Esileht Pereelu ja suhted Oleks vaid võimalik tundeid kontrollida…ja jälle heitan tuttaval teemal…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Oleks vaid võimalik tundeid kontrollida…ja jälle heitan tuttaval teemal…

Postitas:

Jah, juhtus see ka minuga: olen kõrvuni armunud mehesse, kellel on laps ja naine olemas. Suhted on neil küll nats sassis aga ikkagi koos. Ma soovin väga, et ma ei mõtleks enam tema peale, aga no ei saa seda tunnet maha suruda. Läheks ja vaataks siis ringi, ehk hakkab keegi teine silma aga ei, teised ei tõmba üldsegi: isegi kui kena ja viisakas mees rääkima tuleb, lähevad mõtted temale. Olude sunnil me ka kohtume vahel: tunnen end lollina, käed hakkavad värisema, sõnad lähvad sassi, totakas irve näol.. oh. Miinustage, aga ma pidin selle välja ütlema, ei tea isegi miks. Hirmus raske tegelikult on, ei tea samuti miks!? Selline mõttetu painav lootus-ootus 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 23:07; 28.05 23:24; 29.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olude sunnil kohtute vahel. Kas teete seda va vanainimese asja?
Tundeid ei saa kontrollida, kui oled vallaline, siis ela nii nagu õigeks pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee vanainimeste asja. Jah, olen vallaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 23:07; 28.05 23:24; 29.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tee vanainimeste asja. Jah, olen vallaline. [/tsitaat]

Kuna te koos ei ole, siis sa ka tegelikult ei tea missugune ta on. Naudi seda tunnet, see möödub. Kunagi.
Eks me kõik ole seda tundnud.
Ole vaid nii viisakas, et kaugemale ei lähe kuni see mees pole ametlikult lahku läinud, olgugi et naisega suhted sassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle põhjustas, et kõrvuni ära armusid? Mingitmoodi ju ikkagi suhtlesite ja ta pani sind nii hästi tundma, et nüüd omadega sees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kohe vastata. Minu mees sai uue töökoha ja seal mingi noor naisterahvas kohe ütleks piirab mu meest. Küll kirjutab mssni, küll saadab smsse.. No omast arust on nagu sõbrad, aga see naisterahvas on küll natuke totaka mulje jätnud endast. Isegi mu mees arvab seda. Enam ei saa isegi msnnis rahulikult käia, ilma et too pealetikkuv nn sõber kirjutama kohe ei hakkaks. Tahaks ise sihukesele perelõhkujale vasta pead panniga panna. Vabandust, aga need on hetkel minu emotsioonid.
Eks meil kõigil on elus mõtetuid armumisi olnud, mille üle hiljem naerame. SOovitan sul elada oma elu ja otsida 1 vaba ja tore kaaslane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:45; 29.05 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele. Mina su mehe töökaaslane pole :). Aga tahtsin niipalju öelda, et ma tahakski, et ma enam ei mõtleks tema peale. Viimane asi mis ma olla tahan, on perelõhkuja. Isegi, kui ma midagi sellele mehele ütleks, et mul sellised tunded jne, tema arvatavasti samaga ei vasta, siis saan ise haiget ja seda ma ka ei taha ju. Eks ma pean jah tast eemale hoidma. Vahepeal nüüd mõnda aega ei näinud, siis nagu rauges maha kõik, aga kui teda jälle nägin algas uuesti kõik..mõtted ainult temal :S. Tegemist ammuse tuttavaga. Vahepeal aastaid ei suhelnud, sest olin ise ka hõivatud. Ma ei tea ise ka millega ta mind ära võlus, ta lihtsalt on nii tore :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 23:07; 28.05 23:24; 29.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa aru, miks sina end halvasti peaksid tundma? sina oled ju vallaline. naudi aga täiel rinnal selle mehega kokkusaamisi ja teda ennast. see, kui mees ei ole oma perele truu, on tema isiklik mure, mitte sinu mure. perelõhkuja ei ole mitte sina, vaid mees.

pealegi, mida rohkem teda tundma õpid, seda rohkem oskad ka ise hinnata, kas tasub jännata temaga edasi või hakkavad ka välja tulema vead, millega sa leppida tegelikult tulevikus ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead..mõni inemene lihtsalt poeb sügavamale kui teine. Sinna polegi midgai teha. Ka mina olen püsisuhtes, meil on laps…kuid tahes tahtmata mõtlen ühele teisele ammusele tuttavale. Miks? Ei tea isegi, see pole armastus, vb on see lihtsalt külgetõmme, kuna meil on koos olnud väga tore rääkida niisama elust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:45; 29.05 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta see armumise tunne ja rakenda oma igapäevaellu.Kandi ta ringi millessegi,millega parasjagu tegeled.Armumine annab ju tiivad.Kui südametunnistus on puhas,ära piina end heietusega,miks nii juhtus.Kui inimene oleks nii tehtud,et ta kõiki oma tundeid ise valitseks,oleks maailm palju värvitum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui vana neil laps on? Kui alles imik, siis vb lihtsalt sellest naisega suhted keerulised, et naisel kogu tähelepanu lapsel, tegelikult mees väga armastab oma naist, aga jääb tähelepanust puudu. Üldiselt, pole mõtet susserdada, saad üle, leiad parema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Oleks vaid võimalik tundeid kontrollida…ja jälle heitan tuttaval teemal…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.