headeks sõpradeks saanud.

+34
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui veel ämm tekib…mis siis saab????
Arutaks seda muret hoopis nii et miks inimene ei talu kui teda õpetakse.
On see madal enesehinnang-tekib tunne et ma ei oska tema arust midagi. Või hoopis kõrge enesehinnang? Ma ei lase endale midagi öelda, tean ise. Või pole sel enesehinnanguga pistmist üldse?

+3
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 08:29; 29.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen (taas)vallaline ja iseseisev naine. viimane aasta on mind kokku viinud meestega, kelle juures olen täheldanud täiesti vastuvõetamatut käitumist. nimelt meeldiks neile teha minust oma lemmikmiisukest, keda pidevalt kaisutada, õpetada ja endast sõltuvaks muuta. näiteks- sõidame autoga, mina roolis, kõrvaltistmelt käib õpetamine:” ot, nii ei saa tagurdada, sõida korra veel ettepoole. kuule selle bussi järel saad ringile minna, reastu juba ära, muidu sa ei saa x km pärast vasakule keerata” jne. kui olen märkuse teinud, siis on vastuseks: ma ju hoolin sinust! krt, ma olen 15 aastat roolis olnud ja nüüd ei saa ühe mehepojukeseta sõidetud v?!

üks tüüp muretses, miks ma öösel kaua üleval olen, kas ma ukse keerasin lukku, soovitas “mõistlikke finantsotsuseid” teha. kõik see tuleb ju suurest hoolivusest!

need eelnimetatud tüübid on samas täiesti võimetud kuulama ja keskenduma kui ma räägin. eriti kui räägin tööalastest saavutustest, siis tõmbub neil nägu täitsa krimpsu.

õnneks on nüüd tekkimas vist suhe mehega, kes kohtleb mind kui võrdset inimest, mitte kui alaarenenut.

vahepeal juba mõtlesin, et jäängi vanatüdrukuks, kuna ei lase endast “hoolida”

aitäh, sain südamelt ära. rääkige kaasa, kes end kõnetatuna tundis.

Kas sa nimetad naise endast sõltuvaks muutmiseks seda, kui mingi tinderi töll sul kõrvalistmel targutab või õhtul messengeris kirjutab, et mine kontrolli, kas uks on lukus? Äärmiselt ebaloogiline teemaalgatus.

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui veel ämm tekib…mis siis saab????

Arutaks seda muret hoopis nii et miks inimene ei talu kui teda õpetakse.

On see madal enesehinnang-tekib tunne et ma ei oska tema arust midagi. Või hoopis kõrge enesehinnang? Ma ei lase endale midagi öelda, tean ise. Või pole sel enesehinnanguga pistmist üldse?

Ma arvan, et õpetused, kui need omal kohal on, on alati teretulnud. Küll aga mõttetu mikromanageerimine on see, mis ajudele hakkab.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 09:46; 29.04 10:38; 29.04 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei lase endale midagi öelda, tean ise

Oot, kuidas see käib, et sa ei lase endale midagi öelda? Teibid teisel suu kinni? tead juba ette, mida ta ütlema hakkab ja käratad, et olgu vait?

teemaalgataja ka teab ise, kuidas toimida, see ei anna ju vältida olukorda, kui keegi mingi õpetuse välja ütleb, sa kuuled seda ikka ju.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga autoga sõites õpetab mind mu ema, kes pole päevagi sõitnud ja lube tal pole. Aga autosõidu teoorias on megatugev. Valvab nagu kull kõrvalistmel ja muudkui õpetab, kuidas sõita.

????????????

Ühinen – sama siin! Iga kord tuletab veel meelde, ka et miks ta omal ajal peigmehekandidaatidel ennast sõitma õpetada ei lubanud :D:D:D

Mina kolmas samasugune! Mul veel (juhiloata, reaalse sõiduoskuseta) ema armastab lisaks tihedamas liikluses aeg-ajalt täiesti lambist hüüatada (oioioi) või ehmatushäälena hinge sisse tõmmata, kui temale tundub, et ma ei jõua foori alt läbi või ei näe jalakäijat vms, samal ajal kui mina olen need asjaolud juba fikseerinud ning vilksatan nt parempöörde sooritamisel korraks veel vaadata, kas vasakult keegi mulle sisse ei sõida. Tal lihtsalt pole aimu (kuna endal sõidukogemus puudub), kui palju peab juht juba ette vaatama ja kui palju elemente korraga silmas pidama. Kõva energline häälitsus, mida ta teeb, sunniks mind instinktiivselt pidurit põhja lööma – kui ma juba ei teaks ega arvestaks, et ta võib midagi niisugust teha.

