Esileht Pereelu ja suhted Naiste tallaalused?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Naiste tallaalused?

Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.
Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.
Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

+7
-37
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.

Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.

Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

Väga hea! Ootame nüüd võrdõiguslasi siia sulle poolehoidu osutama.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 15:24; 10.08 15:36; 10.08 15:56; 10.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.

Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.

Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

Normaalne suhe. Ja täpselt vastupidi ka – kui mu mees sööb kõhu ette või joob 3x nädalas ja see mulle ei meeldi, siis ta teab, kus uks on. Inimene ise teeb oma valikuid.

+40
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime, et sellisel egoistil üldse naine on,

Jaa-jaa. Kui mees sööb kõhu ette ja joob kolm pudelit viina, siis ta on egoist. Kui naine sööb kõhu ette ja joob kolm pudelit viina, siis on mees egoist. Väga loogiline, ma teadsin, et selline vastus tuleb ka ära. Ilmselt mitugi.

+1
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 15:24; 10.08 15:36; 10.08 15:56; 10.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.
Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.
Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud

Ja mis sind siis jooma ajab? Naisel on sinu vastu igasugune respekt kadunud?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on enamik 40+ mehi oma naiste tallaalused.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees kasutab vabandust “naine ei luba” siis, kui ta tegelikult ise ei viitsi sõpradega kuskile minna, selline hea vabandus.

Aga üleüldse, on ka vahepealseid variante kui tallaalune ja boss. Sõber, võrdne partner jms.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne. Ilmselt teema oleks pidanud olema agiteeriv, aga no ei tule muud meelde kui et ..normaalne. Minu mees on ka 23 abielus oldud aasta juures köhu ette söönud ja mis siis..oma köht, las olla, mind kyll ei aja oksele nagu möned siin väidavad. Viina mu mees ei joo, kyll aga ölut. Läheb paar korda nädalas öhtuti koeraga naabrisse ja laekub alles..no mingi hetk, mina magan ja hommikul ei viitsi kuulata mis kellani need kaks pensionäri (mees ja koer) jaksasid. Ise lähen ka peale tööd vahel naistega napsule ja ei kysita mult miks tööpäev poole ööni venis. Räägime vahel vaid paar lauset päevas, et kas lapsed on nädalavahetusel tulemas, vöi vihjan, et jalgratta kumm on jälle tyhi. Mis tähendab, et mees kobib keldrisse asja kontrollima ja omaette kobisema, et kuidas sa selle kummi alati tyhjaks saad kui aukugi pole. Mölemad rahul. Ideaalne pere, keegi ei piira kellelegi midagi.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime, et sellisel egoistil üldse naine on,

Jaa-jaa. Kui mees sööb kõhu ette ja joob kolm pudelit viina, siis ta on egoist. Kui naine sööb kõhu ette ja joob kolm pudelit viina, siis on mees egoist. Väga loogiline, ma teadsin, et selline vastus tuleb ka ära. Ilmselt mitugi.

Egoist on see, kes teeb kõike täpselt nii, nagu tema tahab ilma teistega arvestamata ja kui kellelegi miski ei sobi, siis tõmmaku tuld. Teiseks ma ei näe põhjust, miks peaks üks mõistlik naine tahtma sellise seaga koos olla, kes kaanib mitu korda nädalas viina ja uhkeldab oma rasvase punuga. Ise sealjuures veel ebameeldiva oleku ja suhtumisega. Fuh.

“Ebameeldiva oleku ja suhtumisega”, kahtlemata. Unustasid veel ära, et tal on võimatu “retoorika” ja “labane sõnakasutus”.
Kas mees peaks tahtma koos olla sellise naisseaga, kes on ennast paksuks söönud?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 15:24; 10.08 15:36; 10.08 15:56; 10.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu mees muutuks ka ülekaaluliseks alkohoolikuks, siis teaks ta ka – kus uks on.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 16:00; 11.08 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees peaks tahtma koos olla sellise naisseaga, kes on ennast paksuks söönud?

Ei pea, samamoodi ei pea naine olema koos meesseaga. Samas kui mõlemad on aastatega veidi kosunud, siis ei peaks ehk asjast nii suurt numbrit tegema. Inimesed ikka muutuvad.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.

Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.

Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

Kuna elamine on minu, siis 3 korda nädalaks viina joov mees oleks peale esimest nädalat ukse taga. Oled suutnud võtta naise, kes pole iseseisev, see tõttu selline ülbus ongi võimalik. Kolm korda nädalas viina tarbiv mees peab elama üksi, mitte naise üle võimutsema.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees peaks tahtma koos olla sellise naisseaga, kes on ennast paksuks söönud?

Ei pea, samamoodi ei pea naine olema koos meesseaga. Samas kui mõlemad on aastatega veidi kosunud, siis ei peaks ehk asjast nii suurt numbrit tegema. Inimesed ikka muutuvad.

Lihtsalt, kui sellise teema oleks teinud naine, siis oleksite talle kooris takka kiitnud. Mingi mees ei tule otsustama, kuidas sina tahad elada.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 15:24; 10.08 15:36; 10.08 15:56; 10.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees peaks tahtma koos olla sellise naisseaga, kes on ennast paksuks söönud?

Ei pea, samamoodi ei pea naine olema koos meesseaga. Samas kui mõlemad on aastatega veidi kosunud, siis ei peaks ehk asjast nii suurt numbrit tegema. Inimesed ikka muutuvad.

Lihtsalt, kui sellise teema oleks teinud naine, siis oleksite talle kooris takka kiitnud. Mingi mees ei tule otsustama, kuidas sina tahad elada.

Kui keegi naine tuleks siia ütlema et joob 3 pudelit viina nädalas, siis 99% kägudest mõistaks hukka selle. Alkohoolik on alkohoolik, olgu ta mees või naine. Koos elamine sellisega piin ju.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ei luba jutt on tite jutt. Kui naine pole nõus, siis tal on selleks õigus. Mees ei teegi mida teine lubab või ei luba, vaid partneriga tehakse teatud kokkulepped, mis tekitavad teatud harmoonia ja koos toimimiseks võimaliku olukorra. Kui ei ole naisega nõus, siis tuleb seda põhjendada ja selgitada oma seisukohta, mitte minna küla peale rääkima, et naine ei luba. Ni ja kui vestluse käigus selgub, et ollakse eriarvamusel, siis on õige aeg otsida uus partner, mitte mängida 10a. tummfilmi peategelast ja siis lapsed maha jätta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris normaalne kui nii mees kui naine jooks nädalas 3 pudelit viina. Iga laps unistab, et tal oleks sellised isa ja ema.

Jääb arusaamatuks, miks mõnel mehel üldse naine on? Poleks naist, poleks tarvidust ka mõelda, et kas oled tallaalune või mitte. Oleks päris kindlasti lihtsalt iseenda boss.

Aga, kas ise oled mõelnud, et milleks sulle naine?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et naine ei luba – on meestel ka hea ettekääne viilida kõrvale mingitest üritustest. Endal oli kunagi selline juhus, kus töökaaslane rahulikult ütles telefoni teel, et ei saa tulla, naine ei luba. Imestamise peale kostis – ah, ei viitsinud minna…

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 16:00; 11.08 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pealkirja järgi arvasin, et siin räägitakse naiste jubedatest korpas kandadest ja nahka ajavatest taldadest

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.
Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.

Sa oled viimasel ajal valetama hakanud.
Esiteks, sa ei teeni hästi ja teiseks sa jood ikka iga päev juba midagi.
Teiseks oled sa naise tallaalune veel ka ja ainult unistad sellest, et eii oleks.
Ükski MEES, kes on perepea, ei teeks sellist idiootset teemat.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:22; 13.08 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et “Naine ei luba” on lihtsalt mugav vabandus. Väiksena oli ka ju “Ema ei luba” see kõige mõjusam, mille puhul keegi rohkem ei luninud. Kunagi aastaid tagasi sattusin ükskord abikaasa kontorisse ja üks tema kolleeg küsis minult, miks ma ometi oma meest kuhugi ei luba. Minu hämmeldunud ilme ja küsimuse peale, kuhu ma teda lubanud pole, vastati, et pidevalt jätab mees erinevatele üritustele minemata, sest ma ei luba. Mees polnud neid üritusi poole sõnagagi kodus maininud! Eks mehel oli selle peale vesi ahjus ja tunnistas, et ei viitsinud minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel mehel ma võtsin rinnust kinni ja tõstsin ukse taha.Sellega lõppes ka tema ülbus-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei respekteeri mehi, kes on “sussid”. Veel vähem respekteerin ma sinusuguseid enesekeskseid türanne. Või oled sa ainult siin Perekoolis kõva mees? Üldse ei imestaks.