Minu kahele vennale ta niimoodi ei tee, ainult natuke leebelt õpetab ja juhatab. 🙂 Nad on ju meesterahvad.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 09:57; 29.04 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kohanud selliseid. Kahjuks. Oleks päris huvitav.

Aga autoga sõites õpetab mind mu ema, kes pole päevagi sõitnud ja lube tal pole. Aga autosõidu teoorias on megatugev. Valvab nagu kull kõrvalistmel ja muudkui õpetab, kuidas sõita.

Mulle meenus sellega seoses kohe proua Hyacinth Bucket 😀

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mismoodi siis mees saaks realiseerida oma vajadust olle “suurem ja tugevam”, kui kõik tänapäeva naised on juba targemad ja teavad kõike ise, ukse lahtitegemise eest võid litaka saada jne 🙂 Autosid enam ei remondi keegi kodus ja kõike saab töömehe käest tellida (“egas kohvipiima pärast ei pea kohe lehma pidama”). Tõsiselt, mismoodi siis kaitsta ja hoolitseda selle “naisukese” eest… ikka üritavad. Tegelt ju hea, et üritavad, mitte ei trügi esimesena sisse ja ei lase ust naisele näkku “sa saad ju ise hakkama”… Muidu on ülihea teema, laske edasi.

+4
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 10:15; 29.04 14:52; 30.04 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ära esine.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen (taas)vallaline ja iseseisev naine. viimane aasta on mind kokku viinud meestega, kelle juures olen täheldanud täiesti vastuvõetamatut käitumist. nimelt meeldiks neile teha minust oma lemmikmiisukest, keda pidevalt kaisutada, õpetada ja endast sõltuvaks muuta. näiteks- sõidame autoga, mina roolis, kõrvaltistmelt käib õpetamine:” ot, nii ei saa tagurdada, sõida korra veel ettepoole. kuule selle bussi järel saad ringile minna, reastu juba ära, muidu sa ei saa x km pärast vasakule keerata” jne. kui olen märkuse teinud, siis on vastuseks: ma ju hoolin sinust! krt, ma olen 15 aastat roolis olnud ja nüüd ei saa ühe mehepojukeseta sõidetud v?!

üks tüüp muretses, miks ma öösel kaua üleval olen, kas ma ukse keerasin lukku, soovitas “mõistlikke finantsotsuseid” teha. kõik see tuleb ju suurest hoolivusest!

need eelnimetatud tüübid on samas täiesti võimetud kuulama ja keskenduma kui ma räägin. eriti kui räägin tööalastest saavutustest, siis tõmbub neil nägu täitsa krimpsu.

õnneks on nüüd tekkimas vist suhe mehega, kes kohtleb mind kui võrdset inimest, mitte kui alaarenenut.

vahepeal juba mõtlesin, et jäängi vanatüdrukuks, kuna ei lase endast “hoolida”

aitäh, sain südamelt ära. rääkige kaasa, kes end kõnetatuna tundis.

Selle pärst need meed vallalised ju ongi 😀 Saadaolevate meeste töllakateksolemine kipub rõhuvas enamuses olema ja kuna mehi on statistiliselt vähem kui  naisi (eriti vanuse kasvades), korjatakse enamus nendest ka üles, see võimaldab neil veel rohkem töllakatena olla.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle pärst need meed vallalised ju ongi ???? Saadaolevate meeste töllakateksolemine kipub rõhuvas enamuses olema ja kuna mehi on statistiliselt vähem kui naisi (eriti vanuse kasvades), korjatakse enamus nendest ka üles, see võimaldab neil veel rohkem töllakatena olla.

Jälle see vana müüt. Mehi hakkab naistest vähem olema alles vanuses 50+, sinnamaani on naisi meestest vähem.

Miinustajale – vaata ise kui ei usu https://www.stat.ee/rahvastikupyramiid/ (Kuigi jah, ma eksisin, see pööre tuleb tõesti juba 49. eluaasta pealt).

Aga näiteks vanusegrupis 29-36, kus tõenäoliselt kaaslast otsitakse, on kokku umbes 7000-8000 meest rohkem, kui naist.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnad “abistamine” ja “hoolimine” on viimasel ajal täiega devalveeritud.

Vanasti nägi vägivald välja niisugune, et üks inimene virutas teisele kaikaga. Tänapäeval aga on meil ju nii tsiviliseeritud ühiskond, et niisugust paikapanemise-võtet taunitakse. Füüsiline vägivald on selgelt keelatud. No ja nüüd ongi mõeldud välja viisid, kuidas saab teise inimese kallal laamendada n-ö seaduslikul moel. Tuleb temast “hoolida” ja teda sunniviisiliselt “abistada”, isegi kui inimene iga kord selgelt ütleb, et ta seda ei vaja. Ja ennast kehtestada on siin raske, sest kuidas sa ikka “hoolivale abistajale” ära ütled, peaksid hoopis tänulik olema (mis sest, et endal on s..tt maitse suus)!

Öeldakse, et põrgutee olla sillutatud heade kavatsustega. Seega, on täiesti tavapärane, et “hoolimise” ja “abistamise” eufemisme kasutades püütakse inimest tegelikult endale allutada, “hoolijad” ise võtavad seda miskipärast kui mingisugust võimuvõitlust. Viimast on eriti palju olnud näha sotsiaalala ametnike seas.

Minu abikaasa ka kippus mingi aeg liikluses õpetama. Peatasin auto bussipeatuses ning ütlesin, et kui suu kinni ei seisa, siis palun, astu välja ja käi jala. Mina ei ole suuteline liiklusele keskenduma ja turvaliselt sõitma, kui samal ajal kõrvalistmel vingumine käib. Tõeline hoolimine on siiski see, kui teisel inimesel lastakse elada rahulikult oma elu ja teha oma asjatoimetusi (nt juhtida autot). Ei ole vaja ilma küsimata sekkuda, takistada eufemistliku “hoolimise” või “abistamise” sildi taga. Nii et, TA, ära põe ja teinekord ütlegi oma kõrval istuvale tüübile rahulikult, et kui kõrvalistujana sõita ei oska, astu maha!

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oled sa mõelnud, miks sa valid just selliseid mehi?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehee, mul on samasugune ämm: hoolib, aitab ja õpetab. Mul pole komplekse,ma ei solvu ja võtan teda kui taustamuusikat, teen aga ikka nii nagu ise heaks arvan.

Eks nad on niisuguste naiste pojad ja õppinud ära oma ema armastuse keele, kordavad seda lihtsalt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ot, nii ei saa tagurdada, sõida korra veel ettepoole

Lamisen siin ühe pisiasja. Pole veel näinud teist naist, kes oskaks käruga tagurdada. Oma naine õppis ära, sest sundisin teda mõnikord käruga sõitma. Ei pea kogu aeg mehed ehitusmaterjali tassima, mõnikord võivad naised ka seda teha.

+3
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 10:37; 30.04 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mismoodi siis mees saaks realiseerida oma vajadust olle “suurem ja tugevam”, kui kõik tänapäeva naised on juba targemad ja teavad kõike ise, ukse lahtitegemise eest võid litaka saada jne ???? Autosid enam ei remondi keegi kodus ja kõike saab töömehe käest tellida (“egas kohvipiima pärast ei pea kohe lehma pidama”). Tõsiselt, mismoodi siis kaitsta ja hoolitseda selle “naisukese” eest… ikka üritavad. Tegelt ju hea, et üritavad, mitte ei trügi esimesena sisse ja ei lase ust naisele näkku “sa saad ju ise hakkama”… Muidu on ülihea teema, laske edasi.

Mees võiks olla partner mitte lapsehoidja, õpetaja vms

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 09:46; 29.04 10:38; 29.04 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neil meestel on lihtsalt selline arusaamine hoolivusest, võibolla tuleks harida neid, sest naine ka hoolib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )


Esileht Pereelu ja suhted ole abitu ja sõltu minust!