Mul oli kunagi üks tuttav, kes rääkis alati oma naisest halvasti, et kui mõttetu ja raha peal väljas ja kui k****i poleks vaja, siis saadaks ta kuu peale. Ja siis ükskord juhtus ta koos naisega kogemata meiega ühte pubisse (muidu kunagi naist seltskonda kaasa ei võtnud). Ütleme nii, et ei tundnud meest äragi. Suust tuli ainult “Jah, kallu”, “Kohe lähen, kallu”, “Ma ainult ühe õlu võtan, kallu”. Ihhii. Minul oli veel alati ta naisest kahju, et no kuidas ta elab sellise tüübiga… Selline kapi-macho oli ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vahet, kas naine või mees, endast lugu pidav inimene, kes oma tervisest hoolib ei õgi end paksuks, põhjendades, et tahan siis teen – nagu titt. Kui mingil mõjuvamal põhjusel on nii läinud, siis võtab ta midagi ette. Miks? Sest armatsab ennast ja teab, et mida vanemaks saab seda raskem on hiljem seda pekki maha põrgatada, samuti on iga liigne kilo koormus südamele, no esteetikast pole mõtet rääkidagi. Kogu elanikkond on kahjuks kuidagi priskemaks ja lodevamaks läinud, masendav on tänavapilti vaadata, õnneks propageeritakse liikuvat eluviisi järjest rohkem. Ei pea olema modellimõõtu aga tervise silmis normaalkaalus ikka võiks olla.

Iganädalasest viina joomisest pole mõtet nagu rääkima hakatagi, see on sõltuvus juba. Ühesõnaga teemaalgataja on lihtsalt õnnetu elukesega mehepoeg, kellele ainus järelejäänud asi on suur ego.

Tunnen kaasa

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tallaaluse ja ürginmese vahele jääb hulk vaba ruumi keskmiste inimeste jaoks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Väga hea! Toimib ka vastupidi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh issand ????
Iga normaalne naine oleks juba ammu jalga lasknud sellise türanni juurest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh issand ????

Iga normaalne naine oleks juba ammu jalga lasknud sellise türanni juurest.

see mees ei julge oma naisele midagi öelda, pläriseb ainult siin perekoolis 😛

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei respekteeri mehi, kes on “sussid”. Veel vähem respekteerin ma sinusuguseid enesekeskseid türanne. Või oled sa ainult siin Perekoolis kõva mees? Üldse ei imestaks.

Mul oli kunagi üks tuttav, kes rääkis alati oma naisest halvasti, et kui mõttetu ja raha peal väljas ja kui k****i poleks vaja, siis saadaks ta kuu peale. Ja siis ükskord juhtus ta koos naisega kogemata meiega ühte pubisse (muidu kunagi naist seltskonda kaasa ei võtnud). Ütleme nii, et ei tundnud meest äragi. Suust tuli ainult “Jah, kallu”, “Kohe lähen, kallu”, “Ma ainult ühe õlu võtan, kallu”. Ihhii. Minul oli veel alati ta naisest kahju, et no kuidas ta elab sellise tüübiga… Selline kapi-macho oli ????

Haa, mul oli esimene elukaaslane samasugune, mul polnud õrna aimugi, kui halvasti ta minust kolleegidele rääkis, kuni ma nendega ühte seltskonda sattusin. Üks kena tüdruk sealt siis ettevaatlikult rääkis mulle, mis toimub. Ja et ma olen ju nii normaalne. Ma olen sellele tüdrukule silmade avamise eest tohutult tänulik, sellest hetkest hakkasin ka teisi asju märkama ja siis lõppes suhe juba päris kiirelt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et “Naine ei luba” on lihtsalt mugav vabandus.

Kusjuures ei pruugi. 😀 Mul mehe sõbrad on sellised pigem tallaalused – naine keelab, käseb, poob ja laseb. Kui minu mees ei viitsi kuskile minna, siis hakkab alati ühe tema sõbra poolt pihta, et naine ei luba tulla ja nüüd ei tulegi jne. Kuigi tegelikult meil seda ei ole, et üks osapool teisel kuskile minna keelaks ja mees ei ole seda kunagi ka nn vabandusena kasutanud vms.

Lisaks on mehel sõpradega mõned sellised huvid, mis mind ei paelu (nt telkimas käimine), aga teiste naised käivad kõik kaasas, isegi need, kes ütlevad, et nad tegelikult vihkavad telkimist. Mina saadan mehe rõõmuga üksi ja teen omad plaanid, aga sõbrad on millegipärast seisukohal, et kui minule ei meeldi, siis mees ka ei tule. Vahel mees ei viitsi kuskile minna või on meil juba plaanid tehtud, siis jälle hakkab ving, et sinu naisele ei sobi ja siis ei luba sul ka tulla. Eks ikka omadest kogemustest järeldatakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline elu toimib, siis ilmselt paar parajaid kokku sattunud. Mees, kes suurustab 3x nädalas viina joomisega, ei saa vist väga valida, missugune ta naine on. Alkašši, isegi kui seni veel töökoht on, ei taha enda kõrvale keegi. Nii et ole selle uksejutuga vähe ettevaatlikum, muidu pole 10 a pärast su kõrval kedagi, kes sind maksatsirroosi suremise ajal kantseldaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste tallaalused